Prima.quote:Op zondag 17 mei 2020 23:37 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nou ik ben er in ieder geval zeker van dat de podiumact dezelfde zou zijn geweest
Ben er overigens niet meer 100% van overtuigd dat het ook de winst had opgeleverd hoor, ik denk dat Italie er toch voorbij was gegaan gisteren vanwege het sentiment...quote:
Dat had wel gekund. Sowieso vind dat je eigenlijk pas wat kan zeggen nadat alle landjes hun eerste repetities hebben afgewerkt. Dan hoor je of de zang nog in orde is en hoe ze de staging gaan doen. Toch vaak landen die heel erg groeien en andersom.quote:Op zondag 17 mei 2020 23:45 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ben er overigens niet meer 100% van overtuigd dat het ook de winst had opgeleverd hoor, ik denk dat Italie er toch voorbij was gegaan gisteren vanwege het sentiment...
Het nerd-element is denk ik wat veel mensen aanspreekt. De enorme knipoog. Niet voor niets slaat het enorm aan op de Britse eilanden. Het liedje op zich is niet eens zo bijzonder, maar dat geldt wel voor meer winnaars.quote:Op zondag 17 mei 2020 23:32 schreef Redefine het volgende:
Ik vind het een leuk en goed liedje. Opvallend en anders. En ook wel een aparte act. Maar ik zie gewoon niet voor me hoe dit op het grote podium overeind was gebleven. De hype dat dit de grote favoriet en winnaar snap ik dan ook niet. Waarbij ik het uiteindelijk dan weer geen probleem had gevonden als het had gevonden. Want zoals ik al zeg vind het liedje etc leuk en IJsland hoort nou ook wel eens een keert te winnen.
Hij gaat nog altijd niet vervelenquote:Op woensdag 20 mei 2020 18:35 schreef Momo het volgende:
Daši Freyr speelt 'Think About Things' live tijdens 3FM Huiskamerconcert
In hemelsnaam IJsland, geef die man een ticket voor 2021 want deze man kan echt nog wel een knaller schrijven.quote:
Jaaaaaaaaaa dit was geweldigquote:Op donderdag 21 mei 2020 11:26 schreef TheVulture het volgende:
Oh en dit is gewoon separaat op YT gezet
Haha, vet!quote:
Kan hier ook niet een petitie voor worden gemaakt ? Als het kan om Hooverphonic uit het ESF 2021 te kicken..quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:17 schreef TheVulture het volgende:
[..]
In hemelsnaam IJsland, geef die man een ticket voor 2021 want deze man kan echt nog wel een knaller schrijven.
Deze is ook leuk
quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:53 schreef Yesse het volgende:
Die video![]()
![]()
Directed by Įrnż Fjóla
AD: Daši Freyr
Cinematographer: Įrnż Fjóla
AC: Daši Freyr
Gaffer: Daši Freyr
Best boy: Daši Freyr
Grip: Įrnż Fjóla
Make-up Artist: Įrnż Fjóla
Assistant Make-up Artist: Daši Freyr
Props: Įrnż Fjóla
Sound designer and sound recorder: Daši Freyr
BTS videographer: Įrnż Fjóla
Ik GIER hierom.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:47 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Cornald Maas zou hierover zeggen dat het urgent en betekenisvol is
Klinkt leuker dan zijn ESF nummer.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:47 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Kan hier ook niet een petitie voor worden gemaakt ? Als het kan om Hooverphonic uit het ESF 2021 te kicken..
En nu ook zijn eigen video. Cornald Maas zou hierover zeggen dat het urgent en betekenisvol is
Volgens mij is hun houding t.o.v. het songfestival niet heel verschillend... alleen doet Daši het met humor.quote:Op donderdag 21 mei 2020 11:47 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Kan hier ook niet een petitie voor worden gemaakt ? Als het kan om Hooverphonic uit het ESF 2021 te kicken..
Dat zou best kunnen en ik kan me ook goed voorstellen dat Daši 'Love shine a light" ook een kutnummer vindt (kijk maar naar de nummers die hij deed in zijn live eurovision sessie). Maar hij doet wel mee. Maar laten we de discussie in het Hooverphonic topic niet nog een keer gaan doen.quote:Op donderdag 21 mei 2020 21:30 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Volgens mij is hun houding t.o.v. het songfestival niet heel verschillend... alleen doet Daši het met humor.
Impact heeft hij zeker gemaakt. En kijk naar het verschil tussen 2017 en 2020, als artiest heeft hij zich alleen maar meer ontwikkeld.quote:Ik geloof dat hij nu al meer impact heeft gehad dan Duncan Laurence, en dat met een afgelast songfestival.
De oorsprong van Think About Things ligt in het de draak steken met het feit dat je geen live instrumenten kunt bespelen op het songfestival. Daar is het nummer omheen geschreven. Dus eigenlijk neemt Hooverphonic het songfestival serieuzer, je hebt dus gelijkquote:Op donderdag 21 mei 2020 23:00 schreef Em31 het volgende:
Als je werkelijk denkt dat die twee dezelfde houding t.o.v. van het Songfestival hebben dan heb je de afgelopen tijd niet opgelet
Het interesseert me niks of Hooverphonic er volgend jaar bij is. Dat heeft er dan ook niks mee te maken. Wat dat betreft heb ik liever Daši.quote:Op donderdag 21 mei 2020 22:30 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen en ik kan me ook goed voorstellen dat Daši 'Love shine a light" ook een kutnummer vindt (kijk maar naar de nummers die hij deed in zijn live eurovision sessie). Maar hij doet wel mee. Maar laten we de discussie in het Hooverphonic topic niet nog een keer gaan doen.
Sommige mensen begrijpen de keuze, sommige niet. Sommige mensen willen dat Hooverphonic er volgend jaar niet bij is en sommige wel.
Leuk nieuw liedjequote:Op donderdag 21 mei 2020 11:47 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Kan hier ook niet een petitie voor worden gemaakt ? Als het kan om Hooverphonic uit het ESF 2021 te kicken..
En nu ook zijn eigen video. Cornald Maas zou hierover zeggen dat het urgent en betekenisvol is
twitter:adamimanullah twitterde op zondag 24-05-2020 om 07:38:50Salam Aidilfitri from my family to yours! 🖤🖤🖤 https://t.co/0cp9pO2dIf reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |