Bezoek proberen af te dwingen want het mag weer. Dat ze 74, dik en diabeet is vergeet ze even.quote:Op woensdag 29 april 2020 18:10 schreef amaranta het volgende:
Ja, of we sommen rare dingen op die je schoonmoeder doet.
Ik begin wel.
das wel stom jaquote:Op woensdag 29 april 2020 20:17 schreef exode het volgende:
Ok ok, ik kan me niet inhouden, ik noem 1 ding van mijn schoonmoeder:
Overal (!) haar eigen koffieautomaatje en theezakjes mee naartoe nemen. Ja ook naar restaurants. Drinkt ze iets bijzonders? Nee, niet eens, gewoon groene thee etc.
Een de rest heb ik gedelete ik kan serieus pagina's volpennen over haar, over mijn schoonvader ook overigens.
Melk werkte ook niet, maar dit geeft nog een laatste sprankje hoop.quote:
Van mij. Graag gedaan.quote:Op woensdag 29 april 2020 21:41 schreef F_r het volgende:
Hier ging net de deurbel. En beetje laat maat ik kreeg een doos van happy tulips alleen geen idee van wie.
Wij hebben dezelfde cruise gedaan toen het hier net uitbrak. Grote kans dat de landen de schepen niet willen. Bovendien kan ik me niet voorstellen dat binnen afzienbare tijd cruises weer gaan varen, je zit toch met 1500 man vrij dicht op elkaar. De cruise zelf is wel echt een aanrader dus hopelijk snel kans om alsnog te gaan!quote:Op woensdag 29 april 2020 16:35 schreef watmoetikkiezen het volgende:
[..]
Dat klinkt niet als welkom inderdaad.. Nou ja ik reken er eigk ook op dat we niet kunnen.. want moeten duitsland en denemarken door en ijsland moet t ook goed vinden..(en 3 dagen op een boot klinkt minder aantrekkelijk na al die cruiseschip drama's)
Fijn Cath! Geniet van je rondje alleen :-)quote:Op woensdag 29 april 2020 18:59 schreef Cathmar het volgende:
Hier in Spanje is er eindelijk een plan voor wat er (niet) mag na 11 mei.
De kinderen mogen nu een uur per dag naar buiten in een 1 km straal rond het huis.
Ennnn vanaf zaterdag mag er buiten worden gesport. Weet nog niet hoe ver en hoe lang van huis maar al ga ik rondjes rond het blok lopen... ik kan even naar buiten ALLEEN. Dag 47 quarantaine hier.
Ik wou zeggen dat J ook een laagste leeftijdsklasseprofiel heeft, en wèl pyjamahelden kan kijken, maar toen realiseerde ik me dat ie natuurlijk inmiddels 7 is. Netflix heeft dus het profiel automatisch mee aangepast in januari naar 9 jaar. Verklaart wel waarom er opeens andere tekenfilms gekeken worden.... (ik vond De Gelaarsde Kat al wel wat heftig voor de hele kleintjes, maar wel een toffe serie).quote:Op donderdag 30 april 2020 09:02 schreef Burdie het volgende:
Iemand hier ervaring met Netflix? Ik heb voor de jongens een kinderprofiel ingesteld voor de laagste leeftijdsklasse, maar ze mogen van mij wel Pyjamahelden kijken, die (onterecht) staat geclassificeerd als 6+. Kan ik dat toch toevoegen aan hun profiel of gaat dat niet?
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 30 april 2020 20:53 schreef Vicky het volgende:
Tegenbod gehad op ons bod..
Tegenbod geaccepteerd 🥳🎉🥳🎉🥳🎉🥳
Eindelijk naar een grote mensen huis!
1 augustus de overdrachtquote:Op donderdag 30 april 2020 20:55 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Wanneer mogen jullie over?
😘quote:Op donderdag 30 april 2020 21:52 schreef Malteser het volgende:
Gefeliciteerd Vicky! Wat fijn!
Ik heb echt een enorme baaldag en net uit pure verveling bijna een hele reep chocolade opgegeten. En dat vind ik nu heel stom en nu baal ik nog harder.
Nop, die moet nog in de verkoopquote:Op donderdag 30 april 2020 22:12 schreef amaranta het volgende:
Gefeliciteerd Vicky!
Is jullie huis al verkocht?
Jaaa!!!! Wat goed!quote:Op donderdag 30 april 2020 20:53 schreef Vicky het volgende:
Tegenbod gehad op ons bod..
Tegenbod geaccepteerd 🥳🎉🥳🎉🥳🎉🥳
Eindelijk naar een grote mensen huis!
quote:Op donderdag 30 april 2020 20:53 schreef Vicky het volgende:
Tegenbod gehad op ons bod..
Tegenbod geaccepteerd 🥳🎉🥳🎉🥳🎉🥳
Eindelijk naar een grote mensen huis!
Dit is echt zo stom idd!quote:Op woensdag 29 april 2020 22:09 schreef silliegirl het volgende:
Mijn baby sliep net. Eindelijk, na haar huiluur.
Moet man niezen. Baby weer wakker
Onzin! Was ie lekker?quote:Op donderdag 30 april 2020 21:52 schreef Malteser het volgende:
Gefeliciteerd Vicky! Wat fijn!
Ik heb echt een enorme baaldag en net uit pure verveling bijna een hele reep chocolade opgegeten. En dat vind ik nu heel stom en nu baal ik nog harder.
Ik hou van geel op de muurquote:Op vrijdag 1 mei 2020 09:28 schreef LeSage het volgende:En beneden ga ik geel op de muur proberen
beetje spannend, maar ach, als het heel lelijk is smeer ik er over een maand weer een ander kleurtje over.
Ze was vandaag in een erg goede bui. Ze was blij dat ze weer boodschappen mocht doen met haar vaderquote:Op vrijdag 1 mei 2020 07:20 schreef Phaidra het volgende:
Goaxing, wat sneu voor je oudste. Hopelijk helpt het zo een beetje, dat het toch speciaal wordt. Hoe gaat het met jou?
Wij hebben beneden ook geel op 1 muur en ik vind het heerlijk! In de winter is het een warme kleur, in de zomer is het juist lekker fris. We hebben RAL1018 (of zoals een vriendin zegt: “IKEA-geel”).quote:Op vrijdag 1 mei 2020 09:28 schreef LeSage het volgende:
Na een giga baaldag gisteren ga ik vandaag klussen. Bed van S. moet al 2,5 jaar geschilderd worden en nu ook zijn nieuwe Lego-kast. Ga ik meteen een muur in zijn kamer een lambrisering geven met verf.
En beneden ga ik geel op de muur proberenbeetje spannend, maar ach, als het heel lelijk is smeer ik er over een maand weer een ander kleurtje over.
Ik ookquote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:22 schreef GotC het volgende:
Geel lijkt mij dan weer niks.
Maarja.. ik heb een donkergroene muur in de woonkamer.
Ik ook.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:22 schreef GotC het volgende:
Geel lijkt mij dan weer niks.
Maarja.. ik heb een donkergroene muur in de woonkamer.
Dat gaat dan zéker lukken jaquote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:29 schreef SQ het volgende:
[..]
Ik ook
Of ja meer donker petrol. Denk dat de gordijnen daar lekker tegen gaan poppen
Ja, we gaan een kleine 3 km verderopquote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:04 schreef Gaoxing het volgende:
Jee, gefeliciteerd Vicky! Heel erg fijn voor jullie. Blijf je in dezelfde stad?
[..]
Wij hebben dat ook, ongeveer. Lime stone van Little Green.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:31 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik ook.. Net deze week geschilderd en ik ben er helemaal verliefd op. De andere muren zijn zandkleurig.
Fijn dat je dochter zich al iets beter voelt. Moet ook gek zijn, zo afstuderen.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:04 schreef Gaoxing het volgende:
Jee, gefeliciteerd Vicky! Heel erg fijn voor jullie. Blijf je in dezelfde stad?
[..]
Ik hou van geel op de muurIk denk dat als wij nog lang thuis blijven, mijn man ook nog wel gaat schilderen.
[..]
Ze was vandaag in een erg goede bui. Ze was blij dat ze weer boodschappen mocht doen met haar vaderWe zijn echt nog extreem voorzichtig, want mijn witte bloedcellen hebben het moeilijk, dus we doen maar 1 keer per week boodschappen. Maar als we mijn man alleen laten gaan zoals de afgelopen weken moest, is het altijd een gokje wat we krijgen ;-)
En met mij gaat het best goed, dank je. Ik heb iedere twee weken chemotherapie, en dat heeft zich nu redelijk gesetteld in 1 week allerlei bijwerkingen, en dan de tweede week opknappen, met aan het einde daarvan vier echt goede dagen. Afgelopen week ging het niet helemaal goed op eigen kracht, en ben ik even vocht gaan bijtanken in het ziekenhuis. Ik denk dat ik zondag ga voorstellen dat we dat in het vervolg gewoon standaard halverwege de cyclus doen. Ik vind het moeilijk om m'n grenzen niet te blijven verleggen voordat ik aan de bel trek. Komende zondag nummer 4 van de 8. En nu maar hopen dat het z'n werk doet...
Ja, dat lijkt best wel op onze kleur.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:43 schreef GotC het volgende:
[..]
Wij hebben dat ook, ongeveer. Lime stone van Little Green.
Mooi contrast geeft het, en sowieso, groen.
Verbouwing gaat goed dus?
Heel lekker. My old time favourite: Cote d’Or l’original melk. Gewoon niet in huis halen. Maar waren in de aanbieding vorige week.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |