quote:Op donderdag 19 maart 2020 14:23 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Dat is van gisteren.
[..]
https://www.rivm.nl/coronavirus-kaart-van-nederland-per-gemeente
Maar dit valt me nog erg mee. Ik had echt verwacht nu wel een toename richting de 1000 te zien.quote:Op donderdag 19 maart 2020 14:25 schreef BarryOSeven het volgende:
409 erbij, dat is meer dan gisteren.
Ik moet het nog zien hoorquote:Op donderdag 19 maart 2020 14:24 schreef riazop het volgende:
[..]
Als er meer dan 30 doden zijn , is een niet-lockdown niet meer te spinnen door Rutte cs
Ik ben al gaan minderen hier. We zagen het aankomen en hoe chaotischer de situatie wordt hoe chaotischer hier.quote:Op donderdag 19 maart 2020 14:25 schreef Salina het volgende:
Mee eens met wat een aantal users ons al vertelden:
- een aantal users slaat flink door.
- als je paniekaanvallen krijgt om de nieuwe cijfers, wordt het mss tijd om even afleiding te zoeken en iets anders te gaan doen.
- dit topic.![]()
ik ben verplicht minimaal een week vrij, max een maand. Een stuk touren met de auto geeft aardig rustquote:Op donderdag 19 maart 2020 14:25 schreef Salina het volgende:
Mee eens met wat een aantal users ons al vertelden:
- een aantal users slaat flink door.
- als je paniekaanvallen krijgt om de nieuwe cijfers, wordt het mss tijd om even afleiding te zoeken en iets anders te gaan doen.
- dit topic.![]()
quote:
vergeet niet dat het RIVM mensen met milde klachten nauwelijks meer test. En familieleden.quote:Op donderdag 19 maart 2020 14:26 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Maar dit valt me nog erg mee. Ik had echt verwacht nu wel een toename richting de 1000 te zien.
is er ook IC informatie?quote:Op donderdag 19 maart 2020 14:26 schreef D_A het volgende:
18 patiënten overleden, 409 nieuwe patiënten, in totaal 2460 positief geteste personen
Sinds gisteren zijn 409 mensen positief getest op COVID-19, de ziekte die veroorzaakt wordt door het nieuwe coronavirus. Daarmee komt het totaal positief geteste mensen op 2460. Onder hen zijn 594 mensen die in de zorg werken; zij worden vaker dan andere groepen getest.
18 patiënten zijn sinds de vorige update overleden aan COVID-19. In totaal zijn er nu 76 mensen overleden aan de ziekte. De leeftijd van de overledenen ligt tussen 63 en 95 jaar. In totaal zijn 489 patiënten opgenomen (geweest) in een ziekenhuis.
De meeste positief geteste mensen wonen in de provincie Noord Brabant, namelijk 870 personen. Daarna zijn de meeste positief geteste mensen gemeld in Zuid Holland (312). Limburg (301).
Door de NIVEL Nederlands instituut voor onderzoek van de gezondheidszorg -peilstations zijn afgelopen week 9 infecties gerapporteerd, waarmee dit totaal 17 wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |