Maar is er interresse voor zo'n toernament Ik was er wel erg benieuw naar. Ik heb al een lijst met liedjes, ik denk compleet, maar ik weet het niet zeker. Laat het hier even weten.
.
Maar wil je wel aanraden minimaal te wachten tot het Rolling stones toernooi afgelopen is...
quote:Vaag, heb heel ff naar m'n Acda en de Munnik verzameling gekeken, gewoon globaal, zonder naar dubbele nummers en andere versies te kijken, maar ik kom nu al aan 143
Op woensdag 15 januari 2003 17:54 schreef mamamiep het volgende:
Ik vroeg me pas af wat de users op Fok! het mooiste nummer van Acda en de Munnik zouden vinden. Ze hebben er genoeg gemaakt om een toernament te vullen volgens mij. Ik heb er nu 58, maar dit zijn geen live-versies, terwijl sommigen live-versies wel veel mooier zijn. Dan zouden we eventueel tot 64 kunnen komen.Maar is er interresse voor zo'n toernament
Ik was er wel erg benieuw naar. Ik heb al een lijst met liedjes, ik denk compleet, maar ik weet het niet zeker. Laat het hier even weten.
.
quote:Maar Rolling Stones en Acda en de Munnik zijn heel andere muziek. Maar ik heb al een paar dagen gewacht. Ik wist dat je dit zou gaan zeggen namelijk
Op woensdag 15 januari 2003 18:03 schreef ranja het volgende:
Ik ga zeker niet meedoenMaar wil je wel aanraden minimaal te wachten tot het Rolling stones toernooi afgelopen is...
quote:Pardon
Op woensdag 15 januari 2003 18:04 schreef KurkerLurker het volgende:[..]
Vaag, heb heel ff naar m'n Acda en de Munnik verzameling gekeken, gewoon globaal, zonder naar dubbele nummers en andere versies te kijken, maar ik kom nu al aan 143
Maar ik ga nu eten .
quote:Veel dubbel, liveversies, en had de trilogie cd's meegerekend incl. cabaret
Op woensdag 15 januari 2003 18:56 schreef mamamiep het volgende:
Ik ben er weer, maar hoe kom je in hemelsnaam aan 143 nummers
Deze 79 had ik op m'n computer staan, dus het kunnen er met de cd's erbij iets meer worden, maar lijkt me niet...
La Valse A Mille Temps vind ik bijvoorbeeld een erg mooi liedje, maar die staat niet op een liedjescd, maar op Trilogie .
En ik dacht wel dat Fannetje mee zou doen . Ik verwacht nog wel een paar namen
.
quote:Tackleberry zal ook wel meedoen
Op woensdag 15 januari 2003 19:34 schreef mamamiep het volgende:
Er zit een dubbele in. Ik heb alleen de echte cd's gepakt die uitgebracht zijn, maar jij hebt ook liedjes van Trilogie gepakt, die heb ik idd niet, maar kan wel.
La Valse A Mille Temps vind ik bijvoorbeeld een erg mooi liedje, maar die staat niet op een liedjescd, maar op Trilogie
.
En ik dacht wel dat Fannetje mee zou doen
. Ik verwacht nog wel een paar namen
.
quote:Koel
Op woensdag 15 januari 2003 19:36 schreef Fannetje het volgende:[..]
Tackleberry zal ook wel meedoen
quote:Jij was ook een van degene waarvan ik dacht dat ze Acda en de Munnik leuk vinden
Op woensdag 15 januari 2003 19:40 schreef Jojogirl het volgende:
* Jojogirl doet zeker ook mee! A&dM roeleren nl.
quote:Ach, de singles ken je waarschijnlijk wel. Maar als iedereen even in de lijst van KurkenLurker kijkt of er nog ontbreken
Op woensdag 15 januari 2003 23:08 schreef Gorro het volgende:
* Gorro ook wel waarschijnlijk, hoewel ik de laatste 2 cd's niet zo goed ken
quote:
Op woensdag 15 januari 2003 23:20 schreef mamamiep het volgende:
KurkenRLurker
Op dit moment lopen er al 3 andere tournaments, zou je het heel erg vinden om iig nog even te wachten met een mogelijk Acda & De Munnik tournament tot de drukte weer een beetje voorbij is? Inventariseren en de animo voor een tournament peilen is prima, maar om er gelijk nog een tournament in te knallen, dat wordt een beetje overkill.
Zodra het wat dat betreft wat rustiger is (als een van de nu lopende tournaments bijvoorbeeld is afgelopen) dan is jouw tournament natuurlijk van harte welkom.
hopelijk zou je hier enige rekening mee willen houden.
Bedankt alvast.
quote:ach vorkje er zijn over heel Fok! wel meer tournaments, allemaal behoorlijk verschillend
Op donderdag 16 januari 2003 01:35 schreef Vork het volgende:
Beste Mamamiep,Op dit moment lopen er al 3 andere tournaments, zou je het heel erg vinden om iig nog even te wachten met een mogelijk Acda & De Munnik tournament tot de drukte weer een beetje voorbij is? Inventariseren en de animo voor een tournament peilen is prima, maar om er gelijk nog een tournament in te knallen, dat wordt een beetje overkill.
Zodra het wat dat betreft wat rustiger is (als een van de nu lopende tournaments bijvoorbeeld is afgelopen) dan is jouw tournament natuurlijk van harte welkom.
hopelijk zou je hier enige rekening mee willen houden.
Bedankt alvast.
Het Grote Rolling Stones Tournament!
[Tournament] Beste sportman ooit - Kwartfinale
De Bus Tournament --- het tournament
Fok Movie Tournament 2002
[Toernament] Beste TV-Serie [3]
Klassieke Componisten Tournament - Halve Finale.
Toernooi - bands/groepen - Ronde 1 (poules)
Natuurlijk wil ik wachten. Ik weet dat er nog 3 toernamenten lopen, dus ik wilde al wel wachten. Maar aangezien het klassieke toernament al bij de halve finale is, leek het me geen sleecht plan om te kijken of er uberhaupt animo voor is, en welke liedjes dan mee zouden doen. Verder komen er meer toernamenten, dus wil ik alvast een nummertje trekken in de rij .
Ik wacht dus iig nog tot het klassieke toernament voorbij is. De finale zal denk ik snel beginnen. Daarnaast is het beste tv-serie toernament ook nog niet voorbij, en tevens dus ook het beste tv-serie top 20 toernament, en die organiseer ik samen met swaery, dus ik wilde iig ook al wachten totdat die afgelopen zijn.
Alsjeblieft alvast .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |