Het is toch veel meer dan dat, het gaat toch niet alleen om geld. Je mensen kunnen vastzitten in het buitenland, de helft van je personeel ziek of aan het zorgen voor ouders/kinderen.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:53 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Dat over Tenerife, waar haal je dat vandaan
Ik heb het te doen met de ondernemers. Als je geen buffers hebt aangelegd voor onvoorziene zaken en nu al bent leeggelopen dan is dat in mijn ogen beroerd ondernemerschap
Een buffer voor onvoorziene zaken voor laten we zeggen een maandje of 3 tot 6 is slecht financieel beleid?quote:Op maandag 9 maart 2020 12:57 schreef _I het volgende:
[..]
Het is toch veel meer dan dat, het gaat toch niet alleen om geld. Je mensen kunnen vastzitten in het buitenland, de helft van je personeel ziek of aan het zorgen voor ouders/kinderen.
Tenerife kwam van het feit dat het het maar steeds over rijke ondernemingen hebt of vindt dat men maar vlees op de botten moet hebben. Hoewel geen onderneming stapels aan cash aanhoudt, want dat zou slecht financieel beleid betekenen. En wie zegt dat dit met een week over is?
Turken zijn het eerste resistente volk ter wereld.quote:
Ze wachten even dat de boekingen binnen zijn?quote:Op maandag 9 maart 2020 12:58 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dus kan je nog steeds op vakantie, die gaan hun eigen toerisme niet kapot maken
Iedereen krijgt 1000,- euro om handgel etc te kunnen kopen.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:53 schreef Wereldgozer het volgende:
Rutte: economie kan stootje van coronavirus hebben
RIP economie dus
Bijzonder zorgwekkendquote:Op zondag 8 maart 2020 16:55 schreef Salina het volgende:
Misschien wel interessant (en nuttig voor binnenkort).
Aantal bedden per 1000 inwoners per land:
https://en.wikipedia.org/(...)ies_by_hospital_beds
https://data.worldbank.org/indicator/SH.MED.BEDS.ZS (iets oudere stats)
Aantal Intensive Care bedden per inwoner (per 100.000):
[ afbeelding ]
Spoiler 1: Nederland heeft per inwoner bijna 2 keer zo weinig IC bedden als Italie. Gaat wellicht een klein probleempje worden. Niet verder vertellen, paniek moet voorkomen worden.
Spoiler 2: Duitsland heeft het goed voor elkaar! (reden van nog geen doden?)
Spoiler 3: Belgie heeft 2,5 keer zoveel IC-bedden per inwoner als Nederland.
Dat kunnen anderen toch niet voor je bepalen. Ik zou het zelf niet doen, anderen vast weer wel.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:37 schreef Nielsch het volgende:
Volgende week dinsdag naar de Efteling (mits goed weer). Wel of niet doen?
Als mensen bij bosjes omvielen dan stond sociale media er wel vol mee met "mijn <familielid> is overleden aan het coronavirus"quote:Op maandag 9 maart 2020 12:58 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
Wat is dit nu mensen, er is een land zonder overledenen maar ho eens even dat gaat zomaar niet! Dat is verdacht! Mensen -moeten- wel sterven aan corona anders is er sprake van een doofpotsituatie
Het hele idee dat het ook wel eens kon meevallen met alle ellende komt niet eens naar boven. Nee paniek en ellende muss sein
Echt driewerf
Ja had ik nog aanbevolen bij iemand die riep "het is maar een griepje' om eens te bekijken.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:58 schreef Kyran het volgende:
Dit is natuurlijk ook gewoon een HOAX. Iemand die het niet beter kan weten dan het RIVM en iemand die paniek zaait.
Vast wel eerder gepost vandaag, maar wij worden keer op keer gewaarschuwd en nog doen wij niks.
https://nos.nl/video/2326(...)oorlogssituatie.html
"Hmm, lekker fris"quote:Op maandag 9 maart 2020 13:00 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Iedereen krijgt 1000,- euro om handgel etc te kopen.
Ik geloof niet dat ze dit per land bepalen. Wel is het zo dat als je boekt naar een land met al de nodige risico's je hier niet altijd voor annuleringsvergoeding in aanmerking komt.quote:Op maandag 9 maart 2020 13:00 schreef riazop het volgende:
[..]
Ze wachten even dat de boekingen binnen zijn?
Maar welke verzekeraar gaat nu nog een annuleringsverzekering voor welk mediterraan land dan ook toestaan?
Overal kloppen de CFR cijfers met ongeveer 3%. Behalve Duitsland met 0%.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:58 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
Wat is dit nu mensen, er is een land zonder overledenen maar ho eens even dat gaat zomaar niet! Dat is verdacht! Mensen -moeten- wel sterven aan corona anders is er sprake van een doofpotsituatie
Het hele idee dat het ook wel eens kon meevallen met alle ellende komt niet eens naar boven. Nee paniek en ellende muss sein
Echt driewerf
Gewoon doen je moet wel nergens in de rij gaan staan.quote:Op maandag 9 maart 2020 12:37 schreef Nielsch het volgende:
Volgende week dinsdag naar de Efteling (mits goed weer). Wel of niet doen?
Dude, wederom, het gaat niet alleen om geld, of eigenlijk wel. Het gaat niet om winst, waar je buffers in hebt, geld heb je normaliter niet op de plank liggen..quote:Op maandag 9 maart 2020 13:00 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Een buffer voor onvoorziene zaken voor laten we zeggen een maandje of 3 tot 6 is slecht financieel beleid?
En de test kan waarschijnlijk geen onderscheid maken tussen een intact virus en virusfragmenten (het zal slechts bepaalde delen van het virus herkennen, anders zou één mutatie volstaan om negatief te testen). Al weet ik niet hoe waarschijnlijk het is dat er na genezing nog lange tijd virusfragmenten achterblijven. Anderzijds, het is slijm dat getest wordt, en de slijmlaag wordt door trilhaartjes uit de longen verwijderd, normaal gezien aan ongeveer 1 cm per minuut, maar misschien is dat proces bij een aantal herstelde patienten verstoord waardoor slijm uit sommige bronchiën pas dagen later boven komt..quote:Op maandag 9 maart 2020 12:25 schreef Kyran het volgende:
[..]
Thanks
14% is wel een flink aantal, dus dan kan je mijn aanname wel weggooien. Dan is het nog wel de vraag hoe het precies komt. Te vroeg ontslagen? Geen goed immuunsysteem? Meerdere strengen?
Edit: Als ik dit stukje lees is de kans dus groot dat het komt door de testen
[..]
Dit is goed nieuws voor de aanvoer van kapsalons en donerquote:Op maandag 9 maart 2020 13:00 schreef KingRadler het volgende:
dat betekent dat Turken in Brabant imuun zijn voor Corona
Normalcy bias / struisvogeltactiek ten top.quote:Op maandag 9 maart 2020 13:01 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja had ik nog aanbevolen bij iemand die riep "het is maar een griepje' om eens te bekijken.
Maar diegene had helemaal geen zin om het te kijken. En het nieuws volgen deed diegene ook niet meer. Maar, "het is gewoon een griepje".
Tja. Ik laat het er ook gewoon maar bij. Ik ben voorbereid op wat gaat komen. En wie dat niet wil, die wil dat niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |