Jammer alleen dat die op voorhand bekend was en er vlak voor chinees nieuwjaar én deze lockdown miljoenen wuhan wisten te ontvluchten. Gelukkig maar dat de wereld toen niet "racistisch" is geweest richting chinese reizigers.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:03 schreef ViviRAWRS het volgende:
Lockdown van het epicentrum (Wuhan), zeer strenge quarantainemaatregelen
quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat een gelul joh, we gaan naar de 20C. De expotionele stijging neemt af.
Relaxt en haal diep adem.
Leven gaat gewoon door.
Waarom zou het minder erg worden opeens? Misschien dat de lockdown in Italie gaat helpen op een gegeven moment idd, maar Europa als geheel gaat nog echt wel erger worden.quote:
Is totaal niet bewezen dat warmer weer het virus zal doen oplossenquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat een gelul joh, we gaan naar de 20C. De expotionele stijging neemt af.
Relaxt en haal diep adem.
Leven gaat gewoon door.
quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
Bij eenvandaag een schatting dat 1 a 2 procent van de brabanders corona heeft. Dat zou neer komen op 25.000 tot 50.000 besmettingen.
Het probleem is dat iedereen hum economische belangen voorop zet en het beleid van het rivm volgt. Van de overheid,vliegvelden,bedrijven, haven,knvb, scholen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:22 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Ik vind de maatregelen van RIVM een lachertje. Zoals de cijfers laten zien loopt het met het aantal besmettingen gierend uit de klauwen, nemen wij in vergelijking met andere landen nauwelijks maatregelen.
Die mensen van het RIVM hebben of stalen zenuwen of zijn echt heel dom. Ik begin steeds meer in het laatste te geloven. Uitspraken als "het is uitgesloten dat je in de trein een coronapatient tegen komt" of "carnaval wordt in kleine kring gevierd" dragen bij aan dat beeld. Ook het maar vast blijven houden aan alleen testen bij contact met een bekende patiënt terwijl hun eigen steekproef laat zien dat er duizenden patiënten onder de radar gewoon rondlopen wekt geen vertrouwen.
Hoe weet je dat..quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Waarom zou het minder erg worden opeens? Misschien dat de lockdown in Italie gaat helpen op een gegeven moment idd, maar Europa als geheel gaat nog echt wel erger worden.
Jawel.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Is totaal niet bewezen dat warmer weer het virus zal doen oplossen
Ja vast..quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
Bij eenvandaag een schatting dat 1 a 2 procent van de brabanders corona heeft. Dat zou neer komen op 25.000 tot 50.000 besmettingen.
Redeneren. Logisch redeneren en boerenverstand. Je kunt er zo ver mee komen....quote:
Ja is twitter, dus echtquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit is toch wel wat anders dan 'vooral hoogbejaard' als dit echt is.
Jawel.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Is totaal niet bewezen dat warmer weer het virus zal doen oplossen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |