Tsjemig.quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:21 schreef Catkiller het volgende:
Vrouwen zijn van die uitgekookte heksen die bij je blijven voor het geld tot het moment dat ze de relatie in hun hoofd al hebben verwerkt en dan dumpen ze je en gaan ze vrolijk verder met hun leven.
Wie heeft nou de nieuwe relatie, jij of je ex?quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:12 schreef Gnunix het volgende:
Hi all,
Ik was net koffie aan het halen, en ik vroeg me het volgende af:
Als je na een lange relatie, laten we zeggen 4/5 jaar, na 2/3 maanden een nieuwe relatie hebt, is dit een teken voor jou dat je ex-vriend(in) niet om je heeft gegeven?
ik zit in een soortgelijke situatie, maar daar gaat 't hier niet om. Wat vinden jullie?
Ex, maar zoals ik al zei, dat doet er nu niet toequote:Op woensdag 19 februari 2020 09:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wie heeft nou de nieuwe relatie, jij of je ex?
Maar dat zou dan toch betekenen dat ze zich al eerder klaar hebben gemaakt om het uit te maken?quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:42 schreef zarGon het volgende:
In zulke gevallen heb ik het idee dat diegene die het uit heeft gemaakt al veel langer klaar was met de relatie en dus al veel langer bezig was met de verwerking. Dat zorgt ervoor dat ze wellicht sneller door kunnen gaan met hun leven.
Heeft dus niet per se te maken met de hoeveelheid liefde, maar meer met de aanpak van het eindigen van de relatie.
Maar dat zou dan ook een soort van impliceren dat ze tijdens de relatie al een beetje zichzelf heeft klaargemaakt om het uit te maken, toch?quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:16 schreef schommelstoel het volgende:
Nee, heeft ze vast wel maar is minder geworden met de tijd.
Vandaar dat het op het punt komt van uit elkaar gaan TS.
Waarschijnlijk is je ex al een stapje verder in deze fase en blijf jij nog wat hangen.
Hoofd omhoog en door!
Ik vind je tekst onduidelijk omdat je steeds ‘je’ en ‘jou’ zegt, maar het gaat dus om twee personen: degene die alleen achterblijft en de ex die alweer een nieuwe relatie heeft.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:11 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Ex, maar zoals ik al zei, dat doet er nu niet toe
Ik zou niet weten of je daar echt psychopatische trekjes voor nodig hebt, als ik eerlijk ben. Waarom vind jij dat wat iemand tijdens / na de relatie doet niet iets zegt over die persoon dan?quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:19 schreef PiyeReloaded het volgende:
2/3 Maanden is toch helemaal niet zó kort? Als het de volgende week is, zou ik er wel vanuit gaan dat dit al tijdens onze relatie begonnen is, maar zelfs dat betekent niet dat die persoon nooit om je gegeven heeft.
Die kans lijkt me sowieso vrij klein. Dan moet je toch wel flink psychopatische trekken hebben, als je een relatie hebt met iemand waar je nooit om gegeven hebt.
Dit soort overwegingen zijn typisch voor iemand die gekwetst is en dat is ook normaal. Het zijn echter geen realistische overwegingen. Wat iemand met een ander doet na (en vaak zelfs tijdens) jullie relatie zegt echt heel weinig over hoeveel iemand om je gaf. Het kan wel betekenen dat iemand blijkbaar andere waarden heeft dan jij, als het gedrag is waar jij je niet in kan inleven.
Het gaat om twee personen jaquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik vind je tekst onduidelijk omdat je steeds ‘je’ en ‘jou’ zegt, maar het gaat dus om twee personen: degene die alleen achterblijft en de ex die alweer een nieuwe relatie heeft.
Vaak komt dat niet van de een op de andere dag in iemand op. Daar zal al een tijd daarvoor hebben gezeten dat je ex overwogen heeft om jullie relatie te stoppen.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:13 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Maar dat zou dan toch betekenen dat ze zich al eerder klaar hebben gemaakt om het uit te maken?
Een relatie beëindig je niet van de ene op de andere dag. Wat ik vaak hoor is dat het al maanden niet meer lekker ging bij één of bij beide personen voor een relatiebreuk. Dus ja, wellicht was je ex al wel even klaar met je en zat ze mentaal al lang niet meer in een relatie. De breuk is dan slechts een 'administratieve handeling'.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:14 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Maar dat zou dan ook een soort van impliceren dat ze tijdens de relatie al een beetje zichzelf heeft klaargemaakt om het uit te maken, toch?
Achja, het is nu toch over.. TIJD VOOR BIER!quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:21 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Vaak komt dat niet van de een op de andere dag in iemand op. Daar zal al een tijd daarvoor hebben gezeten dat je ex overwogen heeft om jullie relatie te stoppen.
Aha, meer een "dit moet ook nog even gebeuren"quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:24 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Een relatie beëindig je niet van de ene op de andere dag. Wat ik vaak hoor is dat het al maanden niet meer lekker ging bij één of bij beide personen voor een relatiebreuk. Dus ja, wellicht was je ex al wel even klaar met je en zat ze mentaal al lang niet meer in een relatie. De breuk is dan slechts een 'administratieve handeling'.
Dat zeg je nu wel, maar aan je reactie te zien, zit je er wel degelijk mee. Dat is verder ook niet raar, ik ken het gevoel wel een beetje. Gelukkig ben ik nuchter om te zeggen: graag of niet en gewoon weer verdergaan met hetgeen je mee bezig was, studie, werk, vrijwilligerswerk etc.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:24 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Achja, het is nu toch over.. TIJD VOOR BIER!
Ja, ik zit er ook nog wel mee, maar ik kan of hele dagen zitten te janken zoals een jigggy of ik ga gewoon weer verder met wat ik aan het doen was.. Iets met tijd en wonden helenquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:25 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Dat zeg je nu wel, maar aan je reactie te zien, zit je er wel degelijk mee. Dat is verder ook niet raar, ik ken het gevoel wel een beetje. Gelukkig ben ik nuchter om te zeggen: graag of niet en gewoon weer verdergaan met hetgeen je mee bezig was, studie, werk, vrijwilligerswerk etc.
Het slijt vanzelf. Ik weet niet hoe oud je bent, maar er zijn nog genoeg leuke potentiële partners. Vooral geen wraak of afgunst-gevoelens krijgen naar je ex, soms is het op en werkt het niet meer. Achteraf begrijp je vaak de reden wel waarom het is afgelopen.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:27 schreef Gnunix het volgende:
[..]
[..]
Ja, ik zit er ook nog wel mee, maar ik kan of hele dagen zitten te janken zoals een jigggy of ik ga gewoon weer verder met wat ik aan het doen was.. Iets met tijd en wonden helen
En dan zit ze nog in de stress van die rebound relatie, en dan zit ik gewoon bier te drinkenquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:28 schreef Twiitch het volgende:
Zoals Zargon al zei, als het degene is die het initiatief heeft genomen om de relatie te beëindigen dan was deze er waarschijnlijk al best lang mee bezig in zijn/haar hoofd. Dat maakt verwerking wanneer de relatie daadwerkelijk voorbij is meestal een stuk makkelijker (als het überhaupt nog nodig is, veel mensen zijn dan alleen maar opgelucht).
Wanneer de gedumpte partij zo snel alweer in een andere relatie zit zou ik dit eerder op een rebound gooien en er niet vanuit gaan dat deze nieuwe relatie lang standhoud.
19quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:29 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Het slijt vanzelf. Ik weet niet hoe oud je bent, maar er zijn nog genoeg leuke potentiële partners. Vooral geen wraak of afgunst-gevoelens krijgen naar je ex, soms is het op en werkt het niet meer. Achteraf begrijp je vaak de reden wel waarom het is afgelopen.
Dit inderdaad. Echter heeft zijn ex het uitgemaakt en een nieuwe relatie begonnen. Iets met groener en gras, dus of dit echt een rebound is.. dat betwijfel ik dan vaak. Kan zomaar zijn dat ze erachter komt dat ze het bij TS helemaal niet zo slecht had, maar op zoek was naar meer uitdaging en weer probeert te herstellen.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:28 schreef Twiitch het volgende:
Zoals Zargon al zei, als het degene is die het initiatief heeft genomen om de relatie te beëindigen dan was deze er waarschijnlijk al best lang mee bezig in zijn/haar hoofd. Dat maakt verwerking wanneer de relatie daadwerkelijk voorbij is meestal een stuk makkelijker (als het überhaupt nog nodig is, veel mensen zijn dan alleen maar opgelucht).
Wanneer de gedumpte partij zo snel alweer in een andere relatie zit zou ik dit eerder op een rebound gooien en er niet vanuit gaan dat deze nieuwe relatie lang standhoud.
Mja, dan zou de kans ook weer groot zijn dat ze later weer terugkomt, omdat ze dan beseft "oh het was toch wel goed.." Wtf doe je dan in zo'n situatie? want als ze zo makkelijk weggaat en terugkomt, dan heb je er geen vertrouwen meer inquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:31 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Echter heeft zijn ex het uitgemaakt en een nieuwe relatie begonnen. Iets met groener en gras, dus of dit echt een rebound is.. dat betwijfel ik dan vaak. Kan zomaar zijn dat ze erachter komt dat ze het bij TS helemaal niet zo slecht had, maar op zoek was naar meer uitdaging en weer probeert te herstellen.
Als je er geen vertrouwen in hebt dan niet meer aan beginnen. Ik zou in zo'n situatie niemand terugnemen, dat riekt naar wanhoop.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:32 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Mja, dan zou de kans ook weer groot zijn dat ze later weer terugkomt, omdat ze dan beseft "oh het was toch wel goed.." Wtf doe je dan in zo'n situatie? want als ze zo makkelijk weggaat en terugkomt, dan heb je er geen vertrouwen meer in
Die onthoud ik, da's wel een goeiequote:Op woensdag 19 februari 2020 10:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Als je er geen vertrouwen in hebt dan niet meer aan beginnen. Ik zou in zo'n situatie niemand terugnemen, dat riekt naar wanhoop.
Niks. Gepasseerd station.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:32 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Mja, dan zou de kans ook weer groot zijn dat ze later weer terugkomt, omdat ze dan beseft "oh het was toch wel goed.." Wtf doe je dan in zo'n situatie? want als ze zo makkelijk weggaat en terugkomt, dan heb je er geen vertrouwen meer in
Zo lichtelijk zal het zijn, aangezien dit best een moeilijke en confronterende drempel/actie kan zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:24 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Aha, meer een "dit moet ook nog even gebeuren"
quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:32 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Mja, dan zou de kans ook weer groot zijn dat ze later weer terugkomt, omdat ze dan beseft "oh het was toch wel goed.." Wtf doe je dan in zo'n situatie? want als ze zo makkelijk weggaat en terugkomt, dan heb je er geen vertrouwen meer in
Ik zal mijn ervaring hiermee maar eens delen:quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Als je er geen vertrouwen in hebt dan niet meer aan beginnen. Ik zou in zo'n situatie niemand terugnemen, dat riekt naar wanhoop.
Dankjewel! wel knap van je dat je dat hebt kunnen zeggen, ik had 't namelijk niet kunnen doenquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:39 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
[..]
Ik zal mijn ervaring hiermee maar eens delen:
Een mede-student had een relatie van 5 jaar lopen met haar vriend toentertijd. Ze zag het wel in mij zitten, gaf aan dat ze klaar was met haar huidige relatie en hadden veel intiem contact. Zij gaf aan dat ze mij niet zag als rebound, ik heb meteen tegen haar gezegd: dat is prima, maar zie dit niet als relatiemateriaal. Ze beëindigde haar relatie, we hebben 3 maandjes alle hoeken van de kamer gezien en uiteindelijk gaf zij aan: dit voelt niet goed. Ik heb toen gezegd: vanaf moment 1 heb ik aangegeven dat dit het zou worden en niet meer. Besloten het contact daarna te verbreken met haar, maar daar kon ze maar moeilijk mee omgaan. Ze voelde een leegte: ik gaf haar geen aandacht meer en ze heeft zelf haar 5-jarige relatie verbroken. Vier maanden lang bleef ze maar aankloten door contact te zoeken op alle mogelijke manieren. Aangegeven niet langer interesse te hebben in haar en vanaf dat moment hebben we het daar bij gelaten.
Wees dus gewoon helder naar je ex op het moment dat ze bij je zou willen terugkeren. Dat gedoe van: ze wil mij terug, maar ik wil eigenlijk niks meer met haar want ze is bij een ander geweest, maar stiekem vind ik de aandacht die ik van haar krijg wel leuk (misschien wel als revanche gevoel), moet je allemaal niet willen. Is ook slecht voor je eigen mood, want op het moment dat zij het contact verbreekt met je, voel jij de leegte weer.
Jij wilt toch ook vooral aandacht.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:43 schreef Gnunix het volgende:
dat er sommige vrouwen zijn die zo graag aandacht willen had ik niet gedacht..
Het is net wat je knap vindt natuurlijk.. ik wist dat zij in een lange relatie zat. Dan heb ik niet het idee dat er direct na haar relatie een nieuwe langdurige relatie in zit. Dan mag zij van mij best komen rebounden, maar niet meer dan dat. Gewoon je grenzen stellen. Moet wel zeggen dat het met deze chick wel het moeilijkste was van degene die ik heb gehad, want ze was niet lelijk en een beest in bedquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:43 schreef Gnunix het volgende:
[..]
Dankjewel! wel knap van je dat je dat hebt kunnen zeggen, ik had 't namelijk niet kunnen doendat er sommige vrouwen zijn die zo graag aandacht willen had ik niet gedacht..
quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:45 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Jij wilt toch ook vooral aandacht.
Je geeft aan tig gesprekken te willen en volgens mij ook ergens gelezen dat je twijfelt of je dan terug moet gaan naar haar als ze wil..
Das ook allemaal wanhoop / aandacht
ho 's even , ik geef nergens aan tig gesprekken te willen? twijfelen of ik terug moet gaan naar haar? niks daarvan, ze komt terug naar mij als ze terug wil, want ik ga geen poot meer verzetten.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:45 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Jij wilt toch ook vooral aandacht.
Je geeft aan tig gesprekken te willen en volgens mij ook ergens gelezen dat je twijfelt of je dan terug moet gaan naar haar als ze wil..
Das ook allemaal wanhoop / aandacht
hehehe :pquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:45 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Het is net wat je knap vindt natuurlijk.. ik wist dat zij in een lange relatie zat. Dan heb ik niet het idee dat er direct na haar relatie een nieuwe langdurige relatie in zit. Dan mag zij van mij best komen rebounden, maar niet meer dan dat. Gewoon je grenzen stellen. Moet wel zeggen dat het met deze chick wel het moeilijkste was van degene die ik heb gehad, want ze was niet lelijk en een beest in bed
4 jaarquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:53 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Maar als ik het goed begrijp ben je een jaar of 2-3 met je ex geweest?
En de persoon waar ze nu mee gaat, is dat een bekend van je in jullie vriendenkring of staat diegene daar totaal buiten?quote:
ze heeft die persoon leren kennen via een ex van haar, waar ze op is vreemdgegaan met mijquote:Op woensdag 19 februari 2020 10:57 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
En de persoon waar ze nu mee gaat, is dat een bekend van je in jullie vriendenkring of staat diegene daar totaal buiten?
Toentertijd dus al een gewaagde zet van je geweest om met iemand een relatie te beginnen die op dat moment vreemd ging met jou.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:58 schreef Gnunix het volgende:
[..]
ze heeft die persoon leren kennen via een ex van haar, waar ze op is vreemdgegaan met mijDie persoon zit niet in een vriendenkring of iets dergelijks nee.
toch 4 jaar samengeweest, dus ik heb IETS goed gedaan.. Maar idd, hele gewaagde zetquote:Op woensdag 19 februari 2020 11:03 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Toentertijd dus al een gewaagde zet van je geweest om met iemand een relatie te beginnen die op dat moment vreemd ging met jou.
Was in de war met een andere user, excuus.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:46 schreef Gnunix het volgende:
[..]
ho 's even , ik geef nergens aan tig gesprekken te willen? twijfelen of ik terug moet gaan naar haar? niks daarvan, ze komt terug naar mij als ze terug wil, want ik ga geen poot meer verzetten.
Sommige mensen kunnen niet alleen zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:12 schreef Gnunix het volgende:
Hi all,
Ik was net koffie aan het halen, en ik vroeg me het volgende af:
Als je na een lange relatie, laten we zeggen 4/5 jaar, na 2/3 maanden een nieuwe relatie hebt, is dit een teken voor jou dat je ex-vriend(in) niet om je heeft gegeven?
ik zit in een soortgelijke situatie, maar daar gaat 't hier niet om. Wat vinden jullie?
Een verbroken relatie is als een gebroken bord. Als een bord echt gebroken is (dus niet scheurtje of stukje ervan af), kun je het lijmen maar het wordt nooit meer het bord dat het geweest is.quote:Op woensdag 19 februari 2020 10:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Als je er geen vertrouwen in hebt dan niet meer aan beginnen. Ik zou in zo'n situatie niemand terugnemen, dat riekt naar wanhoop.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |