Die smerige ISIS baard helpt ook niet. Bruggetje zal wel weer een tijdje open hebben gestaan.quote:Op zondag 16 februari 2020 14:00 schreef de_boswachter het volgende:
Bij Keegan Brown zitten er ook weer 15 KG bij. Wat een vetkanis
Labanauskas kan best wel speren op een goede dag.quote:Op zondag 16 februari 2020 14:08 schreef El-Stinho het volgende:
De 104avg smijtende Labby gooit Smith er met 6-1 uit. Bravo.
Kale Karel schroeitquote:Op zondag 16 februari 2020 14:08 schreef El-Stinho het volgende:
De 104avg smijtende Labby gooit Smith er met 6-1 uit. Bravo.
Hopelijk maakt hij me trots vandaag. Ik zie de uitslag pas vanavond.quote:
107, 110. Geen slechte gemiddelde voor aidspijlenquote:Op zondag 16 februari 2020 17:25 schreef de_boswachter het volgende:
Winmau aids. Hoe deed kroketkop het vandaag?
CRISISquote:Op zondag 16 februari 2020 17:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
Shrek wacht nog altijd op zn eerste toernooizege van 2020
Ratajski was niet dé stinkpool.quote:Op zondag 16 februari 2020 18:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Stinkpool schakelt laatste Nederlander uit. Ik ben er klaar mee voor vandaag
quote:Op zondag 16 februari 2020 18:31 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat is Kciuk. Dat weten we allemaal. Dat zie je er ook aan af.
Schijnbaar flubberen ze naar de dubbels, niks waard.quote:Op zondag 16 februari 2020 17:28 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
107, 110. Geen slechte gemiddelde voor aidspijlen
Vraag het mij ook af. Tegen Anderson verknoeide hij een wedstrijd die hij op zich makkelijk had kunnen winnen. Hij lijkt heel de tijd op het einde van de partij niet scherp te zijn. Inmiddels kan je zelfs spreken van een vormdip.quote:Op maandag 17 februari 2020 13:09 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]
Wat zal Gurney in januari hebben gedaan? Niet echt een lekkere start dit jaar. Vorige week twee keer last 64, deze week twee keer exit in de eerste ronde. Ook niet imposant in de Premier League.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://tv.dartconnect.com/boards/pdcpc20e05
Dobey, Whitlock, Thornton, Larsson, Siepmann, Derry abzentttt
Wright v D. Webster
Durrant v Van Duijvenbode♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
..chokegenot met het missen van 7 matchdarts. Nu van 5-3 voor naar 5-5quote:
Had t in de vorige leg moeten uitgooien natuurlijk. 6 darts voor 32quote:Op zaterdag 22 februari 2020 13:30 schreef maxi-mus het volgende:
Durrant met een 12 darter terwijl Dirk op 44 staat..
Het is een wonder dat Jan nog zo lang heeft overleefd op de Pro Tour.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 13:40 schreef Scorpion_17 het volgende:
93.0 van de Pas, Benito 6 - 0 Dekker, Jan 83.2
Je weet dat je moet stoppen als..
Hij is ziek, schreef hij op zijn Instagram.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 13:40 schreef Vriezzer het volgende:
Dekkertje kan ook maar beter stoppen.
Ja ziekte van Hedel zekerquote:Op zaterdag 22 februari 2020 13:42 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Hij is ziek, schreef hij op zijn Instagram.
Dat zagen we ja met z'n kale kopquote:Op zaterdag 22 februari 2020 13:42 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Hij is ziek, schreef hij op zijn Instagram.
Stop deze heiligschennis.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 14:04 schreef Scorpion_17 het volgende:
tjongejonge. Beaton weer deruit eerste ronde. Hij moet echt eens trager gaan gooien. Door zijn ritme spelen spelers veel beter tegen hem dan tegen anderen. Nu 6-2 verloren van Robert Collins.Die won weliswaar Challenge Tour1 maar won verder helemaal niks daarvoor. Vermoeiend.
Sorry voor deze frustratie die ik hier even dump.
Zolang hij zich nog het schompes werkt bij Bengi gaat het nooit een structurele wereldtopper worden.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 14:19 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
JdZ niet.
We staren ons blind op zijn talent. Maar heeft hij ook de mentaliteit...
Ik neem aan dat hij daar niet veel meer doet dan de enveloppen dicht likken.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 14:27 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zolang hij zich nog het schompes werkt bij Bengi gaat het nooit een structurele wereldtopper worden.
Ze hadden een keer gefilmd daar, hij verricht gewoon zware arbeid. Lijkt me niet bevoorderlijk.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 14:29 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik neem aan dat hij daar niet veel meer doet dan de enveloppen dicht likken.
Dat lijkt me ook niet nee.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 14:30 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ze hadden een keer gefilmd daar, hij verricht gewoon zware arbeid. Lijkt me niet bevoorderlijk.
Heeft hij wel verdiend. Blijft een rare vogel, maar heeft de laatste weken goed gespeeld en veel pech gehad.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 15:07 schreef Mani89 het volgende:
En Benitooo verslaat White, ook netjes.
Het blijft een merkwaardige sport, dat darten.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 15:14 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Heeft hij wel verdiend. Blijft een rare vogel, maar heeft de laatste weken goed gespeeld en veel pech gehad.
Ja inderdaad, als zelfs Stijn sympathie begint te krijgen voor Benitoquote:Op zaterdag 22 februari 2020 15:35 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het blijft een merkwaardige sport, dat darten.
Al die 100+ gemiddelden. Pohhhh.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 15:57 schreef El-Stinho het volgende:
We noteren ook 111,8 voor Petersen en 110 voor Lennon. Laatstgenoemde gooide een 9-darter.
Wright ook weer 106. Een 83avg-leg verpestte de boel helaas.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 16:00 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Al die 100+ gemiddelden. Pohhhh.
Ze zullen de tripples wel weer groter hebben gemaakt. Want Benito met 108, Petersen met 111, steve Lennon met 110, Wright met 120. Dat slaat natuurlijk helemaal nergens opquote:Op zaterdag 22 februari 2020 16:00 schreef Vriezzer het volgende:
[..]
Al die 100+ gemiddelden. Pohhhh.
hij gaat wel lekker met zn nieuwe pieltjes he. Gemiddeldes vaak wel prima, maar kan wedstrijden nog te weinig over de streep trekkenquote:
Zijn dubbels zijn het probleem.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 16:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
hij gaat wel lekker met zn nieuwe pieltjes he. Gemiddeldes vaak wel prima, maar kan wedstrijden nog te weinig over de streep trekken
En Clemens ook vandaag. Petersen had wel dikke gemiddeldes. En Lennon nog beter.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 16:58 schreef El-Stinho het volgende:
Cross v Petersen
Wright v Durrant
Lennon v Clemens
Price v O'Connor
Dat zijn liefst drie glibberaars met Petersen, Lennon en O'Connor vandaag.
Clemens is geen glibberaar. Die heeft al twee kwartfinales gehaald in de vorige vier events en was 18e en 22e op de PC Rankings van 2018 en 2019quote:
Ik dacht dat je met glibberaar bedoelde dat iemand met lage gemiddeld er toch door heen komt. Blijkbaar ben je volgens jou nog steeds glibberaar als je 100+ gooit in de meeste van je potjes hier.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:01 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Clemens is geen glibberaar. Die heeft al twee kwartfinales gehaald in de vorige vier events en was 18e en 22e op de PC Rankings van 2018 en 2019
Iemand die eens in de vijf events een leuke run heeft, krijgt van mij geen extra lof.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik dacht dat je met glibberaar bedoelde dat iemand met lage gemiddeld er toch door heen komt. Blijkbaar ben je volgens jou nog steeds glibberaar als je 100+ gooit in de meeste van je potjes hier.
Mee eens, een glibberaar is juist iemand die veel te ver komt met een matig gemiddelde. Dat zijn Petersen en Lennon vandaag gewoon nietquote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik dacht dat je met glibberaar bedoelde dat iemand met lage gemiddeld er toch door heen komt. Blijkbaar ben je volgens jou nog steeds glibberaar als je 100+ gooit in de meeste van je potjes hier.
Zul je net zien dat die gladde Petersen Cross er toch uitgooit. Flikker op Devonquote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
Lennon er nog uit en dan is, zoals Radiohead zong, Everything in its right place
Hij gooit gewoon heel goed vandaag. Dikverdiende plek in de halve finalequote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Zul je net zien dat die gladde Petersen Cross er toch uitgooit. Flikker op Devon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |