Beetje sissen en de keel schrapen alsof er nog wat schaamhaar zit.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:53 schreef Koen66 het volgende:
[..]
denk dat de gemiddelde Europeaan geen verschil hoort tussen die talen
90% van alle Marocs in Nederland zijn Berber en Arabische Marokkanen zijn over het algemeen beschaafder en beter gemanierdquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
zijn ook arabische marokkanen ...
Chinezenquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:53 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Popi jopie of niet ik vind het prachtig wat de russen en chinezen doen voor Italië
het had alsnog een arab kunnen zijnquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:55 schreef vuurbrood het volgende:
[..]
90% van alle Marocs in Nederland zijn Berber en Arabische Marokkanen zijn over het algemeen beschaafder en beter gemanierd
Prima spul om bergen mee te makenquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:24 schreef bitterbal het volgende:
piepschuim is toch verschrikkelijk spul he
Welk bloed heb jij eigenlijk?quote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:56 schreef bitterbal het volgende:
[..]
het had alsnog een arab kunnen zijn
Ja de Russen hebben veel meegemaakt, gigantisch landquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:54 schreef Koen66 het volgende:
[..]
absoluut, veel respect voor
Terecht of niet, vijandbeeld jegens de Russen is in het westen teveel met de paplepel ingegoten
yes ;pquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Oooh ja dat wist ik uiteraard al lang, ja en Germaans.
ik wil gewoon weer normaal werken, leuke dingen inplannen en uitkijken naar vakantiesquote:
De krokodilletjesmarkt.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:59 schreef bitterbal het volgende:
[..]
k zelf niet. mijn opa kwam uit aswan
Meeste Egyptenaren in Nederland zijn christen en verkopen shoarmaquote:Op zaterdag 28 maart 2020 13:59 schreef bitterbal het volgende:
[..]
k zelf niet. mijn opa kwam uit aswan
Zou voorlopig even niet op een cruiseschip gaan zitten.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 14:00 schreef Koen66 het volgende:
[..]
ik wil gewoon weer normaal werken, leuke dingen inplannen en uitkijken naar vakanties
Maar 2020 zal een verrot jaar blijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |