Ik heb vorige week de arts gebeld en toen werd er verteld "geen probleem, het is nog niet in Nederland dus niets om je druk over te maken". Ik heb dinsdag een nieuwe dosis medicatie gekregen en vervolgens breekt de afgelopen dagen de shit uit voor wat betreft nieuwe besmettingen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:26 schreef bitterbal het volgende:
[..]
is er geen arts die je hier over kunt bellen?
ja zou blijven bellen. situatie veranderd elke dag. en anders weten ze dit misschien bij dat crisisnummer wat er sinds een paar dagen is.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:27 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Ik heb vorige week de arts gebeld en toen werd er verteld "geen probleem, het is nog niet in Nederland dus niets om je druk over te maken". Ik heb dinsdag een nieuwe dosis medicatie gekregen en vervolgens breekt de afgelopen dagen de shit uit voor wat betreft nieuwe besmettingen.
RIP.
Ik betwijfel of ze alleen op hun eigen fluitje blazenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:27 schreef zoost het volgende:
Van de Hockeybond mogen we elkaar bij de wedstrijden geen handen meer geven. Scheidsrechters mogen alleen met eigen fluitje de wedstrijd fluiten. Blaas-afstand van de fluit tijdens het fluiten moet ten minste 5 meter zijn van de dichtsbijzijndste speler.
Ik vind het echt zo kwalijk dat mensen die zich zorgen maken zo worden afgewimpeld.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:27 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Ik heb vorige week de arts gebeld en toen werd er verteld "geen probleem, het is nog niet in Nederland dus niets om je druk over te maken". Ik heb dinsdag een nieuwe dosis medicatie gekregen en vervolgens breekt de afgelopen dagen de shit uit voor wat betreft nieuwe besmettingen.
RIP.
Das een goede vraag. In italie zegt men nu dat elke dode eigenlijk overleed aan iets anders.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:28 schreef joyvke het volgende:
Hij was 2 dagen geleden aanspreekbaar en dan nu ineens er tussenuit geknepen?
Vraag me af of hij zonder corona ook zou zijn overleden.
Na de wedstrijd gezellig met zijn allen douchen tegelijk en kuchen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik betwijfel of ze alleen op hun eigen fluitje blazen
Uiteraard. Men is al vast bezig met de boel onder het tapijt vegen voordat men zich straks moet verantwoorden voor duizenden doden door laks optreden.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Das een goede vraag. In italie zegt men nu dat elke dode eigenlijk overleed aan iets anders.
Das ook weer zo idd.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:30 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Uiteraard. Men is al vast bezig met de boel onder het tapijt vegen voordat men zich straks moet verantwoorden voor duizenden doden door laks optreden.
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Het is niet bekend waar hij het virus heeft opgelopen. Ze zouden nog met hem gepraat hebben maar hij had zelf geen idee.
Bron https://www.ad.nl/binnenl(...)-overleden~a66a9787/
Logisch wel. Er zullen vast duizenden mensen besmet zijn maar hebben weinig tot geen klachten.quote:De patiënt uit de Hoeksche Waard lag in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam. Waar de man de besmetting opliep, is niet bekend. Het slachtoffer verbleef niet in een risicogebied en kwam niet in contact met bevestigde besmettingsgevallen, aldus het rijksinstituut.
Dat is toch echt typische Nederlandse klantenservice. Verbaast me helemaal niets.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:29 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik vind het echt zo kwalijk dat mensen die zich zorgen maken zo worden afgewimpeld.
Het lijkt me essentieel dat ze allemaal getest wordenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef bitterbal het volgende:
Zo nodig worden zij getest", aldus het RIVM.
Dat viel mij inderdaad ook op, dat ze bij de meeste onderzoeken of corona de oorzaak was. Tijdens de persconferenties etc.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Das een goede vraag. In italie zegt men nu dat elke dode eigenlijk overleed aan iets anders.
Het laatste duwtje. Maar bij zo'n risicogeval is een ouderwetse longontsteking ook vaak fataal.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:28 schreef joyvke het volgende:
Hij was 2 dagen geleden aanspreekbaar en dan nu ineens er tussenuit geknepen?
Vraag me af of hij zonder corona ook zou zijn overleden.
Klopt. Maar dan moet je dus ook niet blijven vasthouden aan dat 'uit Italie' verhaal.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef onlogisch het volgende:
[..]
[..]
Logisch wel. Er zullen vast duizenden mensen besmet zijn maar hebben weinig tot geen klachten.
Hockeyers douchen nooit op de club. Nu dan een voordeel.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:30 schreef quirina het volgende:
Na de wedstrijd gezellig met zijn allen douchen tegelijk en kuchen.
twitter:dokter_devroey twitterde op vrijdag 06-03-2020 om 07:51:46Omwille van problemen met de bevoorrading van de reagentia is het referentielabo van het UZ Leuven momenteel genoodzaakt een triage systeem te gebruiken voor de #Corona #COVID-19. Er wordt prioriteit gegeven aan de meest dringende stalen op basis van de klinische gegevens. reageer retweet
In Belgie zullen er wel niet zo veel gevallen meer bijkomentwitter:vanranstmarc twitterde op vrijdag 06-03-2020 om 10:02:40@FranzRexDildo @dokter_devroey @SGeysenbergh Ja, het is echt ongelooflijk dat we door onze normale voorraad voor zes maanden op zes dagen zijn doorgevlogen. Elk labo in elk land plaatst nu bestellingen voor dezelfde reagentia. Er zijn stockbreuken wereldwijd. Daarom behandelen we de meest dringende stalen uiteraard eerst. reageer retweet
Besef dat jij nu fake news aan het verspreiden bent. De oorzaak staat helemaal nog niet vast.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef Plots het volgende:
RIP 86 jarige meneer.
Besef dat dit hele Corana gebeuren door een Chineesje komt die een vleermuis iets te kort heeft gefrituurd.
Ja dat is ook weer zo.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het laatste duwtje. Maar bij zo'n risicogeval is een ouderwetse longontsteking ook vaak fataal.
Dan kan het dus geen Corona zijn geweest (aldus het RIVM)quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef bitterbal het volgende:
De patiënt uit de Hoeksche Waard lag in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam. Waar de man de besmetting opliep, is niet bekend. Het slachtoffer verbleef niet in een risicogebied en kwam niet in contact met bevestigde besmettingsgevallen, aldus het rijksinstituut.
Er is meestal wel een belangenstichtring die wellicht een site met informatie heeft. Je zou eens kunnen kijken wat ze zeggen over griep bijvoorbeeld. Wellicht dat ze ook wel een forum hebben waar je meer info kunt vinden.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:25 schreef Greenpeas het volgende:
Is er bekend of de overledene andere achterliggende gezondheidsproblemen had als enkel de urinewegproblemen waarmee hij zich meldde (privacy in het oognemend natuurlijk)? Geen idee wat er voor gradaties zijn in urinewegproblemen, maar het lijkt me iets anders als het ziekteverleden die je meestal terug hoort bij overledenen in andere landen (kanker/chemotherapie etc).
Ik maak me zelf lichtelijk zorgen over dit virus gezien mijn historie (ziekte van Crohn). Ik heb een zwakker immuunsysteem wat automatisch betekend dat ik meer risico zou lopen mocht ik besmet raken. Ik heb me zelf nu echter vooral moed in gesproken door te zeggen 'Ik heb geen super ernstige ziekte, dus het zal wel goed komen'. Vervelend als ik toch wat realistischer moet zijn...
Gelukkig doen ze ook geen dingen die nog veel meer zorgen voor het overdragen van bacillenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:32 schreef zoost het volgende:
[..]
Hockeyers douchen nooit op de club. Nu dan een voordeel.
Volgens mij is het al 2 maanden geen vleermuis meerquote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef Plots het volgende:
RIP 86 jarige meneer.
Besef dat dit hele Corana gebeuren komt, door een Chineesje, die een vleermuis (of slang) iets te kort heeft gefrituurd, waardoor het virus is ontstaan door iemand die dat heeft gegeten.
is virusquote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:34 schreef byah het volgende:
[..]
Gelukkig doen ze ook geen dingen die nog veel meer zorgen voor het overdragen van bacillen
Het land van "Neem maar een paracetamolletje".quote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef Xenorium het volgende:
[..]
Dat is toch echt typische Nederlandse klantenservice. Verbaast me helemaal niets.
Gelukkig is carnaval al uitgesloten door het RIVM. Dat wordt immers maar gevierd in kleine groepjes, aldus het RIVMquote:Op vrijdag 6 maart 2020 11:31 schreef bitterbal het volgende:
Virologen benadrukken dat er snel duidelijkheid nodig is over de in totaal dertien patiënten van wie niet vaststaat waar zij het virus hebben opgelopen. Volgens deskundigen is het zorgwekkend als personen besmet zijn geraakt in Nederland bijvoorbeeld tijdens carnaval, werk of in het openbaar vervoer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |