Staat die op netflix, er was eens het leven... fantastisch!quote:Op zondag 15 maart 2020 14:06 schreef Kyara het volgende:
Hier hebben de kinderen wel wat begeleiding en sturing nodig als ze thuis zijn. En idd, ik moet ook gewoon thuiswerken. Nu werk ik 24 uur dus ik ga dan mijn uren uitsmeren over 6 dagen in plaats van over 3 dagen. Verder wil ik wel dagelijks 1 a 2 uur aan schoolwerk met ze doen. Met een schema zodat ze weten wat er van ze verwacht wordt. En voor biologie kunnen ze "er was eens... het leven" kijken (wie kent het nog?), die staat nu ook op netflix.
Ook tof als schootv wordt uitgezonden idd.
Wij zijn net even naar bos/hei geweest. Meer mensen hadden dat idee want superdruk op de parkeerplaatsen maar gelukkig is de Veluwe groot genoeg dus verder niemand meer tegengekomen
ja! Tof he!quote:Op zondag 15 maart 2020 14:10 schreef Nijna het volgende:
[..]
Staat die op netflix, er was eens het leven... fantastisch!
Echt jeugdsentimentquote:
Die zijn leuk! Ik heb ze voor D ook op YouTube opgezocht een poos terug. Er zijn ook afleveringen over de aarde/mensheid (geschiedenis)quote:
Goede tip! Ga ik onthouden!quote:Op zondag 15 maart 2020 14:22 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Die zijn leuk! Ik heb ze voor D ook op YouTube opgezocht een poos terug. Er zijn ook afleveringen over de aarde/mensheid (geschiedenis)
Ik ben erg nieuwsgierig hoe ik D bezig ga houden. Hij loopt ver genoeg voor, maar verveelt zich snel. Dus als hij evt schoolwerk in een uurtje doet hebben we nog een heel stuk dag over. En dan nog de puber aan het werk krijg.
Maar desnoods stap ik over op (online)lessen programmeren of de Schooltv beeldbank
Teamgenootje v S krijgt al jaren thuisonderwijs, diens moeder appte me dat S ook daar mocht komen. Wel lief.quote:Op zondag 15 maart 2020 14:55 schreef mefke79 het volgende:
als je al 1 to 2 uur per dag echt met ze kunt leren ben je er al begreep ik van mensen die al langer thuisonderwijs doen. Dus dat is te overzien in ons geval
Oh, voor kleuter ga ik ook echt niet van alles uit de kast halen. Die heeft hier geluk, en mag lekker lego-en. Leert ie ook veel van, ruimtelijk inzicht, fijne motoriek!quote:Op zondag 15 maart 2020 15:21 schreef silliegirl het volgende:
Nou echt, met alle respect; ik zie mezelf niet naast hoogzwanger zijn en de toch al drukke van gang van zaken met kleuter en dreumes 1 of 2 uur per dag spenderen aan schoolwerkjes met kleuter.![]()
Wat voor werkjes moeten dat dan uberhaupt zijn voor de kleuters trouwens?
oh kleuter hier heeft bedacht hoe t moet.. Hij begint na t ontbijt met get liedje van de dagen van de week. Daarna moet hij zeggen welke dagen het vandaag, gister en morgen zijn en wat t weer is. Dan de letter van de dag waarbij hij de letter groot op een papier natekent en er spullen bijlegt die met die letter beginnen en dan gaat hij lego-en in de bouwhoek 😀quote:Op zondag 15 maart 2020 15:21 schreef silliegirl het volgende:
Nou echt, met alle respect; ik zie mezelf niet naast hoogzwanger zijn en de toch al drukke van gang van zaken met kleuter en dreumes 1 of 2 uur per dag spenderen aan schoolwerkjes met kleuter.![]()
Wat voor werkjes moeten dat dan uberhaupt zijn voor de kleuters trouwens?
Serieus?quote:
dank! Ik heb me opgegeven.quote:Op zondag 15 maart 2020 14:09 schreef Nijna het volgende:
-knip-
Voor mensen die iets willen doen (vrijwilligers in noodsituaties), ready2help van het rode kruis:
https://ready2help.rodekruis.nl/
al aangepast ook; de kinderopvang, horeca en sportclubs ook verplicht dicht...quote:
Mmm, ik twijfel. Ik wil heel graag helpen, maar vastleggen kan niet, want als ik gebeld word voor een overlijden dan moet ik daar op af.quote:Voor mensen die iets willen doen (vrijwilligers in noodsituaties), ready2help van het rode kruis:
https://ready2help.rodekruis.nl/
Ik ookquote:
Ja zag het laterquote:Op zondag 15 maart 2020 16:52 schreef tombolafan het volgende:
[..]
al aangepast ook; de kinderopvang, horeca en sportclubs ook verplicht dicht...
17.30 persconferentie
Misschien ook wel...quote:Op zondag 15 maart 2020 16:57 schreef BE het volgende:
[..]
Mmm, ik twijfel. Ik wil heel graag helpen, maar vastleggen kan niet, want als ik gebeld word voor een overlijden dan moet ik daar op af.
Dat zou het heel rot zijn als er ergens een gat valt...
Maar ja, straks doe ik weken niks...
Tuurlijk, als het echt mis gaat zal het overal in NL drukker worden en is de kans op een melding natuurlijk groter, maar toch...quote:
Het is redelijk vrijblijvend, je hoeft niet te gaan als je wordt gevraagd.quote:Op zondag 15 maart 2020 16:57 schreef BE het volgende:
[..]
Mmm, ik twijfel. Ik wil heel graag helpen, maar vastleggen kan niet, want als ik gebeld word voor een overlijden dan moet ik daar op af.
Dat zou het heel rot zijn als er ergens een gat valt...
Maar ja, straks doe ik weken niks...
Dat dus. Maar ik moet ook de huisartsenposten draaiende houden qua techniek. Die werken nu ook overuren uiteraard. Dus ik heb het idee dat ik werk zat heb.quote:Op zondag 15 maart 2020 17:06 schreef BE het volgende:
[..]
Tuurlijk, als het echt mis gaat zal het overal in NL drukker worden en is de kans op een melding natuurlijk groter, maar toch...
Het voelt zo matig om niks te zitten doen.
Maar goed, ik wacht eerst nog maar even af, als de shit echt aan is ga ik hier lokaal wel vragen waar ik in kan springen.
kleinschaliger: www.heldnodig.nlquote:Op zondag 15 maart 2020 16:57 schreef BE het volgende:
[..]
Mmm, ik twijfel. Ik wil heel graag helpen, maar vastleggen kan niet, want als ik gebeld word voor een overlijden dan moet ik daar op af.
Dat zou het heel rot zijn als er ergens een gat valt...
Maar ja, straks doe ik weken niks...
En bars en restaurantsquote:Op zondag 15 maart 2020 17:28 schreef lunapuella het volgende:
Nou, scholen dicht tot 6 april dus. En horeca, sportclubs en kinderopvang. Pfoe.
Grapje toch...?quote:
Vooralsnog nietquote:
Voorlopig dicht volgens mij. Maar misschien komt dat wel terugquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |