Met de kans dat als iemand verkeerd door het raam kijkt hij door de hele tent begint te schreeuwen en schelden.quote:Op zondag 26 april 2020 14:44 schreef Bluedisplay het volgende:
[..]
Hij zou best bij de crazy pianos of een vergelijkbare tent een avond allerlei pianostukjes kunnen spelen
Zo gek vond ik dat niet als iemand door je raam staat te glurenquote:Op zondag 26 april 2020 14:48 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Met de kans dat als iemand verkeerd door het raam kijkt hij door de hele tent begint te schreeuwen en schelden.
Ook de oude Wajong regeling? Want ik hoorde dat er verschil in zit tussen oude en nieuwe regeling.quote:Op zondag 26 april 2020 14:21 schreef Chia het volgende:
[..]
Die zijn inmiddels allemaal opnieuw gekeurd en als je ook maar iets van werkvermogen hebt moet je gewoon solliciteren en anders word je op je uitkering gekort.
Ja juist die en daarom was die herkeuring er: om die verschillen gelijk te trekken.quote:Op zondag 26 april 2020 14:55 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Ook de oude Wajong regeling? Want ik hoorde dat er verschil in zit tussen oude en nieuwe regeling.
Dan is braddie ook gekeurd. Ik denk dat hij best kan werken en misschien ook zijn ritme automatisch beter wordt. Inclusief grotere kans op afvallen etc. Motivatie, zelfrespect verhogen ook dan.quote:Op zondag 26 april 2020 14:56 schreef Chia het volgende:
[..]
Ja juist die en daarom was die herkeuring er: om die verschillen gelijk te trekken.
Daarom heeft hij ook een jobcoach gekregen.quote:Op zondag 26 april 2020 14:58 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Dan is braddie ook gekeurd. Ik denk dat hij best kan werken en misschien ook zijn ritme automatisch beter wordt. Inclusief grotere kans op afvallen etc. Motivatie, zelfrespect verhogen ook dan.
Een jobcoach als je miet werkt? Ik denk dat hij gewoon een klantmamager heeft. Jobcoach komt in beeld wanneer je al werkt met een beperking een tussenpersoon tussen werknemer en werkgever.quote:Op zondag 26 april 2020 14:58 schreef Chia het volgende:
[..]
Daarom heeft hij ook een jobcoach gekregen.
Serieus? Dat is wel erg. Zelfs mensen met het syndroom van down hebben een vast arbeidscontract. Die werken in de productie of in een supermarkt. Wel erg als een downie meer capaciteiten heeft dan een niet-downie.quote:Op zondag 26 april 2020 14:25 schreef Mortaxx het volgende:
Is werkelijk geen enkele baan waar hij geschikt voor is
Die zijn vaak gemotiveerder.quote:Op zondag 26 april 2020 15:05 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Serieus? Dat is wel erg. Zelfs mensen met het syndroom van down hebben een vast arbeidscontract. Die werken in de productie of in een supermarkt. Wel erg als een downie meer capaciteiten heeft dan een niet-downie.
Ja je moet het wel willen.quote:
Ik werk ook gewoon. Ik heb in totaal 2 jaar niet gewerkt omdat mijn zoontje niet naar school ging nog en ik met mijn bedrijfje was gestopt dat was te veel stress.quote:Op zondag 26 april 2020 15:14 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Ja je moet het wel willen.
Die ene autist die hier weleens postte - Dique Long ofzo - heeft/had ook een Wajong en werkt gewoon fulltime in een supermarkt en is daar heel blij mee.
En worden zwaar gesubsidieerdquote:Op zondag 26 april 2020 15:05 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Serieus? Dat is wel erg. Zelfs mensen met het syndroom van down hebben een vast arbeidscontract. Die werken in de productie of in een supermarkt. Wel erg als een downie meer capaciteiten heeft dan een niet-downie.
Ik heb nog nooit iemand met down in een supermarkt zien werken.quote:Op zondag 26 april 2020 15:05 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Serieus? Dat is wel erg. Zelfs mensen met het syndroom van down hebben een vast arbeidscontract. Die werken in de productie of in een supermarkt. Wel erg als een downie meer capaciteiten heeft dan een niet-downie.
Neen, maar wél een stream vanaf 19:30quote:Op zondag 26 april 2020 15:33 schreef Bluedisplay het volgende:
Hopelijk komt er nog een gezellig vlogje vandaag
De attent supermarkten die ik heb gezien zijn het niet met je eens. Daar werken oprecht alleen maar mensen met het syndroom van down.quote:Op zondag 26 april 2020 15:38 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit iemand met down in een supermarkt zien werken.
Magazijn vegen en dat soort dingen waar subsidie voor wordt gegeven. Kun je als werkgever nog geld aan overhouden ookquote:Op zondag 26 april 2020 15:38 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit iemand met down in een supermarkt zien werken.
Heb in meerdere supermarkten en winkels gewerkt. Nog nooit gezien.quote:Op zondag 26 april 2020 15:39 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Magazijn vegen en dat soort dingen waar subsidie voor wordt gegeven. Kun je als werkgever nog geld aan overhouden ook
En wat zeiden ze toen jij daar solliciteerde?quote:Op zondag 26 april 2020 15:39 schreef ItsTheBradgeHere het volgende:
[..]
De attent supermarkten die ik heb gezien zijn het niet met je eens. Daar werken oprecht alleen maar mensen met het syndroom van down.
Naar mijn mening is er geen duidelijke grens tussen bijstand en Wajong. Veel mensen in de bijstand mankeren iets, maar zijn toch geen Wajonger. GGZ-patienten, verslaafden en zwakbegaafden zitten ook gewoon in de bijstand.quote:Op zondag 26 april 2020 15:17 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Ik werk ook gewoon. Ik heb in totaal 2 jaar niet gewerkt omdat mijn zoontje niet naar school ging nog en ik met mijn bedrijfje was gestopt dat was te veel stress.
Ik weet ook niet exact wat Braad heeft waarom hij in de Wajong terecht is gekomen.
Ook zwakbegaafden kunnen gewoon werken normaliter. Daar is de sociale werkplaats voor.quote:Op zondag 26 april 2020 15:45 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Naar mijn mening is er geen duidelijke grens tussen bijstand en Wajong. Veel mensen in de bijstand mankeren iets, maar zijn toch geen Wajonger. GGZ-patienten, verslaafden en zwakbegaafden zitten ook gewoon in de bijstand.
Dat hele systeem klopt gewoon niet.
Dat ze al sinds 2018 niet meer bestaan.quote:Op zondag 26 april 2020 15:41 schreef Chia het volgende:
En wat zeiden ze toen jij daar solliciteerde?
Mwah. Wel wat minder dan vroeger hoor. Vroeger kon je gewoon voor elke scheet een wajong aanvragen en keken ze nooit meer naar je om.quote:Op zondag 26 april 2020 15:56 schreef Welvaert het volgende:
'Wat is een Wajong uitkering: De Wajong uitkering is een uitkering voor jongeren vanaf 18 jaar met een uiterste looptijd tot 65 jaar. De Wajong is in het leven geroepen voor mensen die op jonge leeftijd gehandicapt geraakt zijn of tijdens de studie langdurig ziek zijn geworden'
Lettelijke definitie van het UWV. Dit potje wordt zo misbruikt in Nederland
Logisch, mee eens. Maar ik vind dat als je zelf kiest zo'n openbaar leven te leiden door van alles over jezelf op het internet te delen er ook gewoon kritische vragen vanuit je achterban/kijkers mogen komen.quote:
Wajong krijg je als jongere toch? Er zijn natuurlijk zat mensen die ondanks beperkingen de arbeidsmarkt op gaan, vastlopen en vervolgens in de bijstand terecht komen. Ik kwam daar ook in uit, ze waren helemaal verrast dat ik altijd op kwam dagen bij afspraken en altijd gemotiveerd naar sollicaties kwam.quote:Op zondag 26 april 2020 15:45 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Naar mijn mening is er geen duidelijke grens tussen bijstand en Wajong. Veel mensen in de bijstand mankeren iets, maar zijn toch geen Wajonger. GGZ-patienten, verslaafden en zwakbegaafden zitten ook gewoon in de bijstand.
Dat hele systeem klopt gewoon niet.
Dat mag jij vinden. En wij hebben bepaald dat dat niet in deze reeks gaat gebeuren.quote:Op zondag 26 april 2020 16:00 schreef Welvaert het volgende:
[..]
Logisch, mee eens. Maar ik vind dat als je zelf kiest zo'n openbaar leven te leiden door van alles over jezelf op het internet te delen er ook gewoon kritische vragen vanuit je achterban/kijkers mogen komen.
Ja logisch, dat lot staat Bradge ook te wachten natuurlijk. Als je in de bloei van je leven 20-35 al de keuze maakt om 24/7 thuis niets te doen dan ga je vanaf je 40ste echt niet ineens gemotiveerd de arbeidsmarkt op.quote:Op zondag 26 april 2020 16:00 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Wajong krijg je als jongere toch? Er zijn natuurlijk zat mensen die ondanks beperkingen de arbeidsmarkt op gaan, vastlopen en vervolgens in de bijstand terecht komen. Ik kwam daar ook in uit, ze waren helemaal verrast dat ik altijd op kwam dagen bij afspraken en altijd gemotiveerd naar sollicaties kwam.
Ik had vrij snel nadat mijn zoontje naar speciaal onderwijs kon een vaste baan, alles uitgelegd waar ik tegen aan kan lopen en werk er nu al ruim 2 jaar met veel plezier.
Daarvoor nog losse klusjes gedaan met behoudt van uitkering.
Je moet wel zelf er open voor staan natuurlijk. Dat zie je bij veel mensen helaas niet terug en die blijven tientallen jaren thuis zitten.
quote:Op zondag 26 april 2020 16:01 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Dat mag jij vinden. En wij hebben bepaald dat dat niet in deze reeks gaat gebeuren.
Nee.quote:Op zondag 26 april 2020 16:02 schreef Fok-it het volgende:
[..]Braddie wordt dus ongelimiteerd beschermd zeg je dus?
Als je zelf de gesubsidieerde bent valt het indd niet op.quote:Op zondag 26 april 2020 15:41 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Heb in meerdere supermarkten en winkels gewerkt. Nog nooit gezien.
Ik studeer momenteel aan de universiteit, en durf mijn handen in het vuur te steken dat jij nooit op dat niveau zal komen.quote:Op zondag 26 april 2020 16:03 schreef RTR het volgende:
[..]
Als je zelf de gesubsidieerde bent valt het indd niet op.
Klopt, daar ga je je niet fijner van voelen. En als ik hem muziek zie maken zie ik echt een leuke gemotiveerdequote:Op zondag 26 april 2020 16:02 schreef Welvaert het volgende:
[..]
Ja logisch, dat lot staat Bradge ook te wachten natuurlijk. Als je in de bloei van je leven 20-35 al de keuze maakt om 24/7 thuis niets te doen dan ga je vanaf je 40ste echt niet ineens gemotiveerd de arbeidsmarkt op.
Niet iedereen die wajong krijgt ziet eruit als een mongool waar het slijm bij uit zijn mond looptquote:Op zondag 26 april 2020 15:41 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Heb in meerdere supermarkten en winkels gewerkt. Nog nooit gezien.
Wat studeer jij dan?quote:Op zondag 26 april 2020 16:04 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik studeer momenteel aan de universiteit, en durf mijn handen in het vuur te steken dat jij nooit op dat niveau zal komen.
Je blijft wel zo'n beetje de grootste mongool van dit forum.quote:Op zondag 26 april 2020 16:04 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik studeer momenteel aan de universiteit, en durf mijn handen in het vuur te steken dat jij nooit op dat niveau zal komen.
In jouw perceptie. Er zijn in de geschiedenis en de psychologie talloze voorbeelden van mensen met een verkeerde perceptie he.quote:Op zondag 26 april 2020 16:05 schreef RTR het volgende:
[..]
Je blijft wel zo'n beetje de grootste mongool van dit forum.
Ook talloze voorbeelden van mensen op een forum die zich beter voordoenquote:Op zondag 26 april 2020 16:06 schreef Quotidien het volgende:
[..]
In jouw perceptie. Er zijn in de geschiedenis en de psychologie talloze voorbeelden van mensen met een verkeerde perceptie he.
En je doelt nu op mij?quote:Op zondag 26 april 2020 16:07 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ook talloze voorbeelden van mensen op een forum die zich beter voordoen
Jammer is dit ja. Ik doe verder geen vlieg kwaad, laat mij lekker mijn filmpjes maken op YouTube en mijn leven leiden.quote:Op zondag 26 april 2020 16:06 schreef Vliegbaard het volgende:
Ontspoort het nu al weer?
Beetje jammer dat Braadslee weer zo weggezet wordt als profiteur. Die jongen probeer ook een beetje een leuk leven te leiden en zet dat op internet. Laat het dan vooral over zijn content gaan.
Niet op Braddie neequote:
Maar bradge wordt je daar echt serieus gelukkig van dan? Ben je nu tevreden met je leven?quote:Op zondag 26 april 2020 16:07 schreef ItsTheBradgeHere het volgende:
[..]
Jammer is dit ja. Ik doe verder geen vlieg kwaad, laat mij lekker mijn filmpjes maken op YouTube en mijn leven leiden.
Ik ben re-de-lijk content.quote:Op zondag 26 april 2020 16:08 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Maar bradge wordt je daar echt serieus gelukkig van dan? Ben je nu tevreden met je leven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |