Ja wel chill 👌🏻quote:Op zondag 10 mei 2020 11:01 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ja, redelijk saai. En jouw weekend?
Liep er gisterenavond weer 1 in de keuken. Lastig te vermijden in deze tijd, tuindeur staat open en er zit geen muis proof hor voorquote:Op zondag 10 mei 2020 11:26 schreef Karzai het volgende:
ik neem morgen muizenvallen en gifdoosjes mee voor moeders, er renden er twee vanochtend de keuken in vertelde ze.Het gat is bij mij toch dicht
En volgens mij hebben we best een muizenplaag want ik hoor iedereen over muizen.quote:Op zondag 10 mei 2020 11:27 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Liep er gisterenavond weer 1 in de keuken. Lastig te vermijden in deze tijd, tuindeur staat open en er zit geen muis proof hor voor
Gezellig 😁quote:Op zondag 10 mei 2020 11:26 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Kom zometeen wel ff langs in de koffiebar
Insecten is ook erg, lang geleden dat ik zo vaak autoruiten moest schoonmaken als gisterenquote:Op zondag 10 mei 2020 11:28 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
En volgens mij hebben we best een muizenplaag want ik hoor iedereen over muizen.
Lekker blowtje in een hangmat zou ik vandaag niet afslaanquote:
Dat is wel positief. De laatste jaren viel me echt op hoe weinig doden je van je voorruit moest schrobbenquote:Op zondag 10 mei 2020 11:30 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Insecten is ook erg, lang geleden dat ik zo vaak autoruiten moest schoonmaken als gisteren
quote:Op zondag 10 mei 2020 11:30 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Lekker blowtje op een hangmat zou ik vandaag niet afslaan
Als je buiten loopt valt aantal muggen, bromvliegen, wespen en bijen best op vind ik vergeleken bij vorig jaar. Ook vogels lijken er meer. Wellicht door minder menselijke activiteiten?quote:Op zondag 10 mei 2020 11:32 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Dat is wel positief. De laatste jaren viel me echt op hoe weinig doden je van je voorruit moest schrobben
Zou heel goed kunnen. In de stad zie ik ook meer vogels.quote:Op zondag 10 mei 2020 11:34 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Als je buiten loopt valt aantal muggen, bromvliegen, wespen en bijen best op vind ik vergeleken bij vorig jaar. Ook vogels lijken er meer. Wellicht door minder menselijke activiteiten?
Haha ik wil wel keertje jointje roken met je haha maar doe je dat in het echt ook nog?quote:Op zondag 10 mei 2020 11:30 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Lekker blowtje in een hangmat zou ik vandaag niet afslaan
Wel gedaan maar irl al lang geleden (jaar of 15quote:Op zondag 10 mei 2020 11:37 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Haha ik wil wel keertje jointje roken met je haha maar doe je dat in het echt ook nog?
Oeh goed plan welquote:Op zondag 10 mei 2020 11:49 schreef liesje1979 het volgende:
Denk dat ik zo even naar het strand fiets.
Ja morgen pas echt koud, wil vandaag ook wel naar buitenquote:Op zondag 10 mei 2020 11:51 schreef Karzai het volgende:
ook maar even een rondje lopen zo, tis nog best lekker weer
Nope, gisteren genoeg aandacht besteed aan m'n moeder, 1 dagje eerderquote:Op zondag 10 mei 2020 11:55 schreef Dr_Flash het volgende:
Hebben jullie al AL JULLIE MOEDERS gebeld vandaag?
Heb een berichtje gestuurd.quote:Op zondag 10 mei 2020 11:55 schreef Dr_Flash het volgende:
Hebben jullie al AL JULLIE MOEDERS gebeld vandaag?
Ik moet altijd kakken als ik net de deur uit ben.quote:Op zondag 10 mei 2020 12:04 schreef Dr_Flash het volgende:
Mijn vader zei vroeger altijd dat een avondwandelingetje goed was voor de Verdauung (aka spijsvertering, het Duits heeft voor heel veel dingen mooiere woorden dan wij). Heb daar nooit zo veel van gedacht maar nu ik dar dus een aantal weken doe valt het me wel op jaMoet telkens enorm kakken als ik maar een half uurtje weg geweest ben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |