Nee je bent gewoon een enorme lul dat je met 2,7 promille überhaupt achter het stuur van een motorvoertuig bent gestapt.quote:Op zondag 16 februari 2020 19:46 schreef kree het volgende:
Ik hou erover op heb ingeparkeerd geen letsel veroorzaakt en wordt behandeld als de grootste misdadiger ooit nu.
quote:Op zondag 16 februari 2020 19:55 schreef kree het volgende:
Tja maak er even meer sensatie van die media berichten heb ol we; twijfel over btw. Het was aparte oproep voor politie en geen fuik ofzo. Dus tsja zal wel ofzo zal het eens vragen morgen
En dat in een uurtje tijdquote:Op zondag 16 februari 2020 20:01 schreef Tinos85 het volgende:
[ afbeelding ]
Zo te zien was je nog flink opbouwend qua alcohol in de adem/bloed Kree.
Bedankt voor de input !quote:Op zondag 16 februari 2020 20:04 schreef Guus_Geluk2.0 het volgende:
Samenvatting voor in de OP trouwens:
TS was dronken. Hij besloot plots dat zijn auto niet goed was ingeparkeerd en wilde hem -een uur na het initiële parkeren- zelf opnieuw inparkeren, maar dit keer goed. Bij dit opnieuw inparkeren heeft hij schade gemaakt bij de auto van de buren.
Toen kwam de politie en moest hij een blaastest doen. Hij had 1175 ug/l, wat gelijk staat aan 2,7 promille. De wettelijke limiet is 0,54 promille.
TS vindt dat hij niemand in gevaar heeft gebracht omdat hij alleen inparkeerde en hier veel te zwaar wordt bestraft: hij is prima bereid de schade te betalen, maar het "dronken achter het stuur zitten" is overtrokken: hij parkeerde, zo zegt hij, immers alleen maar in. De meeste users zijn het niet met hem eens.
Verder is hij voor zijn werk afhankelijk van zijn rijbewijs als ik het goed heb begrepen, maar dit weet ik niet zeker. Staat waarschijnlijk ergens in deel 1 ofzo.
450quote:Op zondag 16 februari 2020 20:22 schreef opgebaarde het volgende:
Geweldig, een nieuw topic en door de haast niet eens gereekst. Fucking fantastic
Je denkt dat het hoger was?quote:Op zondag 16 februari 2020 20:31 schreef kree het volgende:
Ok ik mag een advocaat nu of toegewezen? Ben het nl niet eens hiermee
Denk meer er zijn me woorden in de mond gelegd en beetje met soort van dwang waardoor ik het nu lastiger krijg? Feit op ambtseed ius dat ik niet onder invloed besturende voertuig ben aangetroffen?quote:Op zondag 16 februari 2020 20:35 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
Je denkt dat het hoger was?
Heb je nu ook weer gezopen ?quote:Op zondag 16 februari 2020 20:38 schreef kree het volgende:
[..]
Denk meer er zijn me woorden in de mond gelegd en beetje met soort van dwang waardoor ik het nu lastiger krijg? Feit op ambtseed ius dat ik niet onder invloed besturende voertuig ben aangetroffen?
Probeer maar eens een advocaat te vinden die hierin mee wil gaan. Succesquote:Op zondag 16 februari 2020 20:38 schreef kree het volgende:
[..]
Denk meer er zijn me woorden in de mond gelegd en beetje met soort van dwang waardoor ik het nu lastiger krijg? Feit op ambtseed ius dat ik niet onder invloed besturende voertuig ben aangetroffen?
Nee het is echt zo wel gegaan. Tsja Ok die bus staat btw nu nog kut door de politie neergezet daarna maar ik mag het niet anders doen nu?quote:Op zondag 16 februari 2020 20:38 schreef praadje het volgende:
Kree, is het niet mogelijk dat gezien de hoeveelheid ugl je niet meer precies weet hoe alles gegaan is? Dat het mogelijk toch anders zit dan je zelf nu in gedachten hebt?
De meeste mensen weten met zo'n hoeveelheid drank op niet eens de sleutel in het contact te krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |