Dat sommige spelers zo een impact hebben. Bij mij momenteel Seedorf en HL Werner. Maar ik zou alles inruilen voor die moments Petit. Die heb ik een keer in draft mogen gebruiken voor 4 potjes. Wat een god was dat zeg!quote:Op woensdag 25 maart 2020 00:02 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Overmars is fantastisch! Ontzettend snel en agile. En, 5* weak foot. Buitenom, binnendoor, maakt niks uit. Hele fijne buitenspeler. Heb trouwens Objectives Daniel James nog op de bank, die laat ik vaak invallen voor Aouar. James dan op RW en dan Best op CAM.
Afgelopen WL met dit team vrij gemakkelijk Goud 3 gehaald. Toen gestopt. Maar echt, Frenkie en Ben Yedder doen het voor mij, aangevuld door Best en Overmars op de flanken. Maar echt geen seconde spijt dat ik de Ben Yedder SBC heb gedaan, was toch een aardige duit in de zak, 600k of zo, maar die gast is echt fenomenaal goed.
Klinkt goed! Heeft de keuze er enkel niet makkelijker opgemaaktquote:Op woensdag 25 maart 2020 00:02 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Overmars is fantastisch! Ontzettend snel en agile. En, 5* weak foot. Buitenom, binnendoor, maakt niks uit. Hele fijne buitenspeler. Heb trouwens Objectives Daniel James nog op de bank, die laat ik vaak invallen voor Aouar. James dan op RW en dan Best op CAM.
Afgelopen WL met dit team vrij gemakkelijk Goud 3 gehaald. Toen gestopt. Maar echt, Frenkie en Ben Yedder doen het voor mij, aangevuld door Best en Overmars op de flanken. Maar echt geen seconde spijt dat ik de Ben Yedder SBC heb gedaan, was toch een aardige duit in de zak, 600k of zo, maar die gast is echt fenomenaal goed.
CR7 is (uiteraard) ook zo’n speler en loopt na 50 potjes nog steeds 1:1 voor mij, vrij ongekend als je icon swaps aan het doen bent met CR7 als subquote:Op woensdag 25 maart 2020 01:12 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dat sommige spelers zo een impact hebben. Bij mij momenteel Seedorf en HL Werner. Maar ik zou alles inruilen voor die moments Petit. Die heb ik een keer in draft mogen gebruiken voor 4 potjes. Wat een god was dat zeg!
Ik heb mijn volledige club verkocht. Was er na gisteren helemaal klaar mee. Met hangen en wurgen steeds winnen of verliezen tegen volledig minderwaardige teams. Heb nu ca. 2,3 miljoen te besteden.quote:Op woensdag 25 maart 2020 17:27 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
CR7 is (uiteraard) ook zo’n speler en loopt na 50 potjes nog steeds 1:1 voor mij, vrij ongekend als je icon swaps aan het doen bent met CR7 als subquit regelmatig als ik een goal tegen krijg tegen een superteam etc.
Neem dan moments Trezeguet voor die paar tokens en de keeper is wel moker slecht eigenlijkquote:Op woensdag 25 maart 2020 18:54 schreef Lange_Lans het volgende:
https://www.futbin.com/20/squad/14385435
Dit zou hem dan moeten worden. Kan iedereen zich hierin vinden?
Zou gewoon Ben Yedder nemen ipv Ikone, net als de rest van de Fifa playerbase.quote:Op woensdag 25 maart 2020 18:54 schreef Lange_Lans het volgende:
https://www.futbin.com/20/squad/14385435
Dit zou hem dan moeten worden. Kan iedereen zich hierin vinden?
Ik ga die grind niet doen. Daarnaast vrijwel al mijn spelers verkocht.quote:Op woensdag 25 maart 2020 18:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Neem dan moments Trezeguet voor die paar tokens en de keeper is wel moker slecht eigenlijk
Ik denk dat ik die Ben Yedder ipv Trezeguet doe.quote:Op woensdag 25 maart 2020 19:06 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zou gewoon Ben Yedder nemen ipv Ikone, net als de rest van de Fifa playerbase.
oneens, na lange tijd ter stegen en FB neuer gebruikt te hebben is burki momenteel toch wel de beste keeper die ik dit jaar heb gebruiktquote:Op woensdag 25 maart 2020 18:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
de keeper is wel moker slecht eigenlijk
Beste keeper die ik deze editie heb gebruikt inderdaad.quote:Op woensdag 25 maart 2020 19:33 schreef lesleyyb het volgende:
[..]
oneens, na lange tijd ter stegen en FB neuer gebruikt te hebben is burki momenteel toch wel de beste keeper die ik dit jaar heb gebruikt
Gerrard en Lampard heb ik al een aantal keer gehad tijdens friendly swaps. Prima bevallen. Over Rush hoor ik veel goeds.quote:Op woensdag 25 maart 2020 23:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Jammer dat prime Rush geen 5 WF heeft itt zijn moments.
Haha zit ik dan met de duurste tradable scream gameiroquote:Op woensdag 25 maart 2020 17:53 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik was gisteren league SBCs aan het doen, ik open een small prime gold players pack.. walkout, Argentijns, RB, ik dacht: het is natuurlijk Di Maria.. en ineens kwam de Barca badge in beeld.
Ik heb nu de 4 duurste NIF spelers gepackt, alleen nog geen icon.
Die Prime Lampard is al geweldig. Maar als ik ze dan alle 4 moet raten is Gerrard toch met afstand het beste. Rush komt daar kort achteraan. Nog nooit een speler gehad die zo klinisch finisht. Lampard heeft een goede long shot en een prima standing tackle, maar is geen AM. Lineker is deze een wedstrijd top, de andere onzichtbaar. Het is wel leuk om met ze te spelen.quote:Op donderdag 26 maart 2020 00:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Mocht ik verstandig zijn dan pak ik moments lampard uit die icon swaps. Lijkt me een bizar goede kaart.
Prime Owen lijkt me wel goed op die 80 stamina en 3 skillmoves na.
fs Greenwood was mijn duurste. Maar ook Shearer en TOTY Nominee Van Dijk. Kanté, Van Dijk, Alison, Oblak, FS Kamara, FS Dembele, FS Kabak.quote:Op donderdag 26 maart 2020 17:49 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Haha zit ik dan met de duurste tradable scream gameiro
Ik wil Prime moments lampard naast Kante zetten in een 4-4-2. Denk dat het de perfecte positie voor hem is.quote:Op donderdag 26 maart 2020 18:22 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Die Prime Lampard is al geweldig. Maar als ik ze dan alle 4 moet raten is Gerrard toch met afstand het beste. Rush komt daar kort achteraan. Nog nooit een speler gehad die zo klinisch finisht. Lampard heeft een goede long shot en een prima standing tackle, maar is geen AM. Lineker is deze een wedstrijd top, de andere onzichtbaar. Het is wel leuk om met ze te spelen.
Ik maak niet per definitie meer goals, maar ik verlies nagenoeg niet meer. Ik wil eigenlijk nog steeds die moments Petit maar vind 1,8 miljoen gewoonweg teveel. Kanté doet het ook voor mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |