Als ik heel eerlijk ben denk ik dat de percentages nog vele malen hoger zijn. De meeste mensen krijgen amper tot geen klachten. En als je ziet hoe makkelijk het virus zich verspreid kan het bijna niet anders dan wijd verbreid zijn. Zo geloof ik er niet in dat heel Brabant ziek is geworden van die ene man uit Loon op Zand die carnaval ging vieren. Daarvoor ging het allemaal veel te snel. Ik vermoed dat carnaval en diverse voetbalwedstrijden in februari een grote katalysator zijn geweest.quote:Op donderdag 26 maart 2020 09:13 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Sowieso heel positief, vanaf 2.00: doordat er veel meer mensen besmet zijn dan officieel bekend, klopt het sterftecijfer niet. Zelf denk ik dat het zeker een factor tien hoger is, maar misschien is zelfs dat aan de voorzichtige kant. Dus die vijf procent zou dan vijf promille zijn. Of denken jullie dat het nog verder uit elkaar ligt?
nu al aan de chips?quote:Op donderdag 26 maart 2020 10:26 schreef SwaPore het volgende:
Lekker op de bank met chips en niet schuldig voelen
Oke moet wel beginnen met hardlopen
ja ik snap dat we alles en iedereen zoveel mogelijk willen redden. Das ook goed, want het zal je eigen ouders of andere dierbare maar zijn. Maar ik ben dan bang dat dat flatten the curve dan nog wel maaaaaaaaanden in beslag gaat nemen. Hoop echt dat uit die bloedtest komt dat er al heel veel mensen het hebben gehad. Alleen hoeveel bloedtesten hebben ze afgenomen? Daar bij Sannogwat...quote:Op donderdag 26 maart 2020 11:01 schreef GereDathan het volgende:
Ik geloof er heilig in dat de snelheid van de verspreiding het virus zelf de das om doet, er worden te snel te veel mensen immuun waardoor het snel uit sterft.
Geen idee, hopelijk horen we dat snel. Maar het feit dat het in het rioolwater zit is voor mij al voldoende aanwijzing, je gaat mij echt niet wijsmaken dat +/- 6000 patiënten in een heel land ervoor zorgen dat het meetbaar is in 50 miljoen kuub (dat is dus 50 miljoen keer 1000 liter!) rioolwater. Waarbij ik ook nog meeneem dat het zo slecht weer was in februari/begin maart dat de hoeveelheid rioolwater misschien wel vele malen hoger was.quote:Op donderdag 26 maart 2020 11:06 schreef Apotheose het volgende:
ja ik snap dat we alles en iedereen zoveel mogelijk willen redden. Das ook goed, want het zal je eigen ouders of andere dierbare maar zijn. Maar ik ben dan bang dat dat flatten the curve dan nog wel maaaaaaaaanden in beslag gaat nemen. Hoop echt dat uit die bloedtest komt dat er al heel veel mensen het hebben gehad. Alleen hoeveel bloedtesten hebben ze afgenomen? Daar bij Sannogwat...
ow meende dat ze allang gestart warenquote:Op donderdag 26 maart 2020 11:13 schreef deedeetee het volgende:
Gaat nog ff duren.
Hoop dat dit goed uitpakt
Ja ik ook, maar het schijnt dat het opstarten nogal wat tijd kost. Regels/bureaucratie en zo neem ik aan.quote:Op donderdag 26 maart 2020 11:22 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ow meende dat ze allang gestart waren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door Muck op 27-03-2020 21:13:23 ]
Hoopvolquote:7 minuten geleden
Brabantse ziekenhuizen: we gaan het waarschijnlijk redden
De Brabantse ziekenhuizen lijken de toestroom van patiënten op hun intensive care-afdelingen aan te kunnen. "De berekeningen laten zien dat dat moet kunnen", zei Bart Berden van het Regionaal Overleg Acute Zorg (ROAZ) in het radioprogramma 1op1 op NPO Radio 1.
Volgens Berden, die ook bestuursvoorzitter is van het Elizabeth-TweeStedenziekenhuis in Tilburg, is dit mede te danken aan het grote aantal overplaatsingen van patiënten naar ziekenhuizen in de rest van Nederland. De verwachtingen zijn ook positief, zegt hij.
"Wij zien in Brabant dat de afgelopen 2 à 3 dagen de groei minder is dan in de dagen ervoor. Dus dat zou erop kunnen wijzen dat we langzaam richting de top van het aantal patiënten komen", aldus Berden. "Die zouden we binnen een dag of 4 tot 5 kunnen bereiken."
Berden denkt dat er in Noord-Brabant genoeg IC-bedden zijn om het aantal corona-patiënten op te vangen.
quote:Op donderdag 26 maart 2020 12:02 schreef GereDathan het volgende:
In het kader van de positiviteit, de brandhaard in Oostenrijk lijkt te dalen:Oostenrijk is sterk bezig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door Muck op 27-03-2020 21:13:44 ]
Je hebt gelijk maar is best wel moeilijk. Telkens als ik naar de winkel ga vraag ik de buurvrouw of zij nog iets nodig heeft. Zij is een alleenstaande moeder van 2 kleine kinderen en dat is best moeilijk als je die mee moet nemen naar de winkel. Dan is afstand houden alleen maar moeilijker. Ik help graag ondanks dat ik 71 ben.quote:
Plotseling een enorme waardering voor onze boerenquote:Nederland produceert drie keer meer voedsel dan we kunnen opeten: ‘Er is dus méér dan genoeg’
Nederland heeft een luxepositie als er een tekort aan groente en fruit ontstaat in Europa. Dat stelt directeur Marc Jansen van de brancheorganisatie Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL). Ook hem bereikten de signalen dat de toevoer van vers voedsel naar Europa hapert vanwege lockdowns, het uitvallen van vrachtvluchten en het sluiten van grenzen voor seizoensarbeiders.
https://www.ad.nl/koken-e(...)dan-genoeg~a2906ad6/
Goede tip.quote:Op donderdag 26 maart 2020 11:17 schreef TheVoice4ever het volgende:
klein lichtpuntje in deze crisis ook, hou je van tuinieren, planten/bloemen
Keukenhof is normaal altijd open voor publiek, nu niet maar je kunt het wel virtueel bezoeken dit jaar
quote:Op vrijdag 27 maart 2020 06:37 schreef Granqvist het volgende:
Zoon zei gisteren nog iets positiefs. 'Geen collectes en colportage meer aan de deur'
Leve de Nee Nee Nee Nee sticker.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 06:37 schreef Granqvist het volgende:
Zoon zei gisteren nog iets positiefs. 'Geen collectes en colportage meer aan de deur'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |