quote:Op maandag 4 mei 2020 21:14 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het is meer dan logisch dat ze plannen. Het is hun business, ze vertegenwoordigen een hele (bedrijfs)tak.
Wat me meer doodmoe maakt,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stijn zit niet zo lekker in de wedstrijd.SPOILER: de bingokaart voor de reacties op deze postOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
Vertel! Wat voor hidden gems missen wij allemaal?quote:Op maandag 4 mei 2020 21:17 schreef heywoodu het volgende:
Als je denkt dat sport in comatoestand was, kijk je de verkeerde sporten.
Prima post verder, daar niet van.
quote:Op maandag 4 mei 2020 21:14 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het is meer dan logisch dat ze plannen. Het is hun business, ze vertegenwoordigen een hele (bedrijfs)tak.
Wat me meer doodmoe maakt,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb eigenlijk niet idee dat er veel mensen zijn die sport belangrijker vinden dan gezondheid. Alleen jammer dat er figuren zijn die hun geld uit hun handen zien glippen en daarom maar in de manipulatie-modus gaanSPOILER: de bingokaart voor de reacties op deze postOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n Tebas, maar ook Musk bijvoorbeeld (op een ander gebied uiteraard). Jammer dat die mensen niet eerlijk zijn over hun motieven.
quote:Op maandag 4 mei 2020 21:14 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het is meer dan logisch dat ze plannen. Het is hun business, ze vertegenwoordigen een hele (bedrijfs)tak.
Wat me meer doodmoe maakt,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh, oh, oh.SPOILER: de bingokaart voor de reacties op deze postOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put these foolish ambitions to rest.
Daar komen ook wel standaardreacties op, dus dat laten we maar zitten.quote:Op maandag 4 mei 2020 21:21 schreef Aguero het volgende:
[..]
Vertel! Wat voor hidden gems missen wij allemaal?
Ziedend.quote:Op maandag 4 mei 2020 21:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daar komen ook wel standaardreacties op, dus dat laten we maar zitten.
quote:Op maandag 4 mei 2020 21:14 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het is meer dan logisch dat ze plannen. Het is hun business, ze vertegenwoordigen een hele (bedrijfs)tak.
Wat me meer doodmoe maakt,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen gekke post. Wel erg cynisch.SPOILER: de bingokaart voor de reacties op deze postOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat vind je van het idee om de rest van het jaar te gebruiken om de competitie uit te spelen en tot het WK 2022 dat ritme aan te houden?
Ik vond het prima eigenlijk. Bij die kersttoespraken en zo hanteert hij altijd zo'n rare toon, dit kwam er natuurlijker uit.quote:Op maandag 4 mei 2020 21:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Haha, ik zie net een stukje van de toespraak van Willy. Wat kan die man toch weinig.
Ik vind het vooral schrijnend dat die man nooit weet waar de pauze in de zin moet komen. Hij praat als Piet Paulusma, maar dan zonder het gezellige toontje.quote:Op maandag 4 mei 2020 21:51 schreef Aguero het volgende:
[..]
Ik vond het prima eigenlijk. Bij die kersttoespraken en zo hanteert hij altijd zo'n rare toon, dit kwam er natuurlijker uit.
Het is ook gewoon retesaai om te doen. Na de zoveelste keer ge ja het echt niet meer fatsoenlijk voorbereiden. Dat zou ik doen.quote:Op maandag 4 mei 2020 21:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik vind het vooral schrijnend dat die man nooit weet waar de pauze in de zin moet komen. Hij praat als Piet Paulusma, maar dan zonder het gezellige toontje.
En je bent ook wel een notoire querulant als je om de twee seconden op je briefje moet kijken terwijl je toespraak louter open deuren bevat.
Maar jij bent geen koning Bob.quote:Op maandag 4 mei 2020 21:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het is ook gewoon retesaai om te doen. Na de zoveelste keer ge ja het echt niet meer fatsoenlijk voorbereiden. Dat zou ik doen.
Als prins natuurlijk wel...quote:Op maandag 4 mei 2020 21:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Maar jij bent geen koning Bob.
Ik bedoel, hij zou ook prima wat anders kunnen gaan doen, maar blijkbaar vindt hij het prima om koning te zijn. Doe er dan ook wat voor joh. Op de middelbare school zou je hier niet eens mee wegkomen.
Ik vind het wel opmerkelijk dat iemand die toevallig koning is blijkbaar toch nog zo veel kan. Uiteindelijk voert hij nog steeds veel uit. Ben wel benieuwd naar de beelden thoquote:Op maandag 4 mei 2020 21:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Maar jij bent geen koning Bob.
Ik bedoel, hij zou ook prima wat anders kunnen gaan doen, maar blijkbaar vindt hij het prima om koning te zijn. Doe er dan ook wat voor joh. Op de middelbare school zou je hier niet eens mee wegkomen.
Nouja uiteindelijk maakt het ook geen reet uit wat hij zegt, al die mensjes die het op tv gaan duiden vinden het toch wel indrukwekkend en noem het allemaal maar op. Een makkelijke manier om lui te worden.quote:Op maandag 4 mei 2020 22:02 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik vind het wel opmerkelijk dat iemand die toevallig koning is blijkbaar toch nog zo veel kan. Uiteindelijk voert hij nog steeds veel uit. Ben wel benieuwd naar de beelden thoMaar wat ik denk dat het voor hem het zoveelste plichtpleginkje is dat het geen echte indruk meer op hem maakt. Niets menselijks is hem vreemd neem ik aan.
Ieder koningshuis is per definitie belachelijk.quote:Op maandag 4 mei 2020 22:07 schreef Faraday01 het volgende:
Je bent erg streng voor WA RR. Kijk eens naar andere koningshuizen, dan is ons koningshuis zo slecht nog niet.
presidenten zijn vaak veel erger en duurder.quote:Op maandag 4 mei 2020 22:08 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ieder koningshuis is per definitie belachelijk.
Maar Willy is toch zijn hele leven houterig in zijn hele doen en laten. Een paar biertjes er in en je merkt er niks meer van. Hij heeft gewoon net niet dat pure charisma. Toch houdt hij zich wel goed staande. Nooit echt heel gekke dingen die hij zegt.quote:Op maandag 4 mei 2020 22:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nouja uiteindelijk maakt het ook geen reet uit wat hij zegt, al die mensjes die het op tv gaan duiden vinden het toch wel indrukwekkend en noem het allemaal maar op. Een makkelijke manier om lui te worden.
Maar toespraakjes geven kan hij alleen écht niet. Is ook geen vanzelfsprekendheid natuurlijk, heel veel mensen kunnen dat niet. Blijft geweldig om te zien hoe hij al stuntelend een zin probeert op te bouwen. Je denkt vaak dat een zin voorbij is, en dan komen er nog een paar woorden. Het is echt heel erg slecht.
Nog minder dan Valverde met Evenepoel?quote:Op maandag 4 mei 2020 22:09 schreef maxi-mus het volgende:
Die voorpagina van het AD kan echt niet. Er is niks wat Feyenoord met Michael Jordan gemeen heeft, werkelijk niks.
Zoals gezegd, alle duiders vinden het altijd fantastisch. Kritiek is verboden, lijkt het wel.quote:Op maandag 4 mei 2020 22:09 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
presidenten zijn vaak veel erger en duurder.
Overigens vind Arnon Grünberg dat de koning een prima speech had vanavond
Waar gaat dit over?quote:Op maandag 4 mei 2020 22:09 schreef maxi-mus het volgende:
Die voorpagina van het AD kan echt niet. Er is niks wat Feyenoord met Michael Jordan gemeen heeft, werkelijk niks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |