Rutte wil groepsimmuniteit, dus ja, ...50% moet het krijgenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:12 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dit heb ik idd al meer mensen horen zeggen, maar ik kan er met m'n pet niet bij hoe men dat kan denken.
Ja.. nu ik weet dat sommige dingen zo geinterpreteerd kunnen worden, maar het is echt niet mijn eerste reactie op zijn betoog en ook niet hoe hij het bedoelt.
In hoeverre worden besmettingen van mensen die 24/7 thuis blijven meegerekend? Niet neem ik aan.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:12 schreef riazop het volgende:
De cijfers van Italie worden vanaf woensdag superinteressant. Begint die lockdown effect te sorteren. Je zal dan echt iets moeten gaan zien
Volgens mij mag en kan dat gewoon. Tenzij je alle bankjes onderweg volsmeert met sputum.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:13 schreef Harvest89 het volgende:
Mag je wel gewoon nog zonder doel met je auto naar een stuk natuurgebied gaan en daar rondwandelen, of wordt dat ook al afgeraden?
Roeien met de riemen die je hebt.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:12 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Een jaar in lockdown, dat zal niet gaan werken.
Ik denk dat we beter niet Darwin leer kunnen toepassen op mensen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Hier ben ik het volledig mee eens. En Darwin trouwens ook.
Degene die overleven zijn zij die zich het beste kunnen aanpassen aan een veranderende realiteit in het ecosysteem. Niet het intellect, niet de sterksten.
Dan nog niet doordat mensen het nu bewust gaan opzoeken.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:13 schreef riazop het volgende:
Rutte wil groepsimmuniteit, dus ja, ...50% moet het krijgen
twitter:BNODesk twitterde op dinsdag 17-03-2020 om 12:14:32NEW: Iran reports 1,178 new cases of coronavirus and 135 new deaths, raising total to 16,169 cases and 988 dead https://t.co/eUoE2b20hL reageer retweet
vanaf 23 januari tot afgelopen donderdagquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:13 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
lekker overdrijven, zelfs China zat geen jaar in lockdown.
Moest even googelen wat sputum was.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:14 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Volgens mij mag en kan dat gewoon. Tenzij je alle bankjes onderweg volsmeert met sputum.
praktisch leeg? dan weet ik niet in welk dorp jij woont..quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:09 schreef SnertMetChoco het volgende:
Is er nou echt een wezenlijk verschil in uitkomst tussen de huidige situatie hier en wat Frankrijk en Spanje doen?
Straten zijn ook hier praktisch leeg met sporadisch een wandelaar/fietser.
Meer expertise dan degenen die hier om een complete lockdown roepen. Voor de rest hoef ik jou niets te bewijzen, gezien je ondertitel ben je wel gewend het onderspit te delven.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:12 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Wat geeft jou de expertise om zoiets te bepalen?
Ongeveer hetzelfde.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:15 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Wat waren de cijfers van Iran gister?
Utrecht, bij de Amsterdamsestraatweg. Beetje wat drukte bij de supermarkten en Kruidvat, maar buiten dat meer dan genoeg afstand tussen mensen. Zie niet in hoe dat anders zou zijn in Spanje of Frankrijk. Jij wel?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:15 schreef Minimunt het volgende:
[..]
praktisch leeg? dan weet ik niet in welk dorp jij woont..
Wow, goede reactie man.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:15 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Meer expertise dan degenen die hier om een complete lockdown roepen. Voor de rest hoef ik jou niets te bewijzen, gezien je ondertitel ben je wel gewend het onderspit te delven.
aantal besmettigen zijn al een tijdje irrelevant als cijferquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:14 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
In hoeverre worden besmettingen van mensen die 24/7 thuis blijven meegerekend? Niet neem ik aan.
Nee ze lijkt nog steeds hetzelfde standpunt te hebben nl dat het een gewone griep isquote:Op dinsdag 17 maart 2020 11:53 schreef Fer_de_Lance het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)-in-oorlog~a13bbb78/
Uit de oude doos, vraag me af hoe ze er nu over denkt.. en of ze ooit nog serieus genomen wordt (buiten haar man dan)
die waren laat met testen, betalen nu de hoge prijs er voorquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wtf, Spanje ochtend update 149 doden?!
[ afbeelding ]
Niet echt dorpelijk, nee.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:15 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Utrecht, bij de Amsterdamsestraatweg.
Lees terug waar ik op antwoord. Een jaar is reeel om een vaccin te verwachten. Tot die tijd moesten we van iemand in lockdownquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:13 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
lekker overdrijven, zelfs China zat geen jaar in lockdown.
maar jij wil de ziekenhuizen niet ontlasten? daar reageer je niet op.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:15 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Meer expertise dan degenen die hier om een complete lockdown roepen. Voor de rest hoef ik jou niets te bewijzen, gezien je ondertitel ben je wel gewend het onderspit te delven.
Cijfers blijven min of meer gelijk.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:15 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Wat waren de cijfers van Iran gister?
Nee, maar als de Grote Leider zélf zegt dat de helft het toch krijgt moet je niet verwachten dat mensen "onnodig" voorzichtig gaan doen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:14 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dan nog niet doordat mensen het nu bewust gaan opzoeken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |