Wat fijn SQ! Veel beweging?quote:Op maandag 11 mei 2020 18:17 schreef SQ het volgende:
Echo was goed! Alles er op en er aan!
Wel een verlegen kind, want het hield steeds 2 armen voor het gezicht
Ja, vooral veel wegdraaien voor de cameraquote:Op maandag 11 mei 2020 18:36 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wat fijn SQ! Veel beweging?
Geslacht willen jullie niet weten, toch?
Wat fijn SQ! En iedereen bedankt voor de reacties over de cosleeper, heb ik zeker wat aan. Vriendlief had blijkbaar al zoiets in de baby registry gegooidquote:Op maandag 11 mei 2020 18:17 schreef SQ het volgende:
Echo was goed! Alles er op en er aan!
Wel een verlegen kind, want het hield steeds 2 armen voor het gezicht
Met 20 weken draaien ze nog alle kanten op hoorquote:Op maandag 11 mei 2020 19:05 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Wat fijn SQ! En iedereen bedankt voor de reacties over de cosleeper, heb ik zeker wat aan. Vriendlief had blijkbaar al zoiets in de baby registry gegooid![]()
.
Ik heb vanochtend de 20-weken echo gehad, en alles was goed!Ook hier lag de placenta voor, dus dat verklaart wel waarom ik haar nog niet echt heb gevoeld. Oh en ze ligt dus in stuit. Dat voorgevoel had ik dus al
, maar ik ben pas 20 weken dus ze heeft nog alle tijd om te draaien!
Maar uit de vorige suikertest is dus niets gebleken? Kan dat zich op elk moment in de zwangerschap nog ontwikkelen dan, want anders zou je toch denken dat dat al wel positief geweest moest zijn? En misschien gewoon een groeispurt en groeit ie straks even wat minder hard! Hopelijk inderdaad gewoon een grote baby!quote:Op maandag 11 mei 2020 19:48 schreef Hilmo het volgende:
Fijn dat jullie 20 weken echos goed waren!! Babyloop huur ik cosleeper trouwens.
Vandaag eerste groei echo met 27 weken nu. Helaas, baby is weer groot... Arm en hoofd waren iets boven gemiddeld, maar buik was groter dan groot. 1 tot 2 weken voor op groei. Ze belde de gyn om te overleggen. Noemde ze p97... Dat klinkt erg veel. Ze begon over toch weer suikertest. Gyn zei, vorige test twee weken geleden, geef die vrouw wat rust. Prima. Maar bij 32 weken zou ik pas weer groei echo en dan wordt de suikertest minder betrouwbaar (hoe meer weken zwanger, hoe groter kans op uitslag suikerziekte). Ik zat daar enorm mee, bijna huilen. Helemaal toen ze zei vaak vingerprikken doen. Echt ik heb paniek daarvoor (prikfobie ook gehad). De zo ontspannen zwangerschap zonder angsten, gaat dan volledig op de kop. VK dacht fijn mee, nu over drie weken (met 30 weken) weer groei echo en kijken hoe dan verder. Heb al bedacht dat als het niet afbuigt, ik zelf wil gaan letten op suiker en dat ga ik nu al beetje doen al eet ik best geregeld een ijsje en hagelslag. VK zei ik denk niet dat je het hebt. Geen enorme dorst, zijn beide groot, in de familie ook alleen grote baby's, suikertest was dikke prima. Ze zei jullie maken gewoon grote baby's denk ik. Denk het zelf ook. Wil dan niet dat gedoe en stress erbij. Ijzer en bloeddruk dikke prima en lengte ook 27,5 cm op buik gemeten. Man gaat over drie weken dan ook mee. Oh ja ze zei ik verwacht een 4 kilo baby. Top, dan gaat die er met 40 weken uit. Wel at baby zijn tenen op, hij had tenen vast en in de mondik ben ook zo blij dat we nu gewoon weten van grote baby ipv bij eruit persen erachter komen.
Nee is niet standaard. Ik krijg ze ook trouwens vanwege grote babies, maar vind dat verder niet zo heel spannend.quote:Op maandag 11 mei 2020 20:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
@:Hilmo vorige week hadden VK en ik mijn suikertest besproken en ze zei dat een suikerbaby echt niet heel veel groter wordt ten opzichte van een 'gewone' baby. Volgens haar zou een suikerbaby max. 100 gram meer wegen bij de geboorte. Ze zei ook dat zwangerschapsuiker vooral nadelig kan zijn voor de moeder omdat je toch kans hebt om na de zwangerschap diabetes te blijven houden.
Op je suiker letten kan nooit kwaadMocht je tips willen, ik heb hier nog een dieet liggen van mijn vk.
Ik vraag me trouwens af wanneer ik een groei echo heb. Is dat een standaard iets?
Hm ik ben net met bijna 28 weken geweest, alleen hartje beluisterd... Volgende afspraak is over 3 weken. Ik zal eens vragen ja!quote:Op maandag 11 mei 2020 20:51 schreef Hilmo het volgende:
Smart, ja klopt toen twee weken geleden kwamen goede nette scores uit suikertest maar het kan nog ontstaan in de periode tussen toen en nu...
Sq, ben gaan googlen op grote buik en nu niet echt rustigerkeizersneden, een tweede die vaak groter is dan de eerste (wist ik niet), diëten die ik vind op internet zijn niet zo zorgwekkend, staat gewoon hagelslag tussen, en suikervrije ranja, chocomelk, crackers, nootjes, maar ook de meest gekke dingen. Geen suiker in thee, dat soort dingen doe ik al goed. Sun, als je die lijst voor me hebt, graag! Ik let er liever nu al wat op.
Gemiddelde baby had ik idd niet zo verwacht maar vind het ook wel heel spannend nu zo. Ik wil zo graag geen gedoe met bevalling, in vruchtwater poepen, schouders te groot, risico op keizersnede, geen opname achteraf. Gewoon bevallen en naar huis. Dat maakt me nu wel wat angstig, dat is mijn grootste wens. Beetje groot prima maar als het maar geen gedoe wordt. Inleiding is mijn VK niet direct voorstander van, ik lees ook dingen over 38/39 weken inleiden maar daar krijg ik geen steun in denk ik vanuit VK.
Goed om dat te weten sun! Had jij nu wel of niet zw. Diabetes? De eerste groei echo zou je nu moeten hebben. 28 weken zo, de volgende 32 weken. Zou eens vragen dan waar die blijft haha. Ik begon er ook zelf over.
Ik ben er toch wel benieuwd naar eigenlijkquote:Op maandag 11 mei 2020 20:57 schreef SQ het volgende:
[..]
Nee is niet standaard. Ik krijg ze ook trouwens vanwege grote babies, maar vind dat verder niet zo heel spannend.
MaJo, zo'n echo is wel voornamelijk medische dwarsdoorsnedes maken. Ik heb 40 minuten naar plakjes baby gekeken en 3 minuten naar het gezichtje (wat niet zichtbaar was, wel héél veel handjes gezien)
Sorry, maar ik krijg uit je berichten een beetje het idee dat je VK geen idee heeft wat zwangerschapsdiabetes precies is. Dat gaat namelijk niet over zoetigheid of je gezonde verstand gebruiken. Brood is toch ook iets wat je normaal eet met gezond verstand? Zit bomvol koolhydraten. Ik kon in m'n vorige zwangerschap niet eens 1 boterham eten of ik had een waarde van boven de 8.quote:Op maandag 11 mei 2020 20:58 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Hm ik ben net met bijna 28 weken geweest, alleen hartje beluisterd... Volgende afspraak is over 3 weken. Ik zal eens vragen ja!
Heb het net niet, maar volgens VK was er niks om me zorgen over te maken. Volgens haar werkt het beter als je gewoon in een ontspannen modus let op wat je eet. Zoals zij dat zei: 'Gewoon je gezonde verstand gebruiken met eten en drinken, zoals je dat altijd moet doen'. Af en toe een zoetigheidje mag best, maar niet elke dag. En zo is het eigenlijk ook als je niet zwanger bent tochVolgens haar is een dieet een kwestie van moeten en dat is niet goed tijdens de zwangerschap, van moeten kring je stress. Ok, het klinkt op zich wel logisch
Ah was zij ook zo zwaar? En met welke termijn was dat?quote:Op maandag 11 mei 2020 21:01 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik ben er toch wel benieuwd naar eigenlijkNoor was bij de geboorte 4265 gram. Nu lees ik dat jongetjes vaak zwaarder wegen dan meisjes bij de bevalling. Wat is jouw ervaring?
Daarom zou ik ook wel graag een groeiecho willen. Sommige dingen klinken plausibel en andere dingen weer minder. Ik snap wat je bedoeldquote:Op maandag 11 mei 2020 21:03 schreef Donna het volgende:
[..]
Sorry, maar ik krijg uit je berichten een beetje het idee dat je VK geen idee heeft wat zwangerschapsdiabetes precies is. Dat gaat namelijk niet over zoetigheid of je gezonde verstand gebruiken. Brood is toch ook iets wat je normaal eet met gezond verstand? Zit bomvol koolhydraten. Ik kon in m'n vorige zwangerschap niet eens 1 boterham eten of ik had een waarde van boven de 8.
En als zwangerschapsdiabetes onopgemerkt blijft en je glucose is dag in dag uit veel te hoog, dan heeft dat in the end wel iets meer invloed op de baby dan mogelijk een 100gram te zwaar.
Het verschil met aangetoonde zwangerschapsdiabetes zal vast maar 100gram meer zijn dan wat het anders geweest was, dat geloof ik meteen. Maar dan volgt de zwangere een dieet of spuit insuline om erger te voorkomen.
Vorige week toen het hier over ging zei je dat ook van je VK en toen kreeg ik al het idee dat ze echt geen idee heeft. Het moest me toch even van het hart.
Mijn VK heeft dat trouwens ook niet hoor, om een beetje nuance aan te brengen. Daar zijn diabetes verpleegkundigen voor.
Ja ik snap dat je dat wilt dan inderdaad.quote:Op maandag 11 mei 2020 21:09 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Daarom zou ik ook wel graag een groeiecho willen. Sommige dingen klinken plausibel en andere dingen weer minder. Ik snap wat je bedoeldHet moeilijke aan zwangerschap diabetes is (als ik het goed begrepen heb) dat niet iedereen een hoge suiker waarde krijgt van bijvoorbeeld brood. Sommigen kunnen brood goed hebben, maar krijgen het weer van zuivel. Volgens mij is het best een complex iets
Dat laatste klinkt me wel bekend in de oren. VK vond juist dat diabetes vpk (te) streng zijn. Weet je, met zo'n uitslag van 7.7 kan ik ook gewoon vrij weinig. Had ik een 7.8 of 7.9 gehaald, dan had ik de juiste hulp gekregen. Nu moet ik zelf een beetje aanmodderen met wat ik denk dat goed is.quote:Op maandag 11 mei 2020 21:18 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja ik snap dat je dat wilt dan inderdaad.
En wat je omschrijft klopt precies, dat het complex is.
Ik kon bijna een complete pizza van Domino's hebben en dan prikte ik 1 uur na de maaltijd een 7 (max. mocht 7.8 zijn) terwijl 1 volkoren boterham met beleg mij een waarde van boven de 8 opleverde. Terwijl een pizza echt veel meer koolhydraten bevat. Afbakbroodjes waren ook verboden terrein haha, 1 was dan al een probleem. Terwijl ik wel 5 crackers kon eten (waar dan weer meer koolhydraten in zaten dan dat ene afbakbroodje). Je lichamelijk gestel, het moment op de dag waarop je het eet, wat je drinkt (goed water drinken zorgt voor een lagere waarde), beweegt (koolhydraten verbranden zorgt natuurlijk voor een lagere waarde) en wat je er bij eet speelt ook heel erg mee (je waarde zakt sneller als je boter op je brood hebt, die vetten breken de koolhydraten sneller af, al merkte ik geen verschil haha).
Ik kon wel 'veel' zuivel hebben. Ook chocolademelk. Aardappels waren weer uit den boze, terwijl pasta best goed ging (ook daar geldt dat pasta over het algemeen meer koolhydraten bevat dan aardappels, dus totaal niet logisch).
Het is in het begin dus ook echt een puzzel waar je lichaam op reageert. En dat kan dan dus best je 'gezonde verstand' eetpatroon zijn wat roet in het eten gooit.
Ik ben eigenlijk ook wel voor meer voorlichting voor VK's. Mijn VK zei ook; zijn je waardes goed? Ja hoor. Ja gewoon gezond eten he?
En dat was het dan. De diabetes vpk was echt wel een stukkie strenger. Terwijl je juist zou denken dat de VK ook streng moet zijn, zij moeten tenslotte die baby in de gaten houden.
Oh, fijn van je echo!quote:Op maandag 11 mei 2020 19:05 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Wat fijn SQ! En iedereen bedankt voor de reacties over de cosleeper, heb ik zeker wat aan. Vriendlief had blijkbaar al zoiets in de baby registry gegooid![]()
.
Ik heb vanochtend de 20-weken echo gehad, en alles was goed!Ook hier lag de placenta voor, dus dat verklaart wel waarom ik haar nog niet echt heb gevoeld. Oh en ze ligt dus in stuit. Dat voorgevoel had ik dus al
, maar ik ben pas 20 weken dus ze heeft nog alle tijd om te draaien!
Ja 7.7 is wel een rot uitslag wat dat betreft, kan ik me helemaal voorstellen. Je kan je nergens aan vast houden nu. Eigenlijk val je een beetje in het diepe.quote:Op maandag 11 mei 2020 21:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dat laatste klinkt me wel bekend in de oren. VK vond juist dat diabetes vpk (te) streng zijn. Weet je, met zo'n uitslag van 7.7 kan ik ook gewoon vrij weinig. Had ik een 7.8 of 7.9 gehaald, dan had ik de juiste hulp gekregen. Nu moet ik zelf een beetje aanmodderen met wat ik denk dat goed is.
Ik bel morgen even VK met verzoek van groeiecho. Bedankt Hilmo, dat je het ter sprake bracht (ookal is de uitkomst niet zo fijn)
Jaaaa, super fijn! Was ook echt heel zenuwachtig hoewel ik niet precies weet waar het vandaan kwam. Denk combinatie van haar nog niet voelen en nog steeds niet echt een zichtbare buik hebben, haha. En ik ga er idd vanuit dat ze nog wel draait, maar anders zien we het tegen die tijd wel weer. Hahaha echt?! Lag er lekker bij dus! Bij de gynaecoloog hebben ze trouwens 24 september als due date staan, zitten we dus nog dichter bij elkaar!quote:Op maandag 11 mei 2020 22:01 schreef Seven. het volgende:
[..]
Oh, fijn van je echo!
Komt vast goed, ik heb vandaag nog lopen googelen en uiteindelijk lig 3-7% van de kinderen nog in een stuit tegen te tijd dat de bevalling begint. De mijne lag zo'n beetje over dwars vorige week, ik mag hopen dat dat ook nog bijtrekt
Wedstrijdje doen?quote:Op dinsdag 12 mei 2020 03:13 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Jaaaa, super fijn! Was ook echt heel zenuwachtig hoewel ik niet precies weet waar het vandaan kwam. Denk combinatie van haar nog niet voelen en nog steeds niet echt een zichtbare buik hebben, haha. En ik ga er idd vanuit dat ze nog wel draait, maar anders zien we het tegen die tijd wel weer. Hahaha echt?! Lag er lekker bij dus! Bij de gynaecoloog hebben ze trouwens 24 september als due date staan, zitten we dus nog dichter bij elkaar!
Ik wil je alleen even een dikke knuffel geven.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 08:16 schreef Hilmo het volgende:
Vanochtend zette ik op een rijtje wat ik nou niet meer wil meemaken (couveuse, subtotaal reptuur, distocie, poepen in vruchtwater, geen baby hebben de eerste dagen) en wat ik wel wil. Moest er toen van huilen. Man begrijpt niet waar ik me druk om maak. Ik keek in verslag van gyn die ik had preventief om te bespreken hoe om te gaan als baby weer groot wordt. Was eenmalig gesprek want ben verder bij de VK. Daar staat: groei echo's vanaf 4 weken na SEO en elke 4 weken dan. Dat is dus nu al te laat begonnen. Daarnaast staat er AC groter dan p95 graag consult gyn voor meedenken en maken plan. Daar is nu niet over gerept. Ook staat er overweeg eerder inleiden bij macrosoom. Ben nu wat pissig op VK (leuk die hormonen) en heb meteen die tekst naar vk gemaild. Wat gaan ze daarmee doen? Ze heeft gister wel gebeld kort met hun, en het plan is voor nu bekend maar dat is een plan van drie weken. Pff ik draai doorsorry voor mijn 'gezeur'. Dacht ook nog na over wat sq zei en ja ik hoopte dit keer wel op een normale grootte baby, die normaal te tillen en te dragen is. Beetje kop in het zand misschien geweest...
Achquote:Op dinsdag 12 mei 2020 08:16 schreef Hilmo het volgende:
Vanochtend zette ik op een rijtje wat ik nou niet meer wil meemaken (couveuse, subtotaal reptuur, distocie, poepen in vruchtwater, geen baby hebben de eerste dagen) en wat ik wel wil. Moest er toen van huilen. Man begrijpt niet waar ik me druk om maak. Ik keek in verslag van gyn die ik had preventief om te bespreken hoe om te gaan als baby weer groot wordt. Was eenmalig gesprek want ben verder bij de VK. Daar staat: groei echo's vanaf 4 weken na SEO en elke 4 weken dan. Dat is dus nu al te laat begonnen. Daarnaast staat er AC groter dan p95 graag consult gyn voor meedenken en maken plan. Daar is nu niet over gerept. Ook staat er overweeg eerder inleiden bij macrosoom. Ben nu wat pissig op VK (leuk die hormonen) en heb meteen die tekst naar vk gemaild. Wat gaan ze daarmee doen? Ze heeft gister wel gebeld kort met hun, en het plan is voor nu bekend maar dat is een plan van drie weken. Pff ik draai doorsorry voor mijn 'gezeur'. Dacht ook nog na over wat sq zei en ja ik hoopte dit keer wel op een normale grootte baby, die normaal te tillen en te dragen is. Beetje kop in het zand misschien geweest...
Lieve Hilmo, ik kan me je verdriet en je angst erg goed voorstellen. Maar probeer je vooral te focussen op de zaken waar je wél invloed op hebt. Natuurlijk wil je al die dingen niet. Maar er zijn ook een paar zaken waar je geen of maar zeer beperkt invloed op hebt.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 08:16 schreef Hilmo het volgende:
Vanochtend zette ik op een rijtje wat ik nou niet meer wil meemaken (couveuse, subtotaal reptuur, distocie, poepen in vruchtwater, geen baby hebben de eerste dagen) en wat ik wel wil. Moest er toen van huilen. Man begrijpt niet waar ik me druk om maak. Ik keek in verslag van gyn die ik had preventief om te bespreken hoe om te gaan als baby weer groot wordt. Was eenmalig gesprek want ben verder bij de VK. Daar staat: groei echo's vanaf 4 weken na SEO en elke 4 weken dan. Dat is dus nu al te laat begonnen. Daarnaast staat er AC groter dan p95 graag consult gyn voor meedenken en maken plan. Daar is nu niet over gerept. Ook staat er overweeg eerder inleiden bij macrosoom. Ben nu wat pissig op VK (leuk die hormonen) en heb meteen die tekst naar vk gemaild. Wat gaan ze daarmee doen? Ze heeft gister wel gebeld kort met hun, en het plan is voor nu bekend maar dat is een plan van drie weken. Pff ik draai doorsorry voor mijn 'gezeur'. Dacht ook nog na over wat sq zei en ja ik hoopte dit keer wel op een normale grootte baby, die normaal te tillen en te dragen is. Beetje kop in het zand misschien geweest...
Ik heb 3 draaipogingen gehad. En dat was helaas niet gelukt.quote:Op vrijdag 8 mei 2020 20:53 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Is het draaien gelukt? En zo nee was het een natuurlijke bevalling of keizersnede?
Ahh ja dan is er idd geen twijfel over wanneer je zwanger geraakt bent. Apart dat zij dan toch een andere datum aanhouden?quote:Op dinsdag 12 mei 2020 04:45 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wedstrijdje doen?![]()
Ik weet trouwens precies wanneer ik zwanger ben geraakt want donor inseminatie. Ik ben van 25 september eigen berekening naar 23 september naar 17 september gegaan.
Tijdens de SEO is me verteld dat hij aan de kleine kant is, maar prima binnen de marge. Ik denk persoonlijk dat mijn berekening gewoon beter klopt dan die van de termijnecho. Dus ik hou er rekening dat het iets later wordt dan 17 september, UD is eerder rond de 24ste. En bij ons in de family produceren we kleine late baby'tjes
al wil ik me daar ook weer niet op vastpinnen (straks komt er een peuterformaat baby uit..!).
Ah oke, dat klinkt logisch! In een spagaat lijkt een normale bevalling me inderdaad lastig haha. We gaan het allemaal mee maken, hopelijk (waarschijnlijk) draait ze gewoon nog.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 14:02 schreef Gaddle het volgende:
[..]
Ik heb 3 draaipogingen gehad. En dat was helaas niet gelukt.
Mijn dochter lag in een spagaat. Het is uiteindelijk een keizersnede geworden.
De gyn vond het onverstandig om het op een natuurlijk wijze te proberen.
ps sorry voor de late reactie. Ik was internetloos voor een aantal dagen.
er zijn vrouwen die een totaalruptuur krijgen van een baby van 5 pond en vrouwen die er zonder scheurtje een tienponder uit werken. Het valt of staat een beetje bij je eigen anatomiequote:Op dinsdag 12 mei 2020 15:30 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ahh ja dan is er idd geen twijfel over wanneer je zwanger geraakt bent. Apart dat zij dan toch een andere datum aanhouden?
Ik had overigens een beetje hetzelfde, weet vrij zeker (natuurlijk niet 100%) wanneer ik zwanger ben geraakt maar direct bij de eerste echo zeiden ze dat ik nog niet zo ver was en werd het teruggezet naar 2 oktober, toen de afspraak erna werd het ineens 24 september, wat dus opzich dus wel weer uitkomt met mijn berekening. Ach het is natuurlijk ook allemaal schattig. Kleine baby lijkt me iig wel fijner met eruit persen haha!! Maar we hebben nog even te gaan dus wie weet komt er nog een enorme groeispurt!
Was je flink gescheurd?quote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:04 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Ik loop wel helemaal gelijk op met m’n eigen berekening.Bij U. werd ik twee keer terug gezet.
De vorige keer had ik ook hechtingen nodig. 3460gr/52 cm. Hoop dat het deze keer beter gaat.. ik vond de hechtingen het ergste aan de (nasleep van de) bevalling.
Dat is het stomme, er werd destijds niet gereageerd op mijn vraag hoe groot de schade was. Heb het meermaals gevraagd, ook ruim na de bevalling. Er staat ook niks over in m’n “zwangerenportaal”. Volgens mij had ik 10 hechtingen nodig. Maar heb ook nooit durven te kijken destijds.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:11 schreef SQ het volgende:
[..]
Was je flink gescheurd?
Ik had maar 3 hechtinkjes bij beide keren, maar toch lag ik te piepen als een klein kind toen ze met dat naaldje aan kwam.
Heb je net door dat gat 4,5 kilo mens geperst, en dan schrik hebben van die hechtnaaldheerlijk
Worden die hechtingen er op een gegeven moment dan weer uitgehaald of lossen die op ofzo?quote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:04 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Ik loop wel helemaal gelijk op met m’n eigen berekening.Bij U. werd ik twee keer terug gezet.
De vorige keer had ik ook hechtingen nodig. 3460gr/52 cm. Hoop dat het deze keer beter gaat.. ik vond de hechtingen het ergste aan de (nasleep van de) bevalling.
bij minder complexe scheuren is het gewoon oplosbaar hechtdraad inderdaadquote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:15 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Worden die hechtingen er op een gegeven moment dan weer uitgehaald of lossen die op ofzo?Dat komt trouwens wel veel voor toch, gehecht moeten worden?
Nou ja, toen gingen er gewoon heel veel vrouwen en babies dood gedurende dat procesquote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:16 schreef Smart_ass het volgende:
Soms denk ik weleens van wow, hoe hebben die vrouwen dat vroeger allemaal gewoon gedaan zonder allerlei medische hulp en dingen die we nu hebben.
Haha true that. Maar nog steeds natuurlijk, als je denkt hoe die bevallingen er in armere landen aan toe gaan en in Afrika bijvoorbeeld. Ben blij dat we hier zoveel mogelijkheden en goede zorg tot onze beschikking hebben in ieder gevalquote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:17 schreef SQ het volgende:
[..]
Nou ja, toen gingen er gewoon heel veel vrouwen en babies dood gedurende dat proces
Maar goed, in die tijd ging je soberso overal makkelijk aan dood.
Ik kan een bloeddrukmeter echt aanraden, sowieso om jezelf even gerust te stellen. Ik meet vaak best een hoge bloeddruk in het ziekenhuis en bij de verloskundige, puur om de stress en omdat ik bang ben dat ie hoog is, en dan is ie dat ook :’). Terwijl ik van mezelf altijd een prima bloeddruk heb. Volgens mij heb ik er max $40 aan gespendeerd en vind het echt heel fijn om er eentje te hebben! Al is het ook maar om uit te sluiten dat je klachten daardoor komen.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:23 schreef Miezziej het volgende:
Ik had een knip en ook oplosbare hechtingen. Vond dat geluid van de knip trouwens erger dan de hechtingen![]()
Fijn van de goede 20-weken echo's!
Ik heb pijn tussen mijn schouderbladen en ik twijfel of het komt door een verkeerde houding (mijn eetkamerstoelen zijn niet echt heel geschikt als werkstoel) of dat ik me zorgen moet gaan maken over eventueel hoge bloeddruk e.d. Mss toch maar even bellen voor de zekerheid om te overleggen.
Wellicht wel een optie ja, ik weet buiten de zwangerschappen om eigenlijk ook nooit wat mijn bloeddruk doetquote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:31 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik kan een bloeddrukmeter echt aanraden, sowieso om jezelf even gerust te stellen. Ik meet vaak best een hoge bloeddruk in het ziekenhuis en bij de verloskundige, puur om de stress en omdat ik bang ben dat ie hoog is, en dan is ie dat ook :’). Terwijl ik van mezelf altijd een prima bloeddruk heb. Volgens mij heb ik er max $40 aan gespendeerd en vind het echt heel fijn om er eentje te hebben! Al is het ook maar om uit te sluiten dat je klachten daardoor komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |