Die blijft voorlopig nog wel even aan het ESF kleven verwacht ik.quote:Op woensdag 10 maart 2021 16:30 schreef Em31 het volgende:
[..]
Stel dat hij met nóg een nummer zou winnen.![]()
[ afbeelding ]
Hahaha laat Jeangu maar lekker zichzelf blijven. Alleen maar Arcade achtige songs op een esf lijkt me geen reet aan.quote:Op woensdag 10 maart 2021 16:25 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik vind de stem ook niet fijn, maar ik krijg hier wel winner's vibes bij.
Jeangu had Wouter ook in moeten huren
Dan wordt ie op 23 mei door een roedel Zweden gebeld en zijn straks driekwart van de inzendingen van Melfest van zijn hand.quote:Op woensdag 10 maart 2021 16:30 schreef Em31 het volgende:
[..]
Stel dat hij met nóg een nummer zou winnen.![]()
[ afbeelding ]
Zichzelf met een touch of Wouterquote:Op woensdag 10 maart 2021 16:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Hahaha laat Jeangu maar lekker zichzelf blijven. Alleen maar Arcade achtige songs op een esf lijkt me geen reet aan.
Als dat de kwaliteit van Melfest (en daarmee Zweden op het esf) meer ten goede doet, ben ik voorquote:Op woensdag 10 maart 2021 16:40 schreef Cee het volgende:
[..]
Dan wordt ie op 23 mei door een roedel Zweden gebeld en zijn straks driekwart van de inzendingen van Melfest van zijn hand.
Ohquote:Op woensdag 10 maart 2021 16:44 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet echt passen![]()
Eerder jammer dat Duncan niet meer met 'm werkt
Echt? Ik ga nog 'ns een keertje luisteren dan.quote:Op woensdag 10 maart 2021 16:52 schreef Cee het volgende:
Nog een keer geluisterd, maar dit gaat niet in m'n top 5 (of 10) komen denk ik.
En ik vind het echt heel veel op Arcade lijken in veel opzichten.
Qua productie, qua aaaaaah's en falsetto's en qua hard/zacht.quote:Op woensdag 10 maart 2021 16:53 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Echt? Ik ga nog 'ns een keertje luisteren dan.
Wauw hij gaat wel als een malle ja!quote:Op woensdag 10 maart 2021 17:15 schreef GeorgeM het volgende:
Nog even en hij schiet naar één bij de bookies
Vond het lastig uit te leggen waarom ik niet net zo lyrisch ben als veel anderen, maar dit omschrijft het wel goed. En ik ben me er terdege van bewust dat dit natuurlijk gewoon zijn stijl is/kan zijn (ik ken zijn andere werk niet) en dat het ook niet zo raar is dat hij voortborduurt op wat hij vorig jaar uitbracht. Waarom zou je veranderen?quote:Op woensdag 10 maart 2021 17:30 schreef Mlita het volgende:
Ik vind het mooi maar het raakt me niet zoals Arcade en Voila en de hoge stem stoorde me vorig jaar en nu ook weer. Ook is er ergens een gevoel dat het allemaal heel veilig is voortbordurend op het succes van zijn vorige nummer. Ik waardeer het dan toch wel als artiesten een andere kant op gaan.
Hij heeft geen andere nummersquote:Op woensdag 10 maart 2021 17:34 schreef Cee het volgende:
[..]
Vond het lastig uit te leggen waarom ik niet net zo lyrisch ben als veel anderen, maar dit omschrijft het wel goed. En ik ben me er terdege van bewust dat dit natuurlijk gewoon zijn stijl is/kan zijn (ik ken zijn andere werk niet) en dat het ook niet zo raar is dat hij voortborduurt op wat hij vorig jaar uitbracht. Waarom zou je veranderen?
Het zelfde zal bij Dadi het geval zijn verwacht ik.
Lekker hè?quote:Op woensdag 10 maart 2021 17:32 schreef Cee het volgende:
[..]
Wauw hij gaat wel als een malle ja!
Heerlijk vind ik het altijd, die aardverschuivingen in de odds deze dagen. En dan in april dobberen ze rustig een beetje op hun plekje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |