Of ze hebben hem teringlam in de bus zien stappen en bellen de politie...zou ik ook doen.quote:Op zondag 16 februari 2020 20:55 schreef Excavator het volgende:
haten je buren je ofzo?
zijn het moslims mss?
Ga er sowieso maar vanuit dat je lange tijd zonder rijbewijs zit hoor.quote:Op zondag 16 februari 2020 21:02 schreef kree het volgende:
6 mei staat in de brief van de politie. Te laat en te lang om mijn werk te houden zonder rijbewijs
quote:Op zondag 16 februari 2020 20:40 schreef kree het volgende:
[..]
Nee het is echt zo wel gegaan. Tsja Ok die bus staat btw nu nog kut door de politie neergezet daarna maar ik mag het niet anders doen nu?
Je bent niet capabel genoeg om een rijbewijs te bezitten dus succes met solliciterenquote:Op zondag 16 februari 2020 21:02 schreef kree het volgende:
6 mei staat in de brief van de politie. Te laat en te lang om mijn werk te houden zonder rijbewijs
Jij snapt het echt niet hequote:Op zondag 16 februari 2020 20:40 schreef kree het volgende:
[..]
Nee het is echt zo wel gegaan. Tsja Ok die bus staat btw nu nog kut door de politie neergezet daarna maar ik mag het niet anders doen nu?
Was hij sinds vorige week doorheen schreef hij in de SCquote:Op zondag 16 februari 2020 21:19 schreef WcPot het volgende:
@:Kree je had toch ook net ander werk zit je nu nog in je proeftijd?
Ja, echt erg. Je wou iets doen voor de buurt door jouw voertuig netjes te parkeren en nu naaien ze je.quote:Op zondag 16 februari 2020 20:58 schreef kree het volgende:
[..]
Niet dat ik weet, Maarja ok achter de gordijnen gluren figuur wss. Gewoon nl btw alsof dat me wat uit zou maken, Het is een aardige naai streek wel dit
Oke dat heb ik dan even gemist of ik weet het niet meerquote:Op zondag 16 februari 2020 21:22 schreef praadje het volgende:
[..]
Was hij sinds vorige week doorheen schreef hij in de SC
Teveel gezopen?quote:Op zondag 16 februari 2020 21:25 schreef WcPot het volgende:
[..]
Oke dat heb ik dan even gemist of ik weet het niet meer
Je bent het er niet mee eens dat je in de auto bent gestapt terwijl je teringdronken was, mooi, stil.quote:Op zondag 16 februari 2020 20:31 schreef kree het volgende:
Ok ik mag een advocaat nu of toegewezen? Ben het nl niet eens hiermee
Op dat soort berichten moet je sowieso niet vertrouwen als het om online persoonlijkheden gaat. Ik ken iemand die 1 februari zogenaamd werk zou hebben, maar ondertussen gewoon voor geld aan het schooien was op internet.quote:Op zondag 16 februari 2020 21:19 schreef WcPot het volgende:
@:Kree je had toch ook net ander werk zit je nu nog in je proeftijd?
Daarom zwijgrecht altijdquote:Op zondag 16 februari 2020 20:38 schreef kree het volgende:
[..]
Denk meer er zijn me woorden in de mond gelegd en beetje met soort van dwang waardoor ik het nu lastiger krijg? Feit op ambtseed ius dat ik niet onder invloed besturende voertuig ben aangetroffen?
Advocaat inschakelen, je kan aangeven dat je niet toerekeningsvatbaar was tijdens het verklaren. Zijn zeker mogelijkheden in dit verhaal. Agenten moeten ook echt alles precies goed doen tijdens de blaastest.quote:Op zondag 16 februari 2020 20:51 schreef Nizno het volgende:
Oke met kree's 1175 ug/l is het niet geloofwaardig.
Maar wat als, je je bus parkeert, blijkbaar een lichte schade maakt.
Je wordt een uur later aangesproken door de eigenaar van de auto die schade heeft en je in dat uur hebt gedronken.
3 blikjes in dat uur moet je best kunnen weg tikken.
Dan ben je best genaaid als je dan moet blazen omdat iemand de politie er bij heeft laten komen.
En ja ik heb terug gelezen en gezien dat kree al 2 biertjes had gedronken voor hij de bus ging verplaatsen en dit ook heeft aangegeven aan de politie.
In ieder geval niet verzonnenquote:Op zondag 16 februari 2020 21:49 schreef isax het volgende:
Dit is wel het topic van het jaar.
Goed gedaan kree.
2,7 promille, dan nemen ze iemand ook nog echt heel serieusquote:Op zondag 16 februari 2020 21:49 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Advocaat inschakelen, je kan aangeven dat je niet toerekeningsvatbaar was tijdens het verklaren. Zijn zeker mogelijkheden in dit verhaal. Agenten moeten ook echt alles precies goed doen tijdens de blaastest.
Rtquote:Op zondag 16 februari 2020 21:49 schreef isax het volgende:
Dit is wel het topic van het jaar.
Goed gedaan kree.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |