Prima toch? Houd je hem nog tot de zomer van 2021, EK'tje meepakken en dan verkopenquote:Op dinsdag 19 mei 2020 11:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Iets meer dan een habbekrats dan.
Maar never geen 20 mil. Verlengen gaat ie niet.
Kelly grootverdiener 2021
Doe dit nou nietquote:Op dinsdag 19 mei 2020 12:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Kokcu meer dan 20 mil?
Krijg jij een kratje bier.
Gewaagd hoorquote:Op dinsdag 19 mei 2020 12:02 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Kokcu meer dan 20 mil?
Krijg jij een kratje bier.
Inderdaad, één kratje bier maar, daar drink jij er iedere dag minimaal drie van voordat je op Fok begint te postenquote:
Niet die troll uit 020 voeren gozertquote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Inderdaad, één kratje bier maar, daar drink jij er iedere dag minimaal drie van voordat je op Fok begint te posten
Zoveel is dat toch ook weer niet. Wellicht door corona dat zoiets nu niet betaald wordt. Dat kleine denken moeten we echt achter ons laten hoorquote:Op dinsdag 19 mei 2020 15:38 schreef avotar het volgende:
20+ miljoen?
Iemand het adres? Ik denk dat we hem nu die kant op moeten brengen voordat ze zich bedenken.
Remember Jorgensen
Ja fuck, in principe is onze weddenschap ongeldig verklaard natuurlijk.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 19:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Jorgensen had er nog makkelijk 20 gemaakt.
Maarja, helaas.
Of Linssen geeft wat meer om het geld. En dat is zijn goed recht.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 20:47 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Feyenoord moet wel echt een belachelijk laag salarisbod hebben gedaan.
Hij geeft aan "echt geen miljoenen" te hebben gevraagd.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 20:59 schreef fetX het volgende:
[..]
Of Linssen geeft wat meer om het geld. En dat is zijn goed recht.
Nee, dat zou ook disproportioneel zijn om hem te geven. Een miljoen is al achterlijk veel voor een toekomstig bankzitter. Vind het nogal makkelijk om zoveel waarde te hechten aan zijn woorden en te zeggen dat Feyenoord een 'belachelijk laag salarisaanbod' heeft gedaan. Weten we toch niet?quote:Op dinsdag 19 mei 2020 21:00 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Hij geeft aan "echt geen miljoenen" te hebben gevraagd.
Nee, dat lijkt me nogal logischquote:Op dinsdag 19 mei 2020 21:00 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Hij geeft aan "echt geen miljoenen" te hebben gevraagd.
Ik vind 6 ton ook een mooi salaris maar ik heb niet de indruk dat Feyenoord dat geboden heeft.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 21:01 schreef fetX het volgende:
[..]
Nee, dat zou ook disproportioneel zijn om hem te geven. Een miljoen is al achterlijk veel voor een toekomstig bankzitter. Vind het nogal makkelijk om zoveel waarde te hechten aan zijn woorden en te zeggen dat Feyenoord een 'belachelijk laag salarisaanbod' heeft gedaan. Weten we toch niet?
Het helpt ook niet mee dat het salaris van Kelly (6 ton) inmiddels op straat ligt. Dan krijg je dus scheve gezichten. Dat was een mooi salaris voor Linssen geweest.
Het zal sowieso een doodvermoeiende transferzomer worden.quote:Op woensdag 20 mei 2020 08:27 schreef Haringkop het volgende:
Ik denk vooral dat de onderhandelingen te vroeg zijn gestart. Feyenoord weet amper waar het financieel aan toe is en kan zomaar 35% van begroting moeten gaan inleveren.
Spelers zitten wellicht nog met de oude situatie in hun achterhoofd en denken dat er meer mogelijk is.
Het zou mij niet eens verbazen als Linssen uiteindelijk alsnog komt.
Inderdaad. Aan de andere kant snap ik wel dat spelers nu nog hoog inzetten, zelfs als ze weten hoe zwaar clubs het hebben. Het is pas mei en nu zijn er misschien nog clubs die de ernst niet goed inschatten. Waarschijnlijk wordt de positie van transfervrije spelers steeds slechter de komende maanden, je wil ook niet riskeren dat je helemaal zonder club komt te zitten.quote:Op woensdag 20 mei 2020 08:27 schreef Haringkop het volgende:
Ik denk vooral dat de onderhandelingen te vroeg zijn gestart. Feyenoord weet amper waar het financieel aan toe is en kan zomaar 35% van begroting moeten gaan inleveren.
Spelers zitten wellicht nog met de oude situatie in hun achterhoofd en denken dat er meer mogelijk is.
Het zou mij niet eens verbazen als Linssen uiteindelijk alsnog komt.
Gaatie natuurlijk niet doen, die tering kale.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:15 schreef aTypisch het volgende:
Stam neemt Bakkati mee naar Murica.
Hopelijk Kelly ook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |