Geen idee, niet bekend met imToken.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:15 schreef Apekoek het volgende:
Ik moet mijn Universa (jajajjaa) verplaatsen van het failliete Cobinhood. Waar kan ik mijn privatekey omzetten naar een QR code? Hoe werkt dat, moet het op mijn imToken app krijgen.
Yes Ethereum en ook wel utnp, ze hebben het zelf over private key importeren. Maar zie alleen QR scan mogelijkheden.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:28 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Geen idee, niet bekend met imToken.
Maar als het UTNP is, dan is het een token op de Etherum blockchain.
Kan die app / wallet omgaan met Ethereum tokens?
Heb je geen ETH adres?quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:33 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Yes Ethereum en ook wel utnp, ze hebben het zelf over private key importeren. Maar zie alleen QR scan mogelijkheden.
Heb jij anders een andere tip om mijn universa private key te importeren, andere app?
Importeer je privatekey in MyEtherWallet, stuur er wat ETH naar toe en verzend het daarna naar je eigen wallet. Heb je die niet, maak er 1 aan in MyEtherWallet. Zou ze niet op dat adres laten staan iig.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:15 schreef Apekoek het volgende:
Ik moet mijn Universa (jajajjaa) verplaatsen van het failliete Cobinhood. Waar kan ik mijn privatekey omzetten naar een QR code? Hoe werkt dat, moet het op mijn imToken app krijgen.
quote:
Ik ben een absolute amateur en zit al uren te kijken hoe dit werkt. Ik heb nu een txt bestand van Cobinhood met de private key van mijn Universa. Het enige dat ik wil is ze elders naar toe verplaatsen. Hoe doe ik dit? Ja ik heb nu een Mew aangemaakt en dus een Eth adres, maar zie nergens mogelijkheden om simpel een private key te importeren.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:37 schreef dimmak het volgende:
[..]
Importeer je privatekey in MyEtherWallet, stuur er wat ETH naar toe en verzend het daarna naar je eigen wallet. Heb je die niet, maak er 1 aan in MyEtherWallet. Zou ze niet op dat adres laten staan iig.
Je moest zonder een adres aan te maken je privatekey importeren. Onder het kopje software kan dat.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:47 schreef Apekoek het volgende:
[..]
[..]
Ik ben een absolute amateur en zit al uren te kijken hoe dit werkt. Ik heb nu een txt bestand van Cobinhood met de private key van mijn Universa. Het enige dat ik wil is ze elders naar toe verplaatsen. Hoe doe ik dit? Ja ik heb nu een Mew aangemaakt en dus een Eth adres, maar zie nergens mogelijkheden om simpel een private key te importeren.
Ik zal het wel helemaal verkeerd doen, maar voor een leek is dit erg onduidelijk wat ik nu moet doen om het te verplaatsen.
Eerst wat ETH er naar toe sturen 0,0002 is al genoeg (koop een tientje bij Satos en verstuur daarna het resterende ETH naar een exchange ofzo). Daarna kun je het dan vanuit Metamask naar een andere wallet sturen (naar je Ethereum adres) of naar een exchange sturen die Universa verhandelen (Bitfinex bijvoorbeeld).quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:02 schreef Apekoek het volgende:
Nu heb ik bij Metamask mijn private key kunnen importeren, echter nu staat er 0 ETH en bij Etherscan zie ik dat er de token Universa onder hangt (ook maar ter waarde van een paar tientjes btw), maar ETH waarde dus 0. Hoe verplaats ik zoiets naar een exchange zoals Bitfinex bijvoorbeeld?
Aha, dus als ik een tientje aan ETH naar dat adres verstuur, zie ik opeens wel de universa tokens staan?quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:12 schreef dimmak het volgende:
[..]
Je moest zonder een adres aan te maken je privatekey importeren. Onder het kopje software kan dat.
[..]
Eerst wat ETH er naar toe sturen 0,0002 is al genoeg (koop een tientje bij Satos en verstuur daarna het resterende ETH naar een exchange ofzo). Daarna kun je het dan vanuit Metamask naar een andere wallet sturen (naar je Ethereum adres) of naar een exchange sturen die Universa verhandelen (Bitfinex bijvoorbeeld).
In MyEtherWallet verschijnen je Universa meteen als je daar de privatekey importeert. Stuur je dan er wat ETH naar toe, kun je daarna je Universa versturen. Kan zijn dat je in een andere wallet eerst een custom token moet aanmaken voordat je deze kan zien. Ik heb verder geen ervaring met een andere wallet, dus kan niks vertellen over Metamask.quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:22 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Aha, dus als ik een tientje aan ETH naar dat adres verstuur, zie ik opeens wel de universa tokens staan?
Maar staat die wallet adres helemaal los van Cobinhood? Ze waarschuwen geen deposits meer te maken, dus klinkt voor mij tegenstrijdig als leek.quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:25 schreef dimmak het volgende:
[..]
In MyEtherWallet verschijnen je Universa meteen als je daar de privatekey importeert. Stuur je dan er wat ETH naar toe, kun je daarna je Universa versturen. Kan zijn dat je in een andere wallet eerst een custom token moet aanmaken voordat je deze kan zien. Ik heb verder geen ervaring met een andere wallet, dus kan niks vertellen over Metamask.
Cobinhood heeft jouw Universa (en/of andere tokens) naar een nieuw adres verzonden waarvan jij nu dus de privatekey hebt gekregen. Jij moet ze er nu zsm vanaf halen. Want ik vertrouw het niet echt dat Cobinhood onversleutelde txt files met privatekeys aan rijkt.quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:31 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Maar staat die wallet adres helemaal los van Cobinhood? Ze waarschuwen geen deposits meer te maken, dus klinkt voor mij tegenstrijdig als leek.
Geen dukaten hebben om over je natte borst te laten kletterenquote:Op woensdag 12 februari 2020 13:05 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Verkeerde username gebruikt?
Ruim op tijd. Over 3 maanden de halving en daarna gaat het pas echt los.quote:Op woensdag 12 februari 2020 14:35 schreef Spatieloos het volgende:
Ben ik op tijd voor de bullmarket?
Lets goooooooooooquote:Op woensdag 12 februari 2020 15:53 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ruim op tijd. Over 3 maanden de halving en daarna gaat het pas echt los.
?quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:57 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[ afbeelding ]
Gewoon twee keer het woord bitcoins op de iconische teletekst pagina 101. Mijlpaal
Hierdoor wordt Bitcoin steeds meer "normaal" voor de gemiddelde Nederlander.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |