Nee, dat is geen BS.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:15 schreef kree het volgende:
[..]
Dus je moet dagen de cel in omdat je je boete niet kunt voldoen en die boete blijft staan als je uit de cel bent en dan moet je weer die boete voldoen, wat lul je nou..... echt ik weet de gang van zaken niet maar dat is bs natuurlijk. Of met andere woorden levenslang lol
Hoevaak heb ik dit niet al niet gezegd? Ik maak dagen van 14 uur nu he omdat ik niet de onschuldige klootzak wil uithangen.,quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:14 schreef MCH het volgende:
[..]
Wees gewoon nederig, accepteer je straf en minder met alcohol
Je bent niet nederig want je roept over van alles dat het bullshit is.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:17 schreef kree het volgende:
[..]
Hoevaak heb ik dit niet al niet gezegd? Ik maak dagen van 14 uur nu he omdat ik niet de onschuldige klootzak wil uithangen.,
Niet dat jullie me echt motiveren enzo... tegengestelde naja jij niet echt maar over het algemeen.
Denk echt van waarom doe ik die moeite eigenlijk, ben bij voorbaat also veroordeeld.
Hey Rene, vandaag weer lekker ambtenaartje spelen?quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:15 schreef Rene het volgende:
Welles.
Nietes
Ik ik
Jij jij
Dit dat
Zo nutteloos dit. We kappen dit onderwerp thanks.
quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:15 schreef Rene het volgende:
Welles.
Nietes
Ik ik
Jij jij
Dit dat
Zo nutteloos dit. We kappen dit onderwerp thanks.
Wat is een modbreak?quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:20 schreef noodgang het volgende:
[..]
[modbreak]Dit is dus wel genoeg geweest.[/modbreak]
It pays the bills.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:19 schreef MCH het volgende:
[..]
Hey Rene, vandaag weer lekker ambtenaartje spelen?
Dat zei ik niet, wel dat het wel erg overdreven was.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:18 schreef MCH het volgende:
[..]
Je bent niet nederig want je roept over van alles dat het bullshit is.
Dit is inderdaad hoe de ovj en de rechter ernaar zullen kijken.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:13 schreef kree het volgende:
[..]
Waarom zou ik moeten stoppen met 1x in de week wel drinken?|
Fuck dit, jullie zijn allemaal onwijs heilige boontjes dan blijkbaar. Ik functioneer prima hoor anders had ik niet 1 maar 2 banen aangeboden gekregen nl.
En ja dat ik ervoor ff helemaal depri was dat heeft er niks mee te maken, hoe stom dit dan was maar ook vrij onschuldig wel.
Tja jullie zullen doen als de ovj. Tuurlijk pak iemand die hard werkt maar hard etc. Nouja het zal mij niet boeien verder dan? Dan geen baan dan maar afbetalen vanuit uitkering etc. Zoek het uit,
Nou als de rechter zal zijn zoals julllie ben ik sowieso kansloos al
Ja in principe wel, maar nu wordt het wel heel erg het kree-dagboektopic met een herhaling van een al tig keer gevoerde welles-nietes-discussie.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:29 schreef Ludachrist het volgende:
In een SC mag je toch een beetje lullen waar je over wilt lullen? Lekker laten gaan, misschien leert de volgende die met drank op gepakt wordt er nog wat van.
Joj bepaalt wanneer het stopt kree. Door reacties te negeren stopt het. Dus laat het zelf hierbij en negeer reacties.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:33 schreef kree het volgende:
Lees blog maar, heb geen zin meer om elke keer als ik ergens op in ga 10 posts en mods heen en weer te moeten hebben om wat te zeggen. Fuck it
Lees het hier en reageer daar maar verder.
Daar is geen moderatie nl en je mag me een klootzak noemen of weet ik wat,.
Het maakt me niet uit.
Ga feest vieren daar
https://kreetjenl.wixsite.com/blog
Hoop beetje constructief ook voor de gevolg gevallen die dat wel gaan vinden ipv fok forum nu. Maargoed zeik me maar af hoor. Als dat jullie goed doet en hoe perfect je zelf bent.
En hou er nu maar over op, ga er alleen nog in op blog of dm. Thanks (ow wacht vroeg ik dit niet eerder al? Euhm wie heeft hier de usernotes over gekregen?)
Als je dat niet wilt zou ik eerder gewoon al zijn posts consequent verwijderen dan tegen anderen zeggen dat ze er niet op mogen reageren, maar goed, dat moeten jullie zelf beslissen natuurlijk.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:38 schreef noodgang het volgende:
[..]
Ja in principe wel, maar nu wordt het wel heel erg het kree-dagboektopic met een herhaling van een al tig keer gevoerde welles-nietes-discussie.
Ja dat het maar even duidelijk is dat deze ontsporing dus niet door mij komt maar door uitlokking? Zet dat er maar bij in de notes dan.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:39 schreef Rene het volgende:
[..]
Joj bepaalt wanneer het stopt kree. Door reacties te negeren stopt het. Dus laat het zelf hierbij en negeer reacties.
Het gaat niet om afzeiken, of verwijten, het gaat om een harde waarheid waar je niet aan wilt. Begrijpelijk. Maar dat je er niet aan wilt, gaat wel consequenties hebben voor je.quote:Op donderdag 5 maart 2020 08:33 schreef kree het volgende:
Lees blog maar, heb geen zin meer om elke keer als ik ergens op in ga 10 posts en mods heen en weer te moeten hebben om wat te zeggen. Fuck it
Lees het hier en reageer daar maar verder.
Daar is geen moderatie nl en je mag me een klootzak noemen of weet ik wat,.
Het maakt me niet uit.
Ga feest vieren daar
https://kreetjenl.wixsite.com/blog
Hoop beetje constructief ook voor de gevolg gevallen die dat wel gaan vinden ipv fok forum nu. Maargoed zeik me maar af hoor. Als dat jullie goed doet en hoe perfect je zelf bent.
En hou er nu maar over op, ga er alleen nog in op blog of dm. Thanks (ow wacht vroeg ik dit niet eerder al? Euhm wie heeft hier de usernotes over gekregen?)
Dan had je dat hier ook wel wat duidelijker mogen melden, want Kree bleef hier vrolijk doorposten, ondanks zijn belofte/dreigement dat niet te doen.quote:Op donderdag 5 maart 2020 09:16 schreef Peejtur het volgende:
[modbreak]Ja zoals gezegd in FB is dit onderwerp klaar en afgelopen. Ander onderwerp graag en Kree kan zijn blog bij gaan houden en eventuele vragen via pb/pm afhandelen of reacties op zijn eigen blog. Reacties vanaf nu hierover gaan verwijderd worden.[/modbreak]
Optiefen uit mijn DM svp.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |