Kan niet iemand anders boodschappen voor ze doen en voor de deur zetten?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:41 schreef Twinkle20 het volgende:
Vanavond even gevideobeld met schoonouders (beide begin 70). Gaan nog wel voor een boodschap de deur uit. Verder niks. Maar wonen in een gehucht naast Uden (Venhorst voor de kenners). En vertelden me dat er inmiddels 1 bekende is overleden, 2 bekenden liggen nu op een ic in Ede (?) en R'dam. Dat komt wel effe binnen dan
Wel fijn dat ze wat dit gedeelte betreft nu meteen ingrijpen. Denk zoveel mogelijk naar het noorden blijven rijden voor nu en de ziekenhuizen daar voor een groot deel vol laten stromen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:51 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
ja voor zover ik weet is dit het plan, ontlasten van ziekenhuizen die relatief weinig capaciteit hebben. ik ben helemaal voor. maar wel hefitg
Wat betreft je opmerking over een virus en tegelijkertijd.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:41 schreef hollandia02 het volgende:
@:TARAraboemdijee
[..]
Tuurlijk begrijp ik, moet je ook zeker maatregelen voor treffen. Maar je kan zeker te ver gaan.
[..]
Klopt, dat is zo onderhand de definitie van een virus.
En het is juist de druk op de IC's dat maatregelen nodig zijn. En de maatregelen zijn ongekend, en dat is waar de media op inspringt. Ik zie juist de meeste media (enkele sensatiezoekers daargelaten) redelijk factual het nieuws brengen.quote:De IC's hebben niks mee te maken dat de media de mensen gek moet maken. Overigens kan je IC's makkelijk opschalen. Daarom ben ik wél voor een noodtoestand waarin je zonder al te veel bureaucratie zorgpersoneel makkelijk kan omscholen tot iemand bij een IC bed. Je hoeft echter alleen te bewaken wat er gebeurt. Dan kan je zeggen: Ja maar normaal zorgpersoneel kan dat niet, nou ze zullen wel moeten en er is geen andere manier. In ieder geval geen reden om het dik gedrukt in de AD moet zetten.
Wat dus wel het probleem is, niet de oudjes die omvallen voordat ze ook maar bij een ziekenhuis in de buurt komen, maar degenen in alle leeftijden, die opeens op de IC liggen.quote:Verklaar je nader wat wel.
En leuke dooddoener over de ouderen in Italië, maar dit is ongekend. Crematoria hoeven normaal geen overuren te draaien. Kranten staan daar normaal niet vol met overlijdensadvertenties!quote:In die regio in Italië wonen ontiegelijk veel ouderen, dus samengesteld ook ontiegelijk veel ouderen met een zwak immuunsysteem.
De natuur zorgt regelmatig voor rampen: aardbevingen, vulkanen, orkanen, tsunami's en ook virussen.quote:Mijn punt is dus dat je wat mij betreft best een noodtoestand mag afkondigen en bejaarden verbieden het rusthuis te verlaten en er geen mensen bij mag gooien, maar het is van God los om de grenzen te sluiten en daarbij je economische systeem om zeep te helpen.
Ja er moet meer geld naar de zorg,
Ja er zullen voor deze periode wat meer mensen sterven,
En ja daar zijn wat maatregelen voor nodig.
Maar het is crue gezegd geen ramp, het is de natuur.
Zoons/schoondochters zijn volwassen .... is jammer maar niet onoverkomelijk ....quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:50 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Dat is nog erger, je eigen kinderen niet kunnen zien. Ik heb hier alleen een stuiterbal rond huppelen van bijna 2 die vraagt waar opa en oma is, en schoonouder en ouders die niet weten of ze de binnen 1 week de nieuwe aanwinst kunnen komen bekijken.
Uit dat artikel; ik vind het best vreemd dat met al die acties nu pas beginnen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:47 schreef Kyran het volgende:
[..]
Echt allemaal voorspellingen die hier zijn gedaan en werden bestempeld als "paniekzaaien".
zekerwetenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:54 schreef Kyran het volgende:
[..]
Wel fijn dat ze wat dit gedeelte betreft nu meteen ingrijpen. Denk zoveel mogelijk naar het noorden blijven rijden voor nu en de ziekenhuizen daar voor een groot deel vol laten stromen.
Geweldig hoe snel dat gaat! Is ook zo'n serie van, Life after People ofzo, mooi om te zien wel.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:39 schreef the-eye het volgende:
Uit een reactie op de frontpage
Rendieren in de straten in Polen en wilde zwijnen in Barcelona omdat het overal zo stil is omdat mensen binnenblijven
https://twitter.com/alfonslopeztena/status/1240777027030069261
https://twitter.com/alexsakalis/status/1240926295686610944
Kan mij de verbazing en onmacht van die Chinees voorstellen dat "wij" in Europa geen complete lockdown doen zoals dat wel kan/kon in China. Het stilleggen van alles is geen optie; niet voor de mensen noch als virusbestrijding. Wat verder speelt in Italië zijn de cultuur gestuurde familieomgang.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:37 schreef Felixa het volgende:
Vice-president van het Chinese Rode Kruis over de situatie in Lombardije:
[..]
https://edition.cnn.com/2(...)irus-intl/index.html
Bizar hoe snel de natuur het weer overneemt eigenlijk.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:52 schreef Nober het volgende:
[..]
Eerder ook apen in ik dacht Thailand.
En de grachten waren weer helder dus er was zowaar vis te zien in Rome.
Nou ja, op zich wil je natuurlijk geen patiënten verplaatsen. Zo'n IC-unit heeft veel toeters en bellen, dus dat je dan zo lang mogelijk iemand stabiel in je eigen ziekenhuis houdt snap ik wel.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:56 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Uit dat artikel; ik vind het best vreemd dat met al die acties nu pas beginnen.
Wasda de Bijlmer?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:56 schreef Simmertje het volgende:
https://www.nu.nl/279736/(...)uH6Y2yIbwdCDnZHIRpnc
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:54 schreef SecretStoryWous het volgende:
Weet niet of al gepost, maar zo ziet het er ondertussen uit op de IC in Italië:
https://www.dumpert.nl/item/7870037_f8efcf1f
Kan wel tijdelijk verlichting bieden als je ziekenhuizen en IC bedden vol dreigen te raken.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:58 schreef Vallon het volgende:
[..]
Kan mij de verbazing en onmacht van die Chinees voorstellen dat "wij" in Europa geen complete lockdown doen zoals dat wel kan/kon in China. Het stilleggen van alles is geen optie; niet voor de mensen noch als virusbestrijding. Wat verder speelt in Italië zijn de cultuur gestuurde familieomgang.
Met isolatie krijg je verbetering waarna het virus, weer de kop opsteekt zodra je weer samenkomt. Isolatie is geen bestrijdingsoplossing.
Visueel misschien ondertussen al weer achterhaald, maar Life After People was een goede serie daaroverquote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:58 schreef Kyran het volgende:
Bizar hoe snel de natuur het weer overneemt eigenlijk.
idd !ook gezien, fascinerend om te zien hoe snel het in echt gaat.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:57 schreef Tyr80 het volgende:
[..]
Geweldig hoe snel dat gaat! Is ook zo'n serie van, Life after People ofzo, mooi om te zien wel.
Weg met de ranzige flexplekken.twitter:De_Monitor twitterde op vrijdag 20-03-2020 om 21:03:00‘Als ik weer naar kantoor mag, vraag ik aan mijn baas een eigen toetsenbord.’ #kantoortuin #demonitor
https://t.co/0Vt9rUQT0b reageer retweet
Hierop inspelend, heeft er iemand al verhoogde intelligentie waargenomen bij chimpansees?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 21:39 schreef the-eye het volgende:
Uit een reactie op de frontpage
Rendieren in de straten in Polen en wilde zwijnen in Barcelona omdat het overal zo stil is omdat mensen binnenblijven
https://twitter.com/alfonslopeztena/status/1240777027030069261
https://twitter.com/alexsakalis/status/1240926295686610944
Ga ik op mijn lijstje zettenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 22:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Visueel misschien ondertussen al weer achterhaald, maar Life After People was een goede serie daarover
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 22:01 schreef vosss het volgende:
Ik zie nu pas dat Bruins onderuit ging nadat Klaver flink van leer trok tegen hem en dat Bruins vervolgens een toezegging deed om diezelfde avond nog middels dat vorderingsbesluit wat schijnbaar klaar lag om persoonlijke beschermingsmiddelen van bedrijven in beslag te kunnen nemen.
Dat heeft ie niet meer gedaan denk ik voordat hij afgetreden is?
Is daar meer over bekend over die mogelijke vorderingen?
Nee, is terug gedraaid.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 22:01 schreef vosss het volgende:
Ik zie nu pas dat Bruins onderuit ging nadat Klaver flink van leer trok tegen hem en dat Bruins vervolgens een toezegging deed om diezelfde avond nog middels dat vorderingsbesluit wat schijnbaar klaar lag om persoonlijke beschermingsmiddelen van bedrijven in beslag te kunnen nemen.
Dat heeft ie niet meer gedaan denk ik voordat hij afgetreden is?
Is daar meer over bekend over die mogelijke vorderingen?
Gaat niet gebeuren, nieuwe minister vond dat geen goed idee.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 22:01 schreef vosss het volgende:
Ik zie nu pas dat Bruins onderuit ging nadat Klaver flink van leer trok tegen hem en dat Bruins vervolgens een toezegging deed om diezelfde avond nog middels dat vorderingsbesluit wat schijnbaar klaar lag om persoonlijke beschermingsmiddelen van bedrijven in beslag te kunnen nemen.
Dat heeft ie niet meer gedaan denk ik voordat hij afgetreden is?
Is daar meer over bekend over die mogelijke vorderingen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |