SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-probeer niet lollig te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
heftig wel 4 wkn ICU = 6mnd tot 1 jaar revalidatie, werken zal niet lukkenEverything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Lijkt me in lijn met de Nederlandse aanpak.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:09 schreef polderturk het volgende:
Interessante draadtwitter:jeremycyoung twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 19:03:35We can now read the Imperial College report on COVID-19 that led to the extreme measures we've seen in the US this week. Read it; it's terrifying. I'll offer a summary in this thread; please correct me if I've gotten it wrong.
https://t.co/AwE2cHIbeJ reageer retweetCum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
bij 335 gebeurd, geen ideequote:Op woensdag 18 maart 2020 12:13 schreef KennyPowers het volgende:
Maar waarom is de TT nou van CoV-2 naar CoV-2-2 gegaanEverything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Dat had ik hem al eerder horen zeggen. Vandaar ook mijn vraag (bij mezelf) of ik die behandeling wel zou willen. Laten we maar hopen niet voor die "keuze" te komen staan.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:12 schreef Faraday01 het volgende:
zo dat is even een ontnuchterende mededeling over de effecten van 4 weken IC“Loop niet voor me, want ik volg niet.
Loop niet achter me, want ik leid niet.
Loop gewoon naast me en wees mijn vriend.”![]()
Het publiek neemt in elk geval lekker afstand van elkaar.![]()
(maar dat zal vast al genoemd zijn, dit topic gaat te snel om te volgen)![]()
Holy fuck! Een paar dagen...quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:13 schreef Momo het volgende:
Nog voor een paar dagen hebben klinkt niet goed![]()
Recreatie is natuurlijk nog gewoon mogelijk. Zal dan wel lastiger zijn voor de mensen die graag voornamelijk onder de mensen zijn.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:10 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Nou, als het weer een extreem warme zomer wordt ben je niet blij als je geen tuin hebt en een snikheet appartement.."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Het inleveren van spierkracht en conditie doel je op?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:12 schreef Faraday01 het volgende:
zo dat is even een ontnuchterende mededeling over de effecten van 4 weken IC![]()
dat gaat wel sneller,quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het inleveren van spierkracht en conditie doel je op?
volgens mij ging het om herstel van longen![]()
Ik ben wel heeul blij met experts.
Op whatsapp komt toch een hoop onzin voorbij. Hopelijk is een van de bijkomende voordelen van deze crisis dat mensen wat kritischer zijn met wat ze geloven op social media.
Maar dat zal wel ijdele hoop zijn.My friends all drive horses![]()
Ook geen bron in de wereld die daarover spreekt dus geen idee waarom dat hier wel zal moeten.quote:
@Greys ?"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrikaYou have to stop the Q-tip when there's resistance!![]()
Ik hou mijn hart vast in die grote steden daar...quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:15 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Nigeria van 3 naar 8, ben benieuwd hoe hard het daar gaatIs ook nog een handelsknooppunt dus als het daar is, zit het in heel West-Afrika.
![]()
Nee, het gaat over 4 weken aan de beademing liggen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:12 schreef Faraday01 het volgende:
zo dat is even een ontnuchterende mededeling over de effecten van 4 weken IC![]()
Niet als je het land in complete lockdown gooit en je alleen naar je werk of de supermarkt mag.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:15 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Recreatie is natuurlijk nog gewoon mogelijk.blablablabla![]()
Zet jij er dan ajb ook bij wat dan zo confronterend is, voor de meelezers?quote:
SorryLying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Ligt aan de maatregelen die dan gelden.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:15 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Recreatie is natuurlijk nog gewoon mogelijk. Zal dan wel lastiger zijn voor de mensen die graag voornamelijk onder de mensen zijn.![]()
![]()
openen in prive-modus en je kunt het lezen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrikaquote:Een met Corona besmette Nederlandse reiziger die eerder deze maand in Zuid-Afrika was voor een tiendaagse rondreis door de Kaapse wijnlanden, heeft er met zijn infectie onwetend en onopzettelijk voor gezorgd dat dertig wijnhuizen en -boerderijen nu dicht moeten.
Tokara is een van de getroffen wijnboerderijen.
Tokara is een van de getroffen wijnboerderijen.
Het nieuws van de Nederlandse superverspreider, die samen met 37 andere Nederlanders van 3 tot 13 maart in Zuid-Afrika op wijnreis was, heeft er goed ingehakt. Vorige week zou de man aan het einde van zijn trip griepachtige verschijnselen hebben vertoond, waarop hij zich in een Kaaps ziekenhuis liet testen op het coronavirus. De uitslag kwam positief terug, waarna hij meteen werd geïsoleerd.
Zelf-quarantaine
De andere reizigers van de groep zijn sinds vorig weekeind weer terug in Nederland, zo meldde Klazien Vermeer, opleidingsmanager van de Wijnacademie. Na aankomst zijn ze allemaal getest op het virus en in zelf-quarantaine gegaan. „Geen van hen is ernstig ziek, maar twaalf deelnemers vertonen symptomen als een zere keel, hoofdpijn, hoesten en verhoging”, zei ze in een schriftelijke verklaring. „We hebben alle nodige maatregelen getroffen, allemaal in lijn met de richtlijnen van de Nederlandse gezondheidsautoriteiten.”
Daarnaast zijn alle wijnhuizen die op het reisschema van de groep stonden ingelicht. De meesten hebben hun deuren gesloten. Het gaat om dertig bedrijven. Tokara, één van Zuid-Afrika’s beste wijnboerderijen, is er één van.
„De groep Nederlandse wijn-enthousiasten was op 9 maart bij ons voor een privédiner, en bij één van hen is sindsdien corona vastgesteld”, aldus Tokara een verklaring. „Omdat twee leden van ons marketingteam en verschillende restaurantmedewerkers in contact zijn geweest met deze groep, hebben we ze allemaal laten testen. Deze medewerkers zitten nu in zelf-quarantaine.”
Risico
Ook Almenkerk Wine Estate, een Nederlands wijnhuis dat het gezelschap op 10 maart zou hebben aangedaan, heeft als voorzorgsmaatregel haar deuren gesloten. „Wijzelf vertonen geen symptomen, maar we moeten er vanuit gaan dat we mogelijk dragers kunnen zijn van het virus. Dit verplicht ons om u te informeren over het potentiële risico, mocht u ons kortgeleden hebben bezocht”, aldus het wijnhuis op haar website. Het bedrijf blijft de komende week in ieder geval dicht. „We zullen u informeren wanneer we symptomen vertonen. We gaan ons voor alle zekerheid testen. Almenkerk Wine Estate blijft daarom, tot nadere aankondiging, dicht.”
Naast de wijnhuizen op het Nederlandse reisschema hebben ook enkele wijnbedrijven waar het gezelschap niet is geweest, besloten om dicht te gaan, bijvoorbeeld Klein Constantia vlakbij Kaapstad. Dat komt, omdat twee personeelsleden van deze boerderij in contact zijn geweest met werknemers van één van de wijnboerderijen die wél op de lijst stonden.
In de rats
Inmiddels zit de Zuid-Afrikaanse wijnsector behoorlijk in de rats. Zo is de export van wijn op een laag pitje komen te staan. Neem China, Zuid-Afrika’s zesde grootste wijnafnemer. Tussen 2017 en 2018 steeg de Chinese import van Zuid-Afrikaanse wijn met 109%, zo laten officiële cijfers zien. De kans dat deze trend doorzet, is klein omdat alle havens dicht zijn, aldus Maryna Calow, woordvoerder van Wines of South Africa (WOSA). „We zijn er bijna zeker van dat andere landen het Chinese voorbeeld zullen volgen. Dat zal betekenen dat onze wijn niet weg kan.”
Een ander probleem is dat er veel minder toeristen zijn. Zij vormen een belangrijke inkomstenbron voor de wijnsector. Veel buitenlandse reizigers zijn immers vroegtijdig naar huis gegaan en anderen hebben hun vakanties, bijvoorbeeld voor de Pasen, afgelast. Hiermee is het toeristenseizoen voor Kaapstad en Zuid-Afrika in één klap voorbij.
Freelance reisgids Sandy Serraf ziet het wat dat betreft somber in. „Het jaar 2020 begon zo goed, met supervolle dagen. Soms had ik zeven dagen per week werk. Mijn klanten zijn vooral cruisepassagiers, en die willen de dagen dat ze aan wal zijn veel zien, ook de wijnlanden”, vertelt ze.
Als gevolg van de situatie is ze tot nu toe 17 tot 20 dagen aan inkomen misgelopen. „Dat is alleen freelance werk, want ik doe ook privétours. Die betalen meer. Gelukkig heb ik volwassen kinderen die me financieel bij staan, maar veel mensen hebben dat geluk niet”, vertelt de 60-jarige gids.
Cruiseschip
Het feit dat er op dit moment een cruiseschip met 1726 passagiers in de haven van Kaapstad aan de ketting liggen in verband met vermoedelijke corona-besmettingen spreekt haar geen moed in. „Als reisgidsen nemen we passagiers niet alleen mee voor rondreizen. We zorgen ook voor de transfers naar hun hotels of het vliegveld. Voor het schip dat nu aan de ketting ligt stonden er 42 transfer-gidsen op de lijst, inclusief mijzelf. Normaal krijgen we elk 40 passagiers toegewezen. Deze gidsen hebben en krijgen nu allemaal geen werk.”
[ Bericht 2% gewijzigd door spectrumanalyser op 18-03-2020 12:42:57 ]Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32![]()
Incognitomodus.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrika![]()
In het noorden zitten ze niets te doen op het IC terwijl in het zuiden geen mensen genoeg hebben
op het IC ....
Waarom gaan die lui in het noorden tijdelijk niet helpen in het zuiden ??"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag.
Dat is geen bescherming meer.
Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."![]()
quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrikaWaren op wijnreisquote:heeft er met zijn infectie onwetend en onopzettelijk voor gezorgd dat dertig wijnhuizen en -boerderijen nu dicht moeten.![]()
![]()
Die heeft duidelijk niet in zijn elleboog gehoest en papieren zakdoekjes gebruikt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrika![]()
Openen in een incognito tabblad en je kunt het lezen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrika![]()
Dat na 4 weken IC je nog 6-12 maanden moet revalideren en dus niet kan werken en misschien geen boodschappen kan doenquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:18 schreef Jane het volgende:
[..]
Zet jij er dan ajb ook bij wat dan zo confronterend is, voor de meelezers?
SorryYou're Fucking Out, I'm Fucking In![]()
Aangepast.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:13 schreef KennyPowers het volgende:
Maar waarom is de TT nou van CoV-2 naar CoV-2-2 gegaan
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Je kan wel boodschappen doen, maar lichamelijke arbeid misschien niet. Omdat al je spieren verzwakt zijn na 4 weken niet bewegen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:19 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Dat na 4 weken IC je nog 6-12 maanden moet revalideren en dus niet kan werken en misschien geen boodschappen kan doen![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Opschalen naar 3000 IC bedden mogelijk ja? Inclusief beademingsapparaten?
Interessant, nooit eerder gehoord ook. Als dat waar is hebben we iets meer ruimte, maar zelfs dan is het maar een extra 2-4 dagen aan patiënten.
Waarschijnlijk wel net genoeg om de grootste piek op te vangen.![]()
Link openen in incognito vensterquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrika![]()
![]()
In het noorden zijn ze druk bezig met de voorbereidingen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:18 schreef RAVW het volgende:
In het noorden zitten ze niets te doen op het IC terwijl in het zuiden geen mensen genoeg hebben
op het IC ....
Waarom gaan die lui in het noorden tijdelijk niet helpen in het zuiden ??![]()
Ben je niet langer besmettelijk na 24 uur?
Dat hangt van het ziekenhuis af. Als mensen nodig zijn, dan zijn ze 'beter' na 24 uur, ondanks dat onderzoeken anders zeggen. Das lokaal beleid.![]()
Het revalideren kan zo lang duren. Volledig herstel is er waarschijnlijk niet. Dan is boodschappen doen het hoogst haalbare. Tenminste, dit is wat ik er van begreepquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:19 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Dat na 4 weken IC je nog 6-12 maanden moet revalideren en dus niet kan werken en misschien geen boodschappen kan doen“Loop niet voor me, want ik volg niet.
Loop niet achter me, want ik leid niet.
Loop gewoon naast me en wees mijn vriend.”![]()
Hangt er een beetje vanaf wat je drinkt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef butz0rs het volgende:
Heeft er al iemand (Baudet?) gevraagd of 10s adem inhouden en veel drinken helpt?"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Hij heeft het maar over de keel.
Maar onderzoek wijst uit dat het aan het einde van de ziekte infectie nog in de feces zit en niet de keel.
Wel weer een minpuntje Jaap. Dit doe je niet goed.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Wat is dat voor een flauwekul?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:21 schreef _I het volgende:
Ben je niet langer besmettelijk na 24 uur?
Dat hangt van het ziekenhuis af. Als mensen nodig zijn, dan zijn ze 'beter' na 24 uur, ondanks dat onderzoeken anders zeggen. Das lokaal beleid.![]()
Dat deed ik toch één post later? Of bleef die niet plakken in vorige topic?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:18 schreef Jane het volgende:
[..]
Zet jij er dan ajb ook bij wat dan zo confronterend is, voor de meelezers?
SorryMoment ik kijk ff anders post ik het alsnog. Hij laadde nogal lang mobiel dus er ging wellicht iets fout.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Baudet veegt echt de vloer aan met al die zogenaamde “experts”.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Bron?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:22 schreef _I het volgende:
Hij heeft het maar over de keel.
Maar onderzoek wijst uit dat het aan het einde van de ziekte in de feces zit en niet de keel.
Wel weer een minpuntje Jaap. Dit doe je niet goed.![]()
Ik kijk gelijk heel anders naar #flattenthecurve.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:21 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Het revalideren kan zo lang duren. Volledig herstel is er waarschijnlijk niet. Dan is boodschappen doen het hoogst haalbare. Tenminste, dit is wat ik er van begreep![]()
Wanneer ze je voordeur dichtlassen wordt het allicht lastig ja.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:18 schreef SunZomer het volgende:
[..]
Ligt aan de maatregelen die dan gelden.
Maar zo kan je overal wel een 'als' aan verbinden."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Niet op mensen poepen als je ziek bent geweest is natuurlijk een hele nuttige tipquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:22 schreef _I het volgende:
Hij heeft het maar over de keel.
Maar onderzoek wijst uit dat het aan het einde van de ziekte in de feces zit en niet de keel.
Wel weer een minpuntje Jaap. Dit doe je niet goed."Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Er is natuurlijk ook nog een tussenoptie, waarbij men alle niet noodzakelijk winkel én bedrijven dicht doet, waarbij men nog wel gewoon mag wandelen, fietsen e.d.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Niet als je het land in complete lockdown gooit en je alleen naar je werk of de supermarkt mag.
Dan heb je én een veel controleerbaardere verspreiding als dat nu het geval is, én men mag gewoon nog recreëren.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
Rewimo
![]()
Nederduitse/Mevrouw qltel![]()
Groep van 38 reizigers, eentje bleek corona te hebben. 12 anderen ziek, 30 wijnhuizen die de groep bezocht heeft dicht. Reizigers zijn terug in NL en in zelfisolatie.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:17 schreef schommelstoel het volgende:
Ik las iets over een Nederlandse superverspreider in zuid Afrika.
Het is alleen een premium bericht op telegraaf.
Iemand meer info die het wel kan lezen ?
https://www.telegraaf.nl/(...)eider-in-zuid-afrikaMost people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!![]()
Wat is er nu live?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:23 schreef Mani89 het volgende:
Baudet veegt echt de vloer aan met al die zogenaamde “experts”.![]()
Jah, dit is wazig. Als het een keuze is hoelang een besmetting duurt.quote:
Lastig deze. zie het door de vingers, maar onthou het wel.
*schrijft in dagboek![]()
In combinatie met een samenscholingsverbod, dat zie ik een dezer dagen wel gebeuren.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:23 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Er is natuurlijk ook nog een tussenoptie, waarbij men alle niet noodzakelijk winkel én bedrijven dicht doet, waarbij men nog wel gewoon mag wandelen, fietsen e.d.
Dan heb je én een veel controleerbaardere verspreiding als dat nu het geval is, én men mag gewoon nog recreëren.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
quote:"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag.
Dat is geen bescherming meer.
Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."![]()
Hij is niet eens aan het woord... en zijn laatste vraag was sensatie belust. Werd juist goed weerlegd door Gommers.quote:![]()
@Jane sorry, de post staat er idd niet. Ik keek tussendoor naar de TT die niet klopte en toen bleef de boel hangen en dacht ik dat ik gepost had.
Gommers zei in grote lijnen: Blijvende schade kan ik niet heel veel over zeggen maar als je een paar weken aan de beademing komt dan moet je daar heel lang van revalideren. Half jaar tot een jaar. Boodschappen doen zal daarna vaak nog wel lukken maar werken is nog maar de vraag.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Ik vind dit nog kwalijker dan de carnaval vier je in kleine groepen opmerking.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:24 schreef _I het volgende:
[..]
Jah, dit is wazig. Als het een keuze is hoelang een besmetting duurt.
Lastig deze. zie het door de vingers, maar onthou het wel.
*schrijft in dagboek![]()
Ik ben inderdaad wel benieuwd waar ze alle beademingsapparatuur vandaan willen halen. Er is wereldwijd vraag naar beademingsapparatuur, dus volgens mij is dit alleen mogelijk als je een eigen fabrikant hebt of als je de beademingsapparatuur al hebt staan.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:20 schreef Kyran het volgende:
Opschalen naar 3000 IC bedden mogelijk ja? Inclusief beademingsapparaten?
Interessant, nooit eerder gehoord ook. Als dat waar is hebben we iets meer ruimte, maar zelfs dan is het maar een extra 2-4 dagen aan patiënten.
Waarschijnlijk wel net genoeg om de grootste piek op te vangen.![]()
Alle uitstel die je nu doet zorgt voor grotere capaciteit naar de toekomst toe. Daarom is het voornaam juist niet nu de bom al te laten ontploffen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:20 schreef Kyran het volgende:
Opschalen naar 3000 IC bedden mogelijk ja? Inclusief beademingsapparaten?
Interessant, nooit eerder gehoord ook. Als dat waar is hebben we iets meer ruimte, maar zelfs dan is het maar een extra 2-4 dagen aan patiënten.
Waarschijnlijk wel net genoeg om de grootste piek op te vangen."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
En ik heb dus het gevoel dat die bom al afgeschoten is en onderweg is.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:25 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Alle uitstel die je nu doet zorgt voor grotere capaciteit naar de toekomst toe. Daarom is het voornaam juist niet nu de bom al te laten ontploffen.![]()
Zit even de briefing te kijken en heb hem niet zo voor handen. Maar zal het scherm openlaten en ondertussen zoeken.quote:![]()
Maar als verzorgen kan het wel zijn dat je het op moet ruimen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:23 schreef gniffie het volgende:
[..]
Niet op mensen poepen als je ziek bent geweest is natuurlijk een hele nuttige tip![]()
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 18-03-2020 om 12:12:49I will be having a news conference today to discuss very important news from the FDA concerning the Chinese Virus! reageer retweet
![]()
Op 18 januari hadden we 100 gevallen, 2 maanden later 200.000quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:27 schreef Anton91 het volgende:
Had het niet meegekregen, maar we zijn al door de grens van 200.000 bevestigde gevallen heen.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Graspop Metal Meeting 2020 gaat door zoals gepland. We kijken er naar uit jullie te zien deze zomer. Wij monitoren van nabij op. De veiligheid van artiesten, fans en medewerkers is altijd onze grootste prioriteit. We begrijpen jullie bezorgheid. Het is echter moeilijk om antwoord op jullie vragen te geven. Dit is een nieuwe situatie, voor elkeen van ons. De voorbereidingen zijn lopende en worden verdergezet.![]()
[quote]Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef weetjewel5 het volgende:
[/quotetwitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 18-03-2020 om 12:12:49I will be having a news conference today to discuss very important news from the FDA concerning the Chinese Virus! reageer retweet
Wat een mongool is het toch ook.Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.![]()
Dat is toch wat we nu zo ongeveer in Nederland hebben? Het enige verschil is dat de bakker ook nog open mag zijn naast de Appie. Bedrijven werken thuis, scholen zijn dicht, ik zie slechts een nuanceverschil.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:23 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Er is natuurlijk ook nog een tussenoptie, waarbij men alle niet noodzakelijk winkel én bedrijven dicht doet, waarbij men nog wel gewoon mag wandelen, fietsen e.d.
Dan heb je én een veel controleerbaardere verspreiding als dat nu het geval is, én men mag gewoon nog recreëren.![]()
Spanje heeft een iets grotere bevolking en speelt daar ook al iets langer.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:27 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Spanje heeft op een dag meer nieuwe gevallen en doden dan Nederland tot nu toe heeft gehad
Vind het dodenaantal in Spanje met de laatste cijfers juist verbazingwekkend laag in tegenstelling tot wat er voorbije week allemaal gerapporteerd is.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef Sfancta het volgende:
Graspop Metal Meeting 2020 gaat door zoals gepland. We kijken er naar uit jullie te zien deze zomer. Wij monitoren van nabij op. De veiligheid van artiesten, fans en medewerkers is altijd onze grootste prioriteit. We begrijpen jullie bezorgheid. Het is echter moeilijk om antwoord op jullie vragen te geven. Dit is een nieuwe situatie, voor elkeen van ons. De voorbereidingen zijn lopende en worden verdergezet.![]()
![]()
The Chinese virusquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef weetjewel5 het volgende:
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 18-03-2020 om 12:12:49I will be having a news conference today to discuss very important news from the FDA concerning the Chinese Virus! reageer retweet
![]()
Dat worden weer boze Chinezen.![]()
want?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef MPC60 het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef weetjewel5 het volgende:[/quotetwitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 18-03-2020 om 12:12:49I will be having a news conference today to discuss very important news from the FDA concerning the Chinese Virus! reageer retweet
Wat een mongool is het toch ook.![]()
Wat hebben wij nog voor een paar dagen?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:13 schreef Momo het volgende:
Nog voor een paar dagen hebben klinkt niet goedPerhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
China bash incomingquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef weetjewel5 het volgende:
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 18-03-2020 om 12:12:49I will be having a news conference today to discuss very important news from the FDA concerning the Chinese Virus! reageer retweet
![]()
Noemt ie het nou serieus Chinese Virus?quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:28 schreef weetjewel5 het volgende:
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 18-03-2020 om 12:12:49I will be having a news conference today to discuss very important news from the FDA concerning the Chinese Virus! reageer retweet
![]()
![]()
Je gaat dankzij hem Amerikaanse gekkies krijgen die Chinezen gaan opknopen.quote:Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.![]()
Al een paar dagenquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:30 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Noemt ie het nou serieus Chinese Virus?![]()
![]()
Hij zegt dat als alle voorzorgsmaatregelen in de VS genomen worden, dat er net genoeg beademmingsapparaten zijn. De VS heeft 35 beademingsapparaten per 100.000 inwoners. Wij hebben er maar 6 per 100.000. Dat baart mij zorgen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:14 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Lijkt me in lijn met de Nederlandse aanpak.
Ook hebben wij 1,9 artsen per 1000 inwoners. Duitsland heeft er 4,3. Wij staan er slecht voor.![]()
Bepaalde materialen die nodig zijn om testen te doen. Maar als het is komt de rest snel.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:29 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wat hebben wij nog voor een paar dagen?![]()
Het is jammer dat er momenteel geen nieuw seizoen South Park is.. anders zouden we kunnen genieten!quote:“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Hij heeft gewoon gelijk. Die kutchinezen hebben dit veroorzaakt met hun gore markten.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:29 schreef Anton91 het volgende:
[..]
The Chinese virus![]()
Dat worden weer boze Chinezen.
Zie het probleem niet. En het is al de 2de keer dat er zoiets vandaan komt.
Ze zullen zich echt aan moeten passen en de schuld op zich moeten nemen.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
JaapGod heeft het eerste woord.
Hij heeft in den beginne,
het licht doen overwinnen,
Hij spreekt nog altijd voort.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen![]()
Heeft hij al eerder zo benoemdquote:Op woensdag 18 maart 2020 12:30 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Noemt ie het nou serieus Chinese Virus?“Loop niet voor me, want ik volg niet.
Loop niet achter me, want ik leid niet.
Loop gewoon naast me en wees mijn vriend.”![]()
Waarschijnlijk gaat dat morgen gebeuren. Iedere songfestivalfan leeft mee met Litouwen en IJsland.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:30 schreef quirina het volgende:
Is het Eurovisie songfestival al gecanceled?![]()
Oh, we gaan het nu het Chinese Virus noemen om duidelijk te maken dat het door de buitenlanders komt?quote:![]()
Eens.quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:30 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon gelijk. Die kutchinezen hebben dit veroorzaakt met hun gore markten.
Zie het probleem niet. En het is al de 2de keer dat er zoiets vandaan komt.
Ze zullen zich echt aan moeten passen en de schuld op zich moeten nemen.![]()
quote:Op woensdag 18 maart 2020 12:30 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Noemt ie het nou serieus Chinese Virus?![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: