Lekkerquote:Op woensdag 18 maart 2020 14:58 schreef engine het volgende:
[..]
Ga over 2-3 uurtjes richting vliegveld
en dan weer veilig naar NL?quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:58 schreef engine het volgende:
[..]
Ga over 2-3 uurtjes richting vliegveld
quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:57 schreef Nizno het volgende:
[..]
als de komkommer maar lekker was dan
[..]
en dan geen hersteltijd/verzorging nodig nadien?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Yesss!quote:
Vriend!quote:
O lekker, je zal wel blij zijn dat je nu lekker naar huis kan of niet.quote:Op woensdag 18 maart 2020 14:58 schreef engine het volgende:
[..]
Ga over 2-3 uurtjes richting vliegveld
quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]ja oke ex had alles in 1 keer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en daarna ging het zo positief dat ze maar 3 dagen zkh heeft gelegen (kwam stiekem beter uit met vervoer, anders was het 5 of 6 geworden)Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
Zal wel een hele poppenkast zijn overal maar dat is primaquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O lekker, je zal wel blij zijn dat je nu lekker naar huis kan of niet.
Ben wel heel benieuwd wat ze op het vliegveld gaan doen als je geland bent.
Veilige vlucht alvast engine
quote:
dat was vast een frissere neus dan gisterenquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:03 schreef Mrsloveable het volgende:
Ben ik weer even lekker frisse neus gehaald
Het is kouder dan voorspeltquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:03 schreef Mrsloveable het volgende:
Ben ik weer even lekker frisse neus gehaald
Ja waaide best wel, maar is ook wel lekkerquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:05 schreef Nizno het volgende:
[..]
[..]
dat was vast een frissere neus dan gisteren
O dat is wel fijn dat het beter en sneller gaat dan verwachtquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja oke ex had alles in 1 keer.
en daarna ging het zo positief dat ze maar 3 dagen zkh heeft gelegen (kwam stiekem beter uit met vervoer, anders was het 5 of 6 geworden)
quote:
We horen het wel als weer hier bent hoe het gegaan isquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:04 schreef engine het volgende:
[..]
Zal wel een hele poppenkast zijn overal maar dat is prima![]()
Thanks Dot.
Helaas wel en zie dat de zon pas zaterdag weer gaat schijnen..quote:
Of er 1.5 meter tussen zit ben ik dan ook benieuwd naar.quote:Op woensdag 18 maart 2020 15:07 schreef engine het volgende:
[..]![]()
![]()
Benieuwd of die vlucht dan ook half leeg is.
ja, alleen moest ze er daardoor wel even aan wennen dat ik iets strenger was dan ze in het zkh waren, ja duh daar had ze geen katheter en zat de ruggeprik nog gunstig en allesquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dat is wel fijn dat het beter en sneller gaat dan verwacht
Je bent goed voor haar geweestquote:Op woensdag 18 maart 2020 15:10 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja, alleen moest ze er daardoor wel even aan wennen dat ik iets strenger was dan ze in het zkh waren, ja duh daar had ze geen katheter en zat de ruggeprik nog gunstig en alles
dus van mij moest ze wel bewegen
ja maar ik heb toch die prik zodat ik geen trombose krijg? dan kan ik best wat langere op de bank liggen..
nee kom op, opstaan en we gaan even buiten rondje lopen, zitten in de zon enzo.
tjop tjop
dus ipv 5.5 week bij mij heeft ze er 4.5 van gemaakt
delilahquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |