In dat geval zou ik voor focussen op neuken ipv lachenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:46 schreef RAVW het volgende:
[..]
ik loop al de hele week een beetje humor of het hele gedoe wat er nu aan de hand is te hebben , want dat houd je ook wel een beetje op de been
ach het kan me laatste week worden zal ik maar zeggen
Ik heb nooit gezegd dat hij het virus zelf een hoax noemde. Kap eens met je TDS gekwijl. Dat stopwoordje is geen argument.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
https://www.snopes.com/fact-check/trump-coronavirus-rally-remark/
https://techcrunch.com/20(...)-check/?guccounter=1
Nee, dat heeft hij niet gedaan, het zoveelste geval van TDS en die leugens neemt iedereen gewoon klakkeloos over, want: TDS.
Ok, genoeg erover nu, het stoort me idd persoonlijk maar hoeft niet de boventoon van dit topic te worden.
Denk het ook niet nee. Heel z'n wereld valt in duigen!quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:45 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Rutte uberhaupt slaapt.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja same hier hoor. Tis zorgwekkend wel eigenlijk. Maar in het echt nog niet zo dramatisch ook wel als je het beetje relativeerdquote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:46 schreef RAVW het volgende:
[..]
ik loop al de hele week een beetje humor of het hele gedoe wat er nu aan de hand is te hebben , want dat houd je ook wel een beetje op de been
ach het kan me laatste week worden zal ik maar zeggen
Hoe kom je hier nou bij man, met je verzinsel dat ze dat denken, ze nemen enorme maatregelen in het land zelf om het in te dammen, 4 miljoen testkits etc.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:47 schreef Montov het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat hij het virus zelf een hoax noemde. Kap eens met je TDS gekwijl. Dat stopwoordje is geen argument.
Trump heeft stelselmatig de boel lopen te negeren. En nu wil je tegen Rutte ageren dat hij het slecht doet? Dat is een behoorlijke spagaat. Rutte negeert het niet, maar wil ook niet heel Nederland direct afsluiten. De maatregelen in NL gaan al verder dan de VS;die denken dat ze door internationaal reizen te verbieden ze het buiten kunnen houden, terwijl het allang een binnenlands probleem is daar.
Straks moet ik nog een echte hobby gaan zoeken...quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:39 schreef Caland het volgende:
twitter:veronicainside twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 17:06:32The Independent spreekt van 'total shutdown': 'Mogelijk geen wedstrijden tot september' https://t.co/z0c931m9Gn #veronicainside https://t.co/gWav8Revbl reageer retweet
Wij zouden natuurlijk de grenzen kunnen sluiten met checkpoint op alle sluiproutes...quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Nu België lam ligt, gaan landgenoten massaal shoppen en eten over de grens: "Te gek voor woorden"
https://m.hln.be/nieuws/b(...)or-woorden~ac139fcf/
Tsja, dat ga je nu krijgen. Geen goede ontwikkeling.
Dit al gepost?twitter:ingevanwolferen twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 10:35:42Het is niet, dus echt níet de bedoeling dat mensen lege flesjes handalcohol meenemen naar @Rijnstate of andere zorginstellingen en die vervolgens bijvullen uit de dispensers die overal staan voor bezoekers en personeel #Covid_19 #corona https://t.co/w7XiNc7Wn0 reageer retweet
Heel veel mensen kijken nooit in een spiegel, laat staan dat ze naar zichzelf kijken.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:46 schreef Machielovic het volgende:
[..]
Trumpert moet zich zijn ogen uit zijn kop schamenDat hij zichzelf nog in de spiegel kan aankijken, walgelijk
en allemaal onze AK47's uit de kelder halenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:49 schreef Fukushima het volgende:
[..]
Wij zouden natuurlijk de grenzen kunnen sluiten met checkpoint op alle sluiproutes...
:-) normaal ook wel maar met deze Corona virus blijf ik daar toch even ver vandaanquote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:47 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
In dat geval zou ik voor focussen op neuken ipv lachen
Jep, einde vorige topicquote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:49 schreef Caland het volgende:
Dit al gepost?twitter:ingevanwolferen twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 10:35:42Het is niet, dus echt níet de bedoeling dat mensen lege flesjes handalcohol meenemen naar @:Rijnstate of andere zorginstellingen en die vervolgens bijvullen uit de dispensers die overal staan voor bezoekers en personeel #Covid_19 #corona https://t.co/w7XiNc7Wn0 reageer retweet
ik was niet op dat idee gekomen....quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:49 schreef Caland het volgende:
Dit al gepost?twitter:ingevanwolferen twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 10:35:42Het is niet, dus echt níet de bedoeling dat mensen lege flesjes handalcohol meenemen naar @:Rijnstate of andere zorginstellingen en die vervolgens bijvullen uit de dispensers die overal staan voor bezoekers en personeel #Covid_19 #corona https://t.co/w7XiNc7Wn0 reageer retweet
Van een diagnostische test is nog nooit iemand beter geworden.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hoe kom je hier nou bij man, met je verzinsel dat ze dat denken, ze nemen enorme maatregelen in het land zelf om het in te dammen, 4 miljoen testkits etc.
Johquote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:50 schreef F1gamer het volgende:
Zit me net te bedenken dat massale thuiswerken, straks goed is voor de aanpak van het stikstofprobleem (want er wordt minder gereden)
Ik weert het niet. Ga ook niet onwijs verder zoeken alsdat ik hier lees of mijn contract etc.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
In de VS had ik het over, net als de post die ik quotte. Daar pakken ze het nl wel aan itt hier.
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Nu België lam ligt, gaan landgenoten massaal shoppen en eten over de grens: "Te gek voor woorden"
https://m.hln.be/nieuws/b(...)or-woorden~ac139fcf/
Tsja, dat ga je nu krijgen. Geen goede ontwikkeling.
En ondanks dat "swine flu" virus lag het aantal doden in de VS gedurende het griepseizoen 2009-2010 lager dan tijdens het 2017-18 griepseizoen.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Obama greep bij de vorige epidemie in na 1000 doden in de VS, Trump na 1......
ORANGEMANBAD!!!
twitter:Bram_VDP twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 16:02:28Ondertussen in Sluis, net over de grens in Nederland. Mensen. Doe. Dit. NIET! https://t.co/odNvNNLTaP reageer retweet
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:51 schreef banaantjeEE het volgende:
twitter:Bram_VDP twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 16:02:28Ondertussen in Sluis, net over de grens in Nederland. Mensen. Doe. Dit. NIET! https://t.co/odNvNNLTaP reageer retweet
Welterusten meneer de president ....quote:Op zaterdag 14 maart 2020 17:44 schreef THEFXR het volgende:
[..]
denk dat Rutte en de zijnen aan het bijslapen zijn, maandag weer nieuws
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |