Dit is nou een voorbeeld van ‘sheeple’. Vraag waarom ze tegen Bill Gates zijn en er komt waarschijnlijk niks zinnigs uit. Behalve dan ‘Het heeft op Facebook gestaan’quote:Op zondag 3 mei 2020 10:19 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Wereldwijd hebben mensen genoeg van deze charlatan.
Je snapt het niet, hè? Zodra de medische zorg in ontwikkelingslanden stopt, zullen de kwakzalvers nog meer op de inwoners van die landen richten. Dat zie je nu al met Herbalife. Deze bedrijven geven niks om de gezondheid van hun consumenten, maar alleen hun eigen vermogen. Het feit dat mensen ernstig ziek worden of zelfs sterven, interesseert ze niks.quote:Op zondag 3 mei 2020 11:39 schreef controlaltdelete het volgende:
Zwak argument elke keer met je facebook opmerking. De vuile was van Bill en Co komt steeds meer aan het licht niet door FB maar ook door medici en andere prominenten. Meneer Kennedy jr waarschuwt ook al voor de wanpraktijken en belangenverstrengeling van deze man en gezondheidsorganisaties.
Summers zei het ook al - de normies zijn op weg de abnormies te worden. Rol vooral je mouw op zou ik zeggen!
Oh ja, de medici en prominenten uit Bill's cartoon...quote:Op zondag 3 mei 2020 11:39 schreef controlaltdelete het volgende:
Zwak argument elke keer met je facebook opmerking. De vuile was van Bill en Co komt steeds meer aan het licht niet door FB maar ook door medici en andere prominenten. Meneer Kennedy jr waarschuwt ook al voor de wanpraktijken en belangenverstrengeling van deze man en gezondheidsorganisaties.
Summers zei het ook al - de normies zijn op weg de abnormies te worden. Rol vooral je mouw op zou ik zeggen!
Sheeple zijn mensen die de msm narrative vormen dus dat verander jij niet eventjes en op facebook en you tube is meer waarheid dan je ooit op het nos journaal zal krijgen . Kijk jij fijn het nos journaal dan houd ik het op facebook en you tube enzoquote:Op zondag 3 mei 2020 11:33 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Dit is nou een voorbeeld van ‘sheeple’. Vraag waarom ze tegen Bill Gates zijn en er komt waarschijnlijk niks zinnigs uit. Behalve dan ‘Het heeft op Facebook gestaan’
Filmpje van Summers gevonden:quote:Op zondag 3 mei 2020 12:13 schreef Summers het volgende:
[..]
Sheeple zijn mensen die de msm narrative vormen dus dat verander jij niet eventjes en op facebook en you tube is meer waarheid dan je ooit op het nos journaal zal krijgen . Kijk jij fijn het nos journaal dan houd ik het op facebook en you tube enzo
Sorry meid, maar ik denk dat jouw camera’s niet goed zijn ingesteld. Ik kijk namelijk al jaren geen NOS journaal. Sterker nog, ik heb niet eens een tv-abbonement.quote:Op zondag 3 mei 2020 12:13 schreef Summers het volgende:
[..]
Sheeple zijn mensen die de msm narrative vormen dus dat verander jij niet eventjes en op facebook en you tube is meer waarheid dan je ooit op het nos journaal zal krijgen . Kijk jij fijn het nos journaal dan houd ik het op facebook en you tube enzo
En dan toch nog een nos journaal wereldbeeld , knap hoorquote:Op zondag 3 mei 2020 12:16 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Sorry meid, maar ik denk dat jouw camera’s niet goed zijn ingesteld. Ik kijk namelijk al jaren geen NOS journaal. Sterker nog, ik heb niet eens een tv-abbonement.
Facebook steunen betekent eigenlijk dat je gewoon je persoonlijke informatie op straat zet. Als er 2 bedrijven zijn die een middelvinger steken naar privacy, dan zijn het wel Facebook en Google. Btw, Youtube is ook een onderdeel van Google.quote:Op zondag 3 mei 2020 12:15 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Filmpje van Summers gevonden:
Het staat op Facebook, dus het is waar, dus dit is Summers.
Wat ik me nou echt afvraag is... is dat bovenstaande allemaal vooral zorgwekkend omdat jij persoonlijk denkt dat vaccinatie eng en schadelijk is?quote:Op zondag 3 mei 2020 11:27 schreef controlaltdelete het volgende:
Bovenstaande normie heeft zich weer laten gelden met het typische passieve agressieve generaliseren
Het vaccinatie-activisme van de Bill Gates Foundation
De stichting van de voormalige Microsoft-baas Bill Gates, de ‘ Bill and Melinda Gates Foundation (BMGF), wordt gecontroleerd door drie bewindvoerders: Bill en Melinda Gates, en de hedgefonds manager Warren Buffett. De Stichting heeft een vermogen van 50 miljard dollar – waarvan ongeveer de helft afkomstig is van Buffett en financiert verschillende charitatieve projecten.
De BMGF is na de Verenigde Staten, de grootste donor van de wereld gezondheid organisatie WHO en betaalde in de jaren 2018, $ 200 miljoen – meer dan Duitsland, Frankrijk en Zweden samen in dezelfde periode. Dit is niet de enige manier waarop de WHO door Gates wordt gefinancierd. De vaccin-alliantie GAVI, vroeger onder de naam van “Global Alliance for Vaccins and Immunization” bekend, stelde de WHO in 2018 nog eens 150 miljoen dollar ter beschikking. Een van de belangrijkste donoren van de GAVI, is op zijn beurt weer de BMGF, in 2016 met bijvoorbeeld 1,5 miljard dollar.
In Duitsland kreeg het Robert Koch-Instituut, als nationaal bevoegde epidemiologische autoriteit (bij ons RIVM), in november 2019, $ 250.000. Naar de Charité in Berlijn (werkgever van prof. Christian Drosten) gingen in 2019 en 2020 meer dan 300.000 dollar. Zoals het ook het geval is met de WHO, is het vermoeden van belangenverstrengeling duidelijk, zodra deze instellingen of hun medewerkers, politieke aanbevelingen doen die invloed hebben op bedrijven die door de stichting ondersteunt worden, of waar zij via beleggingen in geïnvesteerd is.
etc etc.
Wat is nou weer een NOS wereldbeeld?quote:Op zondag 3 mei 2020 12:18 schreef Summers het volgende:
[..]
En dan toch nog een nos journaal wereldbeeld , knap hoor
Heb ik al wel vaker gezegd.quote:Op zondag 3 mei 2020 12:18 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Facebook steunen betekent eigenlijk dat je gewoon je persoonlijke informatie op straat zet. Als er 2 bedrijven zijn die een middelvinger steken naar privacy, dan zijn het wel Facebook en Google. Btw, Youtube is ook een onderdeel van Google.
Bedoel je een soort van veilige middenweg ? Die is er niet , bnw is all in or go home . Je moet bereid zijn je wereldbeeld vollediig te evalueren en los te laten . Er is geen middenweggetje waar je op een afstand even aan bnw kan snuffelen om vervolgens te gaan slapen en je vertrouwde wereldbeeld is nog intact .quote:Op zondag 3 mei 2020 12:26 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Wat is nou weer een NOS wereldbeeld?
Is jouw kijk op leven zo zwart/wit? Dat als je liever geen Facebook gebruikt, je automatisch de zelfde ideeën hebt als NOS? Nooit in je opgekomen dat er ook een hoop grijstinten bestaan?
quote:Op zondag 3 mei 2020 13:07 schreef Summers het volgende:
[..]
Bedoel je een soort van veilige middenweg ? Die is er niet , bnw is all in or go home . Je moet bereid zijn je wereldbeeld vollediig te evalueren en los te laten . Er is geen middenweggetje waar je op een afstand even aan bnw kan snuffelen om vervolgens te gaan slapen en je vertrouwde wereldbeeld is nog intact .
Je snapt het echt niet. Er wel degelijk een middenweg en die is absoluut niet veilig. Sterker nog, je komt op een punt dat je je realiseert dat beide ‘partijen’ hun mindere kant hebben. Of beter gezegd, overal heb je psychopaten die misbruik van je willen maken.quote:Op zondag 3 mei 2020 13:07 schreef Summers het volgende:
[..]
Bedoel je een soort van veilige middenweg ? Die is er niet , bnw is all in or go home . Je moet bereid zijn je wereldbeeld vollediig te evalueren en los te laten . Er is geen middenweggetje waar je op een afstand even aan bnw kan snuffelen om vervolgens te gaan slapen en je vertrouwde wereldbeeld is nog intact .
Robert Francis Kennedy jr. is een anti-vaccinatieactivist.quote:Op zondag 3 mei 2020 11:39 schreef controlaltdelete het volgende:
Meneer Kennedy jr waarschuwt ook al voor de wanpraktijken en belangenverstrengeling van deze man en gezondheidsorganisaties.
Je moet down the rabbithole , jij praat over een soort van neutrale middenweg waar je van de buitenkant iets rationeel wilt beoordelen zonder aan dat innerlijk proces te beginnen die erbij hoort . Dat veranderd je wereldbeeld niet .quote:Op zondag 3 mei 2020 13:50 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Je snapt het echt niet. Er wel degelijk een middenweg en die is absoluut niet veilig. Sterker nog, je komt op een punt dat je je realiseert dat beide ‘partijen’ hun mindere kant hebben. Of beter gezegd, overal heb je psychopaten die misbruik van je willen maken.
Door je volledig afhankelijk te maken van de BNW ben je net zoveel ‘sheeple’ als je NOS-kijkers van beschuldigd. Je informatie is eenzijdig en er is geen ruimte voor enige vorm van kritiek. Want als je maar een beetje twijfel toont, dan word je al gelijk in het hokje van ‘de vijand’ geplaatst.
Verder moet he heel bewust zijn wie al die informatie op internet gooien. Hebben ze er zelf baat bij? Worden ze er zelf rijker van? Het is dan ook wel heel opvallend dat de doctoren in de BNW daarnaast ook een business hebben in alternatieve middel voor woekerprijzen. Zij worden dus rijker wanneer steeds meer mensen reguliere medische zorg afwijzen.
Wat natuurlijk ook niet meewerkt is dat de medicatie-industrie zelf al redelijk dubieus is. Vooral in de VS zie je dat er vrij makkelijk medicatie wordt gegeven. Zo is er een documentaire van Louis Theroux over ADHD waarin blijkt dat de hele familie ADHD heeft. Ik vond dat zelf nogal vreemd, aangezien ADHD niet vaak voorkomt. Ook niet binnen de familie. Maar dan wel gewoon iedereen aan de pillen.
Je ziet dan dat BNW hierop inspeelt. Alternatieve geneeswijze en homeopathische of natuurlijke middelen zie je steeds vaker. Uiteraard wel voor hoge prijzen. Hoe dan ook, men speelt met het idee dat natuurlijke middelen geen kwaad kunnen. Ook al bestaan er in de natuurlijk giftige planten en kruiden. Maar dat wordt buiten beschouwing gelaten. Nee, men focust vooral op wat de reguliere medische wereld verkeerd doet en gaat vervolgens op precies dezelfde werkwijzen aan de gang.
Dus om terug te komen op jouw opmerking, de enige reden waarom ik kan slapen is omdat ik geen zin heb on de rest van mijn leven in angst te leven.
Je wereldbeeld veranderen omdat je in heel graag als slachtoffer wil leven, die nobel en dapper strijdt tegen een zelf gecreëerde elite die niet bestaat...quote:Op zondag 3 mei 2020 14:13 schreef Summers het volgende:
[..]
Je moet down the rabbithole , jij praat over een soort van neutrale middenweg waar je van de buitenkant iets rationeel wilt beoordelen zonder aan dat innerlijk proces te beginnen die erbij hoort . Dat veranderd je wereldbeeld niet .
Dat is prima en je eigen keuze maar niemand kan mij dan vertellen dat ik het fout zie . Ik ben in het diepe gesprongen en weet wat er onder water te zien is en mensen die alleen hun teen nat maken kunnen mij nooit wijsmaken dat ze beter dan mij weten wat er onder water te zien is .
Bnw is down the rabbithole gaan . All in or go home .
Maakt niet uit waar jij bij blijft , we hebben je niet nodig . 100th monkey effectquote:Op zondag 3 mei 2020 14:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je wereldbeeld veranderen omdat je in heel graag als slachtoffer wil leven, die nobel en dapper strijdt tegen een zelf gecreëerde elite die niet bestaat...
Sorry, ik hou het nog even gewoon bij cognitie, ratio en feiten.
Nee, stel je voor dat je iemand in je clubhuis hebt die bronnen checkt...quote:Op zondag 3 mei 2020 14:32 schreef Summers het volgende:
[..]
Maakt niet uit waar jij bij blijft , we hebben je niet nodig . 100th monkey effect
Het betekent vooral lekker in gaan tegen alles wat mainstream is... Aandacht trekken.quote:Op zondag 3 mei 2020 14:37 schreef TheFreshPrince het volgende:
Sowieso is het een zooitje in BNW.
"Bomen gaan dood van 5G!" maar ook "Bomen worden gekapt voor 5G!" wat niet nodig is als ze toch al dood gaan.
"Het waren vrachtvliegtuigen in de WTC torens!" maar ook "er waren geen vliegtuigen!" en "het waren rakketten" en "het was een psy-op" en "het was CGI" en...
"De ruimte bestaat niet!" en "We worden geleid door aliens!"
Men is het hier op vele onderwerpen onderling niet eens, hoe kan je dan "all-in" gaan?
Het is jammer dat je het zo persoonlijk maakt, is helemaal niet nodig.quote:Op zondag 3 mei 2020 14:32 schreef Summers het volgende:
[..]
Maakt niet uit waar jij bij blijft , we hebben je niet nodig . 100th monkey effect
quote:Op zondag 3 mei 2020 14:39 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het is jammer dat je het zo persoonlijk maakt, is helemaal niet nodig.
Hou je verre van het beledigen van anderen, kom met argumenten en onderbouw het.
Als je denkt een sterke zaak te hebben moet je het met gemak kunnen verdedigen en onderbouwen.
Het trollen en de ad-hominems maken de discussie er niet bezig op.
quote:Op zondag 3 mei 2020 14:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je wereldbeeld veranderen omdat je in heel graag als slachtoffer wil leven, die nobel en dapper strijdt tegen een zelf gecreëerde elite die niet bestaat...
Sorry, ik hou het nog even gewoon bij cognitie, ratio en feiten.
Dat bedoel ik dus, compleet niet inhoudelijk en erg op de persoon.quote:
Doei ik houd niet van leugenaarsquote:Op zondag 3 mei 2020 15:59 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus, compleet niet inhoudelijk en erg op de persoon.
Laten we teruggaan naar de discussie:
Wat heeft Bill Gates feitelijk fout gedaan?
Prima verwoord, maar ik denk dat het parels voor de zwijnen zijn.quote:Op zondag 3 mei 2020 13:50 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Je snapt het echt niet. Er wel degelijk een middenweg en die is absoluut niet veilig. Sterker nog, je komt op een punt dat je je realiseert dat beide ‘partijen’ hun mindere kant hebben. Of beter gezegd, overal heb je psychopaten die misbruik van je willen maken.
Door je volledig afhankelijk te maken van de BNW ben je net zoveel ‘sheeple’ als je NOS-kijkers van beschuldigd. Je informatie is eenzijdig en er is geen ruimte voor enige vorm van kritiek. Want als je maar een beetje twijfel toont, dan word je al gelijk in het hokje van ‘de vijand’ geplaatst.
Verder moet he heel bewust zijn wie al die informatie op internet gooien. Hebben ze er zelf baat bij? Worden ze er zelf rijker van? Het is dan ook wel heel opvallend dat de doctoren in de BNW daarnaast ook een business hebben in alternatieve middel voor woekerprijzen. Zij worden dus rijker wanneer steeds meer mensen reguliere medische zorg afwijzen.
Wat natuurlijk ook niet meewerkt is dat de medicatie-industrie zelf al redelijk dubieus is. Vooral in de VS zie je dat er vrij makkelijk medicatie wordt gegeven. Zo is er een documentaire van Louis Theroux over ADHD waarin blijkt dat de hele familie ADHD heeft. Ik vond dat zelf nogal vreemd, aangezien ADHD niet vaak voorkomt. Ook niet binnen de familie. Maar dan wel gewoon iedereen aan de pillen.
Je ziet dan dat BNW hierop inspeelt. Alternatieve geneeswijze en homeopathische of natuurlijke middelen zie je steeds vaker. Uiteraard wel voor hoge prijzen. Hoe dan ook, men speelt met het idee dat natuurlijke middelen geen kwaad kunnen. Ook al bestaan er in de natuurlijk giftige planten en kruiden. Maar dat wordt buiten beschouwing gelaten. Nee, men focust vooral op wat de reguliere medische wereld verkeerd doet en gaat vervolgens op precies dezelfde werkwijzen aan de gang.
Dus om terug te komen op jouw opmerking, de enige reden waarom ik kan slapen is omdat ik geen zin heb on de rest van mijn leven in angst te leven.
Fout. Je gelooft David Icke toch ook niet? Er zijn anderen die wel zo ver down the rabbit hole zijn gegaan dat ze Icke en zijn reptilian bullshit geloven, dus zo ver all-in ben je niet. Vraag jezelf eens af waarom.quote:Op zondag 3 mei 2020 14:13 schreef Summers het volgende:
[..]
Je moet down the rabbithole , jij praat over een soort van neutrale middenweg waar je van de buitenkant iets rationeel wilt beoordelen zonder aan dat innerlijk proces te beginnen die erbij hoort . Dat veranderd je wereldbeeld niet .
Dat is prima en je eigen keuze maar niemand kan mij dan vertellen dat ik het fout zie . Ik ben in het diepe gesprongen en weet wat er onder water te zien is en mensen die alleen hun teen nat maken kunnen mij nooit wijsmaken dat ze beter dan mij weten wat er onder water te zien is .
Bnw is down the rabbithole gaan . All in or go home .
Laten we vooral naar een antisemiet luisteren, inderdaad. Loopt altijd zo goed af.quote:Op zondag 3 mei 2020 18:37 schreef controlaltdelete het volgende:
Kun je denken van Icke wat je wil maar 73.800 mensen zitten nu te kijken naar de stream het worden er steeds meer as we speak, dan heb je ook nog tig mensen die kijken via de website. Heb zo mijn twijfels over de man, evengoed het mooie is het zijn heel wat mensen die doorhebben dat ze belazerd worden op zoek zijn naar antwoorden en waarom.
Niet mijn punt. Hij gelooft in lizard people en daar geloven jullie ook niet in, dus dan ben je al niet "volledig all-in" zoals Summers dat zegt.quote:Op zondag 3 mei 2020 18:37 schreef controlaltdelete het volgende:
Kun je denken van Icke wat je wil maar 73.800 mensen zitten nu te kijken naar de stream het worden er steeds meer as we speak, dan heb je ook nog tig mensen die kijken via de website. Heb zo mijn twijfels over de man, evengoed het mooie is het zijn heel wat mensen die doorhebben dat ze belazerd worden op zoek zijn naar antwoorden en waarom.
Geloof je in lizard people? Zo nee, zie hierboven.quote:Op zondag 3 mei 2020 19:00 schreef controlaltdelete het volgende:
Jij hebt geen idee wat ik geloof. Feit blijft dat veel mensen de poppenkast ook niet (meer) geloven grote twijfels hebben blijkt nu wel weer, anders zouden ze er niet naar kijken.
quote:Op zondag 3 mei 2020 15:59 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Laten we teruggaan naar de discussie:
Wat heeft Bill Gates feitelijk fout gedaan?
Windows Vista op zich is geen misdaad.
Gokje: we gaan geen enkel echt bewijs zien dat Gates is aangeklaagd in India, want dat is er helemaal niet.quote:Op zondag 3 mei 2020 21:52 schreef illusions het volgende:
Goed idee, zou ook wel willen weten of er al iets van een reden is om aan te nemen dat Mr. Gates daadwerkelijk terecht staat in India. Toch bizar dat door 1 verkeerd opgevat stukje uit een TED talk, mensen hem betichten van de wereldpopulatie te willen laten inkrimpen op een nog ambitieuzere manier als Hitler.
- het effect van de satellieten op astronomy is niet zo groot als beweerd wordt, later in de nacht zie je ze niet meertwitter:davidicke twitterde op woensdag 29-04-2020 om 14:01:06Why people are angry about the ‘heartbreaking’ Musk Starlink satellites above the UK destroying astronomy (and beaming 5G) https://t.co/QMM59eJ61v https://t.co/KRGVkqiAiu reageer retweet
Nou... Vista werkte als een krant.quote:
Omdat het iets is wat er aan zat te komen. We hebben al heel veel close-calls gehad de afgelopen 50 jaar met animal-to-human-transmissions maar een virus met de juiste eigenschappen heeft in een wereld met uitgebreid vliegverkeer tussen landen bijna geen rem om zich te verspreiden.quote:Op woensdag 6 mei 2020 09:12 schreef ThePlaneteer het volgende:
Wel mysterieus dat Gates al aankondigde en waarschuwde dat zn eigen (volgens jullie) moordvirus er aan ging komen. Waarom zou die dat doen volgens jullie?
Ik bedoel meer richting de BNW denkers die vinden dat Gates dit virus heeft gemaakt zodat hij nog meer vaccins kan verkopen met winst.quote:Op woensdag 6 mei 2020 09:34 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Omdat het iets is wat er aan zat te komen. We hebben al heel veel close-calls gehad de afgelopen 50 jaar met animal-to-human-transmissions maar een virus met de juiste eigenschappen heeft in een wereld met uitgebreid vliegverkeer tussen landen bijna geen rem om zich te verspreiden.
Er is een reden dat Europa en de VS zo hard getroffen zijn in vergelijking met landen waar minder toerisme was tijdens de uitbraak.
Die kerel heeft meer geld dan hij in zijn leven op kan maken joh.quote:Op woensdag 6 mei 2020 09:36 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Ik bedoel meer richting de BNW denkers die vinden dat Gates dit virus heeft gemaakt zodat hij nog meer vaccins kan verkopen met winst.
De man is de afgelopen 20 jaar gigantische hoeveelheden van zijn persoonlijke geld aan het opmaken om in Afrika kindsterfte door oa virussen terug te dringen... tot op het punt dat het vrij duidelijk is dat geld niet het motief is.quote:Op woensdag 6 mei 2020 09:36 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Ik bedoel meer richting de BNW denkers die vinden dat Gates dit virus heeft gemaakt zodat hij nog meer vaccins kan verkopen met winst.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |