En als het niet te doen is dan kijken we toch een deurtje verder? Als je in deze tijd nog iemand voor minder dan 5 miljoen gaat verkopen dan snap je het echt nietquote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
5 miljoen moet toch te doen zijn voor Anderlecht zou je denken ja.
Een paar ton er af kan nog wel. Maar als ze aan komen met een bod van 3 of zo dan stikken ze er maar in jaquote:Op vrijdag 14 februari 2020 16:00 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
En als het niet te doen is dan kijken we toch een deurtje verder? Als je in deze tijd nog iemand voor minder dan 5 miljoen gaat verkopen dan snap je het echt niet
Je kunt op je klompen al aanvoelen dat dat bod van 2.5/3 mil er gaat komenquote:Op vrijdag 14 februari 2020 16:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Een paar ton er af kan nog wel. Maar als ze aan komen met een bod van 3 of zo dan stikken ze er maar in ja
De kans is groot dat ze het hem heel erg gunnen en dus idd flink water bij de wijn doen ja.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 17:10 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Je kunt op je klompen al aanvoelen dat dat bod van 2.5/3 mil er gaat komenEn je kunt eigenlijk ook al wel invullen dat het gewoon geaccepteerd gaat worden. Ik denk overigens niet eens dat hij op dit moment zou misstaan bij ons, maar over het algemeen is ook Luckassen niet het niveau wat wij nastreven hoop ik. Vind het meer een speler voor AZ/Utrecht.
Eens met mn makker Nickgitaar. Volgens mij hebben we die gozer voor 7 miljoen gekocht. Maken er sowieso weer verlies op. Wat een beleid. Maar gunnen m wel mooie transfer. Warme club.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 09:49 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Overigens why the fuck gaan we onderhandelen met Anderlecht over een lagere transfersom voor LuckassenIn deze tijd is 5 miljoen al een jodenfooi en dan gaan ze daar nog moeilijk over doen
Rot dan maar op, dan verkopen we hem toch aan een Italiaanse degradant voor 5 mil? Wat een onzin.
Geen idee hoe hij het momenteel doet maar bij PSV was het allemaal niet best wat hij liet zien.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 17:48 schreef PSVCL het volgende:
Weer een speler die wordt ondergewaardeerd door de PSV supporters.
Net als Hendrix onderschat
Hoe is het mogelijk dat Rosario nog speeltquote:Op zaterdag 15 februari 2020 18:35 schreef tja77 het volgende:
Opstelling voor zometeen:
Unnerstall - Dumfries Schwaab Viergever Rodríguez - Rosario Thomas Hendrix - Ihattaren Lammers Gakpo
-Geen veranderingen tov vorige week
Pff, dat ging maar net goed. Maar hij teltquote:
Water is nat.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 20:05 schreef RipCity het volgende:
Hendrix en Rosario zijn echt ziekelijk slecht.
Vandaag bij de barbier geweest Scarface88.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 21:11 schreef Scarface88 het volgende:
Er is motorcross te zien op mn streamKan niet kijken dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |