Lolquote:Op maandag 23 maart 2020 08:33 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Nee ik hoest nietMaar blijf wel zoveel mogelijk binnen
Het valt wel mee hoor, hoeveel mensen dat zijn. Ik ben gisteren ook een stuk gaan wandelen. Best veel mensen deden dat, maar de 1.5 m-regel werd keurig gerespecteerd. De uitzonderingen krijg je natuurlijk te zien, een paar debielen zijn er altijd.quote:Op zondag 22 maart 2020 22:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Wel mooi dat ze op TV voor schut zijn gezet.
Er zijn nu zo veel mensen die hun 'vrijheid' nu koppig en arrogant boven alles stellen. Daar zijn die mensen lang mee weggekomen maar nu is het uit met de pret.
Zeer sporadisch, dit weekend nietquote:
Ik was gisteren ook even buiten met een klein stukje door het bos erbij. Dat zijn over het algemeen vrij brede paden. Ik liep helemaal aan de zijkant, zodat het kon. Komt er vanaf de andere kant een groep van vier die met z'n twee naast elkaar lopen, daar lekker mee door blijven gaan en dus ruim binnen de afsand langs komenquote:Op maandag 23 maart 2020 08:40 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het valt wel mee hoor, hoeveel mensen dat zijn. Ik ben gisteren ook een stuk gaan wandelen. Best veel mensen deden dat, maar de 1.5 m-regel werd keurig gerespecteerd. De uitzonderingen krijg je natuurlijk te zien, een paar debielen zijn er altijd.
quote:Op maandag 23 maart 2020 08:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Zeer sporadisch, dit weekend niet
Dat zijn dus die debielenquote:Op maandag 23 maart 2020 08:57 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik was gisteren ook even buiten met een klein stukje door het bos erbij. Dat zijn over het algemeen vrij brede paden. Ik liep helemaal aan de zijkant, zodat het kon. Komt er vanaf de andere kant een groep van vier die met z'n twee naast elkaar lopen, daar lekker mee door blijven gaan en dus ruim binnen de afsand langs komenWas nergens voor nodig geweest
Af en toequote:
Toen wij gisteren gingen wandelen hield ook iedereen zich keurig aan de afstand, op iets smallere paadjes wachtte men rustig op wat bredere stukken om elkaar te kunnen passeren.quote:Op maandag 23 maart 2020 08:40 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het valt wel mee hoor, hoeveel mensen dat zijn. Ik ben gisteren ook een stuk gaan wandelen. Best veel mensen deden dat, maar de 1.5 m-regel werd keurig gerespecteerd. De uitzonderingen krijg je natuurlijk te zien, een paar debielen zijn er altijd.
Wat mij vooral stoort is dat landen elkaar gaan overtoepen, lekker wijzen naar de ander zodat je eigen fouten niet opvallen. België haalt nu Nederland aan als het Sodom en Gomorrah terwijl als je nou feitelijk kijkt wat het straatbeeld is, er niet zoveel verschil is. In de steden is het zeer rustig.
Ik voel strengere regels/lockdown er aan komen.....quote:Na aan dit overleg is er rond 18:30 uur een persconferentie. Die is live te volgen via de NOS op NPO 1, NPO Radio 1, NOS.nl, de NOS-app en de socialmediakanalen van de NOS. "Er worden geen grote drastische maatregelen verwacht, was het uitgangspunt gisteravond laat", zegt politiek commentator Xander van der Wulp. "Al kan er in de loop van de dag weer veel veranderen."
Na de persconferentie is er om 19.00 uur op het provinciehuis in Utrecht het Veiligheidsberaad, met de 25 verschillende veiligheidsregio's. Daar zijn onder meer de burgemeesters Aboutaleb (Rotterdam) en Halsema (Amsterdam) bij. Het zal in ieder geval gaan over samenscholingsverboden voor situaties zoals afgelopen weekend, toen dagjesmensen op overvolle plekken rondliepen.
quote:Op maandag 23 maart 2020 09:16 schreef Arizona het volgende:
Ik zal vanmiddag ZML eens terugkijken, gisteren helemaal vergeten
Wat DOET dat thuiszitten toch met me
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er zal een vorm van handhaving komen, verwacht ik. Geen lockdown.quote:Op maandag 23 maart 2020 09:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik voel strengere regels/lockdown er aan komen.....
Heb me ingeschreven, avond 22.30 uur als voorkeur.quote:Op maandag 23 maart 2020 10:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Aussievision organiseert deze week een live online ESF trivia quiz
Ingeschreven, ben benieuwd!quote:Op maandag 23 maart 2020 10:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Aussievision organiseert deze week een live online ESF trivia quiz
Vervelend dat het je echt niet ligt... Kun je niet een ruimte thuis creëren waar je zo min mogelijk afleiding hebt?quote:Op maandag 23 maart 2020 10:04 schreef Cyan9 het volgende:
Goedemorgen allemaal.
Dit is m'n eerste uur thuis werken (al mag ik nog steeds op locatie aan het werk), en ik merk nu al dat ik er niet geschikt voor ben. Veel te veel afleiding, m'n werktablet doet niet wat ie moet doen, ik mis m'n documenten, m'n mail adresboek is gek genoeg niet toegankelijk, ik kom opeens niet meer in het cliëntensysteem, en had ik al gezegd dat er veel te veel afleiding is?
Lekker zeuren in de ochtend.
Wel, ik weet zeker dat je documenten jou ook missen.quote:Op maandag 23 maart 2020 10:04 schreef Cyan9 het volgende:
Goedemorgen allemaal.
Dit is m'n eerste uur thuis werken (al mag ik nog steeds op locatie aan het werk), en ik merk nu al dat ik er niet geschikt voor ben. Veel te veel afleiding, m'n werktablet doet niet wat ie moet doen, ik mis m'n documenten, m'n mail adresboek is gek genoeg niet toegankelijk, ik kom opeens niet meer in het cliëntensysteem, en had ik al gezegd dat er veel te veel afleiding is?
Lekker zeuren in de ochtend.
Ik denk dat het er vooral ook aan ligt dat ik niet heel veel kan doen thuis. Beetje administratie, maar dat is een half uur werk max.quote:Op maandag 23 maart 2020 10:19 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Vervelend dat het je echt niet ligt... Kun je niet een ruimte thuis creëren waar je zo min mogelijk afleiding hebt?
Ik mail de rest van de wereld wel ff dat ze het winnen kunnen vergeten.quote:
Dat is toch een fijne gedachte.quote:Op maandag 23 maart 2020 10:20 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Wel, ik weet zeker dat je documenten jou ook missen. [ afbeelding ]
Ze kunnen hooguit nog derde worden zie ik. Cee doet ook al mee.quote:Op maandag 23 maart 2020 10:22 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik mail de rest van de wereld wel ff dat ze het winnen kunnen vergeten.
quote:Op maandag 23 maart 2020 10:22 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik mail de rest van de wereld wel ff dat ze het winnen kunnen vergeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |