Bedoelde het breder dan alleen met betrekking tot corona.quote:
Dat doe ik ook, maar als ik een keer een flacon heb thuis vind ik dat geen ramp. Het is voor mij in ieder geval geen standaard om 2/3 flacons in huis te hebben.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:07 schreef Goudenkomkommer het volgende:
[..]
Ik koop ze vaak als ze in aanbieding dus zijn
2 halen 1 betalen, dan koop ik er meestal 4
Maar wat is de algemene opinie dan? Als die er überhaupt al is.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:11 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bedoelde het breder dan alleen met betrekking tot corona.
Ah. Okay.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:11 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bedoelde het breder dan alleen met betrekking tot corona.
Dat je het gemiddelde nieuwsartikel wat gewoon wetenschappelijk onderbouwd is nog wel gewoon kan vertrouwen bijvoorbeeld.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:20 schreef Durmada het volgende:
[..]
Maar wat is de algemene opinie dan? Als die er überhaupt al is.
Maar is dat de algemene opinie? Want er zijn genoeg mensen die dat niet doen. Dat jij of ik een artikel met wetenschappelijke onderbouwing voor waarheid aannemen, maakt natuurlijk nog niet dat dat de algemene opinie is toch?quote:Op maandag 2 maart 2020 23:22 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat je het gemiddelde nieuwsartikel wat gewoon wetenschappelijk onderbouwd is nog wel gewoon kan vertrouwen bijvoorbeeld.
Jawel. Het toont aan dat er in de buitenwereld minder in extremen wordt gedacht en er meer gerelativeerd wordt. Op FOK! en social media is de tendens meer dat negativiteit en paniekzaaierij kennelijk betrouwbaarder overkomen dan een nuchtere blik wat wordt gezien als naïef en deugend.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:24 schreef Durmada het volgende:
[..]
Maar is dat de algemene opinie? Want er zijn genoeg mensen die dat niet doen. Dat jij of ik een artikel met wetenschappelijke onderbouwing voor waarheid aannemen, maakt natuurlijk nog niet dat dat de algemene opinie is toch?
Dit verwoordt je goed.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Jawel. Het toont aan dat er in de buitenwereld minder in extremen wordt gedacht en er meer gerelativeerd wordt. Op FOK! en social media is de tendens meer dat negativiteit en paniekzaaierij kennelijk betrouwbaarder overkomen dan een nuchtere blik wat wordt gezien als naïef en deugend.
De aanpak van Italie en China wordt verheerlijkt terwijl wij op wetenschappelijk niveau en medisch niveau globaal gezien hoog aangeschreven staan, maar dat telt op dat moment even niet gezien het te positief wordt bekeken.
Één in de keuken, één per toilet, één in de badkamer heb ik. Niet zo heel vreemd toch? Dat zijn plekken waar je je handen wast.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:05 schreef Durmada het volgende:
[..]
Jij hebt 2/3 flacons handzeep? Eentje lijkt me meer dan voldoende, wel een beetje normaal blijven doen hè.
Ik ben het wel met je eens, maar of dat de algemene opinie is weet ik niet zo zeker?quote:Op maandag 2 maart 2020 23:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Jawel. Het toont aan dat er in de buitenwereld minder in extremen wordt gedacht en er meer gerelativeerd wordt. Op FOK! en social media is de tendens meer dat negativiteit en paniekzaaierij kennelijk betrouwbaarder overkomen dan een nuchtere blik wat wordt gezien als naïef en deugend.
De aanpak van Italie en China wordt verheerlijkt terwijl wij op wetenschappelijk niveau en medisch niveau globaal gezien hoog aangeschreven staan, maar dat telt op dat moment even niet gezien het te positief wordt bekeken.
Jaa daar heb je gelijk. Ik woon zelf in een studentenhuis, en na toiletbezoek ga ik altijd even naar de keuken voor het handen wassen. Niet aan gedacht.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:30 schreef kilon het volgende:
[..]
Één in de keuken, één per toilet, één in de badkamer heb ik. Niet zo heel vreemd toch? Dat zijn plekken waar je je handen wast.
Ik denk zelfs dat het een beetje gedownplayed wordt in Nederland. Niet qua aandacht (dat is er in overvloed) maar wel qua impactquote:Op maandag 2 maart 2020 17:54 schreef Mikeytt het volgende:
Tenzij je 70+ bent, zie ik geen reden om je zorgen te maken over dit griepje...
Waarschijnlijk zijn de huidige getallen procentueel gezien hoog geschat omdat mensen zonder of weinig symptomen niet worden getest omdat ze toch weinig besmettingsgevaar hebben...
Van die mensen die dan zeep etc. in gaan slaan...
Nou ja, iedereen heeft natuurlijk zijn eigen graadmeter. En ik ben zeker geen Maurice de Hond. Maar dit is hoe ik het ervaar in mijn eigen omgeving. Dit gecombineerd met de berichtgeving over bijvoorbeeld het preppen van voedsel wat niet tot nauwelijks gebeurd, en dat vergeleken met hoeveel mensen hier op FOK! en socials mee bezig zijn kan je daar wel een grote tegenstrijdigheid in zien.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:33 schreef Durmada het volgende:
[..]
Ik ben het wel met je eens, maar of dat de algemene opinie is weet ik niet zo zeker?
Misschien peil jij dat soort dingen voor je werk, dan ga ik even flink de mist in. Maar hoe ben jij zo goed op de hoogte van de algemene opinie? Ik ga zelf de straten niet op om met mensen daarover in discussie te gaan.
Maar dan baseer je een algemene opinie dus op je eigen omgeving. Dat is in principe net zo'n slechte graadmeter als FOK!. En het neigt ook wat naar arrogantie, jouw omgeving is de graadmeter, de rest doet er niet toe. Zo werkt dat denk ik niet, maar als jij daar een andere mening over hebt, hoor ik dat graag.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou ja, iedereen heeft natuurlijk zijn eigen graadmeter. En ik ben zeker geen Maurice de Hond. Maar dit is hoe ik het ervaar in mijn eigen omgeving. Dit gecombineerd met de berichtgeving over bijvoorbeeld het preppen van voedsel wat niet tot nauwelijks gebeurd, en dat vergeleken met hoeveel mensen hier op FOK! en socials mee bezig zijn kan je daar wel een grote tegenstrijdigheid in zien.
Nee, ik baseer een algemene opinie op cijfers en nieuwsberichten. Lijkt me niet arrogantquote:Op maandag 2 maart 2020 23:44 schreef Durmada het volgende:
[..]
Maar dan baseer je een algemene opinie dus op je eigen omgeving. Dat is in principe net zo'n slechte graadmeter als FOK!. En het neigt ook wat naar arrogantie, jouw omgeving is de graadmeter, de rest doet er niet toe. Zo werkt dat denk ik niet, maar als jij daar een andere mening over hebt, hoor ik dat graag.
Jouw eigen omgeving bestaat uit cijfers en nieuwsberichten? Een algemene opinie moet wel het algemene karakter bevatten. De mening van jou is geen algemene opinie en ik vermoed zomaar dat jij ook niet de middelen hebt om zomaar even de algemene opinie van Nederland te peilen. Ik ben het verder met je eens hoor, alleen is je manier van discussiëren zo zwak omdat je verwijst naar een algemene opinie, maar vervolgens die algemene opinie totaal niet kunt aantonen. Dat wat nieuwsberichten ergens over informeren vind ik simpelweg geen algemene opinie.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee, ik baseer een algemene opinie op cijfers en nieuwsberichten. Lijkt me niet arrogant
Je hebt me niet om nieuwsberichten gevraagd.quote:Op maandag 2 maart 2020 23:53 schreef Durmada het volgende:
[..]
Jouw eigen omgeving bestaat uit cijfers en nieuwsberichten? Een algemene opinie moet wel het algemene karakter bevatten. De mening van jou is geen algemene opinie en ik vermoed zomaar dat jij ook niet de middelen hebt om zomaar even de algemene opinie van Nederland te peilen. Ik ben het verder met je eens hoor, alleen is je manier van discussiëren zo zwak omdat je verwijst naar een algemene opinie, maar vervolgens die algemene opinie totaal niet kunt aantonen. Dat wat nieuwsberichten ergens over informeren vind ik simpelweg geen algemene opinie.
Het nieuws is altijd algemeen en niet gekleurd? Prima johquote:Op maandag 2 maart 2020 23:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je hebt me niet om nieuwsberichten gevraagd.
https://www.ad.nl/koken-e(...)t-het-toch~a9608eda/
https://www.distrifood.nl(...)n-nog-niet-101132225
https://www.dagelijksesta(...)stuk-optimistischer/
Beetje jammer dat ik de dagelijkse standaard als bron moet gebruiken maar oke.
Ah daar hebben we het al.Nou meissie. Ga jij lekker op de algemene opinie van FOK! af, hequote:Op maandag 2 maart 2020 23:59 schreef Durmada het volgende:
[..]
Het nieuws is altijd algemeen en niet gekleurd? Prima joh
Goeie rekensom chef.quote:Op maandag 2 maart 2020 18:05 schreef smeerpijp. het volgende:
Ik denk dat het virus veel erger is dan in de media wordt gepresenteerd, zeker met de cijfers vanuit china die ik eigenlijk al totaal niet vertrouw... Het enige belang dat er is is de massa kalm houden wat dat betreft.
Even voorbeeldje in italie zijn van alle afgeronde cases 41 doden vs 83 genezen.
Dat is 1/3e die doodgaat, lijkt me meer dan alleen een paar bejaarden.
Ik ga op een geen enkele algemene opinie af, want die is er simpelweg niet. Dat jij denkt dat je gelijk hebt, is prima. Ik denk zelf ook dat jij gelijk hebt. Maar je eigen mening als algemene opinie gaan neerzetten is ronduit narcistisch. En als je ergens uitgeluld wordt, je uitdager maar even neerzetten als een meisje die alleen FOK! als bron heeft. Oké boomer, genoeg internet weer voor vandaag.quote:Op dinsdag 3 maart 2020 00:00 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ah daar hebben we het al.Nou meissie. Ga jij lekker op de algemene opinie van FOK! af, he
Ik geef je 3 bronnen en ik gebruik mijn eigen mening? Uh oke?quote:Op dinsdag 3 maart 2020 00:05 schreef Durmada het volgende:
[..]
Ik ga op een geen enkele algemene opinie af, want die is er simpelweg niet. Dat jij denkt dat je gelijk hebt, is prima. Ik denk zelf ook dat jij gelijk hebt. Maar je eigen mening als algemene opinie gaan neerzetten is ronduit narcistisch. En als je ergens uitgeluld wordt, je uitdager maar even neerzetten als een meisje die alleen FOK! als bron heeft. Oké boomer, genoeg internet weer voor vandaag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |