Eens.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:38 schreef Caland het volgende:
Wel gaaf, dat 94-95 shirtje dat je nu in de fanshop kan kopen.
Los van de bekerstunt in Amsterdam was dat toch gewoon een waardeloos seizoen? 4e met omgerekend 56 punten. 0-5 verloren van Ajax in de Kuip, 5-0 verloren bij Roda. Tal van lachwekkende uitresultaten. Er zijn wel 20 seizoenen waar je een beter retro-shirt van kunt uitbrengen.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:38 schreef Caland het volgende:
Wel gaaf, dat 94-95 shirtje dat je nu in de fanshop kan kopen.
Komt hij weerquote:Op donderdag 20 februari 2020 10:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Los van de bekerstunt in Amsterdam was dat toch gewoon een waardeloos seizoen? 4e met omgerekend 56 punten. 0-5 verloren van Ajax in de Kuip, 5-0 verloren bij Roda. Tal van lachwekkende uitresultaten. Er zijn wel 20 seizoenen waar je een beter retro-shirt van kunt uitbrengen.
Help me even, maar wat hebben resultaten precies te maken met of een shirt gaaf is?quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Los van de bekerstunt in Amsterdam was dat toch gewoon een waardeloos seizoen? 4e met omgerekend 56 punten. 0-5 verloren van Ajax in de Kuip, 5-0 verloren bij Roda. Tal van lachwekkende uitresultaten. Er zijn wel 20 seizoenen waar je een beter retro-shirt van kunt uitbrengen.
Omdat het een mooi shirt is? Wat een achterlijk varken ben jij.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Los van de bekerstunt in Amsterdam was dat toch gewoon een waardeloos seizoen? 4e met omgerekend 56 punten. 0-5 verloren van Ajax in de Kuip, 5-0 verloren bij Roda. Tal van lachwekkende uitresultaten. Er zijn wel 20 seizoenen waar je een beter retro-shirt van kunt uitbrengen.
Kan je hem nu rustig 3 maatjes groter bestellen dus.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:47 schreef Haringkop het volgende:
Ik heb shirtje nog in de kast liggen. Pas hem alleen niet meer
Het is geen lelijk shirt maar normaal gesproken worden vooral “successhirts” op de markt gebracht. Als het shirt van 2007-2008 (vergelijkbaar seizoen) over 10 jaar opnieuw wordt uitgebracht zou je dat ook onzin vinden, ook al is het een mooi shirt.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:45 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Help me even, maar wat hebben resultaten precies te maken met of een shirt gaaf is?
Nee hoor. Bij Feyenoord zijn ook juist de HCS shirts collectors items.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:49 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Het is geen lelijk shirt maar normaal gesproken worden vooral “successhirts” op de markt gebracht.
Toen was het misschien nog wel een kindermaatje, dus ik heb een excuus.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Kan je hem nu rustig 3 maatjes groter bestellen dus.
Het shirt van 1995 is vrijwel hetzelfde als dat van 1993. Toch veel logischer om dat shirt op de markt te brengen?quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Omdat het een mooi shirt is? Wat een achterlijk varken ben jij.
Dit inderdaadquote:Op donderdag 20 februari 2020 10:52 schreef Haringkop het volgende:
De retro afdeling kunnen ze beter opdoeken als ze alleen uit succestijden mogen verkopen.
Ik heb dat blauw/geelachtige uitshirt met die kraag nog waar zijn broer in speelde. Die vind ik op eeen vreemde manier ook wel kick.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:52 schreef fetX het volgende:
Ik vond dat witte uitshirt met groen randje aan de mouwen (Kuyt/Kalou) echt gruwelijk mooi
heb je er al stiekem eentje besteld?quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:51 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Het shirt van 1995 is vrijwel hetzelfde als dat van 1993. Toch veel logischer om dat shirt op de markt te brengen?
Deze?quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik heb dat blauw/geelachtige uitshirt met die kraag nog waar zijn broer in speelde. Die vind ik op eeen vreemde manier ook wel kick.
Heb het idee dat het vooral nostalgie is hoor. Het groene uitshirt begin jaren 90 was vrij lelijk.quote:Op donderdag 20 februari 2020 10:54 schreef Haringkop het volgende:
De uitshirts in de jaren 90 waren ook wel vet.
Toch is het (al is het maar voor de lol) wel interessant om dit artikel over het seizoen 1994-1995 te lezen.quote:
25 jaar later.quote:Maar dit seizoen zijn de speltechnische vorderingen hopeloos stilgevallen. De voetbaljaargang 1994-'95 is dan ook een smet op het blazoen van Van Hanegem geworden. Weliswaar werd wederom de nationale cup veroverd, maar over geluk in het bekertoernooi had zelfs Van Hanegem niet te klagen. Tegen Willem II, Ajax en Heerenveen was Feyenoord zonder meer fortuinlijk en ook de eindstrijd tegen Volendam was verre van overtuigend.
Regelrecht beschamend zijn Feyenoords competitiecijfers. Het rapport van de nummer vier van de eredivisie vermeldt tien nederlagen (bijna één op drie), slechts 43 punten, liefst 56 tegentreffers en een wel erg mager doelsaldo van plus tien. Zelfs de nummer vijf en zes van de ranglijst, FC Twente en Vitesse, zijn royaler in de plus geëindigd.
Als columnist van het AD doet Van Hanegem het verschil van achttien punten met nummer één Ajax bijna schouderophalend af. Eén seizoen 'waarin het Feyenoord eens een keertje niet te veel tegenzit' en weg is de achterstand op Ajax, wil Van Hanegem zijn lezers doen geloven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |