Ik hoop het ook maar verwacht het niet.quote:Op woensdag 1 april 2020 07:45 schreef TLC het volgende:
[..]
nee hoor en ik hoop t met ze mee, wat een ellende hebben die mensen daar al moeten ondergaan
Dat kan best. Dat is vanaf midden maart ook al zo in de provincies naast Hubei. Toen was iedereen daar al genezenquote:Op woensdag 1 april 2020 07:43 schreef TLC het volgende:
Ik hoorde net op Euronews dat onderzoekers verwachten dat er geen nieuwe besmettingen meer zullen zijn in Italie zo rond half mei
Wtfquote:Op woensdag 1 april 2020 07:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Van de week was er nog in het nieuws dat bijvoorbeeld vluchten uit New York nota bene niet gecontoleerd worden.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-passagiers-new-york
Ik zou er niet van staan te kijken als we dit over een paar weken terug gaan zien in de cijfers.
Ik ken hemquote:Op woensdag 1 april 2020 07:30 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Zijn postgeschiedens verklapt een geschiedenis in de accountancy.
Best mogelijk, tegen die tijd is vrijwel iedereen besmetquote:Op woensdag 1 april 2020 07:43 schreef TLC het volgende:
Ik hoorde net op Euronews dat onderzoekers verwachten dat er geen nieuwe besmettingen meer zullen zijn in Italie zo rond half mei
En dan heeft iemand die 12 uur in een vliegtuig heeft gezeten koorts en komt in quarantaine terwijl de andere 299 van het vliegtuig er al 12 uur bij in hebben gezeten en lekker verder morgen.quote:Op woensdag 1 april 2020 07:49 schreef Noek het volgende:
Volgens mij was er een bericht gisteren dat men wel giaat meten op Schiphol.
Truequote:Op woensdag 1 april 2020 07:53 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
En dan heeft iemand die 12 uur in een vliegtuig heeft gezeten koorts en komt in quarantaine terwijl de andere 299 van het vliegtuig er al 12 uur bij in hebben gezeten en lekker verder morgen.
Wassen neus.
Van 5 naar 7 doden op een dag.quote:
Yepquote:Op woensdag 1 april 2020 07:53 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
En dan heeft iemand die 12 uur in een vliegtuig heeft gezeten koorts en komt in quarantaine terwijl de andere 299 van het vliegtuig er al 12 uur bij in hebben gezeten en lekker verder morgen.
Wassen neus.
1577 nieuwe besmettingenquote:Op woensdag 1 april 2020 07:54 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Van 5 naar 7 doden op een dag.
Maar buiten Hubei heeft het niet voorgesteld in China als je uitgaat van het aantal Coronadoden.
In totaal minder slachtoffers over de hele periode , dan gisteren op een dag in Nederland
Gemiddelde hier is bmi 28,3.quote:Op woensdag 1 april 2020 07:25 schreef Noek het volgende:
90% heeft overgewicht. Volgens mij kan daar nog wel een nuance in qua obees.
Zo weet ik dat er in het UMCG vnl sprake is van obees en niet van overgewicht. Overgewicht is al sprake van wanneer je boven de 25 zit. Obees is boven de 30 en dat is wel een verschil.
40% van the US is obees, las ik laatst. Dat gaat niet eens meer over overgewicht. Dan ben je als land echt fucked.
Tsja. Ik deze tijden gaan de winkelketens die het net volhielden echt omvallen.quote:
Veel van de ruimtes die we ombouwen naar IC is qua apparatuur al geregeld. Denk aan een OK of PACU. Daar staat al een hoop.quote:Op woensdag 1 april 2020 08:01 schreef StateOfMind het volgende:
Ik vraag me eigenlijk af hoe men het voor elkaar denkt/hoopt te krijgen om op aanstaande zondag 2400 IC plekken te hebben.
Het opschalen van de standaard 1150 naar 1500 naar 1600 is mede gerealiseerd door de 1e deellevering van 100 beademingsapparaten van Philips.
De overige 900 van Philips werden 'in de komende weken' verwacht.
Alle andere opties (TU Delft en een ander bedrijf) duurden ook nog een paar weken.
Heeft iemand enig idee waar men in die korte tijd opeens 800 apparaten vandaan haalt?
@:Lenny_Leonard
@:Arts-assistent
quote:Op woensdag 1 april 2020 07:58 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Gemiddelde hier is bmi 28,3.
mediaan 27,5
mensen >30: 102
mensen >25: 241
mensen <25: 82
Ik ben hier uitgegaan van positief getest. Exclusief verdenkingen. Vandaar de iets kleinere dataset t.o.v. normaal.
Als je de laatste dagen hebt opgelet, weet je dat dat juist niet zo was, maar ok.quote:Op woensdag 1 april 2020 08:12 schreef Maikuuul het volgende:
Heeft iemand nog wat spaargeld liggen? Die Coronabonds komen er wel!
https://www.geenstijl.nl/(...)-europese-unie-zelf/
Man manNL zal wel weer als braafste jongetje.... Vult u zelf maar verder in.
twitter:KurticusB twitterde op woensdag 01-04-2020 om 06:25:26Video has emerged from Lenox Hill Hospital located at 76th Street and Park Avenue in midtown Manhattan, New York City, showing an utterly HORRIFYING number of dead dead bodies; people killed by Coronavirus. DOZENS of body bags, filled with dead people, line the floor. https://t.co/3ePMAju2Kl reageer retweet
Nu zegt men even nee, maar dat wordt gewoon een ja. Dat is de afgelopen 10 jaar toch al zo.quote:Op woensdag 1 april 2020 08:15 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Als je de laatste dagen hebt opgelet, weet je dat dat juist niet zo was, maar ok.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |