Vorige week al gezegd, dit is gewoon een sleutelduel. Win je straks, dan kun je volgende week, in eigen huis, AZ op 9 punten zetten. Ga je hier kopje onder, dan kun je volgende week AZ ook weer langszij zien komen. Psychologisch ga je dan toch anders zo'n potje in.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:28 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Zonder die twee is het best wel een saai team. Nu staan er 3 oude spitsen in de voorhoede.
Als we geen 3 punten pakken maken we het ook weer onnodig spannend aangezien de nummers 2, 3 en 4 hebben gewonnen.
Het is nog niet zeker dat Babel de hele wedstrijd gaat spelen.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:29 schreef TAV74 het volgende:
Pfff. Een blik op de opstelling en de moed zakt je alweer in de schoenen. 90 minuten Babel trek ik al slecht, maar met Huntelaar in de spits en Tadic uit vorm op de andere vleugel gaat het helemaal drama worden lijkt me.
Groningen uit was ook een sleutelduel, PSV thuis ook, AZ volgende week ook, Feyenoord uit ook. Zo ongeveer elke wedstrijd is wel een sleutelduel.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:31 schreef Fargo het volgende:
[..]
Vorige week al gezegd, dit is gewoon een sleutelduel. Win je straks, dan kun je volgende week, in eigen huis, AZ op 9 punten zetten. Ga je hier kopje onder, dan kun je volgende week AZ ook weer langszij zien komen. Psychologisch ga je dan toch anders zo'n potje in.
Als je vandaag en volgende week wint mag je Feyenoord uit gewoon verliezen, hoor. Geen sleutelduel dus.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Groningen uit was ook een sleutelduel, PSV thuis ook, AZ volgende week ook, Feyenoord uit ook. Zo ongeveer elke wedstrijd is wel een sleutelduel.
Ja als.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:33 schreef Yreal het volgende:
Stel je voor dat je AZ-uit en groningen had gewonnen en dan volgende week AZ verslaan. Was je er al bijna.
Valt wel mee, potjes tegen RKC, Fortuna en PEC Zwolle zijn dat niet echt.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Groningen uit was ook een sleutelduel, PSV thuis ook, AZ volgende week ook, Feyenoord uit ook. Zo ongeveer elke wedstrijd is wel een sleutelduel.
Stel je voor dat je het hele seizoen over een fitte Ziyech, Promes, Neres en Blind had kunnen beschikken, was je waarschijnlijk over drie weken al kampioen.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:33 schreef Yreal het volgende:
Stel je voor dat je AZ-uit en groningen had gewonnen en dan volgende week AZ verslaan. Was je er al bijna.
Net even uitgetekend en je blijkt nog gelijk te hebben ookquote:Op zondag 23 februari 2020 16:33 schreef Yreal het volgende:
Stel je voor dat je AZ-uit en groningen had gewonnen en dan volgende week AZ verslaan. Was je er al bijna.
Ik ben ook niet helemaal gestoord.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:35 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Net even uitgetekend en je blijkt nog gelijk te hebben ook
Winnen is nu even win.quote:Op zondag 23 februari 2020 16:40 schreef TAV74 het volgende:
Wel bijzonder dat ten Hag staat te oreren dat het vooral niet opportunistisch moet. Met Babel en Huntelaar gaat dat juist wel gebeuren lijkt me.
Babel heb je echt niks aan, loopt ook elke x in de looplijnen van de spits, dit keer Huntelaar, tegen Getafe die van Traore. Totaal geen spelintelligentie.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:10 schreef RensAjacied het volgende:
Schuurs en Babel graag voetbalschoenen inleveren
Zijn bizar trage handelingssnelheid vind ik zorgwekkender.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:12 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Babel heb je echt niks aan, loopt ook elke x in de looplijnen van de spits, dit keer Huntelaar, tegen Getafe die van Traore. Totaal geen spelintelligentie.
Hou toch op joh. Schuurs is gewoon nog niet veelquote:Op zondag 23 februari 2020 17:13 schreef Vriezzer het volgende:
Het is EtH wel gelukt om Schuurs kapot te maken hč....
Was meer dan prima aan het begin van het seizoen en werd toch geslachtofferd voor Veltman. Vervolgens een keer laten spelen tegen AZ. Dat ging helaas door één ongelukkig moment fout, om hem vervolgens - na wat sussende woorden - keihard weer te laten vallen.
Ja fysiek is hij topfit, maar technisch en spelintelligentie ontbreken bij Babel.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:13 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Zijn bizar trage handelingssnelheid vind ik zorgwekkender.
Schuurs heeft verdomd veel potentie.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:14 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Hou toch op joh. Schuurs is gewoon nog niet veel
Hadden hem vorig jaar moeten verhuren aan Fortuna, aanvoerder bij een, in dat jaar, aardige middenmotor in de Eredivisie. Helaas, ze zagen hem liever op een niveautje lager met weinig druk in de KKD.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:13 schreef Vriezzer het volgende:
Het is EtH wel gelukt om Schuurs kapot te maken hč....
Was meer dan prima aan het begin van het seizoen en werd toch geslachtofferd voor Veltman. Vervolgens een keer laten spelen tegen AZ. Dat ging helaas door één ongelukkig moment fout, om hem vervolgens - na wat sussende woorden - keihard weer te laten vallen.
Onzin. Schuurs moet gewoon de kansen eens pakken en die fouten uit zijn spel halen. Hij wil bij een topclub spelen, dan wordt het eens tijd.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:13 schreef Vriezzer het volgende:
Het is EtH wel gelukt om Schuurs kapot te maken hč....
Was meer dan prima aan het begin van het seizoen en werd toch geslachtofferd voor Veltman. Vervolgens een keer laten spelen tegen AZ. Dat ging helaas door één ongelukkig moment fout, om hem vervolgens - na wat sussende woorden - keihard weer te laten vallen.
Aan zijn motoriek te zien zal hij niet met veel ruimte in de rug kunnen spelen, is gewoon langzaam.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:15 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Schuurs heeft verdomd veel potentie.
Valt wel meequote:Op zondag 23 februari 2020 17:15 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Schuurs heeft verdomd veel potentie.
Heel slecht gescout ja.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:18 schreef PowerLoungen het volgende:
Gravenberch is er niet klaar voor maar moet spelen omdat de scouting uit randdebielen bestaat.
Daar ben ik het mee eens. Schuurs heeft het seizoen als daarvoor als aanvoerder een enorm aandeel gehad in de promotie van Fortuna. Was goed geweest om hem te laten bewijzen of hij die rol ook had kunnen dragen in de Eredivisie.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:15 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Hadden hem vorig jaar moeten verhuren aan Fortuna, aanvoerder bij een, in dat jaar, aardige middenmotor in de Eredivisie. Helaas, ze zagen hem liever op een niveautje lager met weinig druk in de KKD.
Je moet ook een beetje mazzel hebben. Als Ajax goed zou draaien was hij er ook veel makkelijker in meegegaan denk ik. Moet nu ingepast worden in een totaal niet draaiend elftal.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:15 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Hadden hem vorig jaar moeten verhuren aan Fortuna, aanvoerder bij een, in dat jaar, aardige middenmotor in de Eredivisie. Helaas, ze zagen hem liever op een niveautje lager met weinig druk in de KKD.
Diezelfde scouting die o.a. Neres, Onana, Tagliafico, Martinez en Tráore heeft weten te halen? Het kan natuurlijk niet altijd feest zijn. Voor het middenveld is ingezet op Marin, geen slechte voetballer, maar past niet bij Ajax. Tel daar de momentele blessures bij op en dan valt de huidige opstelling te verklaren.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:18 schreef PowerLoungen het volgende:
Gravenberch is er niet klaar voor maar moet spelen omdat de scouting uit randdebielen bestaat.
Ik zou Traore nog niet geslaagd willen noemen en Tagliafico was ook niet het moeilijke project van allemaal .quote:Op zondag 23 februari 2020 17:27 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Diezelfde scouting die o.a. Neres, Onana, Tagliafico, Martinez en Tráore heeft weten te halen? Het kan natuurlijk niet altijd feest zijn. Voor het middenveld is ingezet op Marin, geen slechte voetballer, maar past niet bij Ajax. Tel daar de momentele blessures bij op en dan valt de huidige opstelling te verklaren.
Dat zag iedereen wel.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:29 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik zei het aan het begin van het seizoen al, je komt gewoon chronisch middenvelders tekort.
Die zag je wel aankomen inderdaad, lijkt er op dat ze vertrouwen hadden in Marin, Eiting en Ekkelenkamp en er hiermee 3 keer naast zaten.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:29 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik zei het aan het begin van het seizoen al, je komt gewoon chronisch middenvelders tekort.
Pierie kun je nu al afschrijven? Lijkt me sterk, idem met Alvarez. Wöber vond ik tevens geen miskoop, die heeft hele degelijke optredens gehad bij Ajax en zou nu niet mistaan in de basis. Dan hou je dus vooral Cassiera, Kristensen, Marin, Magallán en Orejuala over. Bandé kun je geen miskoop noemen, wie weet waar die nu had gestaan als hij niet 1.5 jaar geblesseerd was geweest.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:32 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik zou Traore nog niet geslaagd willen noemen en Tagliafico was ook niet het moeilijke project van allemaal .
Maar goed dan heb je nog Pierie, Alvarez , Marin , Orejuela , Cassierra , Wober , Kristensen , Bandé en de ergste van allemaal : Maggelsjan die blijkbaar 2 jaar lang gescout is .
Vleugels zijn toch gewoon bezet? Je mist er nu alleen drie die daar kunnen spelen (waarvan Neres allang terugverwacht was, Promes al terug was maar weer geblesseerd raakte) en Babel is als opvulling gehaald.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:21 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Heel slecht gescout ja.
Martinez, in principe voldoende, maar handelingssnelheid op die positie te traag, zelfde geld voor Alvarez. Al vind ik die laatste een pure verdediger.
Geen vleugelspeler gehaald, terwijl dat broodnodig was.
Marin, tja...
Pierie heeft het al heel zwaar tegen Jupiler spitsen dus ja die kan je afschrijven . En van Bandé vonden de kenners het ook heel vreemd dat die werd gehaald op basis van een leuk half jaartje in een hele zwakke competitie . Alvarez zie ik ook niet beter worden in het voetballende gedeelte laat staan sneller .quote:Op zondag 23 februari 2020 17:36 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Pierie kun je nu al afschrijven? Lijkt me sterk, idem met Alvarez. Wöber vond ik tevens geen miskoop, die heeft hele degelijke optredens gehad bij Ajax en zou nu niet mistaan in de basis. Dan hou je dus vooral Cassiera, Kristensen, Marin en Orejuala over. Bandé kun je geen miskoop noemen, wie weet waar die nu had gestaan als hij niet 1.5 jaar geblesseerd was geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |