Omdat die 10 cent extra per kilometer... Op het totaal van 40 per uur.... Niet de zwaarste kosten zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:10 schreef osodevo het volgende:
Ik vraag me af na het zien van onderstaand filmpje. Waarom rijden alle taxi's (in Nederland) in altijd van die nieuwe dure auto's zoals BMW en Mercedes terwijl de meeste reizigers liever goedkoop van A naar B willen.
Waarom is er niet zoiets van een goedkope budget taxi maar dan met een oudere auto en minder service.
https://www.at5.nl/artike(...)s-niemand-in-de-stad
Nog even snel profiteren van de oude regeling dus. Wat houdt die wijziging ongeveer in?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:32 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Momenteel omdat er een wetswijziging is geweest en veel eigen rijders op het laatste moment nog een dikke bak hebben gekocht. Nu zijn alleen de instapmodellen nog te doen.
Ze betalen nu ook de bpm, net als de gewone autokoper. En dat is veel op de dikke bak met dito motorquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:34 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Nog even snel profiteren van de oude regeling dus. Wat houdt die wijziging ongeveer in?
Aaah. Nou ja getuigende het artikel van TS komt het die chauffeurs nu duur te staan.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 01:12 schreef Fer het volgende:
[..]
Ze betalen nu ook de bpm, net als de gewone autokoper. En dat is veel op de dikke bak met dito motor
of ze hebben al deze auto's zitten leasen?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 02:00 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Aaah. Nou ja getuigende het artikel van TS komt het die chauffeurs nu duur te staan.
Uiteraard, meeste hebben geen 40k klaarliggen. Wat denk je wat een Mercedes busje kost personen uitvoering.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 03:00 schreef osodevo het volgende:
[..]
of ze hebben al deze auto's zitten leasen?
Dan blijft een duurdere bak nog steeds duurder dan een goedkopere bak.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 03:00 schreef osodevo het volgende:
[..]
of ze hebben al deze auto's zitten leasen?
Hoe bedoel je taxiprijzen zijn gelijk?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 13:33 schreef Sjemmert het volgende:
Taxi prijzen zijn gelijk dus dan stap je niet een Hyundai als er een Mercedes naast staat.
Dit ja, je zit de hele dag in zo een auto en je klanten willen ook goed zitten.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:13 schreef fathank het volgende:
Omdat ze zelf ook een beetje comfortabel willen rijden ipv een Hyundai Excel uit 1994.
Uberx is goedkoper dan uber black. Die weer goedkoper is dan gemiddelde taxicentrale/standplaats taxi. Limo service is weer duurderquote:Op vrijdag 13 maart 2020 13:33 schreef Sjemmert het volgende:
Taxi prijzen zijn gelijk dus dan stap je niet een Hyundai als er een Mercedes naast staat.
Er zijn maximale tarieven, lijkt me dat ze die allemaal hanteren ?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 14:15 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Hoe bedoel je taxiprijzen zijn gelijk?
Het ging toch over de kosten van de wagen?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 15:06 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Er zijn maximale tarieven, lijkt me dat ze die allemaal hanteren ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |