Hier zit echt niemand op te wachten.quote:
Boooohquote:Op zaterdag 21 maart 2020 16:42 schreef wimderon het volgende:
Volgende week Gent-Wevelgem 2015 in de herneming
Het Feyenoord topic lijkt wel enthousiast thoquote:Op zaterdag 21 maart 2020 20:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Hier zit echt niemand op te wachten.
Dit neigt wel naar zelfkastijdingquote:Op zaterdag 21 maart 2020 20:18 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het Feyenoord topic lijkt wel enthousiast thoMisschien PSV tegen AC Milan in de herhaling? Dat was wel potje episch, ondanks dat het misging. En daarna AZ tegen Sporting.
Zijn wel de potjes die het meest zijn bijgeblevenquote:
In Nederland?quote:Op zaterdag 21 maart 2020 22:03 schreef Koffieplanter het volgende:
In juni zou ik normaliter repatriëren. Nu zit ik vast. [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Die zullen wel voor de edities van Knaven, Terpstra en Dekker gaan.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 23:44 schreef Chiappucci het volgende:
Volgens Dione krijgen we in april bij de NOS ook elke zondag oude edities van klassiekers te zien
Denk dat we ook die kant opgaan. Voor velen is het een ver van hun bed show, maar die zien niet dat de Nederlandse cijfers precies op lijn liggen met de Italiaanse cijfers van twee weken geleden.quote:Op zondag 22 maart 2020 00:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
Verwacht dat we maandag een algehele lockdown krijgen.
Mensen gaan morgen weer lekker massaal naar strand en bouwmarkten. Snap sowieso niet waarom laatste niet hun verantwoordelijkheid nemen en alles dicht gooien. Hun slappe maatregelen van maximaal aantal klanten en afstand houden buiten in wachtrij helpt niet.
nouja ik snap het wel, niet gedwongen wel goede omzet, ik zou ook openblijven. Wat strenger zou niet verkeerd zijn idd. En alle zooi die je nodig hebt kun je online toch wel bestellen nogquote:Op zondag 22 maart 2020 00:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
Verwacht dat we maandag een algehele lockdown krijgen.
Mensen gaan morgen weer lekker massaal naar strand en bouwmarkten. Snap sowieso niet waarom laatste niet hun verantwoordelijkheid nemen en alles dicht gooien. Hun slappe maatregelen van maximaal aantal klanten en afstand houden buiten in wachtrij helpt niet.
Een week geleden zat ik ook nog gewoon o terraquote:Op zondag 22 maart 2020 00:18 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Denk dat we ook die kant opgaan. Voor velen is het een ver van hun bed show, maar die zien niet dat de Nederlandse cijfers precies op lijn liggen met de Italiaanse cijfers van twee weken geleden.
Eigenlijk best bizar dat precies een week geleden er nog vrolijk werd gefietst in Nice.
O terra?quote:Op zondag 22 maart 2020 09:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Een week geleden zat ik ook nog gewoon o terra
Op zich was het best wel een kutwedstrijd uit Feyenoordoogpunt, behalve dan het eindresultaat.quote:Op zaterdag 21 maart 2020 20:18 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het Feyenoord topic lijkt wel enthousiast thoMisschien PSV tegen AC Milan in de herhaling? Dat was wel potje episch, ondanks dat het misging. En daarna AZ tegen Sporting.
Absoluut. Gisteren al met een klein aantal mensen gevierd, nu een rustige dag.quote:
Van harte makker.quote:Op zondag 22 maart 2020 11:04 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Absoluut. Gisteren al met een klein aantal mensen gevierd, nu een rustige dag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |