Allemaal landen die kampen met zware vergrijzing.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
die gaan echt hard hoor, 10 dagen geleden nog niks
Het bagetaliseren van de hele situatie is ook onverantwoordelijk.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:28 schreef Za het volgende:
[..]
Weet je dit hele gedrag in deze reeks, wat door veel mensen wordt gelezen en gedeeld leidt tot complete paniek, overbelaste huisartsen en ziekenhuizen.
Ik vind het onverantwoordelijk.
Aanname.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:28 schreef Za het volgende:
[..]
Weet je dit hele gedrag in deze reeks, wat door veel mensen wordt gelezen en gedeeld leidt tot complete paniek, overbelaste huisartsen en ziekenhuizen.
Ik vind het onverantwoordelijk.
Hoeft ook niet, hij is inmiddels een metafysische Koning-filosoof-president geworden en zijn oom zat op het MIT.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:27 schreef Scrummie2.1 het volgende:
twitter:BNODesk twitterde op donderdag 12-03-2020 om 19:02:06White House says no need to test Trump and Pence after Brazilian government spokesman tests positive for coronavirus, says they had "almost no interactions" https://t.co/nlAALAaWPm reageer retweet
Zeker, maar zeggen dat massaal hamsteren (dat mensen dus veel meer gaan kopen dan dat ze normaal in de komende paar weken zouden doen) verstandig is, is dat dus ook.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:30 schreef chipitovandenbroek het volgende:
[..]
Het bagetaliseren van de hele situatie is ook onverantwoordelijk.
In Tilburg denken ze daar wel anders overquote:Op donderdag 12 maart 2020 19:25 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)pen-in-te-slaan.html
Lijkt me een goed moment om juist te doen wat Rutte zegt wat je niet moet doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
https://www.rtvdrenthe.nl(...)aatst-naar-septemberquote:Kamp Westerbork dicht: herdenking verplaatst naar september
Ook Herinneringscentrum Kamp Westerbork sluit tot en met 31 maart de deuren vanwege het coronavirus. Zelfs de nationale herdenking die op 12 april zou plaatsvinden, is afgelast.
Dat heeft Kamp Westerbork vanavond bekendgemaakt. De herdenking van de bevrijding van het kamp is verplaatst naar zondag 13 september. "We vinden het belangrijk dat zoveel mogelijk overlevenden en nabestaanden bij deze herdenking aanwezig kunnen zijn, ook uit het buitenland", zegt directeur Gerdien Verschoor van het herinneringscentrum.
Voor 13 september is volgens Verschoor gekozen omdat dit een bijzondere datum is. Op die dag in 1944 vond het laatste transport vanuit Westerbork plaats.
Klopt na de persco vanmiddag is opeens heel Nederland besmet.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:31 schreef DupingDelight het volgende:
Ik zou mijn kinderen uit de supermarkt weghouden nu en ze niet laten vakkenvullen of achter de kassa laten zittne.
mensen hebben hier standaard een paar dagen eten in huis, dat is sowieso al onverantwoord.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:29 schreef Strani het volgende:
[..]
Zelfs bij een lockdown is er op zich geen reden om aan te nemen dat supermarkten niet herbevoorraad worden.
Maar als iedereen als een gek gaat hamsteren zal men de supermarkten dwingen om een beperkt aantal producten per persoon te verkopen.
Nee, kennelijk niet, want crises brengen sws al het beste in mensen naar boven.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:31 schreef DW457 het volgende:
Klaver heeft nooit 'De meeste mensen deugen' van Rutger Bregman gelezen
Leeftijd?quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:33 schreef Stupidisco het volgende:
Opnieuw dode door coronavirus, inwoner Zundert overleden in ziekenhuis
In het Amphia ziekenhuis in Breda is opnieuw een patiënt overleden aan het coronavirus. Het gaat om een inwoner van Zundert. Het is het tweede sterfgeval in het Bredase ziekenhuis. Eerder overleed daar een inwoner van Etten-Leur aan het coronavirus.
GESCHREVEN DOOR
Ja, daar maak ik me ook zorgen om.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:32 schreef Greys het volgende:
Dat Amphia Ziekenhuis Breda dat verwacht dat over enkele dagen de hele IC vol is. (Live blog AD). Dat soort dingen zijn imho toch best eng.
Helaas gaat zoals verwacht ook dit tellertje steeds sneller stijgen...quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:33 schreef Stupidisco het volgende:
Opnieuw dode door coronavirus, inwoner Zundert overleden in ziekenhuis
In het Amphia ziekenhuis in Breda is opnieuw een patiënt overleden aan het coronavirus. Het gaat om een inwoner van Zundert. Het is het tweede sterfgeval in het Bredase ziekenhuis. Eerder overleed daar een inwoner van Etten-Leur aan het coronavirus.
Bron
wel de realiteitquote:Op donderdag 12 maart 2020 19:32 schreef Greys het volgende:
Dat Amphia Ziekenhuis Breda dat verwacht dat over enkele dagen de hele IC vol is. (Live blog AD). Dat soort dingen zijn imho toch best eng.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |