Nee hoor, ik ben eigenlijk heel eerlijk in alles wat ik hier zeg. Als je liever jaknikkers hebt zijn er veel betere fora te vinden. Of je kan je voegen bij de trouwe youtube-comment-volgelingen.quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:22 schreef Donderjagen het volgende:
[..]
Jij bent een vals persoon. Dat is iig duidelijk.
Youtube is de meest algemene media die er bestaat.quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:26 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Joh laat hem het is sneue jongen meer niet. Hij heeft in 1 ding gelijk dat het volk niet zo vol is van die lui dat zie je wel aan al die negatieve yt-comments op die gasten zelfs op berichten over die lui door de algemene media.
Je kan ook stellen dat de meeste sterren aandachtsgeil zijn, dus een soort van vrijwillige prostitutie als ze zichzelf voor de kar van de media laten spannen.quote:Op vrijdag 3 april 2020 20:55 schreef Summers het volgende:
[..]
Dat sterren zich laten lenen om het publiek te beinvloeden .
Daar heb je gelijk in , beetje jammer als ze zich voor de politieke kar moeten spannen en dus ook misbruik maken van die bekendheid..quote:Op vrijdag 3 april 2020 23:10 schreef borealist het volgende:
[..]
Je kan ook stellen dat de meeste sterren aandachtsgeil zijn, dus een soort van vrijwillige prostitutie als ze zichzelf voor de kar van de media laten spannen.
En aandacht is geld, zijn ze weer eventjes in het nieuws en gaan de views/downloads van hun hitjes flink omhoog. Instant gratification.
De media heeft helaas veel te veel macht en niemand kan er tegen op boxen. Dat is een absoluut gegeven, en zodoende is het zinloos om er tegen te strijden, maar wel een belangrijk iets om te beseffen als je naar een uitweg zoekt.quote:Op zaterdag 4 april 2020 00:14 schreef Summers het volgende:
Daar heb je gelijk in , beetje jammer als ze zich voor de politieke kar moeten spannen en dus ook misbruik maken van die bekendheid..
Ja, en de meeste mensen die in een schoenenwinkel werken hebben een voetfetish.quote:Op vrijdag 3 april 2020 23:10 schreef borealist het volgende:
[..]
Je kan ook stellen dat de meeste sterren aandachtsgeil zijn
Nah, ja, ik weet niet hoor, het draait allemaal om de zorgcapaciteit hè. Dus doe je niets en laat je dit virus lekker uitwoeden zoals een seizoensgriepje dan kun je de mensen niet meer behandelen hè. Dus nee, wmb geen plausibel verhaal. Dan kun je wel zeggen, dankzij Rutte's neoliberale beleid is die zorgcapaciteit omlaag gegaan, maar dat lost het acute probleem dan niet op. Wat dat betreft zit Duitsland er heel goed voor, ze kunnen hun IC-capaciteit uitbreiden tot 40.000 bedden. Dus ja, dat is iets wat we nu dus wel leren.quote:Op zaterdag 4 april 2020 09:58 schreef Cherni het volgende:
Een plausibel verhaal. Ik hoef er ook niets aan toe te voegen.
Uhm, je gaf toch een reactie op mijn bericht, wat weer een reactie was op jouw post?quote:
En toen vroeg ik:quote:Maar die Tom Hanks, Boris Johnson etc. verhaaltjes geloof ik niks van.
quote:waarom niet?
Vraag ik me ook wel af. Denkt men dat de bekende acteurs hebben gelogen over het besmet zijn?quote:Op zaterdag 4 april 2020 11:45 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Uhm, je gaf toch een reactie op mijn bericht, wat weer een reactie was op jouw post?
Enfin:
Jij zei:
[..]
En toen vroeg ik:
[..]
Tja als je blijft snijden in de zorg heb je uiteraard altijd een acuut probleem. Als je daardoor steeds in een lock down moet, dan gaan we dit nog vaak meemaken. Met alle gevolgen die daaraan vast kleven.quote:Op zaterdag 4 april 2020 11:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nah, ja, ik weet niet hoor, het draait allemaal om de zorgcapaciteit hè. Dus doe je niets en laat je dit virus lekker uitwoeden zoals een seizoensgriepje dan kun je de mensen niet meer behandelen hè. Dus nee, wmb geen plausibel verhaal. Dan kun je wel zeggen, dankzij Rutte's neoliberale beleid is die zorgcapaciteit omlaag gegaan, maar dat lost het acute probleem dan niet op. Wat dat betreft zit Duitsland er heel goed voor, ze kunnen hun IC-capaciteit uitbreiden tot 40.000 bedden. Dus ja, dat is iets wat we nu dus wel leren.
Er wordt al decennia gewaarschuwd voor een pandemie. Er zijn recent grote uitbraken geweest van virussen. En dan valt het op dat men dus niet voorbereid is op een pandemie, behalve wrs Duitsland. Dat is op zich toch wel vreemd. Ik neem aan dat dat in ieder geval wel gaat veranderen.quote:Op zaterdag 4 april 2020 11:50 schreef Cherni het volgende:
[..]
Tja als je blijft snijden in de zorg heb je uiteraard altijd een acuut probleem. Als je daardoor steeds in een lock down moet, dan gaan we dit nog vaak meemaken. Met alle gevolgen die daaraan vast kleven.
Dat deed Kelder natuurlijk al, maar dat kwam uiteraard niet goed aan, maar Nijman van GS rolt dit op een andere manier ook steeds verder uit...twitter:BartNijman twitterde op zaterdag 04-04-2020 om 12:21:19Open de economie. End the lockdown. Smoor de fanfare van sentimentalisme. Accepteer de acute realiteit, or suffer the consequences for years to come.
https://t.co/iBUJywAX22 reageer retweet
quote:Het kost tijd, maar de manier waarop we naar de crisis kijken gaat absoluut veranderen, zegt hoogleraar gedragsmodellen Caspar Chorus van de TU Delft. 'Dat is zelfs onvermijdelijk.' De dominante stroming bestaat nu nog uit 'kantianen', zegt Chorus. 'Dat is de school die zegt dat je voor elk mensenleven alles moet doen om het te redden. Een boodschap die mensen graag horen.'
Daartegenover staan 'de utilitaristen'. Chorus: 'Dat is de school die zegt dat je bij iedere keuze die je maakt de belangen van iedereen moet meewegen. In de ultieme consequentie kan dat opleveren dat je een mensenleven opoffert om er tien te redden. Dat is wat legers doen. Denk aan D-day, de invasie van Normandië. Een heel legitiem verhaal, maar lastiger.'
Nuchter, duidelijk, informatief. Dankje voor 't posten.quote:Op zaterdag 4 april 2020 09:58 schreef Cherni het volgende:
Een plausibel verhaal. Ik hoef er ook niets aan toe te voegen.
Uiteraard gaat dit kantelen. In de VS komen er zoveel werklozen bij dat ook die ramp niet is te overzien. In Zuid Italië slaan mensen door en ontstaat er chaos vanwege de lock down en gaan bendes samenwerken om te plunderen.quote:Op zaterdag 4 april 2020 12:28 schreef Ryan3 het volgende:
Overigens zie je de publieke opinie langzaam een beetje kantelen.Dat deed Kelder natuurlijk al, maar dat kwam uiteraard niet goed aan, maar Nijman van GS rolt dit op een andere manier ook steeds verder uit...twitter:BartNijman twitterde op zaterdag 04-04-2020 om 12:21:19Open de economie. End the lockdown. Smoor de fanfare van sentimentalisme. Accepteer de acute realiteit, or suffer the consequences for years to come.
https://t.co/iBUJywAX22 reageer retweet
En dus het FD:
Ondernemers en academici: haal Nederland van het slot
Ja, en dan heb ik dit gepost:quote:Op zaterdag 4 april 2020 11:45 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Uhm, je gaf toch een reactie op mijn bericht, wat weer een reactie was op jouw post?
Enfin:
Jij zei:
[..]
En toen vroeg ik:
[..]
Dan heb je me gevraagd : Dus je heb geen idee?quote:Op vrijdag 3 april 2020 14:55 schreef Tingo het volgende:
[..]
I think they (celebs) are being used (knowingly or not) to push the whole coronavirus fear propaganda. Even the rich and famous cannot escape the killer virus!
I don't trust that many people on TV no matter how amicable, witty, clever they might appear to be. I suspect a lot of them have got skeletons in their cupboards.
Oh dear, how did I become so cynical....or maybe it's just healthy scepticism.
Ja, goed, maar er zitten vreemde redeneringen bij natuurlijk. Jortje zegt dat we dikke, ongezonde 80+'ers subsidiëren, maar wat Helsoot beweert is ook een vreemde redenering. In feite zegt hij dat 90% van degenen die op de ICU terechtkomt doodgaat dus waarom zou je ze naar die ICU sturen en dus maw een lockdown instellen ogv de redenering dat je hierdoor de curve afvlakt zodat IC-capaciteit hanteerbaar blijft. In feite zegt Helsloot IC bedden niet meer voor mensen met een coronavirus (tenzij jong en zonder pre-existing conditions wrs).quote:Op zaterdag 4 april 2020 12:34 schreef Cherni het volgende:
[..]
Uiteraard gaat dit kantelen. In de VS komen er zoveel werklozen bij dat ook die ramp niet is te overzien. In Zuid Italië slaan mensen door en ontstaat er chaos vanwege de lock down en gaan bendes samenwerken om te plunderen.
En laten we eerlijk zijn, Tedros die zonder na te denken Mugabe als ambassadeur van de WHO wilde maken pas bezweek onder internationale druk om daar van af te zien is ook bizar. En dan nog de Chinese aanpak nog te prijzen ook.
Die belletjes betekent: get in line for the food truck... dus mensen die in het ziekenhuis werken en hun lunch aanschaffen bij een food truck? En dus als een soort klappen voor de healthcare workers.quote:Op zaterdag 4 april 2020 12:32 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nuchter, duidelijk, informatief. Dankje voor 't posten.
Deze vid onder in de comments geplaats is:
Con Virus: Central Park Hospital April 1, 2020. No Copyrights restrictions.
Moeite waard om te kijken...je kan even door bladeren, maar veel drukte/a sense of emergency zie je echt niet.
16:00 : Wat is dat nou met de belletjes? Ziet er allemaal heel vreemd uit.
Pragmatisme als je het mij vraagt. Het blijft een zeer moeilijke kwestie. Dat ben ik met je eens. Maar als we in een zware recessie terecht komen, waar kom je dan in terecht? Is er dan wel aandacht voor de ouderen en zorg? Of gaat dan wel het economisch nut weer tellen zoals dat voor de virus uitbraak al het geval was.quote:Op zaterdag 4 april 2020 12:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, goed, maar er zitten vreemde redeneringen bij natuurlijk. Jortje zegt dat we dikke, ongezonde 80+'ers subsidiëren, maar wat Helsoot beweert is ook een vreemde redenering. In feite zegt hij dat 90% van degenen die op de ICU terechtkomt doodgaat dus waarom zou je ze naar die ICU sturen en dus maw een lockdown instellen ogv de redenering dat je hierdoor de curve afvlakt zodat IC-capaciteit hanteerbaar blijft. In feite zegt Helsloot IC bedden niet meer voor mensen met een coronavirus (tenzij jong en zonder pre-existing conditions wrs).
Is dit pragmatisme, utilitarisme of gewoon sociaal-Darwinisme?
Als de komende tijd het aantal ziekenhuisopnames afvlakt en dus de curve afvlakt dan zul je pas een langzame terugkeer zien naar een normale situatie. Wat dat betreft zie je ook in de nu vrijgegeven cijfers dat het aantal ziekenhuisopnames omlaag gaat, dus dat lijkt me positief. Vraag is wel hoe betrouwbaar inmiddels alle cijfers zijn en in hoeverre die openstaan voor manipulatie als men dus een bepaald doel nastreeft, zoals #endthelockdown.quote:Op zaterdag 4 april 2020 13:15 schreef Cherni het volgende:
[..]
Pragmatisme als je het mij vraagt. Het blijft een zeer moeilijke kwestie. Dat ben ik met je eens. Maar als we in een zware recessie terecht komen, waar kom je dan in terecht? Is er dan wel aandacht voor de ouderen en zorg? Of gaat dan wel het economisch nut weer tellen zoals dat voor de virus uitbraak al het geval was.
Nu is dit virus in de mainstream het enige dat er toe doet. Je hoeft maar het nieuws te bekijken en dan weet je het wel.
Maar als dit virus is overgewaaid wat dan? Als je dan in een economische shitstorm terecht komt(en die kans is ontzettend groot) met de vluchtelingecrisis die nog steeds niet is opgelost erbij dan weet je het wel. Ik ben benieuwd hoe zich dan de maatschappij gaat ontwikkelen.
Hoe ga je dan de geje hesjes stoppen? Ik vrees met harde hand. Of een nieuwe lock down?
Dat zijn vragen die nu nog open liggen. Ik ben benieuwd.
Dat je dus geen idee hebt of genoemde celebs nu wel of geen corona hebben.quote:Op zaterdag 4 april 2020 12:36 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ja, en dan heb ik dit gepost:
[..]
Dan heb je me gevraagd : Dus je heb geen idee?
En dan heb ik je gevraagd : Over wat precies?
Maakt niet uit - lijkt me wel 'n beetje waardeloos om verder in discussie met je te gaan.
Have a nice day! Don't get infected !
Criminele asielzoekers zullen ongetwijfeld voorrang krijgen.quote:Op zaterdag 4 april 2020 14:53 schreef controlaltdelete het volgende:
Welke patiënt gaat vóór: de moeder of de single?
Selectie, ruimt iig op als we het achter de rug hebben stuk minder oudjes en andere zwakken die het zorgstelsel belasten terwijl ze niks opleveren. Creepy.
Ik zie dat t inderdaad 'n soort klappen voor de healthworkers bedoeld is, dus healthworkers voor zichzelf gaan klappen. ok. Ik denk dat 't allemaal 'n beetje dom uitziet.quote:Op zaterdag 4 april 2020 12:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die belletjes betekent: get in line for the food truck... dus mensen die in het ziekenhuis werken en hun lunch aanschaffen bij een food truck? En dus als een soort klappen voor de healthcare workers.
Maar nee, idd geen paniek zoals bijv. in Fear the Walking Dead en talloze andere soortgelijke series en films nee. Dat had jij verwacht dan?
OK. Sorry voor m'n scherpe toon.quote:Op zaterdag 4 april 2020 13:42 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Dat je dus geen idee hebt of genoemde celebs nu wel of geen corona hebben.
Waarom je het nodig vindt om zo bits te reageren (dikgedrukt), is me ook onduidelijk.
Want jij verwacht het dus de rest van de wereld verwacht precies hetzelfdequote:Op zaterdag 4 april 2020 16:54 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee, 'n horror film scenario had ik niet verwacht, maar als je de situatie geloven door wat er in de TV/media/autoriteiten afgeschilderd is, dan zou je wel 'n 'warzone' of zo verwachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |