Ik denk inderdaad dat wat hierboven is gezegd dat ze het nooit voor iedereen goed hadden kunnen doen. Ik lees op zich ook wel veel positieve berichtenquote:Op zondag 17 mei 2020 13:12 schreef Guanabana het volgende:
Ik snap eerlijk gezegd maar weinig van alle kritiek. Was toch een prima show met veel hoogtepunten. En dat het deprimerend zou zijn, tja, oneens. Het is misschien ontroerend of wat serieus, maar dat lijkt me niet hetzefde. Je kan toch moeilijk een schijtlollige toon gaan voeren.
Dit vind ik dus ook. Hier kennen de meesten alle inzendingen wel. En de artiesten zullen vast op Twitter en Youtube al de nodige aandacht hebben gehad de afgelopen weken. Er zijn alleen genoeg kijkers die dat niet hebben meegekregen. Die kregen nu korte fragmenten van 20 tot 30 seconden voorgeschoteld. Nauwelijks de tijd om de liedjes goed te luisteren en te leren kennen.quote:Op zondag 17 mei 2020 12:16 schreef FruitofUtopia het volgende:
M'n moeder - die echt alleen op de avond zelf kijkt en verder het songfestival niet volgt - zei ook dat het allemaal veel te snel ging. Wij kennen natuurlijk de liedjes grotendeels al en dan is 30 seconden misschien nog te behappen, maar voor iemand die er nog niets van heeft meegekregen was het eigenlijk niet te doen.
Naast allemaal nieuwe liedjes (waarvan je slechts een fragment hoort) zijn het ook nog volslagen onbekenden natuurlijk voor de niet-fans. En je kreeg ook geen kans om ze te leren kennen. Het bleven wat dat betreft inwisselbare personen die ook nog eens allemaal dezelfde boodschap verkondigden.
Erg onprettig stemgeluid om naar te luisteren.quote:Op zondag 17 mei 2020 13:18 schreef tralalala het volgende:
Sow, dat stukje zang van Jantje Smit was echt vals, haha.
Herhaling nu
Ik begrijp de kritiek ook niet. Ik vond het bij vlagen echt ontroerend. Vooral dat love shine a light met al die instrumenten. Kippenvel.quote:Op zondag 17 mei 2020 13:12 schreef Guanabana het volgende:
Ik snap eerlijk gezegd maar weinig van alle kritiek. Was toch een prima show met veel hoogtepunten en aandacht voor iedereen. En dat het deprimerend zou zijn, tja, oneens. Het is misschien ontroerend of wat serieus, maar dat lijkt me niet hetzelfde. Je kan toch moeilijk een schijtlollige toon gaan voeren gezien de omstandigheden.
"Check out our streaming platforms and stay safe"quote:Op zondag 17 mei 2020 13:49 schreef Fascination het volgende:
Wat de zangeres van Hooverphonic zei was nog het meest oprecht. De mannen wilden vooral henzelf en de groep aanprijzen.
oh wow prachtig verwoord inderdaadquote:Op zondag 17 mei 2020 15:04 schreef Greys het volgende:
https://eurostory.nl/eurovisie-2020-de-dag-erna/
Ik vind deze 'day after' gedachten mooi verwoord door Eurostory.
Dat klopt, je hebt nooit iedereen tevreden en ja de situatie had nog serieuzer kunnen zijn, maar... dan had je ook voor een neutralere toon kunnen kiezen dan nu is gedaan.quote:Op zondag 17 mei 2020 12:56 schreef Greys het volgende:
Op het moment dat ze deze show aan het maken waren is het ook heel gevaarlijk te kiezen voor een vrolijke lachen gieren brullen show. Want voor hetzelfde geld was er inmiddels een gruwelijke tweede golf om maar iets te noemen. En héél veel mensen in al die landen hebben geliefden verloren. Een hysterische glittershow hadden velen dan weer zeer respectloos gevonden.
Je doet het toch nooit goed voor iedereen.
quote:
Het is Aftonbladet, de krant voor boze Zweden. Als het niet Zweeds is vinden zij het niks.quote:Op zondag 17 mei 2020 13:02 schreef Funhouse het volgende:
[..]
En ze hebben het hele jaar nog niets positiefs weten te zeggen over de Nederlandse organisatie
Vergeet ook niet dat de Zweden wat minder bang zijn voor corona dan de rest van de wereld.quote:Op zondag 17 mei 2020 16:48 schreef DJ11 het volgende:
Ik snap de kritiek vanuit Zweden prima en ben het er ook volledig mee eens.
Het verbaast me eigenlijk dat de vele ESF-kenners hier die kritiek niet herkennen. Het is echt heel simpel: Zweden is echt veel meer een muziek-minded land dan Nederland. Niet voor niets is hun Nationaal Songfestival daar een mega-evenement, minstens zo groot als het Songfestival zelf.
Dus vanuit Zweeds perspectief is het volstrekt logisch dat ze zich storen aan de korte fragmentjes van de nummers. Als er één land is van waaruit je dergelijke kritiek kunt verwachten is het Zweden wel. Hun muziekcultuur is superieur aan de onze en aan veruit de meeste andere deelnemende landen.
De insteek van gisteravond is totaal anders. Als de Zweden het zitten te vergelijken met een regulier ESF dan slaan ze de plank mis.quote:Op zondag 17 mei 2020 16:48 schreef DJ11 het volgende:
Ik snap de kritiek vanuit Zweden prima en ben het er ook volledig mee eens.
Het verbaast me eigenlijk dat de vele ESF-kenners hier die kritiek niet herkennen. Het is echt heel simpel: Zweden is echt veel meer een muziek-minded land dan Nederland. Niet voor niets is hun Nationaal Songfestival daar een mega-evenement, minstens zo groot als het Songfestival zelf.
Ging net weer even wat optredens bekijken en Youtube reacties zijn gewoon leuk om te lezenquote:Op zondag 17 mei 2020 16:01 schreef grazz het volgende:
Ik zit me weer op te vreten na het lezen van vele negatieve reacties. Ik had deze reactie even nodig
[..]
quote:Op zondag 17 mei 2020 17:14 schreef Cee het volgende:
Ik neem aan dat ze de kritieken ook wel gebruiken voor volgend jaar. Had wel het idee dat die wat serieuze, no-nonsense toon óók voor het echte ESF de bedoeling was. Dat was vooraf een beetje mijn vrees. Dat het iets te nieuwsbulletin-achtig zou worden. Dus hopelijk wordt dat nu wat losgeschud.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |