SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-probeer niet lollig te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Gehoord op de zevende dag.quote:Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Over het algemeen, uitzonderingen daargelaten, zijn grootouders van basisschoolkinderen tussen de 50 en 70. De sterftegevallen liggen toch in de hogere leeftijden.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:33 schreef Jojoke het volgende:
Als ze de scholen sluiten, moeten ze de ouders wel opdragen om de kinderen vooral niet naar opa en oma te brengen.
Niks mis met opa en oma voor de kinderen.![]()
Behalve dan die door jou genoemde uitzonderingen. Die hebben gewoon pech en kunnen de vinkentering corona krijgen.quote:
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Wij zitten nog met die grens van 100. Echt te gek voor woorden.quote:Oostenrijkers moeten zichzelf zoveel mogelijk isoleren en mogen niet met meer dan vier anderen samenkomen![]()
“Zo’n 6000 mensen hebben Corona virus in Nederland.”
Whaaat?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Terwijl andere landen bij 500 al in c complete lockdown gingen modderen wij hier lekker door.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
België:Gisteren 24 mensen in IC, nu 33. (of eergisteren 24, gisteren 33. de cijfers van vandaag horen we pas morgen)quote:Aantal ziekenhuisopnames stijgt duidelijk
Op zaterdag 14 maart testten 197 stalen positief voor Covid-19. Dat zijn er zoals verwacht opnieuw meer dan de dag voordien. De druk op de ziekenhuizen neemt merkbaar toe. Viroloog Steven Van Gucht spreekt van ‘een vrij snelle stijging’ van het aantal opnames.
Op 14 maart waren in totaal 163 bevestigde patiënten opgenomen in ziekenhuizen. 33 van hen verblijven op de afdeling intensieve zorgen. 23 patiënten hadden ademhalingsondersteuning nodig.
Dinsdag waren er nog maar een tiental patiënten gehospitaliseerd, en tot woensdag was er niemand opgenomen op intensive care, blijkt uit de cijfers van Sciensano, het Belgisch Instituut voor Volksgezondheid.
Van Gucht hoopt dat het aantal opnames zich na een week of later stabiliseert. Maar dat kan alleen als iedereen de genomen maatregelen ‘zo strikt en goed mogelijk’ naleeft. Dat sommigen het winkel- en horecaverbod willen ontlopen door in Nederland te gaan stappen, is ‘echt geen goed idee’.
‘De kans dat daar iemand rondloopt met het virus en andere personen gaat infecteren, is reëel. Zo krijg je een exponentiële groei van de infectieketting, die leidt tot extra hospitalities en een groter aantal mensen dat zal sterven. We moeten samen deze duivel klein krijgen.’
Vooral Vlamingen
Van de mensen die zaterdag positief testten, wonen er 137 in Vlaanderen, 28 in Wallonië en 27 in Brussel. Over de woonplaats van de overige 5 personen is geen duidelijkheid. Er vielen geen nieuwe sterfgevallen te betreuren. Dat meldt de FOD Volksgezondheid. Sinds de start van de pandemie werden in België 886 gevallen van infecties met het coronavirus ontdekt.
[ Bericht 1% gewijzigd door crystal_meth op 15-03-2020 11:55:45 ]are we infinite or am I alone![]()
Dat is 5 niet geteste mensen die wel Corona hebben op ieder geval dat wel bevestigd is. Verbaast me niksquote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Alsof het aan die mensen ligt. Ze worden niet getest, het is niet dat ze zich niet laten testen.quote:Wel benadrukt het RIVM regelmatig dat het aantal zieken hoger zal liggen, omdat veel mensen slechts lichte griepverschijnselen krijgen van het virus en zich dus niet laten testen.
Wat mij betreft komen ze vanmiddag langs om mij te testen, weet ik direct waar ik aan toe ben.![]()
Ik vind dat nog laag voor zo’n dichtbevolkt land als Nederlandquote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs٩๏̯͡๏)۶![]()
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?![]()
Nee, men wil, om politieke redenen, de cijfers laag houdenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:20 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat een lijers, ze willen bewust meer besmettingen?![]()
Wc papier.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?![]()
Dat zei ik gisteren al, als je uitgaat dat de 1000 bevestigde gevallen de 20% vertegenwoordigt die medische hulp zoeken (de zwaardere gevallen) dan kom je op 5000 totaal uit.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Lafoy het volgende:
[..]
Dat is 5 niet geteste mensen die wel Corona hebben op ieder geval dat wel bevestigd is. Verbaast me niks![]()
Toiletpapierquote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?![]()
6000 die het hebben of hebben gehad. Voor zo'n dichtbevolkt land met 17 miljoen mensen vind ik dat nog erg meevallen.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviurs![]()
Playstation om de tijd te dodenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sfancta het volgende:
Zijn er nog bepaalde nonfood dingen belangrijk om te kopen voordat alles sluit binnen nu en dag of twee?
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympiër:![]()
Maar dan weet je het, en dan?quote:Op zondag 15 maart 2020 11:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Alsof het aan die mensen ligt. Ze worden niet getest, het is niet dat ze zich niet laten testen.
Wat mij betreft komen ze vanmiddag langs om mij te testen, weet ik direct waar ik aan toe ben.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
Ik ben wel mee eens om de scholen niet te sluiten en daarmee een geleidelijker spreiding op gang te zettenquote:Op zondag 15 maart 2020 11:48 schreef iBenny het volgende:
6000 besmettingen...
https://www.rtlnieuws.nl/(...)smet-met-coronaviursFuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
Forum Opties Forumhop: Hop naar: