Dat klopt niet helemaal.Amerika heeft nog tienduizenden testen aangeschaft na ons.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 17:41 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Er zijn simpelweg niet genoeg testen. Heel veel was al opgekocht door landen als Singapore waar de uitbraak veel eerder begon dan hier.
Ik ook nietquote:Op zaterdag 21 maart 2020 17:52 schreef funnywell het volgende:
[..]
Geen idee, op vakantie wil ik ze ook nooit tegen komen.
Staat die dan de hele tijd met een thermometer in zn reet te koken?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 17:49 schreef crystal_meth het volgende:
Als je in China eten laat bezorgen staat de lichaamstemperatuur van degene die het klaargemaakt heeft op de bon.
quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:11 schreef kibo het volgende:
die dan de hele tijd met een thermometer in zn reet te koken?
6000 is wel zelfde als gister. Meer doden is te verwachten.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:00 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
6072 nieuwe besmettingen en volgens mij bijna 800 doden? Dat zijn nog steeds geen bemoedigende cijfers uit die hoek.
Hier zie je al die oudjes gewoon in winkels lopen en hun koffie uurtje (of 3) bij de automaat slaan ze ook niet over. Ik zit niet te wachten op een totale lockdown omdat anderen vertikken hun gezond verstand te gebruiken.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:07 schreef SunZomer het volgende:
[..]
De britten zouden dit ook invoeren (voor 4 maanden en voor 70+) Geen idee of dat al van kracht is.
Het is maar een softe lockdown, niet veel strenger dan de maatregelen hier heb ik begrepen. En veel Italianen schijnen er lak aan te hebben.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:11 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Waarom werkt die lockdown niet in Italië. Lopen ze nog steeds allemaal gewoon rond? Klopt de incubatetijd daar niet? Hangt het in de lucht?
Dag 13 en nog steeds rising....
Niet genoeg testen kan. Maar zeg dat eerkijk en niet gebruiken om te downplayen of beleid op aan te passen.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:10 schreef SunZomer het volgende:
[..]
Dat klopt niet helemaal.Amerika heeft nog tienduizenden testen aangeschaft na ons.
Shanghai zijn alle wijken afgesloten en moet je langs grensposten die je temperatuur meten en zo nog meer voorzorgsmaatregelen. Bron: ouders collega wonen daar.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 17:46 schreef KingRoland het volgende:
[..]
probleem is dat ze dat niet 2 maanden hebben gedaan in Shenzen, Shanghai en Chengdu.
Hoe komt Italië in vredesnaam op een fatality rate van 9%. Damn.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:08 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nee, maar ik wou niet zelf gaan rekenen met dat formulier wat eerder gepost was.twitter:WarsontheBrink twitterde op zaterdag 21-03-2020 om 18:04:07BIG BREAKING:
Italy reports 6557 new cases of #Coronavirus and 793 new deaths.
Total number of Confirmed cases reach 53,578 and Total death toll reaches 4825
Fatality rate= 9%
793 New Deaths in a Single day. OH MY GOD!!
RECORD #Coronavirus Death Figure reageer retweet
quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:11 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Waarom werkt die lockdown niet in Italië. Lopen ze nog steeds allemaal gewoon rond? Klopt de incubatetijd daar niet? Hangt het in de lucht?
Dag 13 en nog steeds rising....
Vice-president van Chinese Rode Kruis die in Italië is.quote:"Here in Milan, the hardest-hit area by Covid-19, there isn't a very strict lockdown: public transportation is still working and people are still moving around, you're still having dinners and parties in the hotels and you're not wearing masks."
"I don't know what everyone is thinking."
He advised Italians to stop all "economic activities and cut the mobility of people," calling on everyone to just stay at home. "We need every citizen to be involved in the fight of Covid-19 and follow this policy."
Waarom doen wij dit niet in NL?quote:Spanje heeft 640.000 sneltests aangeschaft waarmee binnen 15 tot 20 minuten kan worden aangetoond of iemand het coronavirus heeft. Ook zijn er vier robots besteld die dagelijks 80.000 tests kunnen afnemen. Het aantal coronadoden in Spanje is in een etmaal met bijna een derde gestegen naar 1326. Het aantal patiënten neemt nog steeds toe en de testcapaciteit moet snel verder worden uitgebreid.
Bron: NOS
Tamponi is naar ik aanneem het aantal testen? Google translate kwam met het woord swabs (in Engels en Nederlands...) en wat is dat?quote:
Misschien omdat veel leden van 1 familie bij elkaar wonen.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:11 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Waarom werkt die lockdown niet in Italië. Lopen ze nog steeds allemaal gewoon rond? Klopt de incubatetijd daar niet? Hangt het in de lucht?
Dag 13 en nog steeds rising....
het is alleen geen 6000 maar bijna 6600....quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:12 schreef Fer het volgende:
[..]
6000 is wel zelfde als gister. Meer doden is te verwachten. Ik gok maar iets eigenlijk. heb geen idee.
Alle IC's zijn vol. Dan gaat het hard.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 18:13 schreef wokkelfok het volgende:
[..]
Hoe komt Italië in vredesnaam op een fatality rate van 9%. Damn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |