Ja. Dit dus. Maar goed....blijkbaar zijn Nederlanders heel goed in het opzoeken van de grenzen want ja.....het stond niet zo in de richtlijnenquote:Op woensdag 22 april 2020 11:13 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Er zijn regels en er is gezond verstand....
Kijk naar de groepsgrootte, kijk naar de groepsgrootte van evenementen.
En bedenk hoe logisch het is om vóór 1 september mensen uit diverse landen heen en weer te laten reizen en bij elkaar te laten zijn.
Ik krijg het nog steeds voor elkaar om de boodschappen te laten komen wanneer ik ze wil hebben. Regelmatig kijken op bezorgmomenten en dan opeens komt er een lange lijst met vrije momenten, dan meteen reserveren en later de lijst aanpassen.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:40 schreef Lucky_Strike het volgende:
Morgen komen de eerste boodschappen sinds 2,5 week en het gaat nog best goed met de voorraad eigenlijk. We hebben tussendoor alleen twee keer asperges bij de boer gekocht. En een keer Grieks en een keer friet afgehaald.
Er zit een buitenbeentjes box bij. Ik ben erg benieuwd wat daar in zit.
Dat staat er gewoon bij, he.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:40 schreef Lucky_Strike het volgende:
Er zit een buitenbeentjes box bij. Ik ben erg benieuwd wat daar in zit.
Oh ja, ik zie het. Ik had niet ver genoeg gescrolld. Ik heb hem weer afgezegd, ik vond het tegenvallen.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:46 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat staat er gewoon bij, he.Weet niet of je het bewust een verrassing wil houden. Ik vind het jammer dat het redelijk vast staat. Ik zou liever de toevallige restanten of seizoensproducten oid willen hebben. Dan zou ik het ook wel vaker bestellen.
Wtf.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:31 schreef PdeHoog het volgende:
Oh...de amerikanen hebben weer wat nieuws bedacht. Laten we China sueen voor het verspreiden van een virus
https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
Ja, ik heb met de inhoud niet eens het gevoel dat je een prijsvoordeel hebt. Wel heel basic.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oh ja, ik zie het. Ik had niet ver genoeg gescrolld. Ik heb hem weer afgezegd, ik vond het tegenvallen.
Ik heb een AH bezorgbundel, Ah komt vanaf morgen elke twee weken. Dat plant wel zo handig.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:45 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik krijg het nog steeds voor elkaar om de boodschappen te laten komen wanneer ik ze wil hebben. Regelmatig kijken op bezorgmomenten en dan opeens komt er een lange lijst met vrije momenten, dan meteen reserveren en later de lijst aanpassen.
Dat inderdaad.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:55 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, ik heb met de inhoud niet eens het gevoel dat je een prijsvoordeel hebt. Wel heel basic.
Dat had ik al veel eerder verwacht.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:31 schreef PdeHoog het volgende:
Oh...de amerikanen hebben weer wat nieuws bedacht. Laten we China sueen voor het verspreiden van een virus
https://edition.cnn.com/2(...)ronavirus/index.html
Ik koop ze ook regelmatig. Vooral de champignons en de paprika's. Mijn AH heeft alleen niets van dat assortiment maar als ik bij een grotere winkel ben kijk ik altijd en vergelijk uiteraard de prijzen. En als ik geen mogelijkheid heb om naar de boer te gaan koop ik ook wel buitenbeentjes asperges.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:56 schreef Tele6 het volgende:
In de winkel zijn de buitenbeentjes soms wel goedkoper. Ik koop graag buitenbeentjes peren en paprika's. Per kilo ben je goedkoper uit dan wanneer je standaard peren of paprika's koopt. Je moet geen probleem hebben met groene paprika's en mini-peren.
Je kan gewoon je oude bestelling laten staan terwijl je een bundel aanvraagt.quote:Op woensdag 22 april 2020 12:03 schreef Kaatje1 het volgende:
Even naar die bezorgbundel gekeken. Ik betaal nu voor de donderdag tussen 8-14 afleveren (en ik ben toch thuis dus dat kan makkelijk) 2.50 en als ik een bezorgbundel neem moet ik het afsluiten voor 6 of 12 maanden en dan duurt het nog zo'n 2-3 weken voordat ik kan beginnen. Hou het hier maar op.
Hier komen ze nu elke week. Nog steeds blij met jouw tipquote:Op woensdag 22 april 2020 11:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik heb een AH bezorgbundel, Ah komt vanaf morgen elke twee weken. Dat plant wel zo handig.
Ik heb een bezorgbundel voor 3 maanden en betaalde per keer bezorgen 7-9 euro. Ik wil sowieso momenteel wel een vast moment hebben, dat is me ook wel wat waard natuurlijk.quote:Op woensdag 22 april 2020 12:03 schreef Kaatje1 het volgende:
Even naar die bezorgbundel gekeken. Ik betaal nu voor de donderdag tussen 8-14 afleveren (en ik ben toch thuis dus dat kan makkelijk) 2.50 en als ik een bezorgbundel neem moet ik het afsluiten voor 6 of 12 maanden en dan duurt het nog zo'n 2-3 weken voordat ik kan beginnen. Hou het hier maar op.
Zodra ik weer meer naar kantoor ga is het waarschijnlijk lastiger om dit te doen. En dan zit ik er wel 6 maanden aan vast. En ik haal vaak ook boodschappen als ik terug naar huis fiets. Dus dan is het voor mij totaal overbodig.quote:Op woensdag 22 april 2020 12:04 schreef Myraela het volgende:
[..]
Je kan gewoon je oude bestelling laten staan terwijl je een bundel aanvraagt.
Hier geen ham, romaine, mozzarella, mosterdpoeder en kaneelpoeder. We overleven wel zonder.quote:Op woensdag 22 april 2020 12:05 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Hier komen ze nu elke week. Nog steeds blij met jouw tipsoms zijn dingen niet voorradig maar dat heb je overal nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |