FOK!forum / Voetbal / Veronica Inside #1862: Een warm bad
fetXvrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
2b439419a5.png
4881074d21.png

Veronica Inside is een voetbalprogramma dat op maandag en vrijdag op Veronica wordt uitgezonden, tussen 20:30 en 22:30. Het is een journalistiek hoogstaand programma waarin wedstrijden worden geanalyseerd, transfers worden besproken en de nodige rullevante anekdotes worden opgehaald. Veronica Inside staat erom bekend altijd met respect over spelers, trainers en andere dorpsidioten uit de voetballerij te praten, dit in tegenstelling tot Studio Voetbal. In 2011 werden ze na tien jaar hard werken beloond met de hoogst haalbare TV-prijs in Nederland, een gouden cockring. Het programma wordt gesponsord, maar hier merk je nagenoeg niets van.

Deze OP wordt mede mogelijk gemaakt door Bavaria Bier, Toto & John de Mol.

Hoofdrolspelers

0yAPAq4.gif f747842704.gif v7ua5L4.gif

Figuranten

dGz2bou.gif 0s2O02X.gif 9e6ab689ac.png b41f9b9d10.png
VzdEzgK.gif 5113c55b4abf1-kieft.gif hcSUtRj.gif UXsDN7xy_o.jpg

Voorzitter van de fanclub en erelid van het topic

07876ba6b4.png

Onderdelen
Toto
De Toto wordt door Johan iedere vrijdaguitzending ingevuld tijdens het laatste kwartier, en vervolgens vullen duizenden kijkers hem in, exact het tegenovergestelde van wat Johan zegt. Maandag komt Genee terug op de resultaten, indien Johan alles goed heeft krijg hij sigaren en een kus van Escha, dit is echter nog maar een keer in de geschiedenis voorgekomen. Hij heeft wel één keer meer de Toto gewonnen dan Genee. Tegenwoordig doen ook van der Gijp en Genee mee om geld in te zamelen voor de afgebrande kantine van een amateurclub uit de provincie of nieuwe palen bij de lokale palendansvereniging.

Danny Vera
Iedere week neemt Danny Vera de moedige taak op zich om een klassieker te coveren, en dit zo goed mogelijk te doen. Zelden faalt hij hierin. Wat heeft die man een stem, en wat is die band goed. Geen wonder dat hij een nummer één hit gehad heeft in Turkije en in de flop2000 stond met Rollerkooster. Soms staat er in plaats van Danny één of andere ouwelullenband een kuntrie- of bloesnummer van zes minuten te spelen met dank aan ome Johan.

Het programma van Fox Sports
Iedere week staat er een verslaggever van Fox Sports (voorheen Eredivisie Live) klaar om te vertellen wat er op het programma staat. Zelfs als de lamme tegen de blinde speelt is de verslaggever verplicht om de wedstrijd aan te duiden met de term: "de topper". Daarna zien we een snel gemonteerd filmpje met muziek (woo oh oh ohh) en knotsgekke beelden van het afgelopen voetbalweekend. Om 19.00 uur ziet u Jan Boskamp op Joke Bruijs, exclusief op Fox Sports.

Bavaria Zocial
Fragmenten van de amateurvelden in de categorie funny videos waar niemand om moet lachen.
Zo. - Marcel van Roosmalen.

Rullevante links
Het VI-woordenboek
Bingokaarten van Johan, Wilfred, René en Boskamp
Oliver's kanaaltje met legendarische fragmenten RIP
Sigaarblogcom met het laatste nieuws, MP4-linkjes en diepte-interviews met Escha.
Voetbal International GIFs (waarschuwing: modemkiller)
De oude OP, voor de nostalgici onder ons.
Het 1000ste topic, een mijlpaal voor ons VI Hooligans
Derksen & ..., topic voor het tv-programma waarin Johan voetbalpursenelleties interviewt.
Uitzending Uitgesteld, mocht u de aflevering gemist hebben.

In memoriam
Graag herdenken wij deze ex-figuranten die ooit rullevant waren voor Veronica Inside (ooit bekend als Voetbal Inside, Voetbal International en Voetbal Insite), maar helaas het felbevochten gevecht om in de OP te komen verloren: Aad de Mos, Willem van Hanegem, Erik Dijkstra, Wouter Bos, Gerald Vanenburg, Jan-Jood van Gangelen, Marc van Hintum, Raoul Heertje, Mattijs 'Graydonmannetje' Manders, Manolevje, Royston Drenthe, Demen Bülbül, Jan 'gladjanus' Kooiemans, Sepp Blatter, Diego Maradona, Huub Stevens, Berdien de barmeid, de Kantineheld (Tibbe!), Knipping & van Duren, Thijs Slegers, Krabby, Simon Zwartkruis, Peter Wekking, Stef de Bont, Taco van der V., Tom Egbers, Emilio Schelvecchio, Sierd de Vos, Zanger Rinus, Dickie Advocaat, Tommie Beugelsdijk, de vermakelijke hork, Koos Tompé, Barney, Michael van Gerwen, Joop Munsterman, John van Lottum, John Williams, Sylvana Simons, Arie Boomsma, Ruud Terzijde, Jelle Brandt Cortius, Bo van Spilbeeck, Casper van Eijck, de Gamma dug-out, Amstel bier, Hugo Borst, DJ Jan, het Soundboard van Genee, Roelof Luinge, Henk de Haan, Prem, Tijl Beckand, Maurice de Hont, de Witte Chinees, Simon Zijlemans, Joep van NAC tv, Aletha Leidelmeijer, Fresia, de stagiair achter de knopjes, de floormanager, de Voetbal Inside app, Peter Rudolf de Vries, Dennis Schouten, R. Wiebel, Niko Bellic uit New York, Directeurtje, Barbara Barend, Toine from Pepperstreets, Jean-Marie Pfaff, Steve McClaren, Andy van der Meijde, Michel van Egmond, Recep Tayyip Erdoğan, Fernando Ricksen, Sir Alex Ferguson, Koert Westerman, Mario Been, Louis van Gaal, ´eljko Petrović, French Corner, Bert van Marwijk, Cor Pot, Sjaak Swart, Frans Bauer, Hans van Breukelen, Rudi Dil, Eva Braun, George Baker, Man bijt Hond, Lellebel, Jandino, Humberto Tan, Bart Nolles, de UEFA Europa League, Gerard Joling, Patricia Paay, Kees Jansma, Jack van Gelder, Koning Toto, Sjeik Telmachientje, Harry Vermeegen, Jaap Stam, Marco 'Sieg Heil' van Basten, Celine, de sidekicks van Genee, Jan Mulder, Ronald Koeman, Ronald Waterreus, Mark van Bommel, Jan van Halst, Frank en Ronald de Boer, Willy en René van de Kerkhof, Ron Jans, Hans Kraay sr., Johan Cruijff, Jules Deelder en RTL7.

59e8048a9d.gif

1615c745be.gif

0ba9929f03.jpg

xkTlUJpQ_o.gif

kVzGNhM.png

giphy.gif

c87139c8a5b708f38e212790096cd831.png
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
genot
R-woud93vrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
Dit topic is ook altijd een warm bad
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:52 schreef 3rr0r het volgende:
[ afbeelding ]
Stuk beter dan die kiloknallers make-up
Zorrovrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
Gijp _O_
sateclvrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
Zitten ze aan de rellenpoeder?
supernigervrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
USB stick :')
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
quote:
2s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef R-woud93 het volgende:
Dit topic is ook altijd een warm bad
:)
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:52 schreef 3rr0r het volgende:
[ afbeelding ]
dgzzuzjxrqi41.jpg

Dit is een vrouw.
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
René weet het allemaal weer beter. Net als André Rieu die geen viool kan spelen.
fetXvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
2s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef R-woud93 het volgende:
Dit topic is ook altijd een warm bad
Je bent zelf een warm bad :)
-_Guitarist_-vrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
Oorlog tussen programma's alles.
Zorrovrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
Gijp legt even haarfijn uit wat een "talenten" die DJ's zijn _O_
fetXvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dit is een vrouw.
Dit kan niet.
PzKpfwvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dit is een dikke zeug.
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dit is een vrouw.
Zij past niet in een warm bad.
R-woud93vrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:55 schreef fetX het volgende:

[..]

Je bent zelf een warm bad :)
:)
Haagsvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
Dit is wel lekker jongens.
timmmmmvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:53 schreef DuvelDuvel het volgende:
Rene slaat de spijker op z’n kop met de inhoud van Ladies Night. Maar om een vrouw zonder enige reden neer te zetten als omgebouwd, zonder enige spot in je stem, dan ben je wel echt echt een klootzak.
Ach, dat vind ik wel meevallen. Als iemand een bijzonder lelijke foto heeft en je zegt daarover 'die lijkt wel omgebouwd', is dat dan zo verschrikkelijk?
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dit is een vrouw.
tanlines nudes?
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 20:55
Gijp is weer in zijn 'het doet me niks, maar ik ga ze toch even terugpakken' modus.
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:55 schreef kapiteintje het volgende:
Gijp is weer in zijn 'het doet me niks, maar ik ga ze toch even terugpakken' modus.
Klopt :') onzekere vent die Gijp.
fetXvrijdag 6 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:55 schreef kapiteintje het volgende:
Gijp is weer in zijn 'het doet me niks, maar ik ga ze toch even terugpakken' modus.
Gijp is binnenkort weer overspannen.
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:55 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ach, dat vind ik wel meevallen. Als iemand een bijzonder lelijke foto heeft en je zegt daarover 'die lijkt wel omgebouwd', is dat dan zo verschrikkelijk?
Nouja, echt netjes is het niet om dat op tv te doen he. Zeker niet als je zelf al begint te zweten wanneer iemand aan tafel een opmerking over je overhemdje maakt.
-_Guitarist_-vrijdag 6 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dit is een vrouw.
:{

tenor.gif?itemid=5183364
sateclvrijdag 6 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:55 schreef kapiteintje het volgende:
Gijp is weer in zijn 'het doet me niks, maar ik ga ze toch even terugpakken' modus.
Heeft ie eens in de 2 maanden. Daarna even pilletje en dan gaat t wel weer.

Wel genot
Machielovicvrijdag 6 maart 2020 @ 20:57
flipje van de betuwe O~)
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 20:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:56 schreef fetX het volgende:

[..]

Gijp is binnenkort weer overspannen.
Die is de wereld weer helemaal beu. Net als na die rel na zijn Renate grap. Zat hij ook zwaar depressief aan tafel.
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 20:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:55 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ach, dat vind ik wel meevallen. Als iemand een bijzonder lelijke foto heeft en je zegt daarover 'die lijkt wel omgebouwd', is dat dan zo verschrikkelijk?
Ja om dat uit t niks te doen en dan even los te gaan op iemand z’n uiterlijk vind ik niet kunnen. Die vrouw heeft toch niks verkeerds gedaan.
timmmmmvrijdag 6 maart 2020 @ 20:58
Het viel me al op dat ze bij Ajax al een tijdje niemand dood hebben laten gaan, de medische staf zit dus thuis
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 20:58
quote:
9s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:58 schreef timmmmm het volgende:
Het viel me al op dat ze bij Ajax al een tijdje niemand dood hebben laten gaan, de medische staf zit dus thuis
Nounounou
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:54 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Dit is een vrouw.
_O_
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 20:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:57 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

Ja om dat uit t niks te doen en dan even los te gaan op iemand z’n uiterlijk vind ik niet kunnen. Die vrouw heeft toch niks verkeerds gedaan.
Plastische (cosmetische) chirurgie/behandelingen mogen ten alle tijden belachelijk gemaakt worden. (muv medische indicaties)
GotenSSJvrijdag 6 maart 2020 @ 20:59
Papegaai land :')
fetXvrijdag 6 maart 2020 @ 20:59
Wat een gelul. Als een trainer aanwijzingen geeft kan hij het beter niet doen en nu is het ook erg als hij met z’n handen op z’n rug staat :')
timmmmmvrijdag 6 maart 2020 @ 20:59
Valentijn verwacht dus dat een trainer als een debiel aan die lijn tekeer gaat.

Want dat is zeer effectief natuurlijk
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 20:59
Valentijn kan eindelijk weer los. Heeft ie lang op moeten wachten.
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:00
quote:
9s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:59 schreef timmmmm het volgende:
Valentijn verwacht dus dat een trainer als een debiel aan die lijn tekeer gaat.

Want dat is zeer effectief natuurlijk
Bommelgod
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:00
Papagaaienland :') _O-
Machielovicvrijdag 6 maart 2020 @ 21:00
Richard "10 x hooghouden" Witsche _O_
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:59 schreef Coco. het volgende:

[..]

Plastische (cosmetische) chirurgie/behandelingen mogen ten alle tijden belachelijk gemaakt worden. (muv medische indicaties)
Ja, dan kan je zo'n beetje iedereen die een beugel heeft gehad daar onder gaan scharen
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 20:59 schreef Coco. het volgende:

[..]

Plastische (cosmetische) chirurgie/behandelingen mogen ten alle tijden belachelijk gemaakt worden. (muv medische indicaties)
Heeft die dame iets laten doen dan? Zo goed heb ik ook weer niet naar de foto gekeken.
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:00 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

Ja, dan kan je zo'n beetje iedereen die een beugel heeft gehad daar onder gaan scharen
Mwah dat is ook nog functioneel.
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:01
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:00 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

Heeft die dame iets laten doen dan? Zo goed heb ik ook weer niet naar de foto gekeken.
Aan die foto te zien heeft ze een schaamlipcorrectie gehad.
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:01 schreef Coco. het volgende:

[..]

Mwah dat is ook nog functioneel.
90% is puur voor hoe het eruit ziet
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:00 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

Heeft die dame iets laten doen dan? Zo goed heb ik ook weer niet naar de foto gekeken.
Dat zie je toch meteen man.

Jij denkt zeker ook dat Yolanthe niks gedaan heeft.
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 21:02
valentijnGod
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:02
Ajax wint daar gewoon. Waar is dat op gebaseerd dan? Verliezen alles, scoren niet en totaal uit vorm.
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:02 schreef Coco. het volgende:

[..]

Dat zie je toch meteen man.

Jij denkt zeker ook dat Yolanthe niks gedaan heeft.
Ik zie dat bij haar niet.

Bij Yolanthe wel.
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:02 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

90% is puur voor hoe het eruit ziet
Ja
fetXvrijdag 6 maart 2020 @ 21:03
Als journalist nooit van ‘restverdediging’ gehoord hebben :')
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:04
leveren!
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:03 schreef fetX het volgende:
Als journalist nooit van ‘restverdediging’ gehoord hebben :')
modewoord
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:05
Goede vraag, terechte vraag.
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 21:05
Ajax gaat er dus gewoon weer keihard vanaf tegen Heerenveen door eigenwijze Ten Hag.
R-woud93vrijdag 6 maart 2020 @ 21:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:05 schreef Scorpie het volgende:
Ajax gaat er dus gewoon weer keihard vanaf tegen Heerenveen door eigenwijze Ten Hag.
Lekker man
#ANONIEMvrijdag 6 maart 2020 @ 21:06
ten hag vorig jaar geluk gehad
Zorrovrijdag 6 maart 2020 @ 21:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:05 schreef Scorpie het volgende:
Ajax gaat er dus gewoon weer keihard vanaf tegen Heerenveen door eigenwijze Ten Hag.
En gelukkig kunnen ze het niet uitstellen wegen coronasmoejes want Friesland is coronavrij *O*
Machielovicvrijdag 6 maart 2020 @ 21:06
ten hag praat met zichzelf over voetbal (8>
Lavenderrvrijdag 6 maart 2020 @ 21:07
Goeie TT O+
Zorrovrijdag 6 maart 2020 @ 21:07
Hoeveel procent zei Gijp nou?
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:06 schreef JanCees het volgende:
ten hag vorig jaar geluk gehad
Eens, vorig jaar was een incident.
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:07 schreef Lavenderr het volgende:
Goeie TT O+
Gaat over Patricia
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:06 schreef Machielovic het volgende:
ten hag praat met zichzelf over voetbal (8>
Klankborden met de spiegel.
timmmmmvrijdag 6 maart 2020 @ 21:08
NIETNORMAAL
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:09
LqsPOpU.gif
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:10
Aftrapje _O_
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:10
a77a8d084949ff74e6760f50f96c66c0.gif
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:10
Gewoon dom van Klaiber.
Lavenderrvrijdag 6 maart 2020 @ 21:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:07 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

Gaat over Patricia
Ohhh. Nou ja, zo ervaar ik het hier wel hoor.
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:10 schreef De_Kraam het volgende:
Gewoon dom van Klaiber.
Vooral meer klungelig, beetje overdreven geel.
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:10 schreef De_Kraam het volgende:
Gewoon dom van Klaiber.
K2Pvf.gif
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:13
twee crimineeltjes opgehaald uit de Favela.
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:14
Johan die Ajax laat winnen is dodelijk voor de kansen van Ajax.
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:11 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ohhh. Nou ja, zo ervaar ik het hier wel hoor.
Leuk je hier vaker te zien.
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:11 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

Vooral meer klungelig, beetje overdreven geel.
Sliding inzetten op de achterlijn van de tegenstander terwijl je 2-0 voor staat. Maggewoonniegebeure.
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:10 schreef De_Kraam het volgende:
Gewoon dom van Klaiber.
En als je iets doms doet met gigantische consequenties mag je daar niet van balen?
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:15 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

En als je iets doms doet met gigantische consequenties mag je daar niet van balen?
die vent heeft 30 min nadien lopen janken
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:17
supergoeie wifi
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:17
Ik snap die Douwe Egbers reclames niet. Die lul weet wel wat een "lungootje" is maar kan geen koffiezetten.

Dan heb je nog die moeke die de wifi platlegt en dan gaat de hele familie gezellig koffiedrinken.

Dit kan niet. Ik vraag @Zipportal om dit te duiden.
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:17 schreef De_Kraam het volgende:
Ik snap die Douwe Egbers reclames niet. Die lul weet wel wat een "lungootje" is maar kan geen koffiezetten.

Dan heb je nog die moeke die de wifi platlegt en dan gaat de hele familie gezellig koffiedrinken.

Dit kan niet. Ik vraag @:zipportal om dit te duiden.
Hij kan dat toch weten omdat hij dat altijd bestelt in de horeca?
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:15 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

En als je iets doms doet met gigantische consequenties mag je daar niet van balen?
Gaat er meer om dat ze zitten te zwammen dat Kuipers hem niet moet geven en begrip moet hebben voor die jongen bla bla bla. Ze kunnen Kuipers wel overal de schuld van geven maar Klaiber moet zelf slimmer zijn.
Zipportalvrijdag 6 maart 2020 @ 21:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:17 schreef De_Kraam het volgende:
Ik snap die Douwe Egbers reclames niet. Die lul weet wel wat een "lungootje" is maar kan geen koffiezetten.

Dan heb je nog die moeke die de wifi platlegt en dan gaat de hele familie gezellig koffiedrinken.

Dit kan niet. Ik vraag @:zipportal om dit te duiden.
Snelle jongens in pakken die dit verzinnen allen.
Wereldgozervrijdag 6 maart 2020 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:17 schreef 3rr0r het volgende:
supergoeie wifi
@Anneloos WAAIFAAI
Wereldgozervrijdag 6 maart 2020 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:17 schreef De_Kraam het volgende:
Ik snap die Douwe Egbers reclames niet. Die lul weet wel wat een "lungootje" is maar kan geen koffiezetten.

Dan heb je nog die moeke die de wifi platlegt en dan gaat de hele familie gezellig koffiedrinken.

Dit kan niet. Ik vraag @:zipportal om dit te duiden.
@KingRoland marketingexpert
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:23
TOTO Divisie
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:23
Bony hè
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:23
bonie M
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:24
Dat is Bo helemaal nie
Wereldgozervrijdag 6 maart 2020 @ 21:25
Oude witte mannen
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:19 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

Gaat er meer om dat ze zitten te zwammen dat Kuipers hem niet moet geven en begrip moet hebben voor die jongen bla bla bla. Ze kunnen Kuipers wel overal de schuld van geven maar Klaiber moet zelf slimmer zijn.
Nee dat is. Kuipers is niet fout hier, dat is Klaiber zelf. Maar dat hij gigantisch baalt snap ik wel.
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:26
sow
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:26
Bloomfield
DuvelDuvelvrijdag 6 maart 2020 @ 21:27
De keepers waren in vorm gister. Die van NAC leverde m ook even in :{
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:27
Stelling:

Krul is de beste keeper die we hebben.
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:27
BIJLOW IN ORANJE
Nobervrijdag 6 maart 2020 @ 21:30
Dick Lawyer 4 president
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:27 schreef Coco. het volgende:
Stelling:

Krul is de beste keeper die we hebben.
Geen idee hoe hij nu is tijdens wedstrijden
Machielovicvrijdag 6 maart 2020 @ 21:30
Advocaat for president! :o
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:30 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

Geen idee hoe hij nu is tijdens wedstrijden
@Bolasie
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 21:32
Gewoon lekker blijven....en dan naar Krasnador!
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:36
5e6162aac46ae-Mof.gif
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:36
baja beach club :D
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:37
Hyballagod
PzKpfwvrijdag 6 maart 2020 @ 21:38
Mooi dat NAC niet meer in de Eredivisie zit, hoe minder Brabant hoe beter.
De_Kraamvrijdag 6 maart 2020 @ 21:39
WAT EEN LUL JOH, VERDOMME MAN.
~ John van den Brom
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:38 schreef PzKpfw het volgende:
Mooi dat NAC niet meer in de Eredivisie zit, hoe minder Brabant hoe beter.
Idioot

@Lenny_Leonard
Regilio_vrijdag 6 maart 2020 @ 21:46
De badjas is ook wel praktisch voor de kutscheten van Linda.
Wereldgozervrijdag 6 maart 2020 @ 21:46
Ze
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:38 schreef PzKpfw het volgende:
Mooi dat NAC niet meer in de Eredivisie zit, hoe minder Brabant hoe beter.
Ze doen hun best met corona
Evertjanvrijdag 6 maart 2020 @ 21:48
een vrouwen talkshow wat een onzin! Alsof je een vrouw nodig hebt om een gesprek te voeren
ikweethetooknietvrijdag 6 maart 2020 @ 21:50
Danny Vera verovert ook Vlaanderen met Roller Coaster :D ^O^

Danny Vera krijgt langzamerhand ook voet aan de grond in Vlaanderen met zijn megahit Roller Coaster. Het nummer komt deze week binnen op 46 in de Vlaamse Ultratop 50.

Roller Coaster is inmiddels bijna een jaar oud en staat in Nederland nog altijd genoteerd. Het nummer deed er recordlang over om de top 10 te halen. Pas na 38 weken mengde de single zich tussen de populairste tien singles van Nederland. Dat kwam mede dankzij de enorme aandacht rondom de Top 2000 waarin Roller Coaster afgelopen december de hoogste binnenkomer was.

Overigens is Danny Vera niet het enige Nederlandse succes in de Vlaamse hitlijst. Zo staat Snelle deze week op 2 met Smoorverliefd en staan ook onder anderen Martin Garrix, Suzan & Freek en Marco Borsato genoteerd

https://www.shownieuws.nl(...)-met-roller-coaster/

Lekker bezig *O* *O*
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:46 schreef Wereldgozer het volgende:
Ze
[..]

Ze doen hun best met corona
quote:
Het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu adviseert inwoners van de provincie Noord-Brabant bij verkoudheid, hoesten of koorts hun sociale contacten te beperken. Dit betekent: blijf thuis. Om de mogelijke verspreiding in deze provincie in kaart te brengen, start het RIVM morgen een steekproef naar COVID-19.
Hahahaha ;(
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:54
Geen Babel!!!
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:51 schreef Coco. het volgende:

[..]

[..]

Hahahaha ;(
a6f3e4ca947ed6eb1259acd9243f768f.jpg
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:55 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
aww
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 21:59
Bozenig
Zorrovrijdag 6 maart 2020 @ 21:59
En iedere keer weer heel nochalant "ajax" alsof het vanzelfsprekend is, en keer op keer is ajax de verliezer :')
RamboDirkvrijdag 6 maart 2020 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:59 schreef 3rr0r het volgende:
Bozenig
Bozenigger?

~ Ron Jans
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 22:00
De film die je wilde zien Coco.

Midsommar al gekeken?
PzKpfwvrijdag 6 maart 2020 @ 22:01
quote:
6s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:50 schreef ikweethetookniet het volgende:
Danny Vera verovert ook Vlaanderen met Roller Coaster :D ^O^

Danny Vera krijgt langzamerhand ook voet aan de grond in Vlaanderen met zijn megahit Roller Coaster. Het nummer komt deze week binnen op 46 in de Vlaamse Ultratop 50.

Roller Coaster is inmiddels bijna een jaar oud en staat in Nederland nog altijd genoteerd. Het nummer deed er recordlang over om de top 10 te halen. Pas na 38 weken mengde de single zich tussen de populairste tien singles van Nederland. Dat kwam mede dankzij de enorme aandacht rondom de Top 2000 waarin Roller Coaster afgelopen december de hoogste binnenkomer was.

Overigens is Danny Vera niet het enige Nederlandse succes in de Vlaamse hitlijst. Zo staat Snelle deze week op 2 met Smoorverliefd en staan ook onder anderen Martin Garrix, Suzan & Freek en Marco Borsato genoteerd

https://www.shownieuws.nl(...)-met-roller-coaster/

Lekker bezig *O* *O*
Wie of wat de fuck mag 'Snelle' dan weer zijn? Snelle Jelle?
ikweethetooknietvrijdag 6 maart 2020 @ 22:01
quote:
6s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:59 schreef Zorro het volgende:
En iedere keer weer heel nochalant "ajax" alsof het vanzelfsprekend is, en keer op keer is ajax de verliezer :')
:{w Valentijn heeft wel een reputatie hoog te houden :+
Cocovrijdag 6 maart 2020 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 22:00 schreef 3rr0r het volgende:
De film die je wilde zien Coco.

Midsommar al gekeken?
Nee nog niet, denk morgen.
3rr0rvrijdag 6 maart 2020 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 22:21 schreef Coco. het volgende:

[..]

Nee nog niet, denk morgen.
het is voornamelijk rare shit
Nobervrijdag 6 maart 2020 @ 23:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 22:01 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Wie of wat de fuck mag 'Snelle' dan weer zijn? Snelle Jelle?
Snelle heeft een hazenlip dus dan doe je mee in België zie Jan Jaap v/d Wal.
Max23vrijdag 6 maart 2020 @ 23:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 22:01 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Wie of wat de fuck mag 'Snelle' dan weer zijn? Snelle Jelle?
Onder een steen en zo
Annelooszaterdag 7 maart 2020 @ 00:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:22 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

@:anneloos WAAIFAAI
Je weet hoe erg ik dat haat. Gelukkig sliep ik.
De_Kraamzaterdag 7 maart 2020 @ 01:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 22:01 schreef PzKpfw het volgende:

[..]

Wie of wat de fuck mag 'Snelle' dan weer zijn? Snelle Jelle?
Vlugge Japie
sateclzaterdag 7 maart 2020 @ 10:43
Zijn er nog MP4's van uitzendingen? Mobiele app Kijk is echt waardeloos....
DKUpzaterdag 7 maart 2020 @ 10:53
Sjohn was vast niet blij met de uitspraken van de heren over de dames, Roland Molendijk en Erland Galbak.
Zipportalzaterdag 7 maart 2020 @ 10:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2020 01:44 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

Vlugge Japie
5e636f71058d8-Cocksuuakh2.gif
Op rechts.
KingRolandzaterdag 7 maart 2020 @ 13:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 21:17 schreef De_Kraam het volgende:
Ik snap die Douwe Egbers reclames niet. Die lul weet wel wat een "lungootje" is maar kan geen koffiezetten.

Dan heb je nog die moeke die de wifi platlegt en dan gaat de hele familie gezellig koffiedrinken.

Dit kan niet. Ik vraag @:zipportal om dit te duiden.
Als marketingstudent ben ik van mening dat het juist hun doel is om jou zo te laten denken vanwege de brand awareness
Zipportalmaandag 9 maart 2020 @ 11:24
Johan had winst voor Ajax en de 1-3 goed.

@ikweethetookniet wilde dit graag weten heb ik gehoord.

[ Bericht 5% gewijzigd door Zipportal op 09-03-2020 11:29:52 ]
Casual-Tmaandag 9 maart 2020 @ 12:14
Wat vonden jullie van het optreden van Hans Kraay Jr. bij Dit Was Het Nieuws?
ikweethetooknietmaandag 9 maart 2020 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 11:24 schreef Zipportal het volgende:
Johan had winst voor Ajax en de 1-3 goed.
@:Ikweethetookniet wilde dit graag weten heb ik gehoord.
:D En bedankt Hans :P
J83maandag 9 maart 2020 @ 12:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2020 10:55 schreef Zipportal het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Op rechts.
Er is iedere uitzending wel zo'n grapjas die de aandacht loopt te trekken achter de mannen aan tafel. Begrijp niet dat de crew niet ingrijpt tijdens een commercial break.
ikweethetooknietmaandag 9 maart 2020 @ 12:18
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 12:14 schreef Casual-T het volgende:
Wat vonden jullie van het optreden van Hans Kraay Jr. bij Dit Was Het Nieuws?
Frank en Rogier
Op de eerste beelden is te zien dat er ook in Chateau Wijnland flink gewijnd wordt. De familie krijgt daarnaast een bezoek van John de Mol en ook het stylistenduo Frank en Rogier, doorgaans niet de beste vrienden van de familie, komen langs op de bed & breakfast van de Meilandjes.

In de TV kantine was hij nog leuker en langer te zien *O* ^O^

[ Bericht 17% gewijzigd door ikweethetookniet op 09-03-2020 12:24:00 ]
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 12:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 maart 2020 23:33 schreef Nober het volgende:

[..]

Snelle heeft een hazenlip dus dan doe je mee in België zie Jan Jaap v/d Wal.
Die is wel oprecht grappig en goed bezig met zijn show. Dat soort shows doen ze in België trouwens sowieso veel beter. Daar maken ze nog grappen waar mensen eventueel aanstoot aan kunnen nemen. En de humor is een stuk creatiever.
RipCitymaandag 9 maart 2020 @ 12:54
Wendy en Ronald reageren gezamenlijk op VI-aanval

Wendy van Dijk en Ronald Molendijk stonden zondagavond aan de desk van Shownieuws en hebben daar een partij geërgerd gereageerd op de aanval van hun Talpa-collega’s van Veronica Inside. Dat was te zien in de uitzending op SBS 6. De VI-heren hebben keihard uitgehaald naar zowel Wendy als Ronald en daar zijn de twee, die geregeld bij elkaar op de bank zitten, niet blij mee. Ze werden er door Shownieuws-ster Bart Ettekoven naar gevraagd. “Jullie waren beide van de week in het nieuws.”
Bart Ettekoven: “Jullie kennen elkaar natuurlijk privé. Jij draait met Erland en jij doet andere dingen met Erland, ik weet niet precies wat je met hem doet, en dat was onderwerp van gesprek bij VI. Zien jullie dat dan? Wat vind je daarvan? Er werd gezegd dat jij je hele carrière te danken hebt aan je vriendschap met Erland…

Wendy tegen Ronald: “Daarvoor stelde je helemaal niks voor, jongen!”
Bart tegen Wendy: “En jij hebt al je programma’s te danken aan je huwelijk met hem.”
Wendy: “Natuurlijk, ja. Natúúrlijk!”
Bart: “Het is wel gek, zeker in jouw geval. Bij SBS, toen je nog helemaal niks met Erland had, scoorde je al miljoenen en was je echt op het toppunt van je populariteit. Wat vind je daarvan?”
Wendy: “Ik heb het niet gezien en ik was vandaag in de skihal en toen kwam er een lieve meneer naar me toe en die vroeg me ernaar, van: ‘Dan zie ik je bij DWDD en daarna weer bij die heren, wat vind je daar nou van?’ Ik zei: ‘Dat heb ik echt niet gezien.’ Hij zei: ‘Dan moet je het vooral terugkijken.’ Ik zei: ‘Nou, dat vooral niet.’”
Raakt het haar? “Het komt eigenlijk niet bij me, ik hou het ook af en ik hoef het ook niet terug te zien. Het is oké, wat niet weet, wat niet deert.”
Ronald Molendijk boos: ‘Ik kan meer dan usb-stick inpluggen!’
Ronald: “Het is gewoon niet mijn programma, klaar. Wat ik heel bizar vind is dat daar dingen worden geroepen alsof het feiten zijn. Ik draai al 30 jaar lang als diskjockey en als muziekproducer en dat wordt klein gemaakt als dat ik ergens een usb-stick in stop en de rest automatisch gaat.”
“Dat is het zelfde als ik zou zeggen dat René van der Gijp geen recht van spreken heeft, omdat hij niet kan voetballen? Die man heeft zijn voetbalcarrière, dus als hij iets over voetbal zegt, dan zou ik eerder naar hem luisteren dan naar jou. Ik vind het gewoon vreemd dat dat zo wordt neergegooid.”
“Het is geen mening, het wordt neergezet alsof het de waarheid is en dat is een verschil.”

___


Wendy weet altijjd heel goed te liegen :D :')
Nobermaandag 9 maart 2020 @ 13:06
Gaan Merel en Olcay topless? Da's dé vraag.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 13:34
Wendy de cokehoer en Ronald de kneus.
ikweethetooknietmaandag 9 maart 2020 @ 15:11
quote:
7s.gif Op maandag 9 maart 2020 13:34 schreef Scorpie het volgende:
Wendy de cokehoer en Ronald de kneus.
En Erland Galbak op de achtergrond :r
Zipportalmaandag 9 maart 2020 @ 17:13
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 12:17 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

:D En bedankt Hans :P

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :? :? :? :? :? :? :? _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- :7 :7 :7 :7 :7 :7 |:) |:) |:) |:) |:) |:) |:) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;( ;( ;( ;( ;( :9~ :9~ :9~ :D :D :D :D :D :D :D :? :? :? :? :? :? :D :D :D :D :D :D :D :D :B :B :B *O* *O* *O* *O* *O* *O*
RipCitymaandag 9 maart 2020 @ 17:28
quote:
Wat een acteurs.
WaikikiWimmaandag 9 maart 2020 @ 17:41
quote:
Smakelijk gelachen om 'show me Dicky!!' :D
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 18:17
quote:
Beste kabouters...
RensAjaciedmaandag 9 maart 2020 @ 18:54
@GGMM doe eens rustig tegen zoontje Gijpgod

Rene51945738641 twitterde op vrijdag 06-03-2020 om 14:01:58 @Bozenicky Waarom zou ik mezelf blokkeren (lol) reageer retweet
GGMMmaandag 9 maart 2020 @ 18:55
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 18:54 schreef RensAjacied het volgende:
@:GGMM doe eens rustig tegen zoontje Gijpgod

Rene51945738641 twitterde op vrijdag 06-03-2020 om 14:01:58 @:Bozenicky Waarom zou ik mezelf blokkeren (lol) reageer retweet
Oh sorry

Als hij net zo goed met kritiek om kan gaan als zijn vader heeft hij gehuild.
RensAjaciedmaandag 9 maart 2020 @ 18:59
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 18:55 schreef GGMM het volgende:

[..]

Oh sorry

Als hij net zo goed met kritiek om kan gaan als zijn vader heeft hij gehuild.
Zo dan.

RensAjaciedmaandag 9 maart 2020 @ 19:03
https://www.instagram.com/p/B9hVO8tH2-s/?igshid=eu8jgd92hkv1

Vriendin van de show met Nieuwkerkje in jurk.
Evertjanmaandag 9 maart 2020 @ 19:57

NIEUWE HOOFDROL VOOR JAN BOSKAMP!!!
RipCitymaandag 9 maart 2020 @ 20:04
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 19:03 schreef RensAjacied het volgende:
https://www.instagram.com/p/B9hVO8tH2-s/?igshid=eu8jgd92hkv1

Vriendin van de show met Nieuwkerkje in jurk.
Emma zal nooit een vriendin van een show zijn.


quote:
bedankt spuit11.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:12
Aanwezig.

Hopelijk mijn goede vriend @kapiteintje ook.
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:24
Ze zullen wel handenschuddend openen zodadelijk.
RensAjaciedmaandag 9 maart 2020 @ 20:26
Ik ben er ook bij.
Zipportalmaandag 9 maart 2020 @ 20:26
Cambuur staat ook 0-1 voor. Genot.

Einde bericht.
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:26
Ik ben er :)
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:26 schreef RensAjacied het volgende:
Ik ben er ook bij.
gezellig vriend.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:27
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:26 schreef Zipportal het volgende:
Cambuur staat ook 0-1 voor. Genot.

Einde bericht.
Wat een goal
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:29
quote:
2s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:26 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ben er :)
Gezellig maat :)
supernigermaandag 9 maart 2020 @ 20:30
Jaaaaaa
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:30
Hahaha dit was zo voorspelbaar _O-
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:29 schreef fetX het volgende:

[..]

Gezellig maat :)
:)
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:31
man man man.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:31
Hardop gelachen.
Wereldgozermaandag 9 maart 2020 @ 20:31
Corona Inside
Rage_Guymaandag 9 maart 2020 @ 20:32
Hele avond coronagrappen?
Calandmaandag 9 maart 2020 @ 20:32
Nee Dann, doe dit maar niet
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:33
_O-
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:33
Zit Gijp zijn tweelingbroer achter hem
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:33
:D
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:33
Ik ben er.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:34
RutteGod _O-
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:34
:') tering rutte
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:34
lol dat lint
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:34
fok is mokertraag @Danny
Wereldgozermaandag 9 maart 2020 @ 20:35
Hahahaha
Jojoortjemaandag 9 maart 2020 @ 20:35
Heuheuheuh dat lint :D
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:35
Heerlijk nuchter :)
De-iets-tedikkewielrennermaandag 9 maart 2020 @ 20:35
Oké dat was grappig :D
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:36
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:34 schreef JanCees het volgende:
fok is mokertraag @:danny
BUG / FOK weer eens traag. Weer op een avond.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:36
maradonagod
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:36
Diegod
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:37
Diego aan de corona zal ook geen gemis zijn.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:37
patjepeeër
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:37
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Diego aan de corona zal ook geen gemis zijn.
YourCaptormaandag 9 maart 2020 @ 20:37
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Zit Gijp zijn tweelingbroer achter hem
Kijkersvraag incoming
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:37
Geen paniek, ik ben er hoor boys :)
supernigermaandag 9 maart 2020 @ 20:37
FOK! heeft corona.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:37
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef kapiteintje het volgende:
Geen paniek, ik ben er hoor boys :)
Gelukkig maar
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:37
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef kapiteintje het volgende:
Geen paniek, ik ben er hoor boys :)
GENOT :)
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:38
Deportivo La Corona
Scorpion_17maandag 9 maart 2020 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef YourCaptor het volgende:

[..]

Kijkersvraag incoming
Is Owen Schumacher
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef kapiteintje het volgende:
Geen paniek, ik ben er hoor boys :)
Ik wil je graag een handje geven.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:38
Nee, dit is niet leuk.
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:38
_O-
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:38
maradonaGOAT
Wereldgozermaandag 9 maart 2020 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Ik wil je graag een handje geven.
Doodsverwensing, ban
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:38
:D :')
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef JanCees het volgende:

[..]

Gelukkig maar
Lekker toch maat. Straks 14 daagjes lekker netflixen thuis.

quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:37 schreef fetX het volgende:

[..]

GENOT :)
Makker
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:39
Carlitos _O_
Scorpion_17maandag 9 maart 2020 @ 20:39
Deze anekdote ken ik al
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:39
quote:
1s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:38 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Doodsverwensing, ban
idioot
Van_Poppelmaandag 9 maart 2020 @ 20:39
Deze anekdote heb ik vaker gehoord.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:38 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Lekker toch maat. Straks 14 daagjes lekker netflixen thuis.
[..]

Makker
Hallo maat. Lekker gegeten?
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:39
Alweer dit :')
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:38 schreef kapiteintje het volgende:
Deportivo La Corona
Dit is hilarisch!
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:39
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:38 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Lekker toch maat. Straks 14 daagjes lekker netflixen thuis.
[..]

Makker
poah zin in
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:40
peace.jpg

stukje coke op glas
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:40
Opgenomen met een aardappel
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:40
hqdefault.jpg
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:41
quote:
99s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:40 schreef Doublepain het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk dat Tahith Chong met hem op de foto mocht
YourCaptormaandag 9 maart 2020 @ 20:41
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:39 schreef Scorpion_17 het volgende:
Deze anekdote ken ik al
Dat verwijt maak Wilfred altijd aan Johan.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:42
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:41 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Leuk dat Tahith Chong met hem op de foto mocht
wie?????
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:42
Dit was geen overtreding.
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:42
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:40 schreef JanCees het volgende:
[ afbeelding ]

stukje coke op glas
1TCEQa9.jpg
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:42
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:41 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Leuk dat Tahith Chong met hem op de foto mocht
Je bedoelt Nathan Aké
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:42
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:42 schreef JanCees het volgende:

[..]

wie?????
Verdient met z'n nieuwe contract 1.5 jaar miljoen pond per jaar zonder voor het eerste elftal uit te komen. Lekker man.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:43
Narsingh en bruikbaar :') _O-
Wereldgozermaandag 9 maart 2020 @ 20:43
KerkGod

@KingRoland
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:43
Wilfriet is nog steeds verkouden.
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:44
@Dj_Day-V en ik wachten totdat ze het over Dumbfries gaan hebben.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:44
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:42 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Verdient met z'n nieuwe contract 1.5 jaar miljoen pond per jaar zonder voor het eerste elftal uit te komen. Lekker man.
nooit van gehoord
PowerLoungenmaandag 9 maart 2020 @ 20:44
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:43 schreef fetX het volgende:
Narsingh en bruikbaar :') _O-
Hans denkt dat spelers van Oss meekunnen bij PSV
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:44
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:43 schreef Bolasie het volgende:
Wilfriet is nog steeds verkouden.
Stukje corona
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:42 schreef JanCees het volgende:

[..]

wie?????
De niet erkende zoon van Ruud Gullit.
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:45
Ik kijk nu ook.
ikweethetooknietmaandag 9 maart 2020 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:43 schreef Bolasie het volgende:
Wilfriet is nog steeds verkouden.
En Hansie moet blijven tot 22.30 dus Sophie die :Z als hij thuiskomt :D
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:45 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik kijk nu ook.
Moet jij weten.
Zorromaandag 9 maart 2020 @ 20:45
Narsingh kreeg de bal in elk geval nog richting doel.
Bruma deed dat wel anders.
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:45 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik kijk nu ook.
Heb jij de nieuwe ElSierd al gezien?
https://twitter.com/ZS_Voetbal/status/1236770967495507969
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:45 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik kijk nu ook.
smR3tqK.gif
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:46
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:45 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

Heb jij de nieuwe ElSierd al gezien?
https://twitter.com/ZS_Voetbal/status/1236770967495507969
Natuurlijk, als de nieuwe elsierd uit is word ik altijd ge@ door ZiggoSport Youtube.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:46
Vak Pauper.

(Dit doe ik niet meer)
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:47
VAK P AANPASSEN OF OPROTTEN
MC-Mmaandag 9 maart 2020 @ 20:47
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:46 schreef fetX het volgende:
Vak Pauper.

(Dit doe ik niet meer)
:D :D :D
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:47
HASJ COKE EN PILLUHHHH
ZO GAAT @Drizzt_DoUrden OP PAAADDD
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:47
SNOTAAP
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:47
Ik ben er boys!
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:48
Noah Lang is van hetzelfde ras als Castaignos.
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:48
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:47 schreef KingRoland het volgende:
Ik ben er boys!
YES
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:48
Who the hell is Lang
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:48
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:47 schreef KingRoland het volgende:
Ik ben er boys!
Jammer

Zou @Caland zeggen
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:47 schreef De_Kraam het volgende:
HASJ COKE EN PILLUHHHH
ZO GAAT @:drizzt_dourden OP PAAADDD
En @Heubach
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:49
Emmengoden
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:49
De voetballende dokter, bijnaampje van Noa Lang.
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:49 schreef Coco. het volgende:
Emmengoden
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:48 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

YES
René heeft tegen mij gezegd dat hij samen met jou Parasite zou kijken.
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:49
Emmen :')
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:48 schreef Coco. het volgende:

[..]

Jammer

Zou @:Caland zeggen
Best vreemd dat jij(als goede vriend) dat tegen mij zegt. Ga je schamen.
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:50
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:49 schreef KingRoland het volgende:

[..]

René heeft tegen mij gezegd dat hij samen met jou Parasite zou kijken.
Als hij die belofte niet waar maakt weet ik niet of ik die klap wel te boven kom. @GGMM
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:50
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:49 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

En @:Heubach
Laatste bezoek: 40-45 jaar geleden

e37e3536ec.gif
MC-Mmaandag 9 maart 2020 @ 20:50
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:49 schreef RamboDirk het volgende:
Emmen :')
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:50
Vierde ploeg, Hans.
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:50
Wat is dit?
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:50
Is er iemand die dit kijkt?
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:50
frank en rogierGOATs
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:50
ja leuk
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:51
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:50 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Als hij die belofte niet waar maakt weet ik niet of ik die klap wel te boven kom. @:GGMM
René is een man van zijn woord.

@Dj_Day-V
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:51
Hou hier mee op
Wereldgozermaandag 9 maart 2020 @ 20:51
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:45 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

En Hansie moet blijven tot 22.30 dus Sophie die :Z als hij thuiskomt :D
:D :D :D :D :D :D *O* *O* *O* *O* *O* *O* _O- _O- _O-
MC-Mmaandag 9 maart 2020 @ 20:51
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:50 schreef JanCees het volgende:
frank en rogierGOATs
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:51
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:50 schreef JanCees het volgende:
frank en rogierGOATs
RipCitymaandag 9 maart 2020 @ 20:51
Echt toffe gasten zijn die 2 :D
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:51
Paleis voor een prikkie _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Haagsmaandag 9 maart 2020 @ 20:51
Jaaaaaaa mijn vraag is er _O_
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:51
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Jaaaaaaa mijn vraag is er _O_
:D
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:50 schreef johannes_vermeer het volgende:
Is er iemand die dit kijkt?
Dat vraag ik me af bij 95% van alle programma's op tv.
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:52
@Lavenderr @Karina hebben jullie gekeken naar Paleis voor een prikkie toen het er nog was?
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:52
JAA FOK KIJKERSVRAAGJE
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

Dat vraag ik me af bij 95% van alle programma's op tv.
rot op Pascalus, jij hebt zeker 1 aflevering gekeken van paleis voor een prikkie tenzij je haat op hun nieuwe programma's
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:52
Ik sluit niet uit dat de corona lip van Wilfred al is besproken?
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

Dat vraag ik me af bij 95% van alle programma's op tv.
LadiesNight _O_
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef kapiteintje het volgende:
JAA FOK KIJKERSVRAAGJE
Niko Bellic uit New York
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef RamboDirk het volgende:

[..]

LadiesNight _O_
@RensAjacied deze mag geroyeerd worden
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:54
Dat is inderdaad bedeen gevaarlijk
MC-Mmaandag 9 maart 2020 @ 20:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef Coco. het volgende:

[..]

Niko Bellic uit New York
_O_
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:54
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef KingRoland het volgende:

[..]

rot op Pascalus, jij hebt zeker 1 aflevering gekeken van paleis voor een prikkie tenzij je haat op hun nieuwe programma's
Wow.
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:54
Tadic is een psychopaat.
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:54
Uitgescheld _O-
R-woud93maandag 9 maart 2020 @ 20:55
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef KingRoland het volgende:

[..]

rot op Pascalus, jij hebt zeker 1 aflevering gekeken van paleis voor een prikkie tenzij je haat op hun nieuwe programma's
:o
Karinamaandag 9 maart 2020 @ 20:55
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef KingRoland het volgende:
@:lavenderr @:karina hebben jullie gekeken naar Paleis voor een prikkie toen het er nog was?
Dat heb ik nou nog nooit gezien he.
Zorromaandag 9 maart 2020 @ 20:55
Het was geen handenschudden, dus ik denk dat het wel mag.
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:55
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:52 schreef Coco. het volgende:

[..]

Niko Bellic uit New York
R. Wiebel
Regilio_maandag 9 maart 2020 @ 20:55
Wilfred is nog irritanter dan normaal. Zou onder een paard moeten hangen.
RipCitymaandag 9 maart 2020 @ 20:56
Ik krijg wit scherm na het invullen van kijkersvraag?

Servers van @Danny daar?
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:56
Fok heeft weer corona. @Danny BETAAL JE REKENINGEN NOU EENS.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:56 schreef RipCity het volgende:
Ik krijg wit scherm na het invullen van kijkersvraag?

Servers van @:danny daar?
Je moeder krijgt ook geregeld een wit scherm
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:56
DannyGOD _O_ _O_ _O_ _O_

@JanCees
@Doublepain
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:55 schreef De_Kraam het volgende:

[..]

R. Wiebel
Zegt ie.
RipCitymaandag 9 maart 2020 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:56 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Je moeder krijgt ook geregeld een wit scherm
Jouw Moeder krijgt een rood scherm van Rik vd Westelaken.
#ANONIEMmaandag 9 maart 2020 @ 20:57
:
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:56 schreef RipCity het volgende:
Ik krijg wit scherm na het invullen van kijkersvraag?

Servers van @:danny daar?
D
johannes_vermeermaandag 9 maart 2020 @ 20:57
OHOHOHOHOH
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:57
WOO OH OH OHHH
fetXmaandag 9 maart 2020 @ 20:57
Een bepaalde user in dit topic mag van mij corona krijgen
luxerobotsmaandag 9 maart 2020 @ 20:57
Ja joh. Lekker de jonge spelers afblaffen als het niet goed gaat.
RamboDirkmaandag 9 maart 2020 @ 20:57
Boys uit Almere gaan Tadic opwachten.
KingRolandmaandag 9 maart 2020 @ 20:57
namen en rugnummers Fetx klootzak
Cocomaandag 9 maart 2020 @ 20:57
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:57 schreef fetX het volgende:
Een bepaalde user in dit topic mag van mij corona krijgen
naam en rugnummer
De_Kraammaandag 9 maart 2020 @ 20:59
quote:
0s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:57 schreef fetX het volgende:
Een bepaalde user in dit topic mag van mij corona krijgen
583f09a9841de-stompe.gif
PowerLoungenmaandag 9 maart 2020 @ 20:59
Flipje de tovenaarsleerling
RensAjaciedmaandag 9 maart 2020 @ 20:59
quote:
6s.gif Op maandag 9 maart 2020 20:53 schreef KingRoland het volgende:

[..]

@:rensajacied deze mag geroyeerd worden
In elkaar slaan