SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door zoem op 27-02-2020 22:42:09 ]
Kunnen ze mooi die verbouwing eindelijk afmakenquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:24 schreef Tinos85 het volgende:
Piet mag straks 20k aan boetes aan de buren aftikken.
Haha, voor wie zit jij de hele tijd te vertalenquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:24 schreef Leandra het volgende:
Piet is boos, die gaat de burgemeester en wethouders erbij halen en wil zijn microfoon niet eens af doen
Jaquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:24 schreef Isane het volgende:
Ik kan niet wachten totdat Victor terug gaat
Vanuit het Zuidwesten net als die schuurquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:24 schreef Leandra het volgende:
Vanaf nu krijgt Ria dus de wind van voren.
quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:25 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Vanuit het Zuidwesten net als die schuur
quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:25 schreef Inca het volgende:
Op zich wel knap dat je tussen een snelweg en een landingsbaan toch een buurman hebt, die de meeste herrie maakt![]()
![]()
Piet is waarschijnlijk dood voor z'n betalingsachterstand ooit eens voor een rechter komtquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:25 schreef endrome het volgende:
Piet snapt niet zo goed dat dit al rechtspraak is geloof ik..
De burgemeester erbij halen :d
quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:27 schreef Hyaenidae het volgende:
TVP alvast om morgen herhaling te zien aan de reacties te lezen![]()
Staat deze qua vermaak een beetje op vergelijkbare hoogte met vismeneer?
Beter x100quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:27 schreef Hyaenidae het volgende:
TVP alvast om morgen herhaling te zien aan de reacties te lezen![]()
Staat deze qua vermaak een beetje op vergelijkbare hoogte met vismeneer?
Als ie slim is steekt ie die in de brandquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:33 schreef Anthony9219 het volgende:
Die Piet is een kind van 4 in het lichaam van een 89-jarige, de tering zeg.
Lekker 12000 euro in die 100 jaar oude schuur van m steken.
quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:25 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Vanuit het Zuidwesten net als die schuur
linkje van die aflevering? (vismeneer)quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:27 schreef Hyaenidae het volgende:
TVP alvast om morgen herhaling te zien aan de reacties te lezen![]()
Staat deze qua vermaak een beetje op vergelijkbare hoogte met vismeneer?
Net als z’n vorige schuur achterin de tuin?quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:34 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Als ie slim is steekt ie die in de brand
Huis stond in 2018 te koop voor 395.000 en is aan de binnenkant best aardig, geen ouwe gribusmeuk ofzo, en aan het youtubefilmpje te zien woonde er ook al een (jong) stel met kinderen.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:28 schreef Tinos85 het volgende:
April vorig jaar zijn veel van de vergunningen aangevraagd en verleend, benieuwd hoe het er nu bijstaat.
Tenzij er iemand godverdomme een hele container vol met rotzooi voor je deur neer pleurt!quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Huis stond in 2018 te koop voor 395.000 en is aan de binnenkant best aardig, geen ouwe gribusmeuk ofzo, en aan het youtubefilmpje te zien woonde er ook al een (jong) stel met kinderen.
Nou weet ik dat de markt oververhit is, en dat het een vrijstaand huis is, maar darn, wat een vreselijke locatie.
Het enige voordeel dat je hebt is dat je door de landingsbanen voor je huis blijvend vrij uitzicht hebt
quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:38 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Net als z’n vorige schuur achterin de tuin?![]()
https://www.nhnieuws.nl/nieuws/184243/grote-brand-in-lijnden
Misschien hopen ze ooit dik uitgekocht te worden door Schiphol, net als de boeren/bewoners van waar nu de Polderbaan ligt.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Huis stond in 2018 te koop voor 395.000 en is aan de binnenkant best aardig, geen ouwe gribusmeuk ofzo, en aan het youtubefilmpje te zien woonde er ook al een (jong) stel met kinderen.
Nou weet ik dat de markt oververhit is, en dat het een vrijstaand huis is, maar darn, wat een vreselijke locatie.
Het enige voordeel dat je hebt is dat je door de landingsbanen voor je huis blijvend vrij uitzicht hebt
Darn...quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:38 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Net als z’n vorige schuur achterin de tuin?![]()
https://www.nhnieuws.nl/nieuws/184243/grote-brand-in-lijnden
quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:39 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Tenzij er iemand godverdomme een hele container vol met rotzooi voor je deur neer pleurt!
Inderdaad gewoon lekker tegen de vlakte gooien. Kan Piet weer boos worden over de nieuwe schutting die er voor in de plaats komt.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:34 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Als ie slim is steekt ie die in de brand
Ja, behalve dan dat watertje dat ertussen ligt, maar misschien kunnen ze een burg in de landingsbaan maken, wordt gelijk een heel ander verhaal als er een wieltje naast gaat.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:42 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Misschien hopen ze ooit dik uitgekocht te worden door Schiphol, net als de boeren/bewoners van waar nu de Polderbaan ligt.
Nou, gezien hun eigen terrein er helemaal omheen loopt zou Ria er verstandig aan doen hen die schuur te laten en dat ze hem dan zelf moeten slopen.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:47 schreef Anthony9219 het volgende:
[..]
Indersaad gewoon lekker tegen de vlakte gooien. Kan Piet weer boos worden over de nieuwe schutting die er voor in de plaats komt l.
nou 2016quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:38 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Net als z’n vorige schuur achterin de tuin?![]()
https://www.nhnieuws.nl/nieuws/184243/grote-brand-in-lijnden
Slim welquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, gezien hun eigen terrein er helemaal omheen loopt zou Ria er verstandig aan doen hen die schuur te laten en dat ze hem dan zelf moeten slopen.
Dat scheelt Piet de kosten van het saneren en de kavel krijgt dan ook een normaler verloop.
Van die kinderen die hun ouders nooit tegen durven spreken, zelfs niet als ze onredelijk, vervelend en/of dement zijn....quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:52 schreef TheVulture het volgende:
Op zich moet je respect hebben voor oude mensen, maar mijn hemel. Wat een verschrikkelijke autoritaire walgelijke vent. Je mag het eigenlijk niet zeggen maar ik hoop voor die buren dat hij snel richting de hemelpoort vertrekt... dan kan die dochter ook meteen loskomen van het juk van d'r vader.
Op het einde gaf ze wel toe dat ze gingen doen wat de rechter had opgedragenquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Van die kinderen die hun ouders nooit tegen durven spreken, zelfs niet als ze onredelijk, vervelend en/of dement zijn....
Triest is dat.
Piet moet inderdaad eerst aan de goeie kant vn het gras liggenquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Moet Piet wel eerst permanent horizontaal gaan, anders krijgt ze dat er nooit door.
Ja, Ria is niet dement en snapt wel dat de problemen groter zijn als ze de uitspraak van de rechter aan haar laars lapt.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:57 schreef amaranta het volgende:
[..]
Op het einde gaf ze wel toe dat ze gingen doen wat de rechter had opgedragen
Oh, door die opmerking moet ik denken aan een formulier dat mijn vader moest invullen toen mijn opa overleden was;quote:Op donderdag 20 februari 2020 23:03 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Piet moet inderdaad eerst aan de goeie kant vn het gras liggen
ok gekeken, hij was wel leuk ja, maar imo niet zo legendarisch als vishengelmeneer.quote:
Deze, wel schijtkwaliteit, weet niet of er betere is moet je zelf maar zoekenquote:Op donderdag 20 februari 2020 22:36 schreef endrome het volgende:
[..]
linkje van die aflevering? (vismeneer)
ontoerekeningsvatbaarquote:Op donderdag 20 februari 2020 23:16 schreef Mrmime het volgende:
Goeie glorie wat een aflevering..![]()
Wat een asociale zure ouwe knar die Piet. Echt teveel kerosine gesnoven, eigenlijk gewoon toerekeningsontvatbaar
Ook legendarisch iddquote:Op donderdag 20 februari 2020 23:25 schreef 18.32 het volgende:
Vismeneer, Piet. Dan mogen we deze mevrouw niet vergeten.
Uiteindelijk is de uitspraak wel bindend maar heeft het geen executoriale titel. Daarvoor moet je alsnog naar de kantonrechter, die de zaak heel oppervlakkig opnieuw mag beoordelen.quote:Op donderdag 20 februari 2020 23:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, Ria is niet dement en snapt wel dat de problemen groter zijn als ze de uitspraak van de rechter aan haar laars lapt.
Ze wonen in een soort puntje tussen een bestaande landingsbaan en de snelweg, een beetje loze ruimte zeg maar.quote:Op donderdag 20 februari 2020 22:42 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Misschien hopen ze ooit dik uitgekocht te worden door Schiphol, net als de boeren/bewoners van waar nu de Polderbaan ligt.
Volgens mij flink seniel, vandaar dat hij de zorg van zijn dochter nodig heeft. Het filter is weg.quote:Op donderdag 20 februari 2020 23:16 schreef Mrmime het volgende:
Goeie glorie wat een aflevering..![]()
Wat een asociale zure ouwe knar die Piet. Echt teveel kerosine gesnoven, eigenlijk gewoon toerekeningsontvatbaar
Hij is 89. De nieuwe bewoners kunnen gewoon wachten tot hij dood gaat aan een hartaanval.quote:Op donderdag 20 februari 2020 23:05 schreef Leandra het volgende:
Overigens denk ik wel dat hij idd zo dement als een deur aan het worden is, die opmerking over die veekar was al raar, maar ik denk echt dat dat over die paardentrailer in dat flimpje uit 2016 ging, dus van de vorige bewoners, en dat verwijt dat Wesley hem uitgescholden zou hebben zou ook wel eens over de vorige bewoner kunnen gaan.
Ik kan me trouwens wel voorstellen dat je die ouwe etterbuil nog even goed de waarheid vertelt als je je huis verkocht hebt en toch weggaat.
Kan zo nog 10 jaar mee hoorquote:Op vrijdag 21 februari 2020 09:04 schreef marzman het volgende:
[..]
Hij is 89. De nieuwe bewoners kunnen gewoon wachten tot hij dood gaat aan een hartaanval.
Als je ziet hoe die zich opwind over niks. Hij zal ook onredelijk tegen zijn dochter gaan doen als die niet met hem meepraat (wat ze na de uitspraak al niet meer deed), en hij kan niet voor zichzelf zorgen.quote:
Kop van de Zwanenburgbaan, dus zowel landende als startende vliegtuigen heb je last van.quote:Op vrijdag 21 februari 2020 09:21 schreef GereDathan het volgende:
Triest om te zien hoe die dochter compleet stuk gaat onder het juk van haar gestoorde vader. Haar hele houding gaf aan dat ze doodsbang wasTerwijl het volgens mij echt geen onaardige vrouw is, ze was ook heel realistisch dat de asbest weg moest nu.
Piet moeten ze lekker ergens opnemen, dwangbuisje en zachte muurtjes. En dan wachten tot ie omvalt.
Maar wat ik ook stuitend vond, dan ga je een droomhuis zoeken en kom je uit naast de KaagbaanEn je dan druk maken om wat asbest (zwaar overdreven allemaal), terwijl je voor je huis de kerosine in je mik gespoten krijgt en achter het huis het fijnstof
Lekker voor je kinderen ook.
Met die muur hadden ze wel een punt, dat is levensgevaarlijk. Als die op je knar valt ben je hartstikke dood.
PS Iemand een Insta linkje van Manon, zag er prima uit
Sorry, andere baan in gedachtenquote:Op vrijdag 21 februari 2020 11:36 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Kop van de Zwanenburgbaan, dus zowel landende als startende vliegtuigen heb je last van.
quote:Op donderdag 20 februari 2020 23:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, door die opmerking moet ik denken aan een formulier dat mijn vader moest invullen toen mijn opa overleden was;
De Belastingdienst had destijds (weet niet of het nog steeds zo is) 1 formulier voor zowel overlijden als emigratie, en mijn vader vond dat zo stupide dat hij invulde dat mijn opa geëmigreerd was naar "L'autre côté" (de andere zijde)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |