https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-vlucht~a47deb8b/quote:Politiehelikopters, een traumaheli en heel veel politievoertuigen zijn zondag aan het begin van de avond ingezet aan de Cuneraweg in Ochten (Gelderland). Volgens getuigen zou het gaan om de jacht op twee ontsnapte tbs’ers uit een kliniek in Poortugaal, die zich op het terrein zouden hebben willen verstoppen. De politie heeft die lezing nog niet formeel bevestigd.
Vandaag ontsnapten er twee tbs’ers uit de kliniek in Poortugaal, bij Rotterdam, bevestigt het ministerie van Justitie en Veiligheid. Bij die ontsnapping werd geschoten, ook hadden de twee een medewerkster bedreigd. Het lijkt erop dat de ontsnapping uiteindelijk leidde tot de massale politie-actie in Ochten.
Er wordt gemeld dat er eerst een achtervolging zou zijn geweest over de snelweg A15. Bij Ochten zou er een vuurgevecht zijn ontstaan. Een omstander meldt dat één van de beschoten verdachten nog op het terrein ligt.
Het bedrijventerrein, het parkeerterrein van McDonald’s en een carpoolplek zijn afgesloten. Ook is een rijstrook van de A15 dicht in verband met politieonderzoek.
Volgens getuigen zouden de verdachten uit de bus zijn gevlucht en over de sloot zijn gesprongen en zo op het bedrijventerrein terecht zijn gekomen.
Kogelwerende vesten
Er waren veel agenten van de Landelijk Eenheid en een arrestatieteam op het terrein aanwezig. Ze droegen bijna allemaal hun zware kogelwerende vesten. De technische recherche arriveerde niet veel later in verschillende busjes.
Eén politiewagen is afgesleept en leek op het oog zwaar beschadigd aan de zijkant.
De opgeroepen traumahelikopter vertrok weer redelijk snel, zonder patiënt aan boord. Of er aanhoudingen zijn verricht, is nog niet bekend.
twitter:NOS twitterde op zondag 01-03-2020 om 20:45:35Politie schiet ontsnapte tbs'er dood in Ochten https://t.co/MrH7O1YAnC reageer retweet
Nou, toedeloe.quote:Op zondag 1 maart 2020 20:48 schreef Pino112 het volgende:
twitter:NOS twitterde op zondag 01-03-2020 om 20:45:35Politie schiet ontsnapte tbs'er dood in Ochten https://t.co/MrH7O1YAnC reageer retweet
Gaf jij de opdracht?quote:Op zondag 1 maart 2020 20:45 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-de-vlucht~a47deb8b/
Afknallen dat tuig.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAquote:Op zondag 1 maart 2020 20:48 schreef Pino112 het volgende:
twitter:NOS twitterde op zondag 01-03-2020 om 20:45:35Politie schiet ontsnapte tbs'er dood in Ochten https://t.co/MrH7O1YAnC reageer retweet
Het was zo'n lieve jongenquote:Op zondag 1 maart 2020 20:53 schreef livelink het volgende:
Nou maar weer wachten op de stille tocht.
DSIGodenquote:Op zondag 1 maart 2020 20:52 schreef Zipportal het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
@:caland
@:wereldgozer
@:lenny_leonard
@:fetx
Mooi.quote:Op zondag 1 maart 2020 20:52 schreef Zipportal het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
@:caland
@:wereldgozer
@:lenny_leonard
@:fetx
Ik ga daar wel eens naar de mcdonalds als ik terugrij vanuit de Kuipquote:Op zondag 1 maart 2020 20:52 schreef Zipportal het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
@:caland
@:wereldgozer
@:lenny_leonard
@:fetx
Da's een heel groot complex met verschillende wooneenheden en dergelijke.quote:Op zondag 1 maart 2020 20:50 schreef Nikonlover het volgende:
Hoe hebben ze kunnen ontsnappen? Zijn er niet meerdere beveiligde deuren waar ze doorheen moeten?
Dat gifje van Mr Beanquote:Op zondag 1 maart 2020 21:05 schreef Zipportal het volgende:
Goeiste reacties.
https://twitter.com/NOS/status/1234203149155651584
Was daar een jaar geleden of zoiets ook niet een medewerker doodgestoken? Waarom zijn de mensen die daar werken raar? En wat voor types wonen daar eigenlijk, wat hebben ze zoal uitgehaald? Ben benieuwd.quote:Op zondag 1 maart 2020 21:42 schreef roos94 het volgende:
Ben een paar keer binnen geweest op deze locatie. Stond gewoon als jonge vrouw met een TBS'er in zijn cel zonder directe toezicht. Vrij bizar als ik er nu aan terugdenk. Rare mensen werken daar overigens.
Volledig ongeinteresseerde medewerkers die liever 10 keer per uur een peukje gaan doen met zn alle. Weinig echte betrokkenheid voor de clienten. Mensen zitten daar voor van alles, sprak met een kerel die zijn moeders hoofd had doorklieft. Is in die kliniek een fervent kunstenaar gewordenquote:Op zondag 1 maart 2020 21:44 schreef LazyDave het volgende:
[..]
Was daar een jaar geleden of zoiets ook niet een medewerker doodgestoken? Waarom zijn de mensen die daar werken raar? En wat voor types wonen daar eigenlijk, wat hebben ze zoal uitgehaald? Ben benieuwd.
quote:Op zondag 1 maart 2020 21:49 schreef roos94 het volgende:
[..]
Volledig ongeinteresseerde medewerkers die liever 10 keer per uur een peukje gaan doen met zn alle. Weinig echte betrokkenheid voor de clienten. Mensen zitten daar voor van alles, sprak met een kerel die zijn moeders hoofd had doorklieft. Is in die kliniek een fervent kunstenaar gewordenmaar goed je krijgt niet zomaar TBS, meestal bij verkrachters, pedoseksuelen, moordenaars enz. Het serieuze werk.
Ze hebben een zwembad daar, creabea ruimte, zelfs een soort kerk/moskee kamer geval. Ze hoeven zich niet te vervelenquote:
WE MAKEN ZE KAPOT #ALTIJDREADYquote:Op zondag 1 maart 2020 20:48 schreef Pino112 het volgende:
twitter:NOS twitterde op zondag 01-03-2020 om 20:45:35Politie schiet ontsnapte tbs'er dood in Ochten https://t.co/MrH7O1YAnC reageer retweet
Die komen ook wel erg snel dichtbij zo.quote:Op zondag 1 maart 2020 22:55 schreef June. het volgende:
Ik reed op dat moment op de A15 bij Ochten. Ik heb nog nooit zo hard 2 politie auto's achter elkaar zien rijden.
Hoogvliet zit de Mac.quote:Op zondag 1 maart 2020 20:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ga daar wel eens naar de mcdonalds als ik terugrij vanuit de Kuip
Komt nu wel erg dichtbij
Klopt, in 2017. Ik sprak laatst nog de pastoor die in deze kliniek werkzaam is, die gebeurtenis heeft veel impact gehad op de mensen. Het slachtoffer werkte daar nog maar een paar weken toen het gebeurdequote:Op zondag 1 maart 2020 23:13 schreef Duveldrinker het volgende:
In deze kliniek is ook al een keer een medewerker dood gestoken.
Was een stagiair volgens mij van 23 jaar.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:15 schreef roos94 het volgende:
[..]
Klopt, in 2017. Ik sprak laatst nog de pastoor die in deze kliniek werkzaam is, die gebeurtenis heeft veel impact gehad op de mensen. Het slachtoffer werkte daar nog maar een paar weken toen het gebeurde
Hij was er pas kort, en wist natuurlijk niet alles van de patienten. Zei iets onbenulligs verkeerds, hij benoemde de dader op een manier wat hem niet aanstond. Ging door het lint en vermoordde hem. Zo snel kan het gaan. Ze hebben daar gewoon toegang tot allerhande gereedschap, onbegrijpelijkquote:Op zondag 1 maart 2020 23:17 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Was een stagiair volgens mij van 23 jaar.
Ik fietste daar toen was in de zomer dacht ik. Kwamen 2 ambulances knalhard door rood op de Groene kruisweg.
Ze moeten gewoon 23/7 in een cel zitten.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:19 schreef roos94 het volgende:
[..]
Hij was er pas kort, en wist natuurlijk niet alles van de patienten. Zei iets onbenulligs verkeerds, hij benoemde de dader op een manier wat hem niet aanstond. Ging door het lint en vermoordde hem. Zo snel kan het gaan. Ze hebben daar gewoon toegang tot allerhande gereedschap, onbegrijpelijk
Dat zal de re-integratie vast ten goede komen.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:23 schreef superniger het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon 23/7 in een cel zitten.
twitter:mickvanwely twitterde op maandag 02-03-2020 om 14:39:26NIEUWS Doodgeschoten tbs’er was bekende beruchte 'tbs-vlogger' Dennie M. https://t.co/7fzqOJNU0Z via @telegraaf reageer retweet
MickGod.twitter:mickvanwely twitterde op maandag 02-03-2020 om 14:50:03Het is ongelooflijk: uitgerekend de tbs'er die jarenlang provocerend vanuit tbs-klinieken filmpjes op You Tube plaatste over de zwakke beveiliging van tbs-klinieken, wist met wapens te ontsnappen https://t.co/7fzqOJNU0Z via @telegraaf reageer retweet
Weinig tattoos heeft die gast ....quote:Op maandag 2 maart 2020 14:59 schreef Zipportal het volgende:
twitter:mickvanwely twitterde op maandag 02-03-2020 om 14:39:26NIEUWS Doodgeschoten tbs’er was bekende beruchte 'tbs-vlogger' Dennie M. https://t.co/7fzqOJNU0Z via @:telegraaf reageer retweet
MickGod.twitter:mickvanwely twitterde op maandag 02-03-2020 om 14:50:03Het is ongelooflijk: uitgerekend de tbs'er die jarenlang provocerend vanuit tbs-klinieken filmpjes op You Tube plaatste over de zwakke beveiliging van tbs-klinieken, wist met wapens te ontsnappen https://t.co/7fzqOJNU0Z via @:telegraaf reageer retweet
Pedofilie sowieso.quote:Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef LazyDave het volgende:
Dit was hem, inderaad prettig gestoord. Het zou mij niks verbazen als hij een bepaalde stoornis had, maar welke?
Hoezo dat? Is hij daar voor veroordeeld? Ik heb niet al zijn filmpjes bekeken. Misschien had hij ook wel ADHD.quote:
Wtfffquote:Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef LazyDave het volgende:
Dit was hem, inderaad prettig gestoord. Het zou mij niks verbazen als hij een bepaalde stoornis had, maar welke?
quote:Op maandag 2 maart 2020 16:16 schreef LazyDave het volgende:
[..]
Hoezo dat? Is hij daar voor veroordeeld? Ik heb niet al zijn filmpjes bekeken. Misschien had hij ook wel ADHD.
https://www.telegraaf.nl/(...)hte-vlogger-dennie-mquote:. Wel werd hij destijds vrijgesproken voor doodslag op een agent en het bezit van kinderporno.
Wauwquote:Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef LazyDave het volgende:
Dit was hem, inderaad prettig gestoord. Het zou mij niks verbazen als hij een bepaalde stoornis had, maar welke?
Het zou me vooral verbazen als hij geen stoornis had.quote:Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef LazyDave het volgende:
Dit was hem, inderaad prettig gestoord. Het zou mij niks verbazen als hij een bepaalde stoornis had, maar welke?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |