It giet oan ik heb me al ingeschreven op de batavia 2 om richting indonesia te varen als het zover isquote:Op woensdag 26 februari 2020 12:36 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Nederlanders hebben het virus gemaakt, en ons immuun gemaakt. Dit is eigenlijk een geheim plan om de wereld over te nemen. De nieuwe gouden eeuw komt eraan, en hij is van ons.
Niks van aan trekken. Ik verwacht het eerste geval in Nederland nog steeds vandaag.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:46 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Joh, hypothetische situaties bespreken mag niet van de goegemeente hier.
Dat je er zelfs nog quotes bij plaatst doet er niet toe, iedereen wil graag even FOEI! zeggen.
Laat gaan joh.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:46 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Joh, hypothetische situaties bespreken mag niet van de goegemeente hier.
Dat je er zelfs nog quotes bij plaatst doet er niet toe, iedereen wil graag even FOEI! zeggen.
Crisis? Dit is natuurlijk de opmaat naar WO3.quote:
Heel veel mensen hier zoeken gewoon alvast een schuldige als het virus hier uitbreekt.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:45 schreef vosss het volgende:
Iedereen die nu ligt te stuiteren om die reactie van Scrummie2.1...…. zou die shitstorm dan niet gewoon volkomen terecht zijn? Ik denk dat het gros het hier er wel over eens is dat het RIVM een beetje aan faalhazerij aan het doen is momenteel.
De eerste meldingen over dat het een door China gefabriceerd virus zou zijn zijn er al.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:47 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Crisis? Dit is natuurlijk de opmaat naar WO3.
Dat die shitstorm dan terecht zou zijn maakt het hopen op een besmetting niets minder ziek.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:45 schreef vosss het volgende:
Iedereen die nu ligt te stuiteren om die reactie van Scrummie2.1...…. zou die shitstorm dan niet gewoon volkomen terecht zijn? Ik denk dat het gros het hier er wel over eens is dat het RIVM een beetje aan faalhazerij aan het doen is momenteel.
Die zieken komen er toch wel. De geest is al weken uit de fles en niet meer te stoppen.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat die shitstorm dan terecht zou zijn maakt het hopen op een besmetting niets minder ziek.
twitter:tancredipalmeri twitterde op woensdag 26-02-2020 om 12:48:11The #coronavirus cases in Italy:Day 1: 14 cases, 1 deadDay 2: 76 c., 2 deadDay 3: 153 c., 3 deadDay 4: 231 c., 7 deadDay 5: 374 c., 12 deadNote:ALL victims had PREVIOUS CRITICAL disease.Last 5 victims age range: 70 to 91 years old.All victims: from 62 to 91 years old reageer retweet
Ik denk zelfs dat er in Nederland al meer dan 1 besmette persoon rond loopt, maar dat die gewoon niet opvalt tussen de griepjes, verkoudheid en carnavalsbrakheid.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:44 schreef vosss het volgende:
Ik acht de kans behoorlijk groot dat ie hier iemand besmet heeft. Als je op zondag nog kiplekker bent dan lig je niet op woensdag in het ziekenhuis. Die is dus al niet meer kiplekker geweest op zondag. En dus gewoon lekker aan het verspreiden geweest.
Soms is er ook gewoon niets aan te doen of te verkomen.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ik heb wel eens min of meer verwijtend van een andere ouder gehoord dat mijn kind vaak ziek was, terwijl ik hem vooral thuis hou als het een beetje richting besmettelijk zou kunnen gaan om te voorkomen dat hij de halve klas besmet, voor mij is een ziek kind geen probleem, voor 90% van de ouders wel.
Al even afgezien van het feit dat het helemaal niet zo vaak is en hij het prima doet op school en dus best een dagje kan missen.
Die opmerking kwam ook nog eens in groep 1 of 2, dus niet leerplichtig.
Als je woorden minder waarde hebben dan de stilte, past het om te zwijgenquote:Op woensdag 26 februari 2020 12:45 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Dat bepaal ik zelf wel.
Jongens, een mening! Help! Veroordeel het snel!
Dat denk ik ook. Ik heb zelf ook last van mn keel en hoesten.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:49 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Ik denk zelfs dat er in Nederland al meer dan 1 besmette persoon rond loopt, maar dat die gewoon niet opvalt tussen de griepjes, verkoudheid en carnavalsbrakheid.
Dat nummer heeft Weird Al Yankovic al omgebouwd naar "Nine Coronas".quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:50 schreef Nielsch het volgende:
Met een beetje creativiteit kan er van het liedje My Sharona van The Knack wel een My Corona anthem worden gemaakt.
quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:50 schreef Nielsch het volgende:
Met een beetje creativiteit kan er van het liedje My Sharona van The Knack wel een My Corona anthem worden gemaakt.
Move along, nothing to see here!quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:50 schreef polderturk het volgende:
Iranian President Rouhani says there will be no quarantine imposed on any city or place in the country, and the people should not care about the rumors.
Iranians seem to have totally lost their mind on #COVIDー19
https://twitter.com/ragipsoylu/status/1232586823832088583?s=20
twitter:247BZ twitterde op woensdag 26-02-2020 om 12:52:25Update: Er zijn 23 nederlanders in het H10 Costa Adeje Palace-hotel op Tenerife. We hebben op dit moment geen aanwijzingen dat zij zijn besmet met het #coronavirus. reageer retweet
Pas nou op.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:52 schreef Toefjes het volgende:
Misschien dat de ietwat halstarrige houding van het RIVM aanscherpt als blijkt dat ze een foutje hebben gemaakt met de Duitser.
Uiteraard.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:53 schreef Tarado het volgende:
twitter:247BZ twitterde op woensdag 26-02-2020 om 12:52:25Update: Er zijn 23 nederlanders in het H10 Costa Adeje Palace-hotel op Tenerife. We hebben op dit moment geen aanwijzingen dat zij zijn besmet met het #coronavirus. reageer retweet
klop dit eens heel gauw op hout afquote:Op woensdag 26 februari 2020 12:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Uiteraard.
Nederlanders zijn gelukkig immuun
Gevaarlijke post dit.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:52 schreef Toefjes het volgende:
Misschien dat de ietwat halstarrige houding van het RIVM aanscherpt als blijkt dat ze een foutje hebben gemaakt met de Duitser.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |