ja een bokkenpoot is een ronde kwast onder een hoek. een kuttelikker of een radiatorkwast is een platte onder een hoekquote:Op maandag 13 april 2020 13:28 schreef Dr_Flash het volgende:
in ons netjes Calvinistisch opgevoed gezin werd dat een bokkenpoot genoemd
quote:Op maandag 13 april 2020 13:30 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
morgen heb jij kilo's frambozen op de stoep staan.
Lol.quote:Op maandag 13 april 2020 13:30 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
morgen heb jij kilo's frambozen op de stoep staan.
quote:Op maandag 13 april 2020 13:32 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Yep is denk ik mijn lievelingsfruit en het lekkerste uit eigen tuin.
Dat is soms anders. AWG (American Wire Gauge) elektriciteitsdraad daar geldt hoe hoger het getal, hoe dunner de draad.quote:Op maandag 13 april 2020 13:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
nou lijkt me niet. grit 60 is grover dan 150 toch? Of niet?
Wij hadden die vroeger ook in de tuin en m'n moeder maakte daar jam vanquote:Op maandag 13 april 2020 13:32 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Yep is denk ik mijn lievelingsfruit en het lekkerste uit eigen tuin.
ja, dat is precies hetzelfde dusquote:Op maandag 13 april 2020 13:35 schreef Nick1975 het volgende:
[..]
Dat is soms anders. AWG (American Wire Gauge) elektriciteitsdraad daar geldt hoe hoger het getal, hoe dunner de draad.
met beits? nee, ze zullen wel wat minder zichtbaar worden..quote:Op maandag 13 april 2020 13:43 schreef bitterbal het volgende:
met meerdere lagen gaan die nerven er dan uit?
is dat een kwestie van smaak?quote:Op maandag 13 april 2020 13:44 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
met beits? nee, ze zullen wel wat minder zichtbaar worden..
Kijk maar uit dat je je zaad niet kookt. Hoge temperaturen zijn slecht voor zequote:
Zoals al zo vaak gezegd, oude punker hier balletjequote:Op maandag 13 april 2020 13:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
wat een rare ring voor iemand die zo op stand is
of je die nerven ziet? ja. als je het echt niet wilt moet je het heel goed schuren en er met een lak over. Lak 'ligt er op' beits 'trekt er in'.quote:
oke :p ik vind het niet zo lelijkquote:Op maandag 13 april 2020 13:46 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
of je die nerven ziet? ja. als je het echt niet wilt moet je het heel goed schuren en er met een lak over. Lak 'ligt er op' beits 'trekt er in'.
Ik drink altijd gloeiend hete koffie net boven mijn kruis als eckte thrillseeker.quote:Op maandag 13 april 2020 13:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Kijk maar uit dat je je zaad niet kookt. Hoge temperaturen zijn slecht voor ze
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |