Temperatuur is niet zo relevant wanneer je in de zon zit :pquote:Op maandag 23 maart 2020 13:37 schreef Pvt.Webster het volgende:
Lekker thuiswerken in de tuin. Volle bak zon en die is al best sterk.
Heb echt niet het idee dat het 7 graden is, beetje verraderlijk. Dus weet niet of het wel zo handig is om in de tuin te zitten “in de kou”![]()
Daar zeg je wel wat. Die keiharde hoerenwind valt amper te ontwijken.quote:Op maandag 23 maart 2020 13:49 schreef dick_laurent het volgende:
UV 2.8 vandaag... dus verbranden zal nog niet snel gebeuren. Maar uit de wind in de zon is het gewoon WARM
het lijkt in ieder geval killetjes te gaan worden hier met een vuile noorden wind. kans op wat winterse neerslag.quote:Op maandag 23 maart 2020 21:06 schreef kebabkever het volgende:
https://www.severe-weathe(...)ope-next-weekend-mk/
Winter is coming?
Pluim is ook aardig ingezakt ineens. Hoopte eigenlijk dat het nu naar de 15 graden zou gaan. Even volhouden nogquote:Op maandag 23 maart 2020 22:31 schreef Againzender het volgende:
[..]
het lijkt in ieder geval killetjes te gaan worden hier met een vuile noorden wind. kans op wat winterse neerslag.
van mij hoeft het niet meer nu. Maar maart roert z'n staart....
Je zal maar een elfstedentocht in 2020 willen hebben... eindelijk na tighonderd jaar weer...en dan afgelast vanwege coronaquote:
Dat zei ik ook al tegen iemand, die vond het niet grappigquote:Op dinsdag 24 maart 2020 09:50 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Je zal maar een elfstedentocht in 2020 willen hebben... eindelijk na tighonderd jaar weer...en dan afgelast vanwege corona
Eens gewoon niet meer leuk ditquote:Op dinsdag 24 maart 2020 01:34 schreef hemarookworst het volgende:
Het mag van mij deze weken best wel kutweer worden zoals in februari nu we toch allemaal moeten binnen zitten. En dan worden degene die onnodig samenklonteren ook niet gemotiveerd om naar buiten te gaan.
Bizar ja. En het is mooier weer dan het de hele winter is geweest.quote:Op dinsdag 24 maart 2020 10:36 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het was vannacht dus kouder (-6,1) dan het überhaupt in de winter geweest is.
vooral dat zonovergoten weer, dat heb ik zo enorm gemist, de hele winter was gewoon erg somber.quote:Op dinsdag 24 maart 2020 13:19 schreef Kaji het volgende:
[..]
Bizar ja. En het is mooier weer dan het de hele winter is geweest.
https://www.nu.nl/opmerke(...)en-in-nederland.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |