Het lijkt me expres een beetje houtjetoutje geproduceerd. Dat maakt het juist komisch, een vette productie past helemaal niet bij deze act.quote:Op zondag 1 maart 2020 14:45 schreef joko97 het volgende:
Ja de productie van On Fire is duidelijk beter, die keyboard blazers zijn een beetje jammer in Think about things.
Ik vind de blazers juist weer leuk in dat nummer.quote:Op zondag 1 maart 2020 14:45 schreef joko97 het volgende:
Ja de productie van On Fire is duidelijk beter, die keyboard blazers zijn een beetje jammer in Think about things.
Ik zie de jury's hier ook gewoon voor gaan... zoals vanmiddag ook op 538 al gezegd werd, het is een meer dan prima radiohitquote:Op zondag 1 maart 2020 18:41 schreef blackswangreen het volgende:
Hij gaat nu ook weer viral als een idioot, met name in de UK. Het moet raar lopen willen de Britse 24 punten niet naar Daši gaan.
Bij mij precies andersom. Dit is me te cheesy.quote:Op zondag 1 maart 2020 15:13 schreef yorrick69 het volgende:
Dadi vind ik beter dan The Roop. Ze mogen van mij ook allebei winnen. Allebei gekheid, en intussen wel heel goed. Ik denk dat The Roop bij de fanbase heel erg aanspreekt. Maar Dadi trekt een breder publiek, IJsland stijgt nu bij de bookies. Ik ben benieuwd waar ze blijven hangen.
Ze staan ondertussen bovenaanquote:Op maandag 2 maart 2020 12:15 schreef TheVulture het volgende:
Ik gok dat ie na vandaag bovenaan staat bij de bookies
Roemenie zakt iets weg, lijkt toch alsof mensen liever een ander lied of een betere liveperformance hadden gewild
https://wiwibloggs.com/20(...)s-to-shorten/251190/quote:Op maandag 2 maart 2020 12:15 schreef TheVulture het volgende:
Ik gok dat ie na vandaag bovenaan staat bij de bookies
Roemenie zakt iets weg, lijkt toch alsof mensen liever een ander lied of een betere liveperformance hadden gewild
Het is wel zo dat de bookies in de UK zitten, en de Britten vinden dit helemaal geweldig... ik heb nog geen idee hoe dit zal aanslaan in bv. Moldaviė, maar door Netflix etc. worden die culturele verschillen wel kleiner (zeker onder jongeren).quote:Op maandag 2 maart 2020 12:15 schreef TheVulture het volgende:
Ik gok dat ie na vandaag bovenaan staat bij de bookies
Roemenie zakt iets weg, lijkt toch alsof mensen liever een ander lied of een betere liveperformance hadden gewild
Scheelde dus niet veel voor Iva (dat ze de superfinale in ieder geval had gehaald).quote:First round of televoting:
1. Daši – Think about things: 36.035 atkvęši
2. Dimma – Almyrkvi: 22.848 atkvęši
3. Iva – Oculis Videre: 19.072 atkvęši
4. Nķna – Echo: 6.515 atkvęši
5. Ķsold og Helga – Meet me halfway: 5.568 atkvęši
Jury votes:
1. Daši – Think about things: 24.289 atkvęši
2. Iva – Oculis Videre: 18.426 atkvęši
3. Ķsold og Helga – Meet me halfway: 17.170 atkvęši
4. Nķna – Echo: 15.286 atkvęši
5. Dimma – Almyrkvi: 14.867 atkvęši
Superfinal - second round of televoting:
1. Daši – Think about things: 58.319 atkvęši
2. Dimma – Almyrkvi: 42.468 atkvęši.
Total votes:
1. Daši – Think about things: 118.643 atkvęši
2. Dimma – Almyrkvi: 80.183 atkvęši.
twitter:NetflixUK twitterde op dinsdag 03-03-2020 om 11:01:49We will not comment on rumour or speculation. https://t.co/z8PVWtfnWd reageer retweet
quote:Op dinsdag 3 maart 2020 13:03 schreef Em31 het volgende:
twitter:NetflixUK twitterde op dinsdag 03-03-2020 om 11:01:49We will not comment on rumour or speculation. https://t.co/z8PVWtfnWd reageer retweet
Had iemand aangevraagd via ‘de dobbelsteen’ en Jeroen is fan.quote:Op woensdag 4 maart 2020 07:35 schreef joko97 het volgende:
Zojuist werd Think about things gedraaid op Radio 2.
Ik vraag me af waarom draaien alle radio stations dit en niet een van de andere inzendingen.
Belgiė wordt regelmatig gedraaid, volgens mij is er in voorgaande jaren ook regelmatig door een dj een nummer uit een ander land opgepikt dat dan vaak in het programma wordt gedraaid. Als het dan ook nog eens door collega dj’s wordt gewaardeerd en opgepikt en het nummer in het zenderprofiel past (zoals Think about things) dan gaat het als een lopend vuurtje.quote:Op woensdag 4 maart 2020 07:35 schreef joko97 het volgende:
Zojuist werd Think about things gedraaid op Radio 2.
Ik vraag me af waarom draaien alle radio stations dit en niet een van de andere inzendingen.
Deden ze met Blanche toch ook? Als ze een nummer echt goed vinden pikken ze het op.quote:Op woensdag 4 maart 2020 11:44 schreef TheVulture het volgende:
Nu maar hopen dat de radiostations deze houding vasthouden in de jaren dat het ESF niet in Nederland wordt georganiseerd
quote:Op zaterdag 11 maart 2017 23:38 schreef luchtverkeersleider het volgende:
Ik begrijp uit het filmpje van net dat ze nog met 2en over zijn?
Dan hoop ik toch echt voor ze dat ze 'Paper' kiezen. Die met die groene truien zijn net de Scouting
Da's waar... maar een ESF-lied moet zich altijd extra bewijzen lijkt het... terwijl de meest verschrikkelijke geautotunede meuk wel meteen gedraaid wordtquote:Op woensdag 4 maart 2020 11:51 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Deden ze met Blanche toch ook? Als ze een nummer echt goed vinden pikken ze het op.
Ik herinner me nog dat Paul Rabbering na de finale van 2014 regelmatig Silent Storm draaide.quote:Op woensdag 4 maart 2020 15:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Da's waar... maar een ESF-lied moet zich altijd extra bewijzen lijkt het... terwijl de meest verschrikkelijke geautotunede meuk wel meteen gedraaid wordt
beste funhouse ik denk juist hetzelfde ivm het feit dat het punten van Litouwen gaat stelen.. maar laat ons allen de vraag stellen (puur qua scenario) wat als het wint?quote:Op maandag 2 maart 2020 19:38 schreef Funhouse het volgende:
Ik denk dat dit uiteindelijk de top 10 haalt, maar niet wint. Het kan wel echt wat stemmen gaan stelen van Litouwen.
En in de buitenlucht? Op die heuvel (Arnarhóll) waar de hele stad naar het nationaal voetbalelftal kijkt? Soort van Muziekfeest op het Plein. Meestal is het daar net aan het schemeren tijdens de puntentelling. Zal wel een van de eerste keren zijn dat de uitslag voor middernacht lokale tijd bekend is.quote:Op donderdag 5 maart 2020 21:01 schreef fatix het volgende:
[..]
ze hebben in IJsland hoofdstad “RIJK-JA-VIKING” maar helaas 1 groot overdenkt sport-venue tellende rond de 10.000 zitjes..
Vind ik nietquote:Op zaterdag 7 maart 2020 16:05 schreef Guanabana het volgende:
Echt heel leuk dit
Is er al gezegd dat het ergens wat lijkt op Spargo - You and Me? Doet het me in de verte aan denken
Zulke dingen wil ik wel vaker zienquote:Op zaterdag 7 maart 2020 16:33 schreef Cee het volgende:
Gisteren was er een Melfest preparty waar ook een aantal ESF artiesten van dit jaar hun nummer deden. Onze vriend Daši was ook van de partij, hij deed er natuurlijk Think About Things maar hij had ook een laptop meegenomen en hield een set met een hele riedel aan Eurovision klassiekers.Waaronder deze, in het Deens gezongen. Herken je ‘m?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
Leuk, leuke jongen lijkt mij het ook.quote:Op zaterdag 7 maart 2020 16:33 schreef Cee het volgende:
Gisteren was er een Melfest preparty waar ook een aantal ESF artiesten van dit jaar hun nummer deden. Onze vriend Daši was ook van de partij, hij deed er natuurlijk Think About Things maar hij had ook een laptop meegenomen en hield een set met een hele riedel aan Eurovision klassiekers.Waaronder deze, in het Deens gezongen. Herken je ‘m?
Dit was mijn mening woensdag. Inmiddels heb ik echt een volledige ommekeer gemaakt en vind ik het wel een bijzonder leuk nummer, maar het kostte me wel wat keren afspelenquote:Op woensdag 4 maart 2020 22:05 schreef Jesper23 het volgende:
Volgens mij ben ik een van de weinigen die de hype rond dit nummer niet snapt. Klinkt in mijn oren echt als een George Ezra reject en ik heb zelf ook een enorme hekel aan alles wat George Ezra aanraakt, laat staan een nummer dat zelfs hij niet zou opnemen. Ook de shady promotie van IJsland haar nationale finale door Netflix werpt voor mij toch al een grijs randje op deze inzending, bang dat door de jaren heen elke nationale finale of inzending wel door het een of het ander gesponsord wordt en dat alles gaat draaien om de (gesponsorde) exposure vóór de finale dan het optreden.
Ik heb nu precies het tegenovergestelde, begin het langzamerhand een beetje irritant te vindenquote:Op zaterdag 7 maart 2020 18:10 schreef Jesper23 het volgende:
[..]
Dit was mijn mening woensdag. Inmiddels heb ik echt een volledige ommekeer gemaakt en vind ik het wel een bijzonder leuk nummer, maar het kostte me wel wat keren afspelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |